Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdy dobijają cię znajomi i obcy ludzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z tym juz nic nie zrobisz tak ma wiekszosc dzieciakow, to glupie jest i niedojrzale czesem jak pojde odwiedzic moj ogolniak to serce sie kraja jak widze te biedne dzieci
ok ja tez taki bylem ale w 5 klasie podstawowki, oczywiscie nie dokuczalem z powodu duzego, czy malego biustu ale fajnie sie strzelalo z tych gumek co macie na plecach Smile az pewnego razu dziewczyny z 8 klasy dorwaly mnie i kumpla (bo oczywiscie dokuczalismy tym starszym nie ze swojej klasy) i bardzo dotkliwie nas pobily Confused krew z nosa kilka siniakow i kumpel mial jeszcze niezla sliwe Smile a ja chbya przez trzy dni mialem jeszcze dlon takiej blondi, ktora akorat upodobal sobie moj kumpel

pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 21, 2006 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
majka23
Gość

PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze mnie tez sie nabijali, i zaczynalam obrastać komplexami, na szczęscie wyroslam z tego i zaczęłam zdrowo myśleć,
kiedyś najwięcej się nabijal chlopak który jak się okazało był strasznie we mnie zakochany, a ja go zaczęłam nienawidziec, też sobie znalazł taktykę na podryw....
niektórzy ze swojej chamskiej natury mają satysfakcję patrzeć jak ktoś cierpi ale olać ich wszystkich i się tym nie przejmować. zmam tez chlopaka ktory był strasznie debilny i obrażał wszystkich wokoło, nabijał sie z wszystkiego z czego sie dało, mi również dokuczał... a tu nagle zrobił sie cichy jak mysz pod miotłą i tak jakoś zciotował się, chyba przez jakieś narkotyki (bo zaczął widzieć jakieś dziwne istotki) i jego życie się tak radykalnie zmieniło że szok, sam stał się pośmiewiskiem , nie raz wylądował w kuble na śmieci, więc odbiło sie to na nim...
Powrót do góry
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj poszlam u mnie na uczelni na ksero. Facet z ksero jest znajomym mojej siostry, wiec czasami sobie gadamy. No i spytal mnie, czy moze mi zadac osobiste pytanie. No to ja, ze o co chodzi. Zgadnijcie? Oczywiscie spytal, czy ja w ogole cos jem!exlaimexlaim!! Kurcze jestem szczupla, dobrze o tym wiem, ale nic na to nie poradze. Jem duzo i naprawde przykre jest, jak ktos mi mowi, ze jestem chuda... To nie jest moj wybor! I mam dosyc ludzi, ktorzy ciagle mi o tym przypominaja i ktorzy nie moga zrozumiec, ze sprawiaja mi tym przykrosc! I dosc mam tlumaczenia sie przed nimi, ze wcale sie nie odchudzam!!!
Jak dorwe aparat to wkleje swoje zdjecie, to ocenicie, czy jestem az tak chuda.
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majka23 napisał:

kiedyś najwięcej się nabijal chlopak który jak się okazało był strasznie we mnie zakochany, a ja go zaczęłam nienawidziec, też sobie znalazł taktykę na podryw....
niektórzy ze swojej chamskiej natury mają satysfakcję patrzeć jak ktoś cierpi ale olać ich wszystkich i się tym nie przejmować.

no coz to moze nie zla taktyka ale niedojrzalosc i nieswiadomosc w podrywie Smile coz kto sie czubi ten sie lubi

edytaf5 - daj sobie spokuj kobieto czym ty sie przejmujesz. zapewne polowa dziewczyn w twoim wieku chciala by miec szczopla figore. wiec w czym problem. nieprzejmuj sie

pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dzisiaj jak poszlam na ksero to ten gosciu od razu to mnie: "Jadlas sniadanie?!?" Jak mu odpowiedzialam, ze jadlam kanapki, to spytal ile... Kurcze lubie go, ale dobija mnie ogolnie, ze zwraca mi uwage, ze jestem szczupla! Nastepnym razem powiem mu, ze jadlam kanapki ze...smalcem! Very Happy I ze wzielam do szkoly kilka i czy moze chce sprobowac Very Happy A co mi tam Wink
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edytaf5:
Zrób tak z dziesięć kanapek ze smalcem i weź na zajęcia i mu pokaż jakby się znowu pytał Laughing
maalutkaa88

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez juz nie raz slyszalam na temat swojego chudego wygladu rozne obrazliwe i mniej obrazliwe rzeczy. jakos sie mozna powiedziec nawet do tego przyzwyczailam. i nie ruszaja mnie teksty typu: "ty to chyba wogole nic nie jesz", albo "czego ty taka przerazliwie chuda jestes?". co innego jesli sie czepiaja konkretnie tego mojego najwiekszego utrapienia- piersi. na ogol staram sie nic nie pokazywac po sobie ale czasami to az mam ochote wybuchnac... slowa ludzi z najblizszego otoczenia potrafia strasznie zranic.... wiem cos o tym doskonale.
sijka

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka444 napisał:
ja może około pól roku temu w wakacje strasznie cierpiałam przez mój mały biust , a wiadomo to są wakacje i myśle że wtedy boli ten problem najbardziej . Crying or Very sad Powiedziałam wtedy mojej mamie że mam taki problem i niedaje sobie już z tym rady, ale ona mnie wogóle nieodtrąciła. Przede wszystkim zaczeła sie rozmowa i zaczeła mi tłumaczyć że każdy jest inny że każdy ma inny wygląd, a ja jeszcze dojrzewam że mam dopiero 16 lat i napewno mi jeszcze urośnie. ale to tylko takie gadanie, sama wiem, gdyż pierwszą miesiączke miałam w wieku 14lat i zauważyłam że biust nie zmieniał mi sie od tego czasu. cry Ale powiedziała że jeśli chce pójdzie ze mną do pani ginekolog i spróbujemy sie dowiedzieć czy cos jest nietak. Bardzo liczyłam na to że mi coś przepisze, w kocńu zna sie na swoim zawodzie i ma tam jakąś wiedze , ale to było takie głupie babsko!exlaim!! Evil or Very Mad , ze niewytrzymałam już i sie u niej popłakałam! Crying or Very sad zaczeła mi opowiadać że ona mi nic niepomoże jedyne to mam zrobić sobie operacje plastycznąexlaim! i nic mi niepomogła................. Crying or Very sad
Powrót do góry
maleńka

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi tam dziewczyny mowią ze fajnie mam ze moge jesc ile chce!tyle ze one wyglądają seksownie,mają kształty itp a nie kości tak jak ja!
no ale kiiedy one mi komplementują to chłopaki zawsze mówią ze etam zachuda jestem,płaska i w ogóle:(i nie ma sie z czego cieszyc:( ...racja:(
Agniesia82
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jesteście naprawdę świetne!!!Nie brak wam humoru i dowcipu dlatego waszą bronią powinna być ostra riposta na głupie docinki.
Ja mając lat 17 byłam razem z kumpelą na dyskotece(też małobiuściastą), bawiłyśmy się świetnie...oczywiście do czasu.Zebrała się grupka chłopaków i przyglądała się nam i w pewnej chwili jeden z nich podszedł do mnie( myślałam że mu się podobam!) i wśród tego hałasu, także musiał mi krzyczeć do ucha dowiedziałam się że "świetnie tańczę, ale do tego stroju nie pasuje mi ten mały biust!".O zgrozo, tak się wściekłam że zrobiłam się blada.Podeszłam do nich i powiedziałam że "chętnie sprawdzę jego liliputa, bo wiem że z koleżanką będziemy miały kupę śmiechu".No i wtedy on się tak wkurzył że chciał mi wprać, ale na szczęście odciągnęli go koledzy.Co za debilizm!!!Do tej pory nie rozumiem tej sytuacji!
Mała Mi

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się wyżalić, bo zaraz mnie coś trafi!exlaimexlaimexlaim
Byłam wczoraj na urodzinach kumpla, było miłe kameralne grono, same bliskie mi osoby (tzn w ramach sprostowania, najwyraźniej już nie bliskie, - znajomi z klasy LO, czyli moja była paczka). Wszyscy sobie ostro popili i zaczęły lecieć niewybredne dowcipy. Jeden z nich opowiedziała moja "najlepsza przyjaciółka", brzmi on mniej więcej tak: Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają za to duże cycki.
Oczywiście faceci w śmiech, a ona patrząc na mnie taki tekst: "no kochana, musisz coś z tym zrobić" (popatrzyła na moje cycki).
Dodam, że wszystkie moje "przyjaciółki" tam obecne są hojnie obdarzone przez naturę, coś około D.
Dobra, to jeszcze był pikuś, mogę to spokojnie przełknąć, zresztą sama się z tego śmiałam. Ale na tym się niestety nie skończyło.
Poszłam do ubikacji, zanim jeszcze wyszłam to moje "przyjaciółeczki" komentowały moją pupę, że mam zgrabną i w dodatku super wcięcie w talii (akurat miałam biodrówki i krótką bluzeczkę, więc było doskonale widać), no i że mi zazdroszczą tyłka. Dodam, że one w dolnych partiach nie przedstawiają się zbyt atrakcyjnie. No ale w tym momencie szłam już do toalety i dopiero będąc w toalecie usłyszałam resztę. Brzmiała ona mniej więcej tak:
- fajny ma ten tyłek, no i w ogóle zazdroszczę jej tego wcięcia w talii
- co z tego jak w ogóle nie ma cycków!

Kurde, myślałam, że mnie coś trafi!exlaimexlaimexlaim! Czy rozmiar B to naprawdę NIC?questionquestion?? jakie mam mieć cycki, Dquestion? z moim wzrostem i wagą wyglądałabym jak klaun!

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam już kompleksu "małych cycków", uważam, że moja kuracja wiele mi dała i nie chcę mieć więcej (no może jeszcze niewiele więcej Wink ), ale wkurwiło mnie zachowanie moich pseudo przyjaciółek. Ja na serio uważałam je za bliskie osoby, a one mimo, że znały mój kompleks, publicznie usiłowały mnie ośmieszyć...

Inna sprawa, że o dziwo faceci stanęli po mojej stronie Laughing najpierw mój facet który wypalił, że on nie lubi dojek jak u krów, a potem inni którzy go gorąco poparli Laughing

No ale tak czy siak, jestem dalej ostro wkurzona (no może po wyżaleniu się Wam, już trochę mniej), że kobiety potrafią być tak chamskie wobec innych kobiet. Ja nigdy w życiu nie ośmieszyłabym innej kobiety (zresztą w ogóle NIKOGO bym nie ośmieszyła) z powodu jakichś "mankamentów" urody. A już tym bradziej publicznie...

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Sob Mar 17, 2007 11:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała mi widziałam Twoje zdjęcia w galerii i napisze tyle: MASZ PIĘKNE CYCKI Exclamation Exclamation Exclamation A tamte "przyjaciółki" po prostu zazdrościły Ci Twojej świetnej figury, bo dla dla nich taki wygląd jest zapewne nieosiągalny Confused Nie no takie lalunie to bym wytłukła Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Jestem więcej niż pewna, że Twoje B wygląda milion razy lepiej niż ich workowate D Very Happy Głowa do góry, nie przejmuj się zdaniem innych ludzi Exclamation Ważne, że podobasz się sama sobie Wink I tak ma być Exclamation
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No ale tak czy siak, jestem dalej ostro wkurzona (no może po wyżaleniu się Wam, już trochę mniej), że kobiety potrafią być tak chamskie wobec innych kobiet. Ja nigdy w życiu nie ośmieszyłabym innej kobiety (zresztą w ogóle NIKOGO bym nie ośmieszyła) z powodu jakichś "mankamentów" urody. A już tym bradziej publicznie...

ja na takie zarty to pozwalam tylko swojej kolezance jak ona zartuje z moich cycow to wiem ze to jest zart i sama sie smieje
ale albo nie pamietam albo w towarzystwie zadna panna nie probwala skomentowac moich niedoskonoalosc (nie chodzi tylko o cycki) jesi juz to pewnie nadaja za moimi plecami...i lepiej zeby tak zostalo
Sagita

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boshe Mała Mi naprawdę ja rozumiem wplyw alkoholu ale jak mozna cos takiego mowic o kolezance?question Moje kolezanki nie czepiają sie ze mam maly biust, byc moze nawet nie wiedza o tym ze mam taki kompleks
Bursztynek

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje koleżanki to "dojarki" Rolling Eyes ale nigdy nic nie powiedzialy na temat moich maleństw Exclamation
Reklama

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 13:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14
Skocz do: