Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzekanie przy facecie + komentarze na temat wyglądu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę że nie tylko ja uważam, że im więcej narzeka sie facetowi o swoim wyglądzie, tym bardziej on zaczyna to zauważać i zastanawiać się "z kim ja do cholery jestem" jak to ładnie określiła Truskawa.

Ja niestety mam tak, ze czasami narzekam na swój biust.
Często dopada mnie "zły nastrój biustowy" (czyli kompleksy- które łapie np gdy widzę panią z pokaźnym biuścikiem)/

Pytam wtedy mojego faceta jakie piersi lubi, podsyłam mu np zdjęcia pań z dużymi cyckami. On mówi mi że lubi duze biusty, a ja się denerwuję...

No i ciężko mi siebie akceptować, wiedząc że on lubi duże cycki.
Staram się o tym nie myśleć, bo on podkreśla ciągle, że uwielbia moje piersi.
Ale ciężko mi w to uwierzyć, skoro wiem, że mój biust jest mały, a on woli duże.
Czasem wydaje mi się, że on mnie okłamuje, by nie robić mi przykrości (wiem, to absurd, ale czasem tak mam).

Nie chcę przy nim często narzekać, bo boję się, że faktycznie zacznie się zastanawiać, czemu jest ze mną.
Ale czasami nie wytrzymuję (właśnie gdy mam doła biustowego, po zobaczeniu bardzo kobiecej pani z wielkim cycem - jak to ja mówię).
Lub gdy on mi powie coś na temat piersi jakiejś jego koleżanki...

Eh.
Czasami chciałabym cofnąć czas.
Nie okazywać mu NIGDY kompleksów ŻADNYCH.
Bardzo bym chciała,
Ale teraz... teraz to siłą rzeczy, jako, że spirala się zakręciła - mówię mu, o moich małych piersiach, że są dla mnie kompleksem, ciągle chcę od niego otzrymywać zapewnienia, że mu się podobają, w pewnien sposób chcę wymusić na nim "by przestał lubić duże biusty" o ile wiecie co mam na myśli (choć wiem ze to się nie uda).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 24, 2010 19:13    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasu nie cofniesz ale możesz się stać pewniejsza siebie, bardziej podkreslać swoje atuty zwracac w rozmowach mimochodem na nie uwagę i..przestac narzekać Wink Kobiety naprawdę potrafią powstrzymać się od narzekania ale jak juz zaczną to nie moga przestać
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie to jest problem !
Zaczęłam i trudno mi przestać,
ale staram się z tego wyleczyć.

Mam nadzieję że jak przestanę narzekać, to mój facet zapomni, że kiedykolwiek miałam z tym problem.

Teraz jestem na etapie ciągłego mówienia sobie że moje piersi są DUŻE i PIĘKNE Smile
Powrót do góry
Kachaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narzekam na brak cyckow przy moj M.

stale mi powtarza ze nie jestem plaska, i naprawde wielbi je, ale to siedzi gdzies we mnie, w srodku. M. naprawde nie daje mi ZADNYCH powodow do tego by myslec ze mu sie nie podobam ale jakos tak to tkwi we mnie juz dlugo i no nieuleczalny kompleks chyba ;(
Powrót do góry
otero
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez narzekam tylko przy moim facecie Wink... mowi ze dolozy sie do operacji nawet ostatnio ;p
Powrót do góry
tirimiri
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wie, że mam kompleks ale na zasadzie faktu-mam kompleks i tyle. Nie narzekam przy nim, bo wiadomo-póki same nie będziemy zwracać uwagi na coś to inni też szczególnie nie będą ; )
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam tak dziwnie, że nakarzam tylko na rzeczy, które mnie tak naprawdę nie martwią, czyli np. mówię: Kurczę ale ja jestem gruba, mam duży brzuch itp., chociaż wiem, że tak nie jest. To znaczy brzuch faktycznie mógłby byc bardziej płaski, ale nie jest on duzy i cała masa kobiet chciałaby taki miec jak ja. Natomiast nigdy nie mówię o sprawach, które mnie naprawdę dołują- nidy nie mówię, że mam małe piersi i celulit. Najwięcej wad widzimy same w sobie, więc po co pokazywac to komus innemu, skoro całkiem prawdopodobne, że on tego nie zauważa, albo zauważa, ale w duzo mniejszym stopniu niż my same. Poza tym faceci są tylko samcami i niestety trzeba ich cały czas ustawiac. Nie można im dac do zrozumienia, że czujemy się mało atrakcycjne, bo pomyśli, że nie musi się juz o nas starac. Należy umiejętnie pokazac facetowi, że jest wieeeluuu innych chętnych na jego miejsce. dzięki temu facet nas doceni i będzie się cieszył, że ma tyle szczęścia. Prawdziwa atrakcyjność to poczucie własnej wartości i pewność siebie Smile
Powrót do góry
magdasia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobił mnie mój Kochany parę dni temu... Tylko proszę nie mówcie, że gdyby mnie kochał to w pełni zaakceptował by moje ciało itp... Ja marzę o pięknych piersiach, to czemu jemu ma się nie marzyć, że kiedyś takie będę miała. To tylko facet, to wzrokowcy... Zapytał się mnie, czy jeszcze kiedyś piersi mi urosną... Wiecie, delikatnie i tak, jak to szczerze ze sobą rozmawiamy... Ale jednak dopóki tego nie powiedział to mogłam się tylko domyślać, ale już teraz wiem... Nawet nie wiem jak to się stało, ale nagle coś powiedział, że słyszał, ze operacja kosztuje 2 tys. zł... Powiedziałam tylko, że u porządnego chirurga ok 10 tys... to się zdziwił... I rozmowa się urwała, powiedziałam tylko, że jak przytyję to pewnie urosną (chudzina za mne). Dobijająca sytuacja... Sad
Powrót do góry
mikniunia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyobrazam sobie, ze to musialo zabolec. mi moj powtarza caly czas, ze jemu to nie przeszkadza i, ze i tak mnie kocha, ale mnie to tylko denerwuje. bo piersi to nie jest cos co ma "nie przeszkadzac" tylko cos, co ma pociagac i sie podobac. kobieta powinna czuc dume odslaniajac swoje piersi a nie wstyd... Sad a najgorsze jest to, ze wiem jak bardzo zatruwam mu zycie ciagle narzekajac, zabijam spontanicznosc, nie potrafie cieszyc sie ze zblizen... ostatnio w ogole nie mam ochoty nawet nigdzie wychodzic i komukolwiek sie pokazywac. chcialabym umiec chociaz udawac, ze o tym nie mysle, ale nie umiem, bo szczegolnie ostatnio mam powazny kryzys i chyba niestety znowu powraca depresja Sad a w dodatku on jest jedyna osoba, z ktora moge o tym porozmawiac, ale co z tego, jak nie potrafi tego zrozumiec.
Powrót do góry
magdasia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem dobrze co czujesz... W sytuacjach intymnych czuję się raczej jak nastolatka (zagubiona i nieśmiała) a nie jak kobieta...
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dziewczyny, nie popadajcie w paranoję! Mały biust i od razu nie pokazywać się innym? No wiecie co! Nie wolno tak myśleć : )
Powrót do góry
mikniunia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie w moim przypadku to nie chodzi o tak naprawde o to "co inni pomysla" (no moze troche), bardziej chodzi o to, ze czuje sie strasznie skrepowana w towarzystwie. kiedys nadrabialam to nawet wymuszona pewnoscia siebie, myslalam, ze jak pokaze innym, ze czuje sie dobrze ze soba, ze jestem usmiechnieta etc. to nie beda zauwazac mojego "defektu", ale ostatnio nie mam sily "udawac". ale to jak mowilam mniejszy problem. ja poprostu czuje sie strasznie nieatrakcyjna i tylko gapie sie na dekolty cudzych dziewczyn i wyobrazam sobie jak by to bylo miec normalny biust (nie musi byc jakis ogromny) i probuje sie usmiechac i rozmawiac normalnie podczas gdy w srodku jestem bliska placzu. i zal mi mojego chlopaka, bo on widzi co przechodze chociaz staram sie to ukrywac a on nie moze mi pomoc. no i co mam mu powiedziec, zeby wszedzie chodzil beze mnie? ani mi ani jemu nie byloby wtedy lepiej.
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, le tak trzeźwo patrząc-ludzi różne nieszczęścia spotykają, posiadają bardzo poważne defekty, a tu w grę wchodzi mały biust. Biust. Tylko biust! Ile dziewczyn na świecie, tyle kompleksów! Większość z dziewczyn nad czymś ubolewa-biust, wzrost, waga, twarz... Możesz całe życie spędzić w domu płacząc, Twój wybór. Tylko po co, jeśli możesz zamiast tego dobrze się bawić? A jeśli jest to tak silne, to chyba tak naprawdę problem tkwi nie tyle w wyglądzie co... w Twoim umyśle. Poza tym z tego co czytałam, to masz 12 cm różnicy. Część z nas walczy, żeby mieć chociaż czym stanik A zapełnić-była nawet dziewczyna, która zaczynała od 3 cm!
I w ogóle co to za określenie "żal mi mojego chłopaka"! Dziewczyno, powinnaś pisać "zazdroszczę swojemu chłopakowi takiej fajnej dziewczyny jak ja"! Tu wszystko zaczyna się w naszych główkach ; ) A za to smęcenie będe obserwować Twoją kurację i w razie potrzeby motywować ; ) Do roboty!
Powrót do góry
tenia1992
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mówię o swoich kompleksach... koleżankom najczęściej. "ale jestem gruba, ale mam grube nogi, ale mam mały biust, ale jestem głupia"...ale tylko po to żeby mi powiedziały " no weź przestań wcale nie jesteś gruba, masz ładną figurę, chciałabym mieć taką, poza tym jesteś miła, zabawna z poczuciem humoru" egoistyczne i podstępne, ale dowartościowuje :P
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdasia nie dziwie Ci sie zae facet Cie tym dobił ;/ dobrze ze chociaz jest szczery.. ehh to niesprawiedliwe ze jedne laski maja mega piersi a inne prawie brak;(
Reklama

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10
Skocz do: