Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zazdrościcie małobiuściastym które nie mają kompleksów?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 13:52    Temat postu: Czy zazdrościcie małobiuściastym które nie mają kompleksów? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie - czy zazdrościcie dziewczynom które mają małe biusty,a nie uważają tego za swoją wadę, nie mają z tego powodu kompleksów, kochają swoje piersi takimi jakie są, w dodatku uważają to nawet za swoją zaletę i nie chcą nic w sobie zmieniać?
Chciałybyście mieć taki "święty spokój",czy tez uważacie że również te dziewczyny mają kompelksy, ale udają?
Czekam na opinie Smile

Ja w sumie to muszę powiedzieć, że od momentu gdy dołączyłam do forum przeszłam niezłą transformację.
Na początku, może część z Was pamięta - miałam niezbyt udany i długi związek, z facetem na którego się tu Wam żaliłam. Mimo że on nigdy nie mówił że mam za małe piersi, lub że mu się nie podobają, podkreślał że lubi najbardziej te duże. Bolało mnie to,poza tym jego zachowanie powodowało, że czułam dyskomfort, czułam się jakaś taka gorsza i wiele chciałam w sobie przez niego zmieniać.
Na szczęście przeszłam około 2 letnią walkę (w tym czasie nie udzielałam się na forum około rok...) poznałam prawo przyciągania, które pokazało mi że by coś w życou osiągnąc trzeba kochać siebie Smile
Pokochałam siebie i to dało mi bardzo dużo.
Teraz jestem w związku ze wspaniałym facetem który mnie bardzo kocha i nawet nie zastanawiam się czy lubi duże czy małe piersi. W ddoatku mój ex przede mną nie miał nigdy dziewczyny z dużymi piersiami (a miałam mimo to kompleksy), a była dziewczyna mojego obecnego chłopaka miała bardzo duży biust, a ja nie mam z tym problemów, kompleksów, wogóle o tym nie myślę.
W zasadzie to nie muszę niczego zmieniać dla faceta, ludzi,czy by poczuć się lepiej bo już czuję się świetnie. jedyne dlaczego chcę większych (ale tylko trochę) piersi to po to by ładnie wyglądały w bikini (ale nie wstydzę się wkładać bikini teraz), by nie musieć nosić zabójczych push-upów by stworzyc efekt bułeczek i dużego "przedziałka" miedzy piersiami Wink
I w zasadzie tylko po to. Poza tym może chcę poczuc się troszke bardziej kobieco ale w sensie - doroślej Wink Bo teraz czuję się jak nastolatka Wink
Ale tak na prawdę wiem że głównie chodzi o nasze postrzeganie - gdy same widzimy się w złym świetle przez mały biust - inni to wyczują, będa wiedzieli że mamy niską samoocenę.
A gdy pokochamy siebie, nawet z wadami (bo każdy je ma) to nie będziemy mieli w życiu przeszkod lub jeśli się pojawią to z łatwością je pokonamy.

Dlatego ja nie zazdroszcze takim dziewczynom, bo sama jestem jedną z nich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 19, 2012 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście zazroszcze takiego podejscia. Widze, ze niektore małobiusciaste aktorki sa bardzo pewne siebie, to jest super !
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak dziwnie, bo nie zwracam na biust innych dziewczyn uwagi na ulicy, w tramwaju, autobusie, na zajęciach...
Nie interesuje mnie to.
Temat "biust" zaczyna się dopiero wtedy gdy jestem z kimś, mam faceta.
Nie jestem jakoś mega sfrustrowana, biust chcę "poprawić" dla siebie... chciałabym żeby był większy, ale nie wielki.
Takie małe C będzie super........albo duże B. Wink
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zwracam uwage na biusty na ulicy, zwykle jest to zazdrość, ze takiego nie mam. Znam laski praktycznie bez biustu, ale z super pupa i np faceci nie zauwazaj tego małego biustu tylko ekstra tyłek, bo te laski zwyczajnie nie widza w małym biuscie problemu:) Kwestia podejscia do samej siebie- tak cie widza inni.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zazdroszczę wszystkim małobiuściastym, które mają większe piersi niż ja. Jak czytam na forum żale, smutki i narzekania dziewczyn, które, patrząc po wymiarach są o wiele lepiej wyposażone ode mnie, to aż się normalnie denerwuję - sądzę, że powinny bardziej doceniać to, co mają; ciekawa jestem, co zrobiłyby będąc w mojej skórze, mając marne, rekordowe wręcz 74 cm w biuście i będąc prawie zupełnie płaskie.

Zazdroszczę też dziewczynom, którym kuracje ziołowe pomogły i przyniosły widoczne efekty.

Samoakceptacji samej w sobie raczej nie zazdroszczę, bo z doświadczenia wiem, że w życiu dzieją się różne rzeczy, i samoocena może być w związku z tym zmienna ;)
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zbierałam komplementy to za pupę i talię. (Często też mój ex słyszał pochwały, albo ktoś jemu coś wspomniał i się potem chwalił Wink to fajne uczucie).
Nigdy jakoś nadmiernie facetowi nie marudziłam... chciałam mieć większy biust no ale ... ;/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, apetyt rosnie w miare jedzenia. Zmienia sie perspektywa. Ja tak mam. Mam jakis tam biust, ale co z tego skoro za tym idzie nadwaga. Ważąc np 40pare kg byłabym tez płaska, nie ma bata.
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dość długo ważyłam 46kg, źle się czułam Sad byłam szczupła i taka jakaś anemiczna.
Jestem typem gruszki więc zawsze bardziej rozbudowany jest u mniej dół :]
Jak wazyłam 50-51kg czułam się świetnie. Niby to tylko 4kg więcej, a jednak.
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja zazdroszczę innym dużych biustów - hm często tak, ale to nie negatywna zazdrość.
Często też mam kubeł zimnej wody po fali zachwytów gdy zdam sobie sprawę że posiadaczka dużych podziwianych przeze mnie cycków ma np oponkę na brzuchu, brzydką buzię, czy coś w tym stylu Wink
Samoocenę mam dobrą ale może tez dlatego że bardzo wiele osób chwali mój tyłek Wink może więc dlatego nie mam az takich kompleksów na punkcie biustu. Ale wiem z doścwiadczenia że gdy byłam z nieodpowiednim facetem który powodował we mnie niską samoocenę , to piersi były dla mnie problemem.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jill, cieszę się że udało Ci się wreszcie zmienic podejscie! nawet zastanawiałam się ostatnio co u Ciebie Smile Fajnie, że przeszłaś taką transformację. Napisz więcej i bądz inspiracją dla innych forumowiczek

pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfo dziekuję Ci bardzo za ciepłe słowa. Chętnie podzielę się na forum swoją przemianą, ale do tego trzeba odrębnego tematu, między innimi o prawie przyciągania (które to opiera się na autosugestii i podswiadmości - można tym tez powiększać piersi tak jak jest opisane na naszym forum:D) ale można też zmianić swoje życie, zacząć od nowa, zwiększyć ego i postrzeganie samej siebie,pokochać się by życ w zgodzie z sobą. Może zainspiruję tym inne forumowiczki, bo na prawdę warto zainteresować się tym tematem.
Opiszę conieco jak wyrobię się z pracą Wink
A dla niecierpliwych polecam "Sekret" - książkę Rhondy Byrne, lub film - link tutaj:
http://mrfire.pl/sekret-polskie-napisy-pelna-wersja/
Cieszę się że myślałaś o mnie Nimfo Smile Pewnie Ty jesteś jedną z tych która pamięta moje rozterki sprzed roku. Muszę powiedzieć że właśnie dzieki temu tematowi (Prawa przyciągania) oraz pracy nad sobą,zmieniłam siebie, postrzeganie własnej osoby. A to pomaga też zmieniać swoje ciało Smile
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie Shakira ma mały biust ale i tak jest mega seksowna. Nikt nie patrzy że biust mały tylko super tyłek. Też bym chciała mieć takie podejście, aby widzieć tylko atuty a wadami się nie przejmować
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, Shakira ma mały biust, ale nie jest płaska, a to jednak różnica ;)
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet jakby Shakira była płaska uchodziłaby za wcielenie kobiecości i seksowności
nie słyszałam od nikogo by powiedział że Shakira nie jest sexy.
Jest i to bardzo, ma świetny tyłek, tańczy taniec brzucha przy którym rusza się nieziemsko. Myślę że to z tego wynika.
Ja też od jakiegoś czasu tańczę taniec brzucha, polecam Wam to samo bo bardzo wpływa na postrzeganie siebie jako kobiety Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shakira ma już dla mnie biust średni :P ale np. Gwen Stefani (kiedyś) miała mały i nie wstydziła się tego np tutaj.

http://c.wrzuta.pl/wi8334/7433ba29000e738a462b4003/gwen_stefani

http://mobini.pl/upload/files/129/525/277/273/335/142_Gwen_Stefani_j31.JPG

wiele jest babek, które mają mały biust a go pokazują Smile ja w sumie im nie zazdroszczę, bo jestem zdeczko perfekcjonistką - dla mnie się liczy efekt. Choć mam też takie dni w które się patrzę w lustro i czuję się pięknie.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2012 13:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: