Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bez stanika
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sijka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 21:34    Temat postu: Bez stanika Odpowiedz z cytatem

Evil napisał:
Dziewczyny, chodzicie 'wsrod ludzi' bez stanika?
Dla mnie jest to oczywiste, ze w domu i kolo niego w staniku nie chadzam (czasem zakladam sportowy). Latem tez zazwyczaj jest mi za goraco zeby zakladac stanik. Nie mowiaz juz o tym ze mam ich niewiele wiec nie zawsze uda mi sie dobrac taki, ktory dobrze wyglada z letnia blizeczka czy sukienka. Uwazam za to, ze nie zakladanie stanika jest dobrym sposobem zeby pokazac chlopakowi jak sie 'naprawde wyglada' - choc czasem robi to dziwne wrazenie jak sie zdejmie push-up, prawda?
Bo i wlasnie, cieplo sie zrobilo to zaczelam troszke szalec bez stanika. Poszlam tak na uczelnie- nikt zawalu nie dostal jak mnie zobaczyl, choc mialam wrazenie ze niektorzy dziwnie sie "tam" patrza (pewnie przewrazliwienie). Poza tym, wydaje mi sie pewien chlopak wykazuje zainteresowanie moja osoba (pewnie tez tylko wrazenie), no ale wychodzi na to ze znow musze isc bez stanika, tym bardziej w bluzce w ktorej jest to bardziej widoczne, zeby go "uswiadomic". Na poczatku trudno sie przelamac, ale pozniej to juz jakos idzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 12, 2006 21:34    Temat postu:

Powrót do góry
swtgirl
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bez stanika chodze TYLKO w domku, czasem jak lece na solare a mam bliziutko pod blokiem to tez nie zakladam ale i tak mam ubrana kurtke wiec i tak nie widac Rolling Eyes Laughing
Jak poznalam mojego faceta (ponad 2 lata temu) to nie nosilam stanika wcale (mialam 16lat Cool hehe) no i sie we mnie zakochal zechcial mnie wiec ze tak powiem od poczatku "wiedzial co bierze" Chociaz baaardzo sie zmienilam z wygladu od tamtego czasu, bral brzydkie kaczatko ale chyba czul ze wyrosnie piekny labedz haha ale sobie slodze Wink a cio tam Very Happy Tyle ze cycuchy sie nieznacznie powiekszyly Confused
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie zdarza chodzic bez stanika - zwlaszcza latem. Zima juz nie bardzo, bo w staniku jakos tak w piersi cieplej Wink
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie chodzę bez stanika!exlaim Czasami jak jestem u faceta i nie ma jego rodziców no i jak jestem sama Smile
Jak nie mam stanika to nie mam kompletnie nic widocznego pod bluzką Sad
Od 2 lat praktycznie mieszkam u chłopaka więc pierwsza rzecz jaką robie po wstaniu z łóżka to założnie stanika, nie chciałabym żeby teście mnie tak zobaczyli!!
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam lubie chodzic bez staniczka nawet teraz ...ale tylko po domu, choc powiem wam szczerze ze latem to bym może i nie wyszła a zimą często łapie sie na tym ze na koszulke nakładam polarke wciągam kurtke i smyk do sklepu... ale nie do znajomych... oooo to nigdy Wink
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez ten mój kompleks małych piersi w ogóle nigdzie sie nie ruszałam bez stanika Sad Aż do tegorocznych wakacji Smile A to chyba dlatego że kupiłam sobie prześliczna bluzeczkę z Morgana zawiązywaną na szyi, do której poprostu nie wypada mieć założonego stanika bo nie pasuje i go widać Sad w ogóle piersi lepiej mimo że są małe wyglądają bez Smile I wiecie co wam powiem? Dopeiro jak wyszłam w tej bluzce zauważyłam że wcale nie mam aż tak małego biuściku Smile gorzej że widać w niej że jedna pierś jest dużo większa od drugiej Very Happy ale da się przeżyć. I od tamtej pory uwielbiam też chodzić bez staniczka po domu:) Ahh jak przyjemnie :P
Powrót do góry
Magdalena

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po domku to ja też wolę chodzić bez, chociaż wtedy już wogóle moja klatka piersiowa niczym się nie odznacza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Edysia

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po domu chodze bez stanika. Superwygodnie Very Happy Za to poza jest on obowiazkowy, bo bez niego jestem kompletnie plaska...
Powrót do góry
naui
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowniez po domku bez stanika:D Gorzej jak ktos przyjdzie:/
Chociaz chodzenie w staniku tez nie zawsze sprzyja, bo ugniata piersi:P Zwłascza jak sie ma zle dobrany stanik Smile

A pozatym chodzenie bez stanika jest niewskazane dla osob z wiekszymi piersiami:D

Nie wiem czy moje mikro kiedys obwisna:P Raczej nie ma szans Razz
Poli

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już coraz częściej chodzę bez stanika Smile .
W lato przełamałam sie i nie nosilam go do jednej bluzki, teraz juz potrafię chodzic bez tego zniewolacza w golfie czy swetrze. Fakt wyglądam jak deska, ale zaczynam to olewać.
Ostatnio jak ubralam golf, ale taki cienki (odznaczały się trochę brodawki Twisted Evil ), rozmawialam z moja druga połówką, to zamiast patrzeć sie na moja twarz to gapił się na moje mini cycki Laughing .
Powiedzial,że nie może się powstrzymać.
Więc po tym zdarzeniu dowartościowałam się na calego Very Happy .
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio coraz częściej łażę bez stanika Wink ale głównie po domu. Czuję nieopisaną radość jak mi cycki "skaczą" podczas chodzenia Very Happy Ehhh przy A tak nie miałam Cool
Edysia

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam A, ale jak chodze po schodach to troszke skacza Wink Szczegolnie przed okresem i tez sie z tego ciesze Wink Tylko zastanawia mnie fakt, czy po takim skakaniu one troszke nie obwisna... Nawet mialam pomysl, zebym po domu chodzila jednak w staniku, ale strasznie wygodnicka jestem i nadal chodze bez Wink
Powrót do góry
bombka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo ja bez stanika to prawie nigdy nie chodze.Czasami w domu mi sie zdarzy,ale to zazwyczaj kiedy jestem sama Smile Latem czasami zdarzało mi sie nie zakładac stanika,ale to tak tylko w domku przy rodzinie i na podworku Very Happy dalej sie bez niego nie ruszam;p
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez chodze bez stanika, ale tylko po domu i to zadko (mieszkamy z moimi rodzicami, do czasu wlasnego lokum) Pawel pare raz probowal mnie nagadac i mow ze jak bedziemy miec wlasny kat to mi je powowala bo nie sa mi potrzebne Smile bo chodzilam napoczatku naszej znajomosci 24 na dobe a on mi mowil ze je dodatkowo gniote a prawde mowiac to po wyrazie jego twazy widac takie male zadowolenie kiedy nie mam stanika Smile latwiej jest mu sie do nich dobrac Very Happy
Po za domem to jeszcze nigdy nie bylam bez stanika m,oze jak troche urosna to sprobuje

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzenie bez stanika tylko szkodzi piersiom, robia sie obwisle. Z tego wzgledu raczej zawsze zakladam uprząż, poza tym bez jest mi niewygodnie dziwnie sie czuje kiedy tak skaczka podczas chodzenia Confused
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 19, 2006 11:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27
Skocz do: