Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwierzaki :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smakowałyby mojemu kotu. :P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Nie Sty 09, 2011 02:01    Temat postu:

Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o pajkąch?? w terrarium Smile

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fruchtchen napisał:
a co sądzicie o pajkąch?? w terrarium Smile

Ja jestem za jeżeli biorą się za to ludzie odpowiedzialni i znający się na rzeczy oraz mający zdrowe podejście do życia.
Sama jestem bardzo obeznana w dziedzinie terrarystyki, ponieważ w przyszłości chciałabym mieć węże i jaszczurki Very Happy

Silvervend napisał:
Smakowałyby mojemu kotu. :P

Koty, mimo że są łowne, niespecjalnie się nimi interesują Wink
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki żarcik sytuacyjny. :P Poza tym, mój kot nie interesuje się niczym, poza miską i spaniem byle gdzie, jak zwykły menel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silvervend napisał:
Taki żarcik sytuacyjny. :P Poza tym, mój kot nie interesuje się niczym, poza miską i spaniem byle gdzie, jak zwykły menel.

Czyli 100% kot :P
PIMPOLINA
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 09:25    Temat postu: szczeniak Odpowiedz z cytatem

Witam Cycolinki !
Temat z całkiem innej beczki...Otóż kupiłam przedwczoraj szczeniaka (mieszanka shih tzu i cottona ) , odbieram go 11 lutego (wtedy będzie miał 7 tygodni i 5 dni ) ... niestety ze względu na Moją szkołe będzie musiał zostawać sam w domku...czasami na 3 -4 godzinki .. ale zastanawiam sie co będzie jak będzie musiał zostać na np. 6-7 godz?Szukałam na necie i na każdej stronie piszą co innego...jeśli ktoraś z Was sama ma psiaczka lub poprostu wie "co i jak" prosze o odpowiedz
Wiadomo weekendy będe poswięcać tylko jemu...czasami w ktorys dzien w tygodniu też odpuszcze szkołe zwłaszcza,że będzie jeszcze malutki...ale zastanawiam sie na ile można zostawiać samego małego pieska?
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest dobry pomysł zostawić szczeniaka samego, bedzie cały czas skomlał i na pewno będzie się bał bo on przecież jest mały i nie wie czy jego pani wróci. Jeśli masz kogoś takiego to lepiej zostaw mu psa na czas Twojej nioeobecności póki nie podrośnie
Powrót do góry
PIMPOLINA
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jak go odbiore bedzie mial 8 tygodni...potem mam tydzien szkole,a zaraz potem tydzien ferii...w czasie szkoly mam zamiar zostawiac go na max 4-5 godzin....w sumie jak czytalam szczeniaka uczy sie od malutkiego zostawiania samego w domu...w sumie okres tego normalnego zostawania w domu bedzie gdy skonczy 10 tygodni.Mysle,ze nie bedzie tak zle Smile Nie bede go przeciez zostawiac na 8 godz...czasami gdy bedzie w szkole dluzsza przerwa moge wpasc do niego na chwilke... Smile To moj pierwszy szczeniak dlatego tak sie dopytuje Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ma robaki? Miałam mnóstwo szczeniaków i każdy prędzej czy później miał robaki, choć nie pamiętam w jakim okresie dokładnie. 5 miesięcy to już chyba za późno i pewnie już miał...
Powrót do góry
aśka sol
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies zasze dostaje skrawki surowego mięsa i ngdy nic jej nie było, nie chce mi się wierzyć że to od tego.

W kwestii zostawiania psa samego - chyba powinno się go tego uczyć od małego. Ja niestety zrobiłam głupi błąd Sad
Wzięłam dorosłego psa ze schroniska. Była taka zabiedzona, przestraszona, wszystkiego się bała i nie odstępowała mnie na krok. Stwierdziłam że nowy dom to musi być straszny stress i przez pierwszy tydzień nie wychodziłam bez niej z domu. Teraz minęło już ponad 5 lat a ona nadal nie umie zostać sama... Wyje tak że słychać ją na pół Poznania...
aśka sol
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam ładowarka... Moja mała zjadła niejednokrotnie wielką blachę placka czy innego ciasta, buty, zdarzyło jej się też discmana i - o zgrozo- drzwi wejściowe...

Jak widzisz ładowarka to żaden problem Smile
agik
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj ulubiony temat na kazdym forum Smile Nie umiem zyc bez zwierzat, mialam ich sporo. Najczesciej byly to koty. Obecnie mam 3 psy. Dwa sa juz starszymi psami.

Trzeci to moja kompanka, ma prawie 4 lata:

Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczny piesek! <3

ja się własnym zwierzakiem pochwalić niestety nie mogę. Siostra ma chomika i to tyle Smile
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeszłego lata dostałam w prezencie ślicznego białego króliczka miniaturkę. Byłam przyzwyczajona do psów i do kotów, powiem że to ciekawa odmiana. Nie miałam pojecia, że króliczki są takie słodkie i kochane, bardzo się przywiązują. Moja jest straszną rozrabiaką! Jak każdy królik miewa swoje ADHD Wink przybiega na zawołanie jak pies, przychodzi się przytulić, ogląda ze mną filmy, wskakuje w różne dziwne miejsca np na toaletkę podgryzając pędzelki do makijażu, po pufce na biurko. Kiedy mój chłopak rano wychodzi do pracy i zostawia na krześle swoją koszulkę,mała cały dzień przesiaduje wtulona w nią, tak tęskni Very Happy A za jedzenie to już wogólę by się zabiła, jak tylko poczuje zapach owoców nie patrzy na nic tylko podskakuje, wspina się i biega na oślep. Polecam to zwierzątko, ale tylko odpowiedzialnym osobom, o króliki trzeba bardzo dbać, uważać czym je się karmi i nie skaywać na całodzienne siedzenie w klatce.
Powrót do góry
fortyfikacja
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Paź 01, 2013 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam uroczą suczkę rasy West Highland White Terrier, którą wręcz uwielbiam. Jest strasznym przytulasem i idealnym rodzinnym kompanem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 01, 2013 13:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: