Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzekanie przy facecie + komentarze na temat wyglądu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sijka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 21:33    Temat postu: Narzekanie przy facecie + komentarze na temat wyglądu Odpowiedz z cytatem

GoGo napisał:
Podobno o kompleksach nie powinno się nikomu mówić, wtedy mogą zniknąć. Podobno też facet który kocha swą kobiete, nie zauważa wielu wad dopóki ona sama mu o nich nie powie. Narzekacie na swoje małe piersi przy innych a w szczególności przy waszych facetach? Ja niestety to robię, nie mogę się powstrzymać. Ostatnio w ogóle mam obsesję i ciągle o tym mówię i myślę. Nawet ostatnio w sytuacji intymnej gdy on pieścił moje piersi mnie się wyrwało, że są takie okropne. Nie dość tego, to jeszcze pokazuję mu zdjęcia innych kobiet z pięknymi piersiami i pytam czy mu się podobają, czy chciałby żebym takie miała. O wszystkie kryzysy w małżeństwie obwiniam swój wygląd. Chyba rzeczywiście stałam się w jego oczach bardzo nieatrakcyjna. Problem jednak w tym, że nie mogę się powstrzymać. Chyba zaczyna mnie dopadać jakaś deprecha...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 12, 2006 21:33    Temat postu:

Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja o nich do wszystkich najbliższych osób mówię: moje dwie kropeczki Smile Każdy się już przyzwyczaił bo początkowo ich denerwowało że na ładny (owszem nieduży) ale niemały też biust mówię "kropki". No i przy byłym facecuie też to mówiłam, noo rzadziej niż przy najbliższych mi znajomych teraz ale też. Nie śmiejcie się ze mnie...ale ja kochając się z facetem robiłam to w stnaiku...tak bardzo się wstydziłam Sad mimo że on ciągle powtarzał że są śliczne i wcale niemałe i że je akceptuje to nie mogłam się przełamać Sad
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiecie o tym ze jak bedziecie sie porownywac przy facecie np do jego fajnej kolezanki i padna komentarze typu
- ale ona ma ladniejsze nogi niz ja prawda kochanie
- ale ona ma wiekszy biust a ja nie itp

i jesli bedzie to dlugo trwalo to facet ktory poza wami swiata nie widzial nagle zacznie sie zastanawic "z kim ja do cholery jestem"

nie chce straszyc ale bywalo tak ze w koncu facet rzeczywiscie zaczal sie interesowac sie wspomniana wyzej "doskonala" kolezanka a wszystko dzieki takim narzekaniom...takie jest zycie czasami Wink
swtgirl
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jezeli juz narzekam to tylko przy moim facecie, przy nikim innym Wink On sie oczywiscie wkurza i przekonuje ze sa sliczne itd... pewnie wiecie jak to jest...... i wiecie co? Czasem sie zastanawiam... moze jemu na prawde sie podobaja? Rolling Eyes Embarassed Laughing

Ale ostatnio bylismy w sklepie z bielizna przymierzalam taka przeswitujaca koszulke i on wszedl ze mna do przymierzalni (przymierzalam ja na stanik) wydawalo mi sie ze dziwnie na mnie spojrzal.... nigdy wczesniej tak nie patrzyl ale niestety w negatywnym tego slowa znaczeniu....... Rolling Eyes myslalam ze sie porycze, pozniej powiedzial ze szkoda 50zl wydac na ten komplet ze za to moge miec bluzke.... zalapalam dola i zaczelam klepac o tym ze sa takie male..... szlismy przez miasto a mi lezki do oczu naplywaly, do konca dnia jakos dziwnie sie czulam. I to byly jedeny raz kiedy pomyslalam ze on mowi ze sa sliczne "z grzecznosci".Ale moze sobie wkrecilam Rolling Eyes Question

Na szczescie juz mi przeszlo bo gdybym do teraz sie tak martwila ta sytuacja jak wtedy to juz bym pewnie miala zaplanowany termin operacji plastycznej ( jakis czas temu powaznie o tym myslalam juz mialam nawet lekarza wybranego ) ale znalazlam to forum i postanowilam ze najpierw w taki sposob sprobuje Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli zżera mnie kompleks na jakimś punkcie to przy chlopaku bądź w meskim towarzystwie zachowuję się tak jakby to byla moja najwieksza zaleta. Wole wyjsc na zarozumiala niz na zakompleksiona, jesli mam ochote ponarzekac to tylko w babskim gronie, no.. ze czasem zdarza mi sie powiedziec cos na temat mojej wady ale to z kokieterii, kiedy chce uslyszec cos milego Very Happy
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez swoje musialam wymarudzic Wink A On cierpliwie sluchal moich narzekan i niestrudenie wybijal z glowy wszelkie kompleksy Smile Wiem, bo wielkokrotnie dawal mi to odczuc, ze bardzo mu sie moje piersi podobaja Smile W sumie On od zawsze preferowal kobiety z mniejszy biustem - aktorki, czy tez kobiety z Jego otoczenia, ktore uchodzily w jego oczach za ladne byly posiadaczkami niewielkiego biustu Smile Niemniej jakbym miala DD pewnie dla mnie zmienilby preferencje Wink
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja identycznie jak nimfa-wole wyjsc na zarozumiala niz zakompleksiona Twisted Evil Przy swoim facecie nigdy nie krytykuje swojego wygladu.Tzn czasem cos sobie palne ale to w takich mniej poruszajacych sprawach niz piersi-np ze wolalabym byc ciut nizsza czy ,ze mnie wlosy wkurzaja bo sie przetluszczaja za szybko ale jesli chodzi o cialo to przez cztery lata baknelam sobie cos takiego moze ze 3 czy 4 razy ale to w innym celu-raczej chcialam zobaczyc jak on to ocenia i moze uslyszec cos milego-np mowilam ze musze sie pozbyc cellulitu (ktory widac tylko jak zcisne dlonmi kawalek skory a nie tak jak zwykle nawet gdy kobieta stoi na plazy ale mi nawet to przeszkadzalo wiec tak powiedzialam)a on na to: Shock co???exlaimA gdzie ty sobie ten cellulit wypatrzylas??Ladne masz wkrety..- Twisted Evil nawet nie wiecie jak uroslam Cool Albo mam bardzo okragla pupe,nie ,ze duza bo szczupla jestem no ale jakos tak pupa to sie wyroznia u mnie i choc wiem ,ze on sie w tej mojej pupie kochal juz od dawna zanim bylismy ze soba i ,ze facetom sie podoba to dla mnie jest jakas za okragla wiec tak by sie podbudowac powiedzialam,ze mam dziwna dupe a on na to ,ze czemu dziwna ,ze mi odbija bo narzekam na to co mam najladniejsze itp Twisted Evil No to tylko w takim podstepnym celu czasem cos palne na temat czegos co moze mi nie do konca we mnie odpowiada ale wiem ,ze dla innych jest wlasnie odwrotnie ale juz na temat cyckow to ooo nie Speak to the hand -w tym wypadku udaje ,ze problemu nie ma bo wtedy i dla innych on sie nie rzuca w oczy Wink I tak jest najlepiej bo kiedys nawet powiedzialam na temat pewnych dwoch dziewczyn(kolezanek mojego chlopaka jedna z duzym C druga zgrabne B do tego ladnych z twarzy ale za to tepych jak dla mnie),ze nie dorastaja mi takie opalone lalki do piet a on na to ,ze nie musze mu tego uswiadamiac bo slepy nie jest Shock Twisted Evil -i pomyslec ,ze tyle mam komlpeksow-bo moim zdaniem one sa naprawde ladne no tyle ,ze za bardzo wypindrzone...a tu prosze jak moja pewnosc siebie dodaje atrakcyjnosci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magdalena

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie lubię siebie i staram się nie narzekać na swój wygląd. Bo przecież jest tyle kobiet, które rzeczywiście mogą cierpieć psychicznie z powodu np. mocno niesymetrycznych piersi, albo z powodu choroby piersi, albo z jakiej kolwiek innej "wady" swojego wyglądu. Cieszę się, że jestem zdrowa i że tylko piersi mi brakuje:))) A jakbym tylko spróbowała narzekać na siebie przy moim facecie, pewnie od raz skutecznie wybiłby mi to z głowy.Jak się Kocha, to wielu rzeczy się nie zauważa - a tak jak pisałyście - po co zwracać jego uwagę na jakieś moje niedostatki, skoro on sam ich nie widzi?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
naui
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lis 15, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie utrzymuje ze nie mam zadnych kompleksów.Ale nie wiem czy sama siebie nie oszukuje:P Lubie zartowac z mojego wygladu=)

Nie powinno sie przy faceci mowic "jaka jestem gruba " "jak ja wyblada , te włosy" jak wiemy faceci sa mało spostrzegawczy i oni byc moze nie zauwazaja tych naszych wad a jak juz tak stekamy to nie da sie ich nie zauwazyc.
stopka

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja narzekałam a on ciągle mi mówił ze moje piersi są śliczne. w koncu mu uwierzyłam:-) i był bardzo szczęśliwy z tego powodu. ostatnio znów mi cos odbiło i zaczęłam narzekać...ale wystarczyło ze w necie zobaczyłam duze zwisające piersi i z nów pokochałam MOJE:-). Zdecydowanie lepiej wyglądają małe kształtne piersi niż wieksze opadające i rozchodzące się na boki. Jestem niską osobą więc moje piersi maja raczej odpowiedni rozmiar i mój mężczyzna jest znów szczęśliwy:-) a i ja mam znów dobry humor...
Powrót do góry
Ivonea
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie było wrecz inaczej.. tyle narzekałam że wkońcu powiedział mi "jak tak mówisz to zaczynam wierzyc ze jest to brzydkie" zamiast go zachecac to go zniechecam;p
teraz mowie inaczej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Mi

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wyrosłam z marudzenia przy moim facecie Wink Ale jestem mu wdzięczna za tą świętą cierpliwość która do mnie miał, kiedy musiał wysłuchiwać jaka jestem do niczego Very Happy Zawsze potrafił mnie pocieszyć, dowartościować i dzięki niemu uwierzyłam w siebie. A kiedy już uwierzyłam w siebie, to inni też zaczęli dostrzegać moją wartość Very Happy
Teraz czasem - bardzo rzadko, zdarza mi się pomarudzić jak mam zły dzień (np. okres) a On biedak cierpliwie słucha i pociesza Wink
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest taka fajna prawidlowosc jak dziewczyna mowi:
"kochanie czy nie uwazasz ze przytylam" (zakladamy ze rzeczywscie przytyla)
2 warianty odpowiedzi
1) alez nie - jestes super laska (klamstwo)
2) no rzeczywsice troche przytylas (bolesna prawda)

logiczne ze jak padnie odpowiedz nr dwa to dziewczyna sie obrazi zacznie beczec itd Wink wiec facet dla swietego spokoju postawi na wariant pierwszy... tak samo jak dziewczyna narzeka "boze ale mam male piersi" facet odpowiada "nie masz malych sa duze/srednie/w sam raz itd"
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Truskawka, skad w Tobie tyle cynizmu? Very Happy
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam facetow i siebie tez Wink
ja np jak sie kloce z matka to mowie przepraszam dla swietego spokoju a nie dlatego ze czuje taka potrzebe zeby kogos przeprosic bo czasami w tych klotniach nie zawsze jest moja wina; mowie przepraszam bo to jest wygodne i nie chce slyszec dalej trucia...

faceci tez robia tak zeby im bylo wygodnie - zapytaj kiedys faceta o taka rzecz np "kochanie zobacz jaka mam brzydka fryzure" (a masz kazdy wlos w inna storne bo wrocilas z podworka a akurat padalo Wink ) powie ci "wygladasz slicznie" Wink szczegol ze ty wiesz ze tak nie jest...ja przeprowadzilam ten test na koledze odpwiedz byla zgodan z moimi przewidywaniami Very Happy

nie powie przeciez "o boze jak ty wygladasz!exlaim jak zmokla kura!!!" Laughing awantura i fochy - a po co skoro mozna sklamac zwlaszcza jak klamstwo krzywdy nikomu nie robi Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 19, 2006 23:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: