Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak często uprawiacie seks?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boobs
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 19:34    Temat postu: Jak często uprawiacie seks? Odpowiedz z cytatem

Jak często uprawialiście seks w poszczególnych fazach związku (jak często na początku, jak często obecnie)? Po jakim czasie od poznania/bycia razem zrobiliście to po raz pierwszy? Smile

66/81 w chwili obecnej
66/86 w zamiarze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 19:34    Temat postu:

Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim mężczyzną jestem prawie 5 lat i bez wątpienia sex uprawiamy tak często jak na początku naszego związku:)
Pierwszy raz kochaliśmy się po niepełnym roku znajomości. Widzimy się raz na tydzień, niestety:( Ale potrafimy się kochać 3 razy podczas spotkania:) czasami bywa ,że wcale -kiedy całkowicie nie mamy na to czasu.
Wiecie niekiedy mam wrażenie ,że jestem nimfomanką;D Ale to może tylko dlatego ,że czuje się bardzo atrakcyjna dla swojego faceta. Uwielbiam się z nim kochać tak samo jak i on.. Powiem Wam ,że sex to jest recepta na udany związek:) Oczywiście nie tylko to jest warunkiem ale w końcu mamy taki temat posta:) A Ty Boobs?Smile
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzadko z mojej winy -mam zerowe libido przez anty,mąż najchętniej 3 razy dziennie by chciał ale ja "dopuszczam" go 1-2 razy w tygodniu.po ślubie 2 lata niecałe
będzie 53!
Powrót do góry
aga83
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem 10lat,na początku bardzo często ,kilka razy dziennie.Miałam ochote zawsze i wszędzie.Obecnie ochoty nie mam wogóle,ale jak mąż przyjezdza na tydzien do domu,to sie nakręcam i w sumie codziennie.Zdarzało się jednak tak że raz na tydzien czy dwa kochalismy sie,ale wtedy oboje bylismy nie do zniesienia.
Powrót do góry
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 lat w związku , prawie codziennie, z wyjątkiem chorób....życie seksualne było zawsze ok, ale im więcej lat tym więcej doświadczenia, wyrafinowania i przyjemności Smile
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to że tylko u mnie cienko:-( a myślałam że po 6 latach to normalne że rzadko :-S
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu a dlaczego on nie chce ? Zawsze się słyszy że to kobieta nie ma ochoty i boli ją głowa a Twój facet jakoś to tłumaczy ? Czy po prostu mu się nie chce bo nie...
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu u mnie też na ogół w soboty a tak to czasem jeszcze drugi raz w tygodniu jakoś. Mój TŻ (jesteśmy 2 lata) całymi dniami siedzi przy kompie co łącznie zajmuje mu ponad 12h dziennie Confused to jest jego wielkie hobby i zarazem uzależnienie a po tym już jest zmęczony i w sumie tyko dlatego od kompa wstaje bo już prawie śpi O.o.. stąd tylko w soboty bo wtedy wolne :P no w niedziele to zależy ale i jego i moje libido nie jest takie wysokie aby codziennie to robić. A w dodatku to taki typ faceta, że on się nie chce narzucać z swoimi potrzebami (nie tylko o seks chodzi, ale nawet o zły masaż) więc ja muszę obserwować subtelne znaki czy chce czy nie, bo jak on chce to u mnie się też ochota znajdzie.

Co do początku związku to bywało co 3 dni ale potem mieliśmy mały kryzys, on walnął textem, że ja go chyba nie kocham i na seks tylko przychodzę.. to mnie tak rozwaliło psychicznie, że nie mogłam z siebie nic wydusić.. oczywiście on po czasie się przekonał, że go kocham a nie chce go tylko 'bzykać' i tak w sumie 1 -2 w tygodniu jest OK dla nas dwoje, tym bardziej, że moje libido przez Diane dużo opadło. Ale też muszę dodać, że czasem w ciągu tygodnia robimy sobie nawzajem takie pieszczotki bardziej erotyczne, które nie są sexem ani nie kończą się orgazmem ale są 'podniecające' ;p

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, masz jakiegoś dziwnego męża Confused Ty się starasz a on nic??? U mnie jest na odwrót, bo to ja ciągle uciekam i nie mam na "to" ochoty. Chyba trochę zniechęciłam przez to swojego chłopaka...
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze ttu napisac aby sie wyzalic, bo juz nie daje rady. Teraz uprawiamy seks raz, dwa w miesiacu. To po co ja biore tabsy?? On nawet nie chce rozmawiac ze mna o tym. Może kogos ma? Niby zaprzecza. Moze sie mna znudzil? Nie wiem, ale jest mi z tym bardzo źle. Nie wiem co robic, nie mam pojecia dlaczego tak wyglada moje małżenstwo. Kiedys myślalam , ze to wina moich małych cycków, bo on lubi wielkie., Teraz jednak nie jestem pewna. Nie sa juz takie małe. Nawet tak głupia sprawa- mam chory kręgoslup, prosze go o masaż bo zabiegi mam dopiero na wrzesien, a prywatnie mnie nie stac. I co? Nie chce! Wie, ze cierpie a nie chce nawet zrobic mi masazu. Mysle ze cos jest nie tak. Ostatni raz kochaliśmy sie 3 tyg temu. Odtad nic. Nie przytula mnie, nie dotyka, nie całuje, nie zaczepia. Ogólnie nie słucha co mowie do niego, jest głuchy na moje potrzeby. To juz nie jest pierwszy taki kryzys. Do lekarza nie chce pojsc. Jest przy tym raczej zdrowy, szczupły, nie pali, nie pije. Nie wiem jak sie to wszytsko skonczy, jestem cioagle adorowana przez innych mezczyzn, a moj własny mąż mnie nie ceni. Boje sie , ze moje małżenstwo ( 6 lat) wisi na włosku..
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spędzacie za dużo czasu razem? Czasami po prostu trzeba faceta zostawić, odpicować się i iść gdzieś z dziewczynami Smile Jak facet ma kobietę zawsze i wszędzie to zaczyna to uważać za coś normalnego i się nie stara. Może też warto odświeżyć coś w sobie np jakaś zupełnie inna odlotowa fryzurka + zmiana szafy i olewka faceta - jak raz obiadu nie zje to się nic nie stanie. Ogólnie to co piszesz to brzmi tak jakby się przyzwyczaił, że tam jesteś a Ty mu pokaż, że nie jesteś gadającym meblem w waszym domu tylko kobietą. Aniu Ty masz tyle powera w sobie jak czytam Twoje posty, pokaż ten ogień i zadziorność w stosunku do niego. A co do kryzysów w związku to każdy je ma.. mniejsze bądź większe muszą być. Gdzieś czytałam, że kryzys jest mniej więcej co pół roku - rok i albo jest mniejszy lub większy i to całkiem normalna sprawa całkowicie biologiczna. Wtedy to zależy od humoru i wielu czynników społecznych a nawet materialnych czy przejdziemy kryzys ciężko czy go nawet nie zauważymy i zniknie kolejnego dnia. Ja bym Aniu Twojego starego zdzieliła za te teksty o cyckach ale Ty coś w nim widzisz więc poddanie się nie wchodzi w rachubę. Proponuję jak pisałam odświeżyć swój wygląd, zapisać się na jakieś zajęcia np aerobik gdzie są inne babki i będziesz miała oderwanie się od męskiego zapatrzenia w siebie. Trzymam bardzo mocno kciuki i wiem, że Ci się uda - jeśli we wszystko wkładasz tyle serca i ducha co w powiększanie cycków - to musi się udać! Very Happy

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu próbowałam wszystkiego. Dlatego tu pisze bo na niego! Już nic nie działa. Kupiłam ostatnio piękne stringi z koronki Chodziłam przed nim w tych stringach to tylko się popatrzył jak na wariata. Czuje że małżeństwo mam nieudane. Pewnie się znudził ale nawet moje próby aby go wziąć na dystans już nie skutkuja. Nie wiem co robić i ręce mi opadły.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bywa podobnie, czasem totalny brak zainteresowania mną. Czasem to przykre bo widzę, że podobam się nadal facetom i mimo widocznej ciazy oglądają się za mną Wink Powiem Wam, że nie ma sensu walczyć o piersi tylko i wyłącznie dla faceta,jeśli im spowszedniałyście sama zmiana rozmiaru niewiele wniesie. Mnie w ciąży urosły z małego B na małe D i co z tego? Wcale nie widzę, żeby mój partner się nimi bardziej interesował. Zainteresowanie okazuje jedynie wtedy kiedy założę większe dekolt i wpatrują się w niego obcy mężczyźni, a tak to mogę sobie stać nago a i tak woli patrzeć w komputer, który zresztą czasem mam ochotę rozpieprzyć. Co jest z tymi facetami nie tak, że bardziej ciekawią ich komputery, tv niż własne kobiety? Cieszę się, że ma kolegów którzy mu uświadamiają jaką ma piękną i fajną dziewczynę, bo obawiam się że sam by tego nie zauważył, albo nie był w stanie docenić.Wiem, że to głównie wina problemów jakie były miedzy nami ale to smutne, że kiedyś nie mogliśmy się od siebie oderwać, z własnej woli inicjował fantazyjną długotrwałą grę wstępną a teraz mogę jedynie liczyć na szybki numerek bez pocałunków.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfus ja Cie dobrze rozumiem. chociaż u mnie to nawet na szybki numerek nie ma szans. Jego libido jest raczej równe zero. Twoj mezczyzna zwłaszcza teraz powinien Ci okazywac wiecej uczucia, poswiecac wiecej uwagi. Jak widac na naszym przykladzie zmiana rozmiaru cycków nie poamaga Sad Moj zwiazej sie juz dawno wypalił. Kupiłam mu niedawno na 6 rocznicę ślubu dośc drogi prezent. on mi oczywiscie nic nie kupił. Powiedział, ze cos mi kupi i .. na tym sie skonczyło ( rocznica była w kwietniu). Jemu juz totalnie nie zależy. Nie boi sie tez widocznie, ze znajde sobie kogos w zastepstwie skoro nadal sie nie stara wcale.. Spójrzmy prawdzie w oczy, mam 29 lat i jestem dosc młoda, dlaczego mam nie czerpac radosci z życia, seksu? Dlaczego mam żyć jak zakonnica? Nawet moj gin sie ostatnio smiał, ze z grupą I to ja chyba musze byc dziewica.. Niewiele sie pomylił.
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w śluby i w przysięgi, jeden dzień niby to takie wzniosłe i romantyczne ale żadnej wierności czy trwałości nie zapewnia. Dookoła siebie mam tak wiele par które są w separacji albo lepią swoje związki po zdradach, jak się na to patrzy to odechciewa mi się jakichkolwiek związków.

A to że mąż nie chce kochać się ze swoją żoną i patrzy na nią jak na wariatkę bo ta kupuje sobie ładną bieliznę i go kusi to aż cisną mi się same epitety na temat takiego mężusia!!! Ania jak Ty możesz być z takim facetem Sad przepraszam że tak napiszę w prost ale przecież to bardzo prawdopodobne że on Cię już nie kocha, dlaczego tkwisz w takim związku ?? Jesteś młodą dziewczyną a skazujesz się na mierne życia z takim dziadem u boku ?? Jestem pewna że kogoś ma, nie wierzę że młodego faceta w pełni sił nie kusi jego własna żona, powody są dwa albo jest impotentem i ma jakieś problemy na tle seksualnym albo ma inną...
Nimfuś ręce mi opadły jak czytam że Twój mężczyzna nie dba o Ciebie w ciązy, nie tuli z czułością, nie prawi komplementów i nie traktuje jak księżniczkę, że musisz się karmić komplementami innych mężczyzn bo on sam nie widzi jaką ma ładną dziewczynę przy sobie. Przecież jakby inny miał taką ślicznotkę jak Ty to by ją na rękach nosił, w dodatku nosisz pod sercem jego dzieciątko i tym bardziej powinien o Ciebie dbać Confused

A wracając do tematu... ja to robię raz na tydzień albo rzadziej Sad niestety mój facet mieszka 100 km ode mnie i jak na razie ciężko jest nam się widywać częściej. Jest jedyny tego plus, jak się w końcu zobaczymy to nie możemy się sobą nacieszyć Wink

Ostatnio zmieniony przez Libra dnia Wto Maj 29, 2012 22:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: