Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem wklęsłych bioder
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 20:31    Temat postu: Problem wklęsłych bioder Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny zastanawia mnie od jakiegoś czasu patrząc w lustro czy coś się da zrobić z wklęsłymi biodrami.

to nie jestem ja ale dokładnie oto mi chodzi.

Cz któraś z Was ma takie bioderka? Czy może któraś z Was wie jak je zaokrąglić? Smile

ps. odpowiedź "przytyj kobieto" raczej mi się nie przyda :P

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 13, 2011 20:31    Temat postu:

Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę zdjęcia,ale chyba domyślam sięo co Ci chodzi Wink
A więc radziłąbym Ci wizualnie zaokrąglać bioderka np.ubierając spodnie biodrówki które je bardziej podkreślą...ewentualnie spodnie z bardzo wysokim stanem ktory je zakryje (mam na myśli te spodnie co mają jakby "gorset" doszyty że to sięga za pępek) ale świetnie wygląda.Do biodrówek możesz dorzucić pasek błyszczący który też fajnie "uzupełni" okolice bioder.
Niestety żeby mieć większe bioderka trzeba też przytyć jeśli nie chcesz cudować z ubraniami:P
Ewentualnie proponowałabym Ci pobawić się samoopalaczem w okolicach bioder i na zasadzie światła i cienia je wyeksponować,totak jak np.z nakładaniem różu na policzki by je zaakcentować Smile

Mam nadzieję że pomogłam Razz
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie widzę, że fotkę mi usunęli.. eh
No włąśnie w ciuszkach to jeszcze OK to jakoś wygląda, no i właśnie obawiałam się, żee to tylko samoakceptacja lub ostre przytycie może to zmienić Smile

Dzięki za komentarz pozdrawiam

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
burakicia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam ten problem:(
spodnie tylko biodrówki, spódniczki/sukienki tylko rozszerzane powyżej bioder ale... łudzę się, że może to d się zmienić wraz z powiększeniem biustu ("ukobiecenie" sylwetki) hormony i te sprawy...
czy to realne?
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, to jest taki typ sylwetki, tłuszczyk się w tamtym miejscu po prostu tak nie odkłada. Przytycie też tu może dużo nie pomóc, bo i tak więcej się odłoży w innych miejscach.

Nie wiem, w jakim stopniu to może mieć znaczenie, ale osobiście starałabym się unikać ciasnych biodrówek, pasków czy wpijających się gumek od majtek w tamtym miejscu. Tłuszczyk mniej chętnie odkłada się w uciskanych miejscach. Sama staram się przerzucać na luźne gatki o szerokich bokach czy spódnice/spodnie z wysokim stanem zamiast biodrówek.

Aby wyrównać nieco sylwetkę np. pod obcisłą sukienkę, myślę że warto zaopatrzyć się w jakiś modelujący pas do pończoch (coś tego typu: http://www.kissmedeadly.co.uk/shop/product/825/vargas-roll-on-girdle-in-ivory).
Powrót do góry
pacuszi
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbujcie po prostu jakoś unieść pośladki... Jeśli one się podniosą i uwydatnią, może odwrócą uwagę od braku wcięcia w talii czy wklęsłych bioder... Osobiście polecam callanetics, super ćwiczenia, w tym kilka ćwiczeń na pośladki też tam jest Smile
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, by to mogło pomóc. Tu nie chodzi o problem z brakiem talii czy ogólnie "wklęsłymi" biodrami, tylko z przewężeniem na wysokości kości biodrowych (przynajmniej tak wnioskuję na podstawie usuniętego już zdjęcia).

Nie zmienia to faktu, że ćwiczenia na pośladki i tak warto robić, sama jestem zwolenniczką programu Brazil Butt Lift a przymierzam się też do callanetics Smile.
Powrót do góry
pacuszi
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś bardzo przeszkadza ten problem wklęsłych bioder, to w ostateczności można poszukać w internecie gorsetów. Noszone długo, np. zakładane na noc modelują sylwetkę. Czytałam kiedyś, że jedna kobieta tak sobie wymodelowała talię gorsetami, że miała 10 cm w pasie (chociaż oczywiście nikomu tego nie polecam Very Happy). Ale skoro dało się dojść do 10 cm, to jakby się ktoś uparł, to może dałoby się gorsetami coś z tymi wklęsłymi biodrami zrobić
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam takie bioderka. Brzydko to wygląda przy obcisłych sukienkach... a ja głupia myślałam,że to przez to,że na tej wysokości noszę majtki...a to jednak taki typ budowy Wink ja staram się zgubić tzw.boczki, może dzięki temu sylwetka będzie bardziej płynna, może warto też zgubić trochę w udach? Żeby ta różnica była mniejsza ?
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku pozbycie się boczków i wyszczuplenie ud na pewno trochę rozwiązałoby problem, jednak za nic nie mogę tam schudnąć Confused. Ćwiczę, masuję, smaruję kremami, nawet skusiłam się na kilka zabiegów wyszczuplających i nic. Ani jednego centymetra mniej.

Co do gorsetów... musiałyby być noszone naprawdę często i długo by coś zdziałać, nie wiem, czy komuś chciałoby się w to bawić. Do tego spanie w gorsetach do najwygodniejszych rzeczy nie należy (tak, praktykuję to czasami Smile).
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam dziś sporo o Body Jet... ahh... gdyby tak pozbyć się tłuszczu z brzuszka i boczków i przenieść go w cycki...przy okazji wyrównując biodra Smile ehh,marzenia. Zabieg drogi i ogólnie,boję się Sad
A nogi można wysmuklić uciekając piłkę między udami i ćwicząc na steperze. Na boczki podobno brzuszki skośne,ale jak dla mnie to bardziej wpływa na talię.Confused pozostaje nam chyba smarować się kremami cud,albo poddać zabiegowi. Chociaż w sumie czy te biodra to taki wielki problem ? Dla mnie na codzień raczej nie,dopiero gdy ubieram ciasna sukienkę...
Powrót do góry
burakicia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam ten temat, też mam ten problem, pomocy!
Za rady odnośnie ubioru z góry dziękuję, umiem oszukiwać ubiorem ale chcę wyglądać dobrze również bez ubrańSmile

Czy którejś z Was przytyło się w biodrach "przy okazji" powiększania piersi lub brania jakiś leków?
greenteazielona
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przytyłam w biodrach, właściwie nie wiem od czego, mam 33 lata i muszę przyznać,że tyję od niedawna, wcześniej jakoś tłuszcz mi się nie odkładał za bardzo..Moja figura to tzw. przecinek bez krągłości, ale w ubiegłą zimę coś przybrałam i teraz. Tyłek jest bardziej okrągły :)Od niedawna jestem na kozieradce, 2cm więcej jest w pasie i biodrach i w piersiach.
Może u Ciebie też z wiekiem zmieni się wygląd i możliwość osadzania tłuszczyku Smile
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś popatrzyłam się na swoje biodra w lustrze i byłam w pozytywnym szoku. Cś zupełnie inaczej wyglądałam, więc postanowiłam się zmierzyć i.... przybyło mi w biodrach 2 cm. Co jest dziwne, bo odkąd ćwiczę tyłek to zauważyłam, że mi tłuszczyk zmniejszył się znacznie na nich. A talia bez zmian. Nie powiem, bardzo fajnie to wygląda Very Happy Więc może to jest sposób?
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na to się już niczego nie da poradzić chyba
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 14, 2015 11:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: