Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzekanie przy facecie + komentarze na temat wyglądu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię bardzo duży błąd... wiele razy miałam taką sytuację, że chłopak podniecał się moimi piersiami, a ja coś tam mruczałam pod nosem, że są beznadziejne, małe itp. Błąd !
Teraz staram się już nic nie mówić, bo skoro dla niego są super, piękne itp to po co mam jemu je obrzydzać ?
Głupota.
Zgadzam się z Boobs pewność siebie to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 14:38    Temat postu:

Powrót do góry
Boobs
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie chciałabym być z facetem, który na każdym kroku podkreśla, jaki to on jest gruby/brzydki/nieatrakcyjny itd. To jest strasznie odpychające, choć oczywiście przeginanie w drugą stronę też nie jest dobre. Trzeba zachować złoty środek i tworzyć sobie dobry PR Very Happy

66/81 w chwili obecnej
66/86 w zamiarze Smile
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałam gdzie więc pisze tu. Kupiłam sobie sukienkę w ciuchu . Nie mogłam przymierzyc. Kiedy mierzylam w domu przy mężu on mowi ' biust Ci się nie mieści, to na jakaś deskę ' no i to mnie zdenerwowało na maks! Czemu nazwał kobiety o małym biuscie ' deski '? Całe życie ja tak byłam nazywana i to mnie zabolalo bo odniosłam ten tekst do siebie Sad mi niedużo więcej materiału trzeba w tej sukience na górze. Może on sądzi. Że ja mam mały biust, trochę tylko większy od tych desek jak nazywa brzydko kobiety z małym biustem Sad
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może on ma dość prosty sposób nazywania rzeczy i to miał być jakby komplement. W sumie trudno stwierdzić jak się tego nie widziało.

A faceci maja na ogół ubogie sposoby wyrażania swoich poglądów :P Mój to w ogóle nic nie mówi tylko po minie i oczach widzę co myśli o jakimś ciuchu. A jak nie jest coś super brzydkie albo super kure**skie albo super fajne to nic po nim nie widać. Ale też zauważyłam, że jak już coś powie to tak właśnie dobitnie, że np. spódniczka jak u dziwki (to akurat nie o mnie było). No i się nie wypowiada często bo w ogóle dla niego moda mogłaby nie istnieć i zwisa mu co nosi, chyba że spodnie mają już z 10cm za krótkie nogawki, albo sweter ma bardzo dużą dziurę na klacie :P

A tak swoją drogą powiedziałaś mu coś, albo zagestykulowałaś? Smile

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój co bym nie założyła to zawsze proponuje że bez niczego wyglądam najlepiej - stary zboczuch Smile
będzie 53!
Powrót do góry
peel
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co dołuje sie ze mam mały biust sfatygowany po karmieniu, figura juz tez nie ta...ale
Kurcze moj mąz tez nie jet ideałem.....ma swoje wady rowniez w wygladzie....ostatnio to troche do mnie dotarło
Chce byc ideałem dla niego ale on wcale nie jest moim......HA!
mimo to podoba mi sie i kocham go i mam nadzieje ze to działa w obie strony:)
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój robi się opiep* przed kompem, je niezdrowo i wygląda jak młody bóg :P ah te geny bywają okrutne... ja niestety mam tylko 2 fajne rzeczy po rodzicach a reszta po rodzicach to sprawy, których bym nie chciała Sad

ja się staram i wypruwam sobie flaki aby cokolwiek dobrze wyglądać a on nic nie robi a wygląda jakby stosował diety i siłownię od dziecka. Poszedł za tatą, który mimo wieku się dobrze trzyma.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę śmiało powiedzieć, że mój facet mi nie mydli oczu i skoro mówi, że podoba mu się mój biust tzn że tak jest, a to dlatego, że potrafi mi słodzić jak nikt, ale też mogę liczyć na bolesną prawdę Wink

przykład ze wczoraj.
ostatnio mam strasznie dużo na głowie, więc się trochę zaniedbałam i przytyłam 2-3kg, mówię mu:
- kurde przytyłam i chyba wszystko poszło mi w brzuch..
on patrzy na mnie lustrującym wzrokiem i mówi:
- ee nie, w brzuch nie.. za to dupa Ci urosła Very Happy no i uda też masz grubsze Wink

i kocham go za to Wink chyba bym go zabiła, gdyby mi wmawiał, że na pewno nie przytyłam i że jest cudnie.
wiadomo, że to było tak trochę żartem, bo gdybym miała doła i z rozpaczą w głosie powiedziała mu, że przytyłam, to też by mi przyznał rację, ale w innych słowach.. byłby delikatniejszy, ale wciąż szczery..

w każdym razie mam dzięki niemu mobilizacje i stracę te kilogramy Wink
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę źle dobiera słowa Very Happy ale brawo za szczerość, po co komuś słodzić, kiedy mysli sie inaczej.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on normalnie tak nie gada Wink to jest raczej moja "wina" ja zawsze mówię 'dupa' o moim tyłku, a na brzuch często mówię "cap" Wink więc i jemu się czasem udziela Wink i w oryginalnym dialogu było, że nie poszło mi w brzuch tylko "w capa" ale chciałam uniknąć ewentualnych nieporozumień Wink Laughing

tak samo złości się na mnie, że przeze mnie zaczął gadać, że lubi małe cycki.. bo on uważa, że moje nie są małe tylko normalne - pasujące do sylwetki, czyli takie jakie on lubi, ale przez to, że ja ciągle powtarzałam, że mam małe, to on sam zaczął mówić, że lubi małe Wink - to też jest dobry przykład na to, jak narzekanie działa na facetów. Gdyby nie ja i moje gadanie, to jemu nigdy w życiu by nie przyszło do głowy żeby mówić o moich piersiach "małe" i często jak teraz mówi bez zastanowienia, to mówi, że lubi małe, a za chwilę się poprawia, że nie małe tylko średnie, a cały czas chodzi mu o to samo Wink jakbym mu wmówiła przez te 6 lat, że mam duże, to by gadał, że lubi duże Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, normalnie już lubie Twojego faceta. Po prostu jest szczery a ja lubie takich ludzi. Napewno nie wpedzi Cie w kompleksu, a widze że nie ma także bzika na punkcie piersi jako takich tylko licze sie całość. Do tego lubi Twoje i mu sie podobaja. Fajny gość Smile
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie myślę... mimo wszystko chyba lepiej żeby faceci oglądali się za mną bo jestem piękna i zgrabna a nie tylko dlatego że mam wielki biust?
Powrót do góry
Anadiya
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kłótnia kończy się i tak pogodzeniem Smile
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę po swoim facecie, że większości niedoskonałości w moim wyglądzie nie widzi. Dopieor jak mu się je wskaże palcem, to wtedy zaczyna zauważać. Tak bło np z moimi jasnymi brwiami Wink Natomiast wiadomo, na piersi facet zawsze zwraca uwagę Wink
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się żyć bez kompleksów, życie ma wiele trudności i bez tego, po co sobie jeszcze dokładać... Jeśli już z kimś rozmawiam na temat moich małych piersi (a nie zdarza się to często, bo co ja z ludźmi o cyckach gadać będę... :P) to zawsze sama z siebie żartuję, że urodę mam po mamie, ale biust po tacie Wink) Przed mężem nigdy się nie użalam, że przytyłam, że to mam za duże, a to za małe, bo...jeśli to prawda, to On nie zaprzeczy tylko po to, by poprawić mi humor, tylko mi go jeszcze bardziej pogorszy Wink Wychodzę z założenia, że jak się o jakimś swoim mankamencie głośno nie mówi, to może inni go nie zauważą/nie zwrócą na niego uwagi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: