Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podróże
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 20:48    Temat postu: Podróże Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam podróżować. Smile Może wam sie to wyda śmieszne bo mam 18 lat a rozwodzę sie o podróżach ale tak rzeczywiście jest. Wakacje uwielbiam spędzać gdzieś nad morzem. Bardzo podobają mi się plaże we Włoszech. Poza Europę jeszcze nie wyjeżdzałam, ale bardzo bym chciała kiedyś odwiedzić Meksyk. A tak to wyjeżdzałam tylko do państw Europy Zachodniej tj Francja, Włochy, Niemcy, Anglia, Austria a także Słowacja i Czechy. Nie jest tego wiele ale mam jeszcze czas by odwiedzić wymarzone miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 18, 2006 20:48    Temat postu:

Powrót do góry
naui
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwilbaim Chorwacje byłam tam 5 razy i chce tam zamieszkac Smile Z jakimś przystojnym Chorwacikiem :P A pozatym to zwiedzałam Włochy, Słowacje, Czechy, Niemcy , Holandie i Ukraine (Lwów jest piekny i tani polecam serdecznie!!) A w tym roku pojade jak sie uda na Litwe i do Francji do przyjaciółki moze zachacze o Hiszpanie :P Bardzo bym chciała Smile
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam że zanim ktos zacznie zwiedzac swiat powinien najpierw dobrze poznac swoj kraj. Polska wydaje mi sie bardzo atrakcyjnym miejscem i mimowszystko nie ciągnie mnie zagranice. Uwielbiam gory, zwlaszcza o poranku - chlod rzeskiego powietrza, mglę, te krajobrazy i specyficzny wyglad domow. Cos wspanialego. Poza tym podobaja mi sie tez nasze rodzime puszcze, rezerwaty - jednym slowem wszystko co ma zwiazek z natura. Jednak gdybym miala wybrac miejsce poza Ojczyzna to byla by to podroz po krajach slowianskich, marzy mi sie tez Skandynawia.
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez lubię podróżować, ale zdecydowanie za granicę- Polskę mam na codzień ;]
Lubię egzotykę- drzemka pod palmą- coś niesamowitego Very Happy

Byłam też w Szwecji i muszę przyznać, że byłam zaszokowana Shock . Zupełnie inni ludzie, styl życia tak niepodobny do naszego, czyste ulice, wszystko takie ładne tylko ludzi strasznie mało, sobota wieczór, a na ulicy spotkałam może z czterech przechodniów Shock
Powrót do góry
naui
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie"

Zgodze sie z tym przysłowiem bo zanim pojechalm nad polskie morze byal we Włoszech i 2 razy w Chorwacji:P
agata
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

khy khy, ja nie mam się czym chwalić.
jeśli o zagranicę chodzi - byłam tylko na Słowacji.
Teraz to i po Polsce nie podróżuję - brak funduszy..
ale zwiedziłam Gdańsk, Poznań, Kraków, parę innych miast, Roztocze, a najczęściej bywam w górach Smile Tatry, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie.. o tak, uwielbiam góry. ^^

Ciągnie mnie do Szwecji i Norwegii ;> i się tam wybieram na te wakacje.

ogólnie podróże to fajna sprawa. Smile
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa napisał:
Uwazam że zanim ktos zacznie zwiedzac swiat powinien najpierw dobrze poznac swoj kraj. Polska wydaje mi sie bardzo atrakcyjnym miejscem

Zgadzamy sie z tym polecamy wam pieniny, Beskid sadecki oczywiscie zagranica tez bylismy ale tylko w niemczech podobaja nam sie tam male urocze stare miasteczka i waskie uliczki ma to swoj urok stare zakmki i klasztory
Po za tym bardzo chcemy wyjechac do japoni

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
kaatharsis
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na Słowacji, w Niemczech i w Szwajcarii. Podobało mi się w Szwajcarii ale muszę powiedzieć,że nigdzie nie ma tak uroczych miejsc jak w Polce. Nie ma to jak pojechać na wakacje nad nasze morze Smile, zjeść pyszną rybkę, jesienią spacerować po pięknych bukowych lasach, brodząc po kolanach w zaspach liści, a zimą pojechać w Tatry na narty Smile. Żadne góry nie mają takiego uroku jak nasze Smile. Nie zamieniłabym naszego kraju na żeden inny.
Powrót do góry
milusia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Hiszpanię i Majorkę, ponieważ bywałam ostatnio z racji studiowania na iberystyce. Tylko uważajcie na przystojnych Hiszpanów, niektórzy składają niemoralne propozycje Very Happy i myślą, że wszystkie dziewczyny są łatwe. Mimo wszystko to bardzo zabawni ludzie, żyjący na totalnym luzie Smile
Powrót do góry
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto z nas nie lubi podróżowac - ahh temat rzeka ;P

Ja z takich niezapomnianych wypraw to napewno moge wpisać Izrael - fenomenalne miejsce, pelne magii... Byłam w zeszłym roku w wakacje, 2 tygodnie... Morza, pustynie, wszystko czego czlowiekowi trzeba do szczęscia Razz

Jeśli chodzi o inne to Francja, i Lazurowe wybrzeże - to miejsce tak specyficzne, rozmantyczne, magiczne, jak żadne inne na ziemi...

No i oczywiscie piękne polskie morze Wink Szczególnie polecam Władysławowo Laughing
Powrót do góry
monialisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogę się niestety pochwalić podróżami poza granicę kraju, byłam tylko w Niemczech i jakoś nie bardzo mi się tam podobało, za mało naturalności, za dużo betonu Wink
Za to Polskę zwiedzam dość intensywnie Very Happy kocham nasze góry! Nie byłam jedynie w Tatrach Shock Planuję w nie pojechać na wakacjach, zrobię sobie "maratonik". Pierwszy tydzień Tatry, drugi Bieszczady, a trzeci Karkonosze. Równie piękne jak góry są Mazury.. Puszcza Augustowska i Białowieska.. Coś wspaniałego!
Byłam też nad morzem Bałtyckim, jakoś nie specjalnie mi się podobało, pewnie dlatego, że nie lubię smażyć się na plaży i okropnie się nudziłam Laughing
Moim marzeniem jest pojechać na Borneo i do Ameryki Południowej ponieważ żyją tam piękne gatunki gadów i płazów, które wręcz ubóstwiam Wink
kalina.kot
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam za granicą zwiedziłam praktycznie każdy kontynent i powiem jedno. Wszędzie dobrze ale W DOMU NAJLEPIEJ:)
kobietka30
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uwielbiam podróżować Wink Od zawsze było to moją wielką pasją. Ostatnio odkryłam niesamowite miejsce - Słowiński Park Narodowy - morska przyroda w praktycznie niezmienionym stanie. Liczne jeziora przybrzeżne, ruchome wydmy, które są unikatowe w skali całej Europy. Spędziłam tam dwa tygodnie w zeszłym roku i mam nadzieję tam wkrótce powrócić.
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podróże są niesamowite, zwiedzanie innych miejsc, obserwowanie jak ludzie żyją to jest bardzo fascynujące
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię podczas podróży robić notatki;) W przyszłości chce z tego zrobić coś w rodzaju książki, ale nie koniecznie nadającej się do wydania. Takiej po prostu pamiątki rodzinnej Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 05, 2013 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: