Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzekanie przy facecie + komentarze na temat wyglądu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój - że tak to ujmę - niedoszły facet dowiedział się, że niekoniecznie jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Ale było go stać tylko na stwierdzenie: "nie rozumiem, skąd masz te kompleksy, pozbądź się ich, bo tylko stanowią niepotrzebną blokadę". Innym razem stwierdził zaś, że "problem najczęściej leży w głowie, a nie w cyckach" = komunikaty są więc takie, żeby się zamknąć i przestać marudzić, ale pocieszenia jak nie było, tak nie ma. A fajnie byłoby usłyszeć, że mam ładne piersi, proporcjonalne do sylwetki, że takie właśnie do mnie pasują. Nigdy tego nie usłyszałam. Potrafią tylko mnie uciszać, bo nikt nie chce słuchać narzekania Bad Grin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 09:35    Temat postu:

Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to wynika też z tego, że faceci nie potrafią prawić komplementów - no, zdarzają się wyjątki, ale jednak większość panów zupełnie sobie z tym nie radzi.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2013 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E, lepiej chyba tak, niż jakby mieli kłamać? W tym przypadku nie ma czego komplementować. Na pewno nie u mnie. Bad Grin
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój obecny facet wkurza się, jak zaczynam marudzić na temat swojego wyglądu. Wytyka mi wtedy, że jestem próżna i że on nie rozumie, jak można się aż tak przejmować wyglądem. A przecież czasem komentarze same cisną się na usta - niedawno oglądaliśmy t-shirty ze śmiesznymi nadrukami, i powiedziałam, że chociaż mi się podobają, to nie mogłabym ich nosić. Na pytanie dlaczego odpowiedziałam, zgodnie z prawdą, że na płaskiej klacie t-shirty bez dekoltu leżą fatalnie, że wyglądałabym jak dziecko z podstawówki idące na wf. Bad Grin Oczywiście tego nie zrozumiał... Widzę, że mój lichy "biust" go nie pociąga, bo tylko świruje na widok mojego siedzenia, które uważam za zbyt duże i obecnie staram się je zmniejszyć (na szczęście po epizodach obżarstwa udało mi się wrócić do dobrej wagi 48 kg). Ostatnio jak coś powiedziałam na ten temat, to spytał, ile kosztuje operacja powiększenia piersi, żebym przestała tak marudzić... Rolling Eyes
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że podoba mu się Twoje siedzenie a sądzę że facetowi to wystarczy, im z reguły nie trzeba by kobieta była idealna a raczej znajdują jakaś cześć ciała która się zachwycają. Co do operacji to pewnie chce byś nie marudzila jak to sam określa i chce uciąc temat kompleksów a nie musi to znaczyć że Cię ciągnie na operację.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wolę przy moim chłopaku nic nie mówić na ten temat, ale on chyba sam widzi, że to dla mnie problem, nic nie powiem, ale nie daję się tam dotykać za bardzo, mówię, że niby nie lubię to chyba byłby głupi, żeby się nie kapnąć Smile Ale ja po prostu sobie nie potrafię z tym poradzić. Nikomu nie mówię po co piję te zioła, po co mają wiedzieć, że to dla mnie aż taki kompleks..
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ciągnie mnie absolutnie na operację. Narzekanie na swój wygląd uważa za bezsensowne i próżne, a o mym wątłym wyposażeniu wypowiedział się następująco: "nie chciałbym, żebyś miała większe, bo te są takie niewinne i pasują do ciebie".
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 22, 2013 21:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: