Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy w waszym otoczeniu też jest problem małych piersi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freja_x
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie popieram zdanie Dev, bo mi sie maly biust nie podoba, niestety...

Cytat:
Nie rozumiem czemu tak sądzisz Rolling Eyes Przecież są kobiety, którym większe cycki by po prostu nie pasowały! Wink

myślę, że żeby to ocenic trzeba by bylo zobaczyc kogos w dwoch wersjach Wink ja mam w klasie przesliczna dziewczyne z idealna figura i niewielkim biustem (maly ale i tak wiekszy niz moj ;]) i u niej mi ten maly biust "nie przeszkadza" bo i tak jest sliczna... ale mysle ze gdyby miala pelne B to prezentowalaby sie lepiej Wink sadze ze w duzej mierze to jest kwestia przyzwyczajenia.. jak poznaje kogos i ta osoba przykladowo nosi okulary, to jak je sciagnie wyglada wg mnie glupio i na odwrot;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 16:38    Temat postu:

Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na uczelni jest dość dużo małobiuściastych, ale najbardziej cieszy mnie to że wiekszość lasek z dużym biustem nie eksponuje swoich wdzieków zakładając jakieś wyzywające bluzeczki. Owszem bywają lalunie, zawsze kilo pudru na twarzy i dekoldy do pasa, ale jest ich stosunkowo niewiele.
Tak samo w rodzinie. Piersi odziedziczyłam po mojej mamie, chociaż ostatnio utyła i ma już nawet duże, ale kiedyś była szczuplutka i piersiątka miała niewielkie. Mam kuzynkę, która ma też taki problemik jak ja (haha ostatnio od niej usłyszałam że mam małe piersi:D). Znowu inna kuzynka ma duże i to bardzo, ale też nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało i nic przykrego od niej nie usłyszałam:). Ogólem w rodzinie mam rózne rozmiary:D ale nikt na ten temat żadnych złośliwych uwag sobie nie prawi, tak więc i ja nie mam jakiś kompleksów na tym punkcie, żebym sie wstydziła w coś ubrac, alebo pokazać w stroju kąpielowym itp.
Aaaa i zapomniałabym o nowej dziewczynie mojego kolegi, która też ma jakieś AA.
Tak wiec odosobnoina w tym nie jestem jakoś strasznie:)
Powrót do góry
roslina_wiatropylna
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w szkole kolezanke która niema biustu , nie sadze zeby sie z tym akceptowała, ale przynajmniej nie mam tak ze wokol mnie same biusciaste... z tym ze ja z moim A w takim razie powinnam sie cieszyć i aż głupio mi narzekać ale skoro są sposoby aby mieć więcej:) A swoją drogą to jest u mnie w klasie dziewczyna która miała zawsze raczej mały biust i była strasznie szczupła ale ostatnio zaszła w ciążę i z jej A zrobiło się conajmniej D na oko... co ciąża robi z człowiekiem:D
Powrót do góry
mygmyg
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 02:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W liceum chodzila ze mna plaska laska jak ja z ta roznica ze u mnie to jest proporcjonalne, ale jej maly biust nijak sie nie mial do jej tylka o rozmiarze szafy trzydrzwiowej. Moi znajomi nawet w moim towarzystwie nie darowali sobie komentarzy na jej temat, ale bylo to tez dlatego ze laska miala kiepska opinie-strasznie sie puszczala. Teraz ma silikony(jak dobrze ze jej w nich jeszcze nie widzialam)ale poszla do szkoly pochwalic sie nowymi cycami(prawda ze pusta?Nadrabiala to tym ze sie dobrze uczyla)a nasz nauczyciel powiedzial ze zdziwieniem: naprawde?Nie widze roznicy... hehehe
Bursztynek

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mygmyg napisał:
jej maly biust nijak sie nie mial do jej tylka o rozmiarze szafy trzydrzwiowej

Ech znam ten ból Crying or Very sad i takie teksty mnie się trzymały przez 3 lata gimnazjum. To straszne jak ludzie są wredni...
paz

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wokol mnie widze wiekszosc dziweczyn z malym biustem lub srednim jednak wiekszosc ma biust nieco wiekszy niz ja o to nie trudno Wink az dziw bo malo cycatych. Hmm w sumie nie wiem czy jest to dla nich problem, dla tych skromniej obdarowanych przez nature ale raczej nie az taki.
Skad kompleks, nigdy nikt mi nie dokuczal z powodu piersi, wiec czemu ma to dla mnie takie znaczenie, tym bardziej ze mojemu facetowi sie wieksze nie podobaja!? No nic zawsze bylam perfekcjonistka Confused
mygmyg
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bursztynku tylko ze moi znajomi(plec brzydka)czepiali sie jej bo jak wspominalam nie cieszyla sie opinia(juz w gimnazjum wszystkim dawala)a ze wiadomo chlopcy sa tchorzami i nie potrafia powiedziec wprost za co jej nie szanuja to czepiali sie wszystkiego.. taka szkolna nienawisc. ale i tak obrabiali jej dupe za plecami a mi potrafili walnac jednorazowy takst prosto w oczy przy wszystkich-we mnie sie gotowalo, ale gdy chcialam zaczac temat zeby udowodnic ze skoro mi to nie przeszkadza to im tym bardziej nie powinno, to tchorzyli i nie mialam okazji sie obronic. Dzis wykorzystalabym twoj tekst 'a co ty sypiasz ze mna'(swietny jest) i bym sie zapytala 'a wyrzucil bys mnie z lozka?' ahh,czekam na okazje...
Edysia

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajac to forum mozna sie naprawde wiele nauczyc Wink Musze zapamietac ten tekst: "A co? Sypiasz ze mna?" Wink Swietny jest Smile Wykorzystam to nastepnym razem na moich wujkach, bo tylko oni potrafia sie tak uczepic tematu moich malych piersi.
Powrót do góry
aszka007
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w klasie 4 dziewczyny poza mną z mniejszym biustem, 3 mają mniejszy od mojego (co mnie podnosi na duchu), a ta czwarta taki mniej wiecej jak ja, wiec nie jestem osamotniona.
Powrót do góry
ki
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cos widze, ze ja raczej mam najmniejszy z mojego otoczenia. Nawet moja siostra ma minimalnie wiekszy.
Osoby z tak malym biustem jak moj jeszcze nie spotkalam, chyba, ze 13-latki.
maalutkaa88

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ki bo nie znasz mnie heheh. ja to chyba wszystkie dziewczyny z mojego otoczenia lecze z kompleksów na punkcie piersi... szczerze nie znam dziewczyny w moim wieku, która by miała takie jak ja a co dopiero mniejsze...
hell20
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety w moim otoczeniu sa dziewczyny ktore narzekaja na swoje biusty a maja B lub C
jak tego słucham to cos mi sie dzieje.
nie znam dziewczyny która by miała tak małe jakja.
niestety nie mam sie jak pocieszać.
jak w necie znajde jakies zdjecie panny z mniejszymi to od razu mam lepszy humor bo wsrod znajomych tylko kompleksy:/
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko wezcie poprawke na to, ze dzis wiekszosc dziewczyn chodzi w push up'ach. A co moze dobry stanik najlepiej pokazuja zdjecia Paris (ktore jadnak nie powiekszyla sobie biustu) http://wiekszepiersi.phorum.pl/viewtopic.php?t=132 - na samym dole Smile
Edysia

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdybym zalozyla, ze wszystkie maja push-upy to i tak mam od nich duzo mniejsze Confused
Powrót do góry
Morska
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tylko jedną dziewczyne(fajna kobitka) która ma ten sam problem co ja. Tylko ona bardzo to przeżywa, cieżko jej z tym, a mi tylko od czasu do czasu np. jak ktoś mi walnie komentarzem w twarz albo krzywo sie popatrzy....brrrr:) Obie sobie pomagamy i liczymy że może nam jeszcze urośnie,bo mamy po 16 latek.
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 16:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: