Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bez stanika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

keejpii20, może po prostu pozwól, żeby Twój chłopak sam zdjął Ci biustonosz i nie próbuj go powstrzymywać. Tak chyba byłoby najlepiej.

AnnaB1983 napisał:
Ja bym się psychicznie czuła źle bez :-( to już taki nawyk że zakładam i wtedy czuje się pewną bo mam piersi. Bez stanika czuje jakbym nie miała..

Kwestia przyzwyczajenia i zmiany podejścia.
Ty Aniu masz męża, to zrozumiałe że chcesz czuć się atrakcyjna :)
Ja nie muszę się dla nikogo starać i już się pogodziłam z tym, że moje "piersi" są malusieńkie i niewyczuwalne (nieruchome, nie podskakują).

Za niecały tydzień idę usunąć pieprzyk, który mam tuż pod lewą piersią. Lekarz, który mnie przyjmie, jest mężczyzną. O boziuniu, jak ja się przed nim rozbiorę, bo chyba do zabiegu będę musiała pozbyć się stanika ;( kurczę, to naprawdę jest problem ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 15, 2012 15:48    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj miałam 1 raz badanie piersi i też mi głupio było :P normalnie musiało minąć dużo czasu abym się przed facetem pokazała a tu obcy facet, przed 40stką, stoi pół metra ode mnie i maca moje cycki :P na pewno walnęłam wtedy buraka, no ale co mu miałam powiedzieć że nie mam mowy :P no i chciałam wiedzieć też czy zioła, masaże i tabsy nie zepsuły tam nic. Może keejpii20 idź na takie badanie? Bo ja mniemam przed żadnym kolesiem się nigdy nie rozebrałaś topless.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
keejpii20
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia, jeśli chodzi o badanie to Bylam kiedyś u gin aby sprawdzic czy wszystko ok po prawie 2letnim braniu tabletek anty. no i badanie się odbyło wszystko ok i już miałam schodzić z fotela a tu nagle słyszę od gin (facet) że jeszcze chce piersi zbadać . zamarlam . poty po mnie przeszly . Zaczelam w nerwach zdejmowac bluzke potem biustonosz rece drzaly jak cholera. widzial że się denerwuje bardzo bo zaczął uspokajac. strzelilam buraka. jakoś to przezylam. ale to stary gosciu i dużo widzial w swoim życiu więc może dlatego jakoś się rozebralam.

EDIT:

Wiecie co może to glupie co teraz napisze ale mam ochotę (pierwsz raz)żeby wstawić zdj. chce się tylko dowiedziec czy może Ktoras z was ma takie a mimo to chlopak nie widzi w nich problemu . może nie tyle że chodzi o problem jak o to czy mu się chociaż trochę podobają. wiem że to glupie dodać takie Zdjecie ale chce to 1 raz zrobić. i się do dowiedziec co wy o tym myślicie i czy są jakieś szanse by je trochę powiększyć za Pomoca tej kozieradki.
Keejpii <3
Powrót do góry
heh33
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj macie zdjęcia dziewczyn bez staników na mieście, etc.
http://www.wpadka.net.pl/kategoria,downblouse-see-thru.html

Przecież pięknie i ponętnie to wygląda! Chyba tylko zakompleksione dziewczyny i mało pewne siebie nie wyszłyby tak... Confused

EDIT:

Riko: nie piszemy posta pod postem tego samego dnia! Zamiast tego używamy opcji "zmień"
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre dziewczyny na zdjęciach wyglądają rzeczywiście ponętnie, ale to raczej te które mają czym się chwalić Confused mi osobiście nie zdarza się paradować bez biustonosza, tak jak sporo dziewczyn na tym forum czułabym się zbyt skrępowana mając świadomość że mało co odstaje... tym bardziej jeżeli na ulicy mogę wypatrzeć sporo kobitek dumnie prężących swoje obfite wdzięki Razz
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzenie bez stanika publicznie, to moje marzenie ^_^
na razie to nawet w staniku się wstydzę...
Embarassed Embarassed Embarassed
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki ma sens nie noszenie stanika, skoro bez niego pod bluzką nie widać nic, jest się całkiem płaskim? Co w tym ponętnego? To raczej coś w rodzaju powrotu do przeszłości - sweet childhood Bad Grin

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która też ma problem z biustem, ale z innego powodu (po ciąży i karmieniu). Ustaliłyśmy, że wyruszymy na jakieś zakupy i wyposażymy się w mega push-upy, nie ma sensu się męczyć. ; )
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien napisał:
Jaki ma sens nie noszenie stanika, skoro bez niego pod bluzką nie widać nic, jest się całkiem płaskim? Co w tym ponętnego? To raczej coś w rodzaju powrotu do przeszłości - sweet childhood Bad Grin

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która też ma problem z biustem, ale z innego powodu (po ciąży i karmieniu). Ustaliłyśmy, że wyruszymy na jakieś zakupy i wyposażymy się w mega push-upy, nie ma sensu się męczyć. ; )

Dokładnie Alien, po co chodzić publicznie bez stanika jak pod bluzką zero Sad ja bez stanika wyglądam jak dziewczynka 10cio letnia Sad i nic w tym ponętnego, że mi tylko będą sutki odstawać a nie piersi Sad ehh..
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, takie same wystające sutki wyglądają wg mnie nieestetycznie, nieciekawie, a wręcz dziwnie ; )
Kiedyś widziałam w M&S taki mega push-up, powiększający o 2 rozmiary, nawet przymierzałam, ale nie kupiłam, bo stwierdziłam że będzie niewygodnie, gorąco. Teraz jestem już zdecydowana na taki zakup. Nikt nie musi wiedzieć, jak wyglądam nago, a dla własnej satysfakcji mogę trochę pooszukiwać otoczenie ; )
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh33 napisał:
http://www.wpadka.net.pl/foto,downblouse-see-thru,21169.html - pięknie to wygląda, a Wy nie bałybyście się tak ubrać, co o tym sądzicie?

jakbym miała takie jak ona cycki, to czemu nie ale wybrałabym mniej prześwitujący top Wink Rolling Eyes
heh33
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On nie jest nie wiadomo jak prześwitujący... Rolling Eyes
Powrót do góry
Lwica_
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2013 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez stanika nagminnie chodzę po domu (czy to przy rodzinie, czy to przy chłopaku). Miałam taki okres, że przez 10 miesięcy mieszkałam z przyjaciółką i bliskim kolegą - wynajmowaliśmy mieszkanie. Początkowo wstydziłam się chodzić bez stanika, ale po jakichś dwóch tygodniach uznałam, że mam to gdzieś - liczy się moja wygoda i nikomu nic do tego.
Komplementy (bardzo biuściastej) przyjaciółki i dość... wymowne spojrzenia kolegi tylko utwierdziły mnie w tym, że nie powinnam się zamartwiać i dobijać.

Apogeum nastąpiło, gdy mój chłopak zaprosił do nas swoich kolegów, a że było cholernie gorące lato, nie miałam zamiaru chodzić w staniku... no i obyło się bez komentarzy, kolesie okazali się bardzo sympatyczni, ja wyluzowana, a chłopak zazdrosny (chociaż sam uznał, że na moim miejscu też nie męczyłby się w staniku, bo by sobie chyba te cycki odparzył).

Od tamtej pory nie mam totalnie problemów z chodzeniem bez biustonosza (nawet po mieście, ale to sporadycznie, nie lubię, gdy widać mi sutki), bo jest to dla mnie stokroć bardziej wygodne...
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Gru 18, 2013 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie tego nie wyobrażam Sad Gdybym miała chociaż trochę więcej to może.. ale tak? Nie mogę sobie poradzić z moim kompleksem Sad
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Po co nosisz stanik, przecież nie musisz, a to chyba niewygodne" - powiedział mój facet. Bow
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to??o_O
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Gru 21, 2013 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 24 z 26
Skocz do: