Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wasze miesięczne zakupy - drogie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 16:32    Temat postu: Wasze miesięczne zakupy - drogie? Odpowiedz z cytatem

Ile miesięcznie wydajecie na kosmetyki, ciuchy itp?
Czy jesteście drogie w utrzymaniu?
Jakie to rzeczy? co najczęściej trafia do waszego osobistego koszyka?
Co według Was jest np kosmetykowym hitem?marką? Wink Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 03, 2011 16:32    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat co do ciuchów to lubię po lumpexach chodzić więc drogo raczej nie ciuchy nie wydaje. Tak gdzieś 200zł/msc średnio jak nie mam innych wydatków to płacę za ciuchy a szafa pęka w szwach :P Na kosmetyki dużo nie wydaję bo zakochałam się w ziaji i kremy, balsami i płyn do demakijażu mam z ziajki a ziajka jest tania myślę, że tak 50-80zł msc to akurat. Ja akurat najwięcej wydaje na drobne spożywcze zachcianki :P tzn np siedzę w pracy i nagle mi się ubzdura, że muszę zjeść coś dobrego :P idę do Almy a tam finezyjne suróweczki, batoniki, deserowe jogurciki itp, dodatkowo w pracy czasem się pizze zamówi itp ^__^ to daje jakieś 400zł/msc na żarcie, które jest moją czystą zachcianką. Tymbardziej, że dochodzą do tego ciasta i chipsy jakie kupuje na wieczorki filmowe z moim kochanym.

więc
odp1. Moje zachcianki to jakieś 650zł/msc

odp2. Nie wiem czy to drogo, ale mślę, że trzeba spełniać swoje małe pragnienia ab bć happy więc trudno by mi było np nie kupić pudru w niższej cenie albo nie zamówić pizzy raz na jakiś czas.

odp3.Mój osobisty koszyk to kremy na dzień i noc z koziego mleka ziaji + 2fazowy płyn do demakijażu, batoniki z białej czekolady marsa i kitkata, surówka z marchwią i ananasem, pizza hawajska, dobrze dobrane koszulki t-shirt w żwych kolorach, apaszki, które pasują do moich torebek Smile

odp4. no jak dla mnie ziaja jak już pisałam, to jedyna firma, która tak tanio robi mi dobrze Cool i jedyna której krem do depilacji faktycznie na mnie działa.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys wydawalam mnostwo, kilkaset zł. Teraz ograniczam sie jak moge. Ciuchy to do 50 zł- chiucholand kiedy jest wszytsko za 2 zł, doszłam do wnosku, że mam zabyt duzo ubrań tak wogle. Kosmetyki też ograniczam, wszystko mam po kilka sztuk, nie wykorzystane, pozostałosc po fajnych czasach, kiedy pieniadze byly. Ostatnio "zaszalałam" kupilam tusze Wibo i I love Extreme, cienie Essence takie złotawe, kilka lakierow po pare zl, szminke Essence. Zamowilam jakies perfumy z AVON, jedne ok 20 zł drugie 15.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praktycznie nie robię zakupów, jestem super tania w utrrzymaniu he he. Do szczęścia wystarczy mi kredka do oczu i puder, ubrania mam swoje ulubione kiedy się niszczą kupuję nowe, na 1 sezon mam 1-2 par butów, a i tak do ich kupna zawsze zmusza mnie facet, ja nie mam szału na ich punkcie.

Mieszkam narazie z rodzicami więc w większości korzystam z tego co jest, kiedy pracuję wolę miec jednak swoje rzeczy, swoją żywność bo wlaściwie na to więcej wydawałam owoce, zdrowa żywność a moi domownicy zadawalają się czymkolwiek.

Jako nastolatka mnostwo wydawalam na niepotrzebne rzeczy - młodzieżowe czasopisma, kosmetyki ktore odstawialam po kilku uzyciach albo okazywały się nietrafione, doładwania tel kom kilka razy w miesiącu. Teraz jestem bardziej oszczędna
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszcze Ci. Ja lecze depresje za pomoca zakupow, tzn leczylam. Ale tak pod kontrola, nie robilam długow. Tyko nie odkladałam jak mialam- wydawalam. Teraz muszona jestem do innego zycia i dalej mam doła.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja przez ten rok (od ostatniego wpisu) nie jem już batonów czekoladowych, które jadłam codziennie. Ja też wolę iść jak jest za 2 zł, bo oto chodzi w lumpeksie, że powinno być taniej :P nie szkoda, że coś się zniszczy lub nie będzie do końca pasowało choć i tak ja przymierzam zanim kupię... no chyba, że nie mam czasu to biorę an oko. Koszt moich zachcianek z tamtego roku 650 zł chyba jest mniej więcej taki sam, bo lubię też czasem coś komuś kupić jakieś ciasto na deser itp

Aniu mi też zakupy poprawiają humor ale tanie zakupy np taki lumpek albo tańsze kosmetyki, bo co w tym fajnego wydać dużo.. fajnie jest kupić coś wartościowego pół-darmo.

Ciuchów zawsze miałam dużo, bo już mama mnie ciągnęła po lumpkach odkąd pamieć sięga :P jak chciałam dostawałam nowe rzeczy, nie tak, ze mama na mnie oszczędzała czy coś.. ale mi się to spodobało :] haha zostałam wychowana na lumpeksach choć i tak przed nieznanymi osobami lub osobami, których upodobań nie znam wstydziłabym się/wahała powiedzieć, że większość rzeczy mam właśnie z lumpexu.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam wiekszosc z ciucholandów. Mam ogromna radośc kiedy mogę sobie kupić ładne, niezniszczone rzeczy za małe pieniążki. A radość buszowania.. Very Happy Mama wychowała mnie na lumpexach , potem zaraziłam męża. Na początku był sceptyczny, ale jak wyszukał jeansy a to z Levi a to YSL, wygladajace jak na nienoszone to teraz wcale nie kupuje ubran w sklepach z 1szej ręki Smile Dla dzieci tez mozna znaleźć tam fajne ciuszki, w dobrym stanie. Kiedyś kupowalam w lumpkach bez wzgl na cene, czy byla promocja czy nie. Teraz chodze gdy jest wszytsko za dwa zł. Tłum, wiadomo, ale zawsze coś wynajde i humor od razu lepszy Smile
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zdarzyło mi się mieć parę rzeczy z lumpeksu ale ogólnie nie lubię używanych rzeczy,przede wszystkim dlatego że w dzieciństwie zawsze musiałam zdzierać ciuchy po siostrze, poza tym używane rzeczy są już dopasowane do figury poprzedniego właściciela i nie zawsze ładnie leżą. Mój facet kupuje w lumpeksach markowe ciuchy, czasami wynajdzie naprawdę fajne rzeczy, tymbardziej, że on lubi normalne męskie ciuchy a nie takie jak są akurat modne czyli obecnie metroseksualne, wiec tam znajdzie coś co podoba się i jemu i mnie. U mnie w mieście jest świetny bazarek gdzie tanio można kupić ładne ubrania, ja nie mam obsesji markowych ubrań więc mnie wystarcza. Do niedawna uwielbialam kupowac pachnące balsamy do ciala ale wiekszosc wyrzucałam zużyte do polowy, takze to tez strata pieniedzy. Przeszlo mi w ciazy kiedy zxaczely mnie draznic zapachy i mimo ze juz urodzilam ta nadwrazliwosc mi zostala. Polecam Wam konkursy, ja do tej pory nic nigdy nie wygralam ale mając duzo czasu w ciazy bralam udzial w roznych konkursach, głownie takich w ktorych trzeba bylo wykazać się kreatywnoscia. W ciagu kilku miesiecy wygralam 3 zestawy kosmetyków w roznych konkursach! Moze nie super wartosciowe ale radosc byla. Tropilam tez rozne okazje i gratisy, za zarejestrowanie sie na stronie dla przyszlych mam dostalam za darmo zestaw kosmetykow na rozstępy Smile Takze polecam w ramach oszczędnosci

Mnie zakupy nigy jakos szczegolnie nie poprawialy nastroju, wrecz mnie stresowaly zawsze mialam poczucie dokonywania nieprzemyslanych zakupow, nie umiem zbyt dobrze dysponować pieniędzmi.
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chyba rok temu zakochałam się właśnie w lumpeksach i ziaji,a konkretnie w jej kremach do twarzy, bo są super !! Ostatnio w moim ulubionym lumpeksie była wyprzedaż i dorwałam przecudowny żakiet od M&S za... 5 zł!! to chyba moja najlepsza zdobycz. Kocham buty i po przyjeździe z zagranicy wydałam 600zł na 5 par butów ;D ale tylko dlatego ze wiem ze taka okazja juz mi się długo nie pojawi. Więc buty i spodnie kupuję raczej w sklepie, a takie bluzeczki, które sa nie sprane, czy tak jak ja to nazywam "pod spód" tylko na lumpach. Mam chociaż pewność, że się nie odbarwią, nie spiorą, a nawet jeśli to kto by żałował bluzeczki za 80 gr, bo tyle wlaśnie daję gdy kupuję na wage ;D
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te konkursy fajna rzecz. Tez mialam nadwrazliwosc na zapachy, nawte po porodzie, ale zapewniam Cie- przejdzie za jaksi czas. Dziś kupiłam w lumpexie : 2 paski, torba materiałowa duza, mała ale skórzana torebka, dla synka spodnie jeans, spodnie dresowe, szalik dla siebie . Cena za to: 17 zł Smile
mam mnostwo kosmetykow które leżą na półkach, bo kupowałam na masę a nie uzywałam lub rzadko. Zamierzam przejrzec i zuzyc:) Nie bede nic narazie z kosmetyków kupowac, poki nie zuzyje. Moje postanowienie.

EDIT

Własnie zauważyłam, zę jedna torebka ( skórzana), która kupiłam jest marki Picard. W necie ceny po zniżkach są ok 700 zł.. Very Happy
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś często buszowałam po lumpeksach, mam wiele fajnych ubrań kupionych właśnie tam za grosze Smile. Jednak obecnie prawie mi się to nie zdarza - strasznie nie lubię chodzić po sklepach i właściwie wszystko, co mogę, kupuję przez internet. Do tego w inny sposób ciężko mi dostać coś, co mi się podoba - mam specyficzne upodobania, nie znoszę wszelkich szmatek dla modnisiów (ubrania muszą przypominać ubrania i być dopasowane - a nie jak te wszystkie modne worki), lubię rzeczy eleganckie, kobiece i nie przeładowane tandetą (a teraz wszystko jest na silę udziwnione, byle tylko różniło się od rzeczy z poprzedniego sezonu Confused).

Zakupy przez internet są wprawdzie wygodne, jednak do wszystkiego dochodzę koszty wysyłki (więc zwykle robię duże zamównienia, by się zwróciły) i moje miesięczne wydatki do najmniejszych nie należą, ale też nie są jakieś specjalnie wysokie. Ciężko mi je uśrednić, bo raz mogę nic nie kupić prze miesiąć, by potem wydać 500 zł...
Powrót do góry
fortyfikacja
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Paź 01, 2013 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie miesiące, kiedy potrafię nie wydać zupełnie nic, innym razem znowu wydają pół pensji, więc ciężko mi tak generalizować. Staram się jednak kupować z głową, tylko te rzeczy, które naprawdę mi się podobają i są w moim zasięgu cenowym.
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udaje zawsze trochę zaoszczędzić, bo wyszukuję promocje na domodi. Wyhaczyłam ostatnio świetne klapki damskie. Musicie tam zajrzećSmile
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Paź 31, 2015 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami wydaję rzeczywiście sporo
Powrót do góry
Fustyna FitnessBlender
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 02:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od miesiąca, czasem na kosmetyki wydam 50 zł, czasem 20 zł, a czasem i 200 zł. To samo z ubraniami, ale generalnie jestem oszczędna. Fajne ciuchy często wyłapuję na wyprzedażach albo na rynku. Buty na allegro albo w ulubionym obuwniczym, który ma świetne wzory w niskich cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Nie Lis 22, 2015 02:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: