Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy w waszym otoczeniu też jest problem małych piersi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też to zauważyłam, dużo dziewczyn kryje sie za pushapami, a gdy przychodzi co do czego lato, dekoldy to gdy się zapomną naga prawda wychodzi na jaw, czyli że dużo by jeszcze do tego pushapa by weszło
Najdziwniejsze jest to że tylko ja to zauważam (chyba mam obsesje), bo np mój facet tego nie widzi, że to pushap tylko, gruby, jak proteza...nawet nie zauważa tego że coś odstaje czyli ogólnie mówiąc nie odróżnia gąbek od naturalnych piersi.
Ostatnio doszło do tego że ja oglądam się za dziewczynami i sprawdzam czy prawda czy fałsz ..Wink

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 23:21    Temat postu:

Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fruchtchen napisał:
też to zauważyłam, dużo dziewczyn kryje sie za pushapami, a gdy przychodzi co do czego lato, dekoldy to gdy się zapomną naga prawda wychodzi na jaw, czyli że dużo by jeszcze do tego pushapa by weszło
Najdziwniejsze jest to że tylko ja to zauważam (chyba mam obsesje), bo np mój facet tego nie widzi, że to pushap tylko, gruby, jak proteza...nawet nie zauważa tego że coś odstaje czyli ogólnie mówiąc nie odróżnia gąbek od naturalnych piersi.
Ostatnio doszło do tego że ja oglądam się za dziewczynami i sprawdzam czy prawda czy fałsz ..Wink

Ja noszę pushupy ale nie uważam żebym oszukiwała naturę...po zdjęciu nie ma większej różnicy i to są słowa mojego faceta; cuda natomiast sprawia odpowiedni dekolt i z A robi się B, a z B robi ci się C a a faceci to widzą...do tej pory pamiętam jak na przywitanie kolega walnął "Cycki ci urosły"
Naprawdę warto czasami pokombinować nawet jeśli będzie to gruby push up; nawet jeśli się oszukuje naturę to w dobrej wierze i dla dobrego samopoczucie

przykład z sieci
Mamo podobna bluzkę (ale nie piersi) Wink wiadomo że nie chodzi się w niej na codzień

hanka123
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo ja wiem jak dla mnie wole sie przyzwyczajac do tego co mam bo co by sobie znajomi pomysleli jakbym raz ubrala push up a innym razem nie hehe zapytali by gdzie mi cycki uciekly?Smile ja mam pare kumpeli z takimi alymi piersiami jak ja ale niestety wiekszosc ma wieksze ale moze to dlatego bo sa tez duzo grubsze niz ja ja waze 47kg a mam 168cm
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w moim najbliższym otoczeniu to wrecz przeciwnie, mam dziewczyny o wręcz nienaturalnie wielkich biustach. I szczerze mówiąc, nie przeszkadza mi to, bo choć te biusty często przykuwają uwagę facetów, to nie wyglądają zbyt estetycznie - zdecydowanie wolę moje! Smile
A w ciut dalszym otoczeniu jest raczej przeciętnie, niektóre mają większe, niektóre mniejsze. Jedyne, co mnie czasem irytuje, to że dziewczyny z biustami nawet mniejszymi od mojego mają fajne dekolty, a ja z moimi szeroko rozstawionymi i nieplastycznymi piersiami niewiele mogę zrobić...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie, że stanik push up robi różnicę! Mało tego nawet latem można oszukiwać Wink Dawno temu, kiedy nosiłam spore dekoldy, podciągałam ramiączka biustonosza maksymalnie w górę, dzieki czemu pirsi wydawały się okrąglutkie, pełne i sporo większe. Wszyscy myśleli, że mam duże piersi a tu zonk Wink
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja całe życie wszystkich oszukiwałam pushapem...hehe każdy myślał że mam normalny cyc. i nie to żeby te pushapy za duże były, bo naprawde nic nie odstawało.
Za granicą kobiety prędzej niż u nas chadzają w nie-pushapach także tam prędzej się widzi prawdziwe piersi z sutkami i nagą prawdę a nie gąbki.
a co do problemu małych piersi w moim otoczeniu to się wyczuliłam, i bacznie obserwuję i widzę, że duża część dziewczyn ma spory biust, reszta normalne, bez szaleństw ale coś jest, a deski to chyba tylko na palcach jednej ręki policzyć mogę...takze myślę, że jestem w mniejszości.

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
sjam84
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zawsze myślałam że jestem jedyna taka deska na świecie Smile Gdyby nie to forum, to eh... żyłabym dalej w takim przekonaniu Smile

całe życie noszę pushupy, zresztą wiecie same, dziewczyny, jak trudno dostać na małe cycki inny stanik niz push up z gąbką, No niestety, czy to wygodnie, czy nie nosiłam to, co miałam. I myślę, ze tak jest w przypadku większej części małobiuściastych - noszenie takich staników wynika z braku innej, lepszej opcji, a nie z powodów jedynie chęci zakrycia deskowatosci.
Teraz jestem już bardziej uświadomiona w kwestii staników i kupuję je odpowiednie rozmiarowo i pod swetrem wyglada jak bym miała mniej niz wcześniej. Wyjatkowo wścibskim i nietaktownym osobom, które niby dla żartu, poruszają ten temat, z uśmiechem mówię, że 1) zmniejszyłam sobie biust, bo zawsze podobały mi się drobne cycuszki albo 2) schudłam po prostu - to w zależności od weny i dnia. I buźka im się od razu zamyka. Uważam, ze to, co noszę pod swetrem to moja sprawa i nikomu nic do tego, nieważne czy to mega pushup czy miękki staniczek.
Powrót do góry
tenia1992
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam znajomą w sklepie z bielizną. kiedyś jak z nią gadała to mówiła, że właśnie dużo dziewczyn kupuje push up'y i wcale nie mają takich dużych piersi. A mi i tak się zdaje, że wszystkie mają wielki cyc aby nie ja Sad
Powrót do góry
hanka123
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe w tycha czasach to trudno okreslic jakie kto ma piers chuba ze w nieusztywnianym stroju kapielowym:P ja tam wole zwykle staniki krepowalabym sie sicgajac przy moim chlopaku push upa on wie jakie mam piersi wiec w sumie chyba nie mam po co kupowac takich stanikow:)
Powrót do góry
Cornell
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej rodzinie wszystkie ciotki i babcie mają duże biusty, moja mama taki średnio-duży. Mam wprawdzie w rodzinie kilka kobiet z niedużymi piersiami, ale i tak wszystkie mają choć trochę większe ode mnie. W otoczeniu znajomych spoza rodziny jest mix różnorakich biustów. Ale zarówno wśród starych znajomych, z gimnazjum, czy liceum, jak i obecnych nie zauważyłam dziewczyn, tak płaskich jak ja- dodam, że nie zauważyłam u nich staników push-up... Chociaż nie, sory, były takie dwie dziewczyny w liceum i jedna w gimnazjum, które miały piersi mniej więcej takie jak ja. Ale... straszne z nich chudzinki (do tej pory nic nie przytyły), więc to pewnie z chudości Wink I przypuszczam, że gdyby nabrały trochę ciała, to poszło bym im trochę w cycki, jak to się mówi Wink A ja wprawdzie nie jestem gruba, ale nie na tyle szczuplutka, żeby mi pasowała taka płaskość. Co do dekoltów- ja ich NIGDY nie noszę, zawsze kupuję bluzki bez. A kilka bluzek z dekoltami, które miałam w szafie, odłożyłam i w nich nie chodzę, choć mi się podobają Wink Staniki też mam wszystkie z gabą, a jak któreś mają jej mało, to chodzę w nich tylko po domu. A na plażę, czy basen też nie ubrałabym stroju bez push-upa, i nie kupiłabym takowego, choćby nawet był niesamowicie piękny, a do tego niespotykanie tani Wink
Oj, trochę się rozpisałam, ale musiałam się wygadać Wink
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w podstawowce byłam jedyna płaska dziewczyna w klasie, jak nie w szkole. Jacys chłopcy z równoległych klas krzyczeli za mna na korytarzu " deska" Zaczełam wypychac staniki watą, bo juz nie mogłam zniesc tego wstydu. W liceum miałam znow najmniejsze ale nie wypychałam a pozniej na 1 roku studiow odkryłam push upy i nosiłam je az do teraz, tzn do stycznia tego roku.
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właściwie to w mojej rodzinie nikt nie ma dużego biustu, co więcej ja nie mam najmniejszego. w mojej paczce sytuacja też jest podobna, bo mam 3 kolezanki cycate, a reszta ma powiedzmy moje wymiary Wink
nie jestem odosobniona z małym biustem, więc nie dokucza mi to tak bardzo Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dokuczali w gimnazjum, moje koleżanki prawie wszystkie cycate.. jedna taka jak ja ale od niej się odsunęłam ze wzgl na zachowanie. Obecnie nie mam kontaktu tak z babkami a raczej z panami ale oni nie gadają nic o moim biuście - ani dobrze ani źle.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no w gimnazjum też się musiałam nasłuchać bardzo przykrych rzeczy, ale starałam się nie pokazywać że cokolwiek się tym przejmuje.

poza tym innym płaskim dziewczynom również dokuczało wiele osób
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujące bo ja mam wrażenie ,że wszystkie są cycate tylko nie ja...;/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 17:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: