Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

koleżanki Waszych chłopaków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 17:12    Temat postu: koleżanki Waszych chłopaków Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak jest u Was. Poznajecie chłopaka i zaczynacie z nim się spotykać. Poznajecie również jego towarzystwo. a co z jego koleżankami/przyjaciółkami?
denerwują Was, są Wam obojętne czy staracie się bardziej zakumplować?

a i przepraszam jeśli zrobiłam bałagan, ale nie znalazłam podobnego tematu

Ostatnio zmieniony przez Emi1234 dnia Pon Kwi 04, 2011 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 23, 2011 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
sweetyangel
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a co ich łaczy że tak powiem... Praca, studia? Czy tylko są sąsiadami? Bo to rzeczywiscie jest wg. mnie nie bardzo. Rozumiem że mamy kolegów, koleżanki jaieś wspólne sprawy z nimi ale posiadówki? I to tak częste? Bez przesady.

Nie wiem co ja bym w takiej sytuacji zrobiła, jednak moim zdaniem masz prawo być zdenerwowana. Confused
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wcale Tobie nie dziwie, zachowywałabym się podobnie.
Może starałabym się bardziej zakumplować z jego przyjaciółką. Może to rzeczywiście typ "kumpla".
Nie wiesz jak ona się na codzień zachowuje? Może lubi grać w gry komputerowe, interesuje się sportem? Takie dziewczyny zazwyczaj mają dużo kumpli i uważają to za naturalne i normalne.
A może Ty też znajdź sobie jakiegoś przyjaciela? ;> ale w sumie to może wyjść na Twoją niekorzyść bo chłopak może Ci powiedzieć " Ty sie spotykasz z nim, to ja mogę z nią"... ale jeżeli on będzie zazdrosny to możesz w ten sposób pokazać mu jak Ty się czujesz...
Sama nie wiem co bym zrobiła. Chyba porozmawiałabym z nim szczerze. Jeżeli chłopak jest spoko to pójdzie na drobne ustępstwa.
Powrót do góry
tirimiri
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem straszną zazdrośnicą i jeśli się z kimś spotykam, to chcę tę osobę mieć tylko dla siebie, dlatego nie potrafiłabym zaakceptować takiej sytuacji. Co to znaczy, ze nie opłaca mu się z Tobą spotkać? Zamiast długo jechać do Ciebie żeby zobaczyć Cię przez 30 min woli iść na 1.5 godziny do koleżanki? To związek, a nie interesy gdzie kalkuluje się jakie działanie jest bardziej opłacalne... A skoro takstawia sprawę to można odnieść wrażenie, że zależy mu na Was (Tobie i przyjaciółce) w takim samym stopniu. Ja rozumiem, że chce się z nią spotkać raz na jakiś czas (exlaim) ale nie codziennie i nie kosztem spotkań z Tobą. Czy gdyby wyjechała a on miałby 2 godziny wolnego to siedizałby w domu? Przypuszczam że nie-wtedy pojechałby do Ciebie, bo bardziej "korzystna" opcja nie wchodziłaby wówczas w grę.
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo jesteś z tym chłopakiem? Wydaje mi się, że ten związek będzie dla Ciebie trudny. Pomyśl nad tym czy naprawdę Ci na nim zależy, jeżeli tak to staraj się jakoś tą sytuację rozwiązać. Jeżeli nie to może się pożegnajcie... A Ty znajdź sobie kogoś innego?
Ja również jestem okropną zazdrośnicą jak tirimiri i też byłoby mi bardzo, bardzo trudno w takiej sytuacji.
Wolę mieć kogoś w całości, albo nie mieć w ogóle.
Powrót do góry
emiii
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój były chłopak miał taka koleżnake z branży niby. Podobno kompletnie go nie interesowała a nawet wiecej chciał ja wysfatac z swoim kolega... Mój były chłopak i ona sa razem od 6 lat , a ja po 8 latach i planach na wspolne zycie poszłam do odstawki bo poznał ja i tak sfatał z innym że sam z nią jest. Bad Grin Dziś mam to gdzieś mineło juz prawie 8 lat ale od tamtego czasu jestem mądrzejsza Laughing
ps. mam nadzieje ze dało do myślenia Razz
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak dzieje się ogólnie od dłuższego czasu? Bo jeżeli dopiero tak się zaczęło dziać to ja nie chcę Cię martwić, ale u mnie było podobnie i skończyło się rozpadem związku. Tylko, że z początku byliśmy praktycznie sami dla siebie, a po jakimś półtora roku zaczęliśmy coraz mniej się spotykać, bo to, bo tamto, bo koledzy. Kiedyś nawet chciałam, żeby się ze mną spotkał to stwierdził, że umówił się z koleżanką na piwo i teraz nie może jej odmówić. A mi bardzo zależało na tym spotkaniu Sad
Nie mówię, że u Ciebie to się zakończy rozpadem związku, ale może być jedynie jedną z przyczyn końca. Własnie takie z pozoru "małe" problemy kumulują się i wybuchają w najmniej odpowiednim momencie.
Jeżeli szczera rozmowa tu nic nie pomaga to ja nie mam pomysłu jak to rozwiązać. Myślę, że też powinnaś więcej czasu spędzać ze znajomymi, może stanie się zazdrosny i sam do Ciebie "przylgnie"...?
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie denerwuje jedna sąsiadka...Chodzą na jej temat brzydkie plotki, a kiedyś słyszałam, jak zaprasza mojego chłopaka do siebie do mieszkania! |Dziwne, prawda?
Powrót do góry
mang0
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy od podejścia, ja staram się być wyluzowana, po co robić sobie kisiel w głowie Smile
Powrót do góry
mang0
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami jest to ciężkie ale da się olać Smile zazdrość nie popłaca
Falanb
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Zazdrość jest najgorsza Very Happy
Reklama

Wysłany: Pon Sie 27, 2018 15:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: