Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdy dobijają cię znajomi i obcy ludzie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
e_milka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widzę to tak, że ona sama najwidoczniej (choć może tego nie widać) cierpi z powodu rozmiaru swoich piersi i chyba jej lepiej jak komuś innemu dowali. A ten ktoś (w domyśle Ty Niobe) myśli, że ona w pełni się akceptuje. Po tym widać, że wcale tak nie jest. Przemawia za tym również argument, że zauważa w każdego jaki ma biust.
Różnie może być, ja po tych postach tak wywnioskowałam. A Andrzej nie ma 16 lat i nie w głowie mu wielkie cyce, w tym wieku liczy się to coś i osobowość człowieka. Działaj coś, co Ci szkodzi, ale nie ma czym się zamartwiać! Smile
Reklama

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 20:24    Temat postu:

Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile on tych dziewczyn mial, zeby mozna bylo takie wnioski wyciagac? 10, 20? Bo jesli mniej, to zadna statystyka. Heh... Zreszta skoro jest z Toba, to znaczy, ze masz w sobie to "cos" i go urzeklas swoja osoba do tego stopnia, ze sie wszystkie biusciaste moga schowac, bo nie maja z Toba szans. I moze biust masz mniejszy, ale na pewno masz 1000 innych atutow, z ktorych moze nawet nie zdajesz sobie sprawy. Zrestza rozmiar to tylko jeden z parametrow biustu, a liczy sie wszystko - ksztalt, jedrnosc, umiejscowienie, wielkosc i kolor sutkow i nawet niewielkie piersi moga za sprawa pozostalych parametrow byc dla mezczyny idealne. Uwierz w to!
Niobe
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On też mi to mówi, że jestem boska, nazywa mnie ślicznotką, ale pewnie niektóre wiedzą jak to jest... Chcę w to wierzyć i niby wierzę, ale czasem wystarczy właśnie jeden taki tekst na temat wielkości mojego biustu ze strony kogokolwiek i automatycznie się załamuję Crying or Very sad
Cóż, chyba właśnie tak działają kompleksy. Sto osób może zapewniać, że to nie ma żadnego znaczenia, ale ta jedna negatywna opinia zawsze będzie miała najcięższą wagę.

A póki co trzeci dzień się hipnozuję i drugi dzień masuję, jak nie doczekam się efektów, to zrobię badania hormonalne i zacznę z ziółkami.

Jesteście świetne Kobity Very Happy
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie też tak że jedną przykrą rzecz którą usłyszycie rozpamiętujecie długo dłuuugo?? ;/ imacie przez tą jedną gupotę zepsuty humor?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaak mamy ;] ja mam tak zawsze.. i nawet 100 komplementów mnie nie pocieszy itak w glowe wbija mi sie bardziej ta przykra rzecz.. czasami chamska.. ja ogolnie jestem bardzo wrazliwą osobą..
lada
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czasem rozpamiętuje sytuacje z czasów kiedy miałam 4 lata... a raczej wspomnienia tych sytuacji bo bezpośrednio już nie mogę tego pamiętać

Chore
Powrót do góry
nina90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedziec ze nie jest sie samemu Wink czasem mysle ze mam cos z glowa pzez ta moja nadrazliwosc bo zamiast cieszyc sie zyciem jedna chamska uwaga moze sprawic ze najchetniej zaszyje sie w domu i nie wystawie predko nosa do ludzi..
Powrót do góry
e_milka

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nana90- skoro zdajesz sobie z tego sprawę to jest dobrze, bardzo dobrze Smile Teraz wystarczy się przełamać i po prostu przestać się przejmować i rozpamiętywać to co sprawiło nam przykrość. Ja tak robię, staram się jak mogę.
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak coś nas zaboli to trzyma się w pamięci i trzyma. ja do tej pory pamiętam jak kiedyś w klasie na tablicy napisali kreda 'Emilka to deska' i rysunek takiej dziewczyny płaskiej, poryczałam się wtedy przy wszystkich i zamknęłam się w sobie, nie odzywałam się do nikogo prawie. potem mi przeszło, przyszli i przeprosili. dzięki temu zdarzeniu już nigdy nie dam sobie z siebie perfidnie szydzić i takim tylko środkowy paluszek na drogę Smile ale to były dzieci po 16/17 lat większość od tego czasu dojrzała, ja również Smile)
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam w liceum taką koleżankę, która znajdowała ogromne upodobanie w wytykaniu mi braku biustu. Potrafiła mi z tym wyjechać tak nagle, ni stąd ni zowąd niezależnie od tematu rozmowy. Wcześniej ją lubiłam, ale przez te jej teksty o braku cycków zaczęłam czuć do niej nienawiść, stałam się dla niej okropnie niemiła. Nawet zdarzało mi się nieraz opuszczać lekcje z tego powodu, bo nie chciałam wysłuchiwać co ona ma mi do powiedzenia. Zastanawiałam się co ja jej takiego zrobiłam, że jest taka podła? Czy mój brak biustu przeszkadzał jej w normalnym funkcjonowaniu? Tak raził ją ten widok? Najwyraźniej... (nadmienię że niemal całą trzecią klasę siedziałam w szkole w arafacie...) Teraz ta koleżanka nagle sobie o mnie przypomniała i chce odświeżyć ze mną kontakt. Sporo się w jej życiu zmieniło i najwyraźniej chce mnie do tego swojego nowego życia wprowadzić. Zdążyła mnie już kilka razy przeprosić za to co wygadywała. Ale ja mam bardzo dobrą pamięć... jak się z nią ostatnio spotkałam to zaczęła mi wytykać że jestem za chuda... no masz ci los a co ją obchodzi ile ważę? To jej problem?! No i tak wyszło że mimo tych jej przeprosin i prób odnowienia znajomości jakoś nie umiem się do niej na nowo przekonać... Pewnych rzeczy się nie zapomina ;>

W zeszłym tygodniu poszłam sobie do lumpeksu i przeszukując kosze z bielizną (w poszukiwaniu mikro staniczka rzecz jasna) podsłyszałam rozmowę jednej starszej pani ze sprzedawczynią. Klientka była zawiedziona, bo biustonosz który przymierzyła okazał się za mały. Sprzedawczyni na to: "Przynajmniej ma pani czym oddychać" i w tym momencie poczułam na sobie natrętne spojrzenie... i musiałam opuścić sklep :(

Albo inna sytuacja. Wyjazd terenowy, wykładowca opowiada nam o dziełach sztuki w kościele, który akurat zwiedzaliśmy i napomknął coś o ówczesnych kanonach piękna, czyli że kobieta musiała być pulchna, silna, dobrze zbudowana. Kobieta nie mogła być sucha jak szczapa, powiedział wskazując na mnie... A ja wiem że sucha jak szczapa jednak nie jestem bo tyłek i nogi mam niczego sobie. Owszem jestem szczupła ale w żadnym wypadku nie zachudzona! Mogę się wydawać "sucha" z powodu swojej niedorozwiniętej klaty. Jestem pewna że gdybym miała piersi to nikt by mnie suchą szczapą nie nazwał. Przykro usłyszeć coś takiego i to z ust wykładowcy, od którego jednak można wymagać trochę więcej kultury... :(

Jestem typem samotnika, nigdy nie miałam zbyt wielu znajomych więc nie słyszałam zbyt wielu komentarzy na swój temat. Myślę że to w pewnym sensie uchroniło mnie przed ewentualnymi "atakami" i to mnie cieszy. Facetów żadnych też w moim życiu nie było poza moim ex i jednym dawnym kolegą, który jest gejem i moje cycki absolutnie go nie obchodziły, bo patrzył tylko na to jak się ubieram ;) cieszę się że nie było mi dane w tak dużym stopniu poznać ludzkiej podłości, jak w przykładach przytoczonych w tym wątku przez inne dziewczyny.

Na studiach trafiłam do cudownej grupy. Skromni, spokojni ludzie którym nie w głowie ocenianie innych. Uff!

Mimo to jednak boję się zawierać nowe znajomości a facetów to już do siebie w ogóle nie dopuszczam. Wolę być samotna niż słyszeć jakieś przykre komentarze na temat swojego braku cyca. Nie chcę też żeby pałętały się koło mnie jakieś dziołchy cycate, nienawidzę porównywać się z innymi a to wychodzi niezależnie ode mnie.
Dopóki trzymam znajomych z uczelni "na dystans" to wiadomo że w żaden sposób "nie pojadą po mnie" bo już wyrośli z wieku szczeniackiego. Ale gdybym się z nimi zżyła, zaprzyjaźniła to kto wie, może pozwoliliby sobie na chwilę szczerości. I ta chwila szczerości pozostałaby w mojej pamięci do końca życia. Dziękuję, postoję.
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien jeśli chodzi o facetów to pamiętaj jest takie powiedzenie' jeśli boisz się sparzyć nigdy się nie ogrzejesz'
ja jestem osobą bardzo bardzo towarzyska przez co miałam nieraz przykre sytuacje w szkole, ale wszyscy patrząc na mnie myśleli że po mnie to totalnie spływa, ale jednak nie czułam się z tym dobrze.pare cyrków z tego powodu było, ale jak mówie czasy wczesnego liceum i gimnazjum ;p
teraz już od znajomych nie zdarza mi się czegoś takiego słyszeć bo wyrośli z tego, aczkolwiek najbliżsi przyjaciele nieraz sobie szydzą, ale zbytnio mnie to nie rusza już teraz Smile
uważam że warto się otworzyć
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sęk w tym że to właśnie ta licealna koleżanka uświadomiła mi, że z moimi piersiami jest coś nie tak. Wcześniej się nad tym specjalnie nie zastanawiałam, byłam przekonana, że kiedyś w końcu same urosną, a mama, babcia i ciocia uparcie powtarzały, że biust urósł im po ciąży. Gdy zostałam przez koleżankę na ten problem uczulona, zaczęłam przeglądać stare zdjęcia mojej mamy z czasów studenckich. I odkryłam że owszem miała mniejsze piersi niż teraz, ale z całą pewnością nie takie mikroskopijne jak ja. Stwierdziłam, że faktycznie coś tu nie gra. Zaczęłam się rozglądać za innymi dziewczynami i porównywać z nimi. No i zaczęło się. Najmniejszy biust w klasie, gimnazjalistki mają większe piersi niż ja, żadna minięta dziś na ulicy dziewczyna nie jest tak ubogo wyposażona jak ja. Jak poszłam na studia to już po paru dniach zajęć byłam przekonana, że mam najmniejsze piersi na roku. A wyjazdy terenowe (gdzie miałam okazję lepiej się poprzyglądać) niestety boleśnie to potwierdziły. Kto wie, gdyby nie ta koleżanka z liceum, może nie byłabym dziś taka zakompleksiona a wręcz przewrażliwiona na punkcie biustu?

Nie chcę żeby znowu ktoś zaczął mnie uświadamiać, boję się tego. Pomalutku od lat pracuję nad samooceną i nie chcę żeby ktoś zniweczył moje starania :P
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien wiekszosc dziewczyn nosi push upy i tylko sie tak wydaje, ze maja duzy biust Wink
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie. sama często chodzę w push-upie i nie widać że jestem płaska tylko po prostu pozbawiona atutu Smile a porównywanie z innymi nie jest dobrym sposobem(choć sama nieraz tak robię), inni są w czymś lepsi a w czymś gorsi i tak już jest Smile
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja chodzę tylko w push-upach i to do tego podwójnych Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 15:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: