Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy w waszym otoczeniu też jest problem małych piersi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mi się teraz przypomniało, że ze mnie w podstawówce nikt się nie śmiał, że jestem płaska, bo mnie jako jednej z pierwszych, zaczęły rosnąć piersi. I pamiętam, jak w czwartej klasie na w-fie chłopcy się podśmiewali, że mi już rosną. Kurcze!!! I czemu tak szybko przestały rosnąć??!!
A w mojej rodzinie też wszystkie cycate...mama ma dośc duży biust i wszystkie ciotki, babcie też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 25, 2012 10:21    Temat postu:

Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim otoczeniu nigdy nie było dziewczyny lub kobiety tak płaskiej jak ja. Owszem, miałam w liceum parę koleżanek, które czasami narzekały na swój mały biust, ale i tak był on sporo większy od mojego. Zatem nie traktowałam ich smutków poważnie, bo przecież one nie miały pojęcia, jak to jest mieć naprawdę malusieńkie drobiazgi. Poza tym, na milion procent mam najmniejsze cycki na roku ;P

Kiedyś zrobiłam sobie zdjęcie swojego biuściku i zrzuciłam na kompa, żeby obiektywnie ocenić. I powiem wam, że aż się wystraszyłam i szybko to zdjęcie usunęłam. Moje drobiazgi były nie dość, że zezowate (zez rozbieżny!), to jeszcze kompletnie płaskie u góry. U dołu zresztą też prawie płaskie ;P Sądzę więc, że ciężko pobić ten mój "rekord" ;)
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien nie myślałaś wrócić do kuracji? czytałam na jakims zagranicznym forum, że dopiero po 24, 25 roku zycia jest efekt jesli chodzi o naturalne sposoby powiekszania biustu i wiele dziewczyn, które probuja kuracji wczesniej nie uzyskuje rezultatow
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałam o tym Aniu, bo za bardzo bałam się skutków ubocznych i byłam niezwykle ostrożna w dawkowaniu ziół. A wiadomo, że mała dawka rezultatu nie przyniesie. Nie chcę płacić za większy o 1 cm biust problemami z cerą, naczynkami czy ogólnym wzrostem wagi.

Wracając do tematu przewodniego - z pełną świadomością muszę przyznać, że nigdy nie widziałam dziewczyny w zbliżonym do mnie wieku, która byłaby tak płaska, jak ja. Można mi w tym momencie zarzucić skłonność do przesady, ale ja wiem, co mówię. Swego czasu wszędzie, na uczelni, w sklepie czy na ulicy miałam zwyczaj obserwować kobiece krągłości. Obserwacje były niesamowicie dołujące, bo dziewczynki w wieku gimnazjalnym miały większy biust ode mnie.
Dziś dla własnego dobra już tego nie praktykuję i staram się do sprawy podejść obojętnie.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Tobie wierze. To jest dołujące na maksa. Nie chcę pytac Ciebie o wymiary, ale jesli uznasz za słuszne, napisz.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba też nigdy nie widziałam babki mniej biuściastej ode mnie na plaży, choć czasem nie wiadomo ile kto ma gąbki, ale na ogół dziewczyny z takim biustem jak mój to jakieś 5% plaży max Confused a reszta większe lub duuużo większe

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu ;) przecież muszę jakoś udowodnić, że jednak nie przesadzam ;) zmierzyłam się dosłownie przed chwilą, chociaż nie było to łatwe, bo trochę mi wywaliło brzuch po czereśniach, które zjadłam :D i jest to mniej więcej 67/74.

Myślę, że dziewczyny tak płaskiej jak ja, to tylko ze świecą szukać.

Zbliżają się moje 22 urodziny, a ja wciąż czuję się jak mała dziewczynka, nie jak kobieta :(

@ Mecia: Może takie naprawdę płaskie nie mają odwagi wyjść na plażę? Ja np nie byłam na plaży od 9 lat! I zawsze jak koleżanki zapraszały mnie na kąpielisko czy basen to musiałam szukać byle jakiego pretekstu żeby z nimi nie iść...
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie tak myślę, że dużo dziewczyn może się krępować do tego stopnia, że nie pójdzie w ogóle.. no bo ile gąbki w biustonoszu można upchać.. to ma jakieś swoje granice. Dla mnie jest jeszcze OK kiedy ludzie te stroje mają, ale u mnie czasem się zdarza, że taka cytata opala się topless a ja np idę z moim facetem plażą.. mówiąc szczerą prawdę to ja takiej babie bym łeb ukręciła, bo ja tu nie mówię o plaży dla nudystów ale o miejskiej i publicznej. I myślę, że nawet jakby mi urosły niezłe balony to bym miała wielką niechęć do takich kobiet, bo to przecież jest chore

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maja co pokazac, ale nie musza sie tak obnosic z wielkim biustem, od tego są plaże dla nudystów, to wpedza mnie w jeszcze większe kompleksy. Nie wiem czy kiedykolwiek pozbędę sie kompleksu małego biustu.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kompleksu się pozbędę, jeśli wyrzeknę się nierealnych marzeń i przestanę porównywać się z ludźmi. Dlatego właśnie uciekam w samotność - teraz już nie muszę się czuć gorsza od koleżanki, która ma cycki, faceta i kilku adoratorów.

Niestety, mój jedyny sposób jest taki: nie chcesz, by otoczenie cię dołowało - zawęź to otoczenie do minimum.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Alien czy to dobre rozwiązanie.. Ja sobie wmawiam, że i tak mam małe co bym nie robiła. Sama sie nakręcam, sądzę, ze nie są płaskie bo ja nie jestem szczupła. Mam jedną kolezanke, po 30tce. Mężatka. Dośc szczupła, sle doł jest w normie. Piersi natomiast brak, rozumiecie- brak. Jest plaska, nic nie wystaje. Mimo to ma kochającego mężaSmile Alien, biust nie jest wyznacznikiem , że znajdziesz faceta lub nie.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnnaB1983 napisał:
Alien, biust nie jest wyznacznikiem , że znajdziesz faceta lub nie.
Może i nie, ale na pewno może być wyznacznikiem pewności siebie i samopoczucia w pewnych sytuacjach (czyt. sytuacjach, których wolałabym uniknąć :P)

Nie widziałam jeszcze takiej prawdziwej deski u boku mężczyzny. Może i były małobiuściaste, ale nie płaskie ;)
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wg mnie też szkoda się izolować przez cycki.. zależy w sumie jaki masz charakter.. ja ogólnie nie lubię miejsc gdzie jest dużo ludzi i wszyscy się odnoszą z tym jak wyglądają jak impreza, plaża, centrum miasta a nawet spotkania w większym gronie znajomków i mój facet to też taki samotnik jeszcze większy aż dziw, że się we mnie zakochał i przyjdzie się przytulić skoro chyba całe życie spędził przed komputerem i czasem na samotnych wycieńczających wycieczkach rowerowych. Jeśli i Ty masz taki charakter to OK, to nawet na rękę jeśli nie pójdziesz na tą plażę, ale jeśli lubisz ludzi, lubisz się bawić w dużym gronie, lubisz jak się coś dzieje dookoła to nie odmawiaj sobie tego. Życie ma cieszyć, nie można codziennie narzucać sobie czynności tylko dlatego, że tak wypada, że tak jest bezpieczniej jeśli serce wyrywa się do czegoś zupełnie innego Smile

Porównywanie się Alien to rzecz ludzka a w szczególności kobieca i tu akurat trudno to obejść, bo jak nie cycki to włosy, jak nie włosy to pupa itd Sztuką i kompromisem zarazem jest znaleźć w sobie coś co jest ekstra i tego się trzymać, dlatego ja zapuszczam długie włosy bo to mi rekompensuje mniejszy biust.

Swoją drogą jak będziesz się ograniczać to może nie poznasz faceta, który już pewno na Ciebie gdzieś czeka Very Happy A wierz mi, że są kolesie, którzy patrzą na biust, ale wybierają kobietę po charakterze.

Mi też jest czasami trudno, tym bardziej że jak patrzę na swoją klatę to widzę oprócz małych piersi jeszcze pół centrymetrowe owłosienie (jasne ale jest) a moja skóra nie toleruje dobrze depilacji, bo przez kilka dni mam czerwone krosty (obojętnie jaką metodą depiluje).

Wierzcie dziewczyny, że kobiety z dużym biustem też na pewno mają masę kompleksów, bo przecież biust to nie jedyna część ciała. Moja znajoma z dużym biustem zawsze go eksponowała, bo tylko wtedy faceci na nią zwracali uwagę. Pomimo tego, że ja mam male 65C a ona na oko 70H to zazdrościła mi tego jak wyglądam. Dopiero jak ubierała duży dekolt to faceci na nią zwracali uwagę (też nie wszyscy) tak to wszyscy się patrzeli na mnie. Dziewczyny jeśli kobieta z wielkim biustem go eksponuje to bardzo często robi to bo ma jakiś kompleks i chce od niego odwrócić uwagę.

Wiecie co szkoda mi nas strasznie, bo na pewno każda z nas ma w sobie coś czego można pozazdrościć, coś co jest jak wisienka na torcie a przejmujemy się tak bardzo tymi cyckami. To jest smutne, bo każda z nas jest wartościową kobietką w jakiś sposób i nie zasługuje na to aby się tak smucić i dołować latami z powodu cycków. Eh.. jeszcze z 50lat temu takie forum by nie istniało.. Smile to przez te media takie bagno się porobiło, że każdy musi być idealny, ludziom w głowach się poprzewracało i zmienili priorytety. Kiedyś nie ważne że miałaś małe cycki, jeśli miałaś seksowny blond warkocz, duże oczy albo pełne usta miałaś już kilku adoratorów pod oknem a teraz..

Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem samotniczką (w końcu mój nick nie wziął się znikąd :P), nie lubię zbiorowisk ludzkich, hałasu, męczą mnie osoby zbyt gadatliwe. Nawet nie mam ochoty się z kimś spotykać. Najchętniej siedziałabym w domu z kotem, albo spacerowała gdzieś samotnie. W takiej sytuacji szansa na znalezienie kogokolwiek spada do zera.
Jednak mam pewne wymagania odnośnie faceta (mimo że sama pewnie nie spełniam niczyich wymagań) i nie popełniłabym drugi raz tego samego błędu, związując się z mało atrakcyjnym desperatem tylko dlatego, że akceptuje mój biust - i rzekomo patrzy na charakter, a nie na wygląd. Przecież każda kobieta chciałaby pociągać swojego wybranka również pod względem wizualnym, to też jest ważne...

A żeby nie robić totalnego offtopa dodam, że moja ciocia, siostra mojego taty, całe życie miała malutki biuścik. Nigdy jej nie urósł, mimo że urodziła dwoje dzieci. Dzieci były karmione sztucznym mlekiem, bo ciocia nawet nie miała pokarmu! Ze smutkiem stwierdzam, że mogę mieć pod tym względem podobną mieszankę genów :(
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Maciu, kiedyś faceci zwracali uwage na buzię. Tak mi mówi moj tato. Teraz wszedzie tylko cycki, tyłki itp. Tak odbiegajac od tematu, mam kolezanke, po dwoch ciazach, teraz karmi, a biust? zero. Ale ma super talie i biodra i faceci sie slinia na jej widok. Mimo braku piersi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 14, 2012 12:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: