Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak często uprawiacie seks?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra, czuje to samo co Ty czytając posty naszych koleżanek Confused W dodatku to dołujące, bo myślę sobie: Kurcze, my jesteśmy razem już prawie 5 lat. Co to będzie po ślubie? Co prawda nie mogę jeszcze narzekać, ale nawiązując do pytania w tym wątku: na pewno robimy to rzadziej niż na początku naszej znajomości. A nie chwaląc się, na atrakcyjności mi przybyło. Zresztą to jest duża (ogromna!) zasługa tego forum. No i tak właśnie sobie myślę, że kurcze, jakoś nie sądzę żeby Twój mąż Aniu miał małe libido. No chyba że jest chory albo coś. Mam tylko nadzieję, że nie ma nikogo na boku. W każdym razie decyzja należy do Ciebie. Chyba czas na poważną rozmowę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 29, 2012 19:12    Temat postu:

Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu mówisz ,że próbowałaś już wszystkiego to może spróbuj inna metodą zadziałać na swojego męża, nie wiem czy to dobry pomysł ale na Twoim miejscu chyba bym postąpiła w inny sposób. Jesli nie działa na niego sexowna bielizna, kolacja ani Twoje starania to może poprostu zrób to samo co on?
Spróbuj być obojętna, nie tłumacz się gdzie byłaś tak długo, dlaczego nie odbierasz tel. ,bądź bardziej skryta itd..
Może zaatakuj tą samą bronią co on? Być może wtedy on się przestraszy co się z Tobą dzieje, będzie czuł jakiś niepokój, strach ,że nagle jest coś nie tak z Twojej strony i wykaże zainteresowanie?

Myślę,że osaczanie go , ciągłe pytania, usilne przybliżanie się do niego i chęć zmuszenia do stanu z przed owej sytuacji może pogorszyć jeszcze bardziej Wasze relacje.
AniuB bądź silna i nie daj się..
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałam byc też obojętna. Wierzcie że nie działa. Nie przejął się wcale. Jestem z nim dla dziecka. Synek kocha ojca a ja nie chce dla niego rozbitej rodziny. dodam, ze mam 29 lat Mąz ma 39. Jest 10 lat starszy. Powinien chyba wiec docenic, ze mam tak duzo młodsza zone. Kiedys mowil ze koledzy mu zazdroszcza. Od zawsze nie palił sie jakos do seksu. ale te 2, 3 razy na tydzien sie kochalismy. Teraz tak jak mowie, mijaja 3 tyg i nie chce. Ciagle na mnie krzyczy. Bardzo sie zmienil Nie mam pojecia dlaczego. Ja to strasznie przezywam, bo go kocham. Ale jemu jakby juz wogle nie zalezalo. Mam wrazenie, że juz nigdy nie bedzie jak dawniej.
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt powinien docenić ,że ma młodziutką żonkę to bardzo niepokojące.
Aniu a może weź syna i wyjedzcie na urlop bez męża? nie wiem do rodziny gdziekolwiek.
Może wtedy poczuje nie pokój ,że może Was stracić. Zobaczy jak to jest bez Was jaka pustka w domu, może wtedy weźmie się w garść i ocknie?
Aniu a Ty jesteś pewna ,że jest zdrowy i nie ma żadnych kłopotów?
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatniej nocy mąż sobie o mnie przypomnial i dosłownie rzucił sie na mnie z namiętnosci. Wiecie co? grzebałam troche i znalazłam info, że np jesli mężczyxnie brakuje witaminy B6 to praktycznie staje sie impotentem. Mój mąż pije dosłownie hektolitry kawy i to mocnej. Może tutaj jest pies pogrzebany? Przeczytałam także , ze przeprowadzono badania i okazało sie, ze ogólnie brak witamin z grupy B nieomal uniemożliwial mężczyznom współzycie seksualne. a oto info na temat afrodyzjaków:
1. owoce- zwlaszcza ciemne, bananay, melony natomiast wzmagaja produkcje spermy, jak równiez morele, brzoskwinie, owoce granatu. Juz kupiłam mężowi granat w tabletkach ( A-Z granat)
2. Warzywa- bulwy kopru pobudzaja potencje. Seler zweiksza długosc miłosnych uniesien. Wiesniacy francuscy sporzadzaja z niego winko, jako skuteczny afrodyzjak. Poszatkowany duzy korzen selera posypuje sie cukrem, zalewa winem, najczesciej bordeaux, zostawia do macerowania na 48 godzin, Potem całość miksujemy i filtrujemy. Dziennie pojemy po 2 szklanki.
3. przyprawy- lubczyk, cynamon, imbir, wanilia, chili, gałka muszkatołowa, szafran, kolendra.
4. ponadto: żeńszeń, trufle, ostrygi. mleczko pszczele, miod propolisowy, pyłek kwiatowy, miód.
5. olejki eteryczne- sandałowy, imbirowy, jasminowy, z szałwii, mandarynki
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze dobrze to słyszeć Aniu.. kij wie co siedzi w tej męskiej łepetynie. Mój facet też czasem się tak zachowuje, że ja nie wiem czy on jest zdrowy psychicznie :P Jakkolwiek spróbuj go przycisnąć z tą witaminą - widać, że coś z tym chłopem się dzieje i że się obudził w końcu :P

a takie pytanie do Was dziewczyny.. czy Wasz facet jest bardziej chętny do seksu jeśli ostatnim razem doszłyście czy to nie gra roli? Bo ja widzę po moim, że gdy dojdę to on jest spełniony i ma większą chęć to robić częściej a jak on się stara ale to nie wiele daje (nie udaje przed nim) to później ja się muszę przymilać, aby coś z tego było.. tak jakbym on nie chciał, bo czuje że znów zawiedzie.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, brak zaspokojenia powoduje, że nie jest chetny. Ale u mnie nie jest to juz problemem. Bede mu dawac magnez z wit B6, owoc granatu w tabl ( ok 27 zl w zielarskim ), Lewitan czyli wyciag z drożdży, ponoc w tej postaci duzo lepiej przyjmuja sie witaminy z grupy B ( opinia lekarki). Lewitan przyjmuje sie 3 razy 2 tab. Mozna tez pic gotowane drożdże, ale to bardziej pracochlonne.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A on się zgodzi to jeść i pić? :P Mój żadnego zielska ode mnie nie chce.. kozę jak raz spróbował to już nic nie chce próbować :P tylko WIT C i jakieś kompleksy witaminowe

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzi sie:) Sam kiedys wspominał o granacie, że jest dobry na potencje i moze by sobie kupil. Kiedys mysłalam , aby mu zrobic badanie na poziom tescia, ale tak jakos mi głupio go prosic o to. A może by podawac mu kozieradke? ONa ponoc podnosi poziom testosteronu.
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam calkiem odwrotny problem. Na poczatku naszego zwiasku z (jestesmy ponad 2 lata) kochaliśmy sie po kilka razy dziennie, do niedawna codziennie. do niedawna, bo to ja za bardzo nie mam ochoty, na pewno wplyw maja anty, ale tez to ze moj facec moglby sie kochac bez przerwy. Normalnie istne wariactwo, powaznie. Ciagle łazi, zagaja, robi jakies podchody, jakieś pieszczoty. i ciagle powtarza, że mogłam nie chudnąc, jak poznawalismy sie ważylam 10kg wiecej,ze to przez to ze mam piersi wieksze, a przeciez to tylko 3cm. ja sie ciesze i nigdy nie odczulam, że jest ze mna tylko dla sexu. Oj, co to to nie. ale zniecheca mnie tez to,że on sie tak podkreca, ze dochodzi w mgnieniu oka po prostu. i choroba raczej nie jest bo nieraz to ja juz nie daje rady. i on nawet sie tym nie przejmuje, i nie czuje sie nie spelniony i moglby to robic ciagle...
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój też non stop napalony a ja przez antyki chęci za bardzo nie mam
będzie 53!
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej wiecie że Wasi mężczyźni Was pragną. To ważne dla kobiety, poczucia własnej wartości czy bezpieczeństwa. wolałybyscie żeby facet Was nie chciał? Nie pragnął? To nie jest też dobre
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój jest też wariacko napalony ale to bardzo dobrze bo ja uwielbiam sie z nim kochać, jestem z tego powodu szczesliwa!Smile

Cieszę się AniuB ,że u Ciebie już wszystko w porządku:)
Życzę niesamowitych wrażeń sexualnych!

Sex jest wspaniały z ukochanym:)
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniu to wszystko jest palcem na wodzie pisane. Caly czas sie boje, ze on kogos ma albo kogos innego kocha i o niej marzy. Unika mnie. Czuje sie nieatrakcyjna, niechciana, niekochana. To jest tylko 6 lat małżenstwa.. Co bedzie dalej? I tak w wyniku wychowania mam bardzo niskie poczucie własnej wartosci a teraz? jest poprostu zerowe Sad Nie wiem juz co robic, on cos kombinuje, chce gdzies jechac. Kręci, nie mowi mi prawdy. Nic juz nie rozumiem
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, Aniu to okropne co piszesz Sad Dzisiaj rozmawiałam z kolegą z pracy temat nieudanych małżeństw. On też jest 6 lat po ślubie i ma 35 lat. Z tego co mówił, mężczyźni często nie zdają sobie sprawy z tego, jak będzie wyglądało ich życie po ślubie. On uważa, że małżeństwo to sztuka kompromisu. Jeśli ktoś (w tym wypadku Twój mąż) myśli tylko o sobie, to ciężko żeby było udane...
Może nie chce wyjść na przeciw rutynie i coś zmienić w waszym życiu...Najgorsze jest to, że Ty na tym cierpisz. Wiem, że rozwód to najgorsze wyjście. Może wspólna wizyta u seksuologa by pomogła?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: