Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piercing
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana Nimfo faktycznie to wyciąganie kolczyków brzmi makabrycznie hahaha Laughing ale jak nie widać tak bardzo tych dziurek to się cieszę... a propos tego wyciągania kolczyków obcęgami przyszła mi do głowy głupia myśl...gdybyś takiego kolczyka miała yyy....w"intymnym miejscu" to wtedy co? odważyłabyś się na obcęgi?hihihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 18, 2011 14:16    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bym się nie odważyła ale na kolczyk w takim miejscu Wink
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam tylko kolczyki w uszach i to też nie zawsze noszę chociaż lubię i podoba mi się to;)
Uważam ,że kolczyki w innych miejscach są mało eleganckie ale każdy lubi co innego:)

U facetów kiedyś podobał mi się kolczyk w brwi ( co nawet nadal preferuje ) ewentualnie malutki w uchu nic więcej.

Moja koleżanka również sama przekuwała pępek (dawno temu) według mnie to szaleństwo:P ale nie miała na szczęście żadnych powikłań Smile
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 04:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy mam kolczyk w wardze, też raczej nie noszę w uszach jedynie okazyjnie. Nie lubię być obwieszona biżuterią. Przesadnej elegacji też nie lubię więc jest ok choć zakładając coś bardziej wyjściowego nie uważam, by mi to odbierało elegancji, grunt to wszystko odpowiednio do siebie dopasować, jeśli mam coś ekstrawaganckiego to reszta jest stylowa ale skromna, wystarczy by zachować elegancki wygląd Wink
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa zgadzam sie, im mniej tym lepiej. Ja co prawda mam przekłute tylko uszy. Ale kiedy nakładam kolczyki to rzadko naszyjnik, bransoletke to sporadycznie. Czy przekłucie wargi bardzo boli?
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam znieczulenie, ale zwykłym preparatem w sprayu. Nie bolało mnie ale ogólnie mam wysoki dość próg bólu. Bardziej bolało kiedy nie mogłam się zdecydować na wysokość i pani zaznaczała mi miejsce długopisem Very Happy
Powrót do góry
aga83
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lewym uchu mam 8dziurek,ale teraz nosze jeden kolczyk,czasem wkładam w ostatnią dziure.W prawym mam 3.Ale nosze jeden.Pierwsze zrobiłam u kosmetyczki,reszte sama,jak mialam 16-17lat.W tym wieku zrobiłam sobie też w pepku,sama.Pozniej zaszłam w ciąze to wyjęłam zrosło sie.Jakies 3lata temu zrobiłam u kosmetyczki i mi sie zaczeło babrac.Ropiało.Wyjełam kolczyk i teraz mam zagojone i nic niewidac.
Od zawsze chciałam miec kolczyk w nosie,ale teraz sie boje!Ze będzie bolało,ze będzie sie babralo.Ze peknie mi jakaś zyłka....Ogolnie wszystko widze w czarnych barwach.Mysle jednak ze za jakis czas bede zalowac,ze nie spróbowałam.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chciałam mieć kolczyk w nosie ale mój nos jest brzydki i to by jeszcze bardziej na niego zwracało uwagę. Jak byłam młodsza chciałam mieć w pępku ale mam hirsutyzm więc i tak tego brzucha bym nie pokazywała. Obecnie mam 3 dziurki: 1 prawo, 2 lewo w tym ta 3 robiona samemu coś mi się wydaje, że jest za blisko tej niżej ale jak nie mam wielkich kolczyków to się jakoś obok siebie mieszczą Smile

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kolczyk w pępku, a i tak go nie pokazuję, bo jakoś nie widzi mi się publiczne paradowanie z gołym brzuchem. Poza mną i TŻ-tem to nawet nikt go na oczy nie widział Wink.

W uszach mam w sumie 6 dziurek, w tym jedna w chrząstce. I tyle mi wystarczy, nie lubię przesadnego obkolczykowania. Na twarzy podobają mi się jedynie kolczyki w brwi (zwłaszcza u mężczyzn), ale sama na twarzy bym mieć nie chciała (jakoś mi to do mnie nie pasuje). Zresztą mam już wystarczająco problemów z obecnymi kolczykami, nadal mi się niektóre babrają Confused.
Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie mam tylko uszy przekłute tradycyjnie, ale w skromnych planach mam 3 kolczyki po kolei - w sutku (jak będę miała jakieś cycki :P ), w pępku i w piczce, ale nie przebicie łechtaczki tylko takie coś co się nazywa Christina piercing (można sobie wygooglować, nie będę umieszczała zdjęć^^"), normalnie zakochałam się w tym kolczyku! <3
Powrót do góry
angelika018
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w po dwa w uszach i języku Smile Chciałabym jeszcze w pępku ale na 'starość 'strasznie wrażliwa stałam się na tego typu ból Rolling Eyes więc chyba sobie odpuszczę Wink
Powrót do góry
Anastazjaa
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 w lewym i 1 w prawym uchu i w pępku, który robiłam sama Smile
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo 3 w lewym 1 w prawym, w pępku też bym chciała... może kiedyś się odważę Wink
Powrót do góry
Anastazjaa
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo długo zwlekałam z tym ostatnim przez mojego byłego-jemu się to nie podobało, a ja się poświęciłam mimo, że marzyłam od dawna. Jak się rozstaliśmy od razu pobiełam po igłę wenflonową do apteki i nową biżuterię Wink
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogowie... piszę się "piercing". Zaraz to zmienię.

Moje oczy krwawią. Robienie kolczyków to nie zabawa, wiem bo zajmowałam się tym przez kilka dobrych lat. Źle zrobiony kolczyk w pępku może mieć naprawdę paskudne powikłania a odrzucenie go przez ciało i paskudna blizna to najmniejszy problem.

Ja miałam jakieś 20 dziurek. Ostatnio pozbyłam się z języka. Aktualnie został mi tylko w uszach conch i industrial.
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: