Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zazdrościcie małobiuściastym które nie mają kompleksów?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom tak właśnie przedwczoraj wspomniałam co mówili kumple (chińczycy), że babka musi być szczupła, blada i skromnie ubrana a reszta już zostaje w kwestii gustu jednostki Smile Pamiętam jak mnie chwalili jego kumple jaka ja jestem ładna i mądra (bo po studiach i wtedy w banku pracowałam). Choć w sumie kumple mojego TŻ też mnie lubią i chyba każdy za coś innego :P więc też nie narzekam tylko ogół postrzegania urody faktycznie mógłby być taki jak w Chinach - życie byłoby nie tyle prostsze co bardziej harmonijne i z ulic zniknęłyby ku**wsko wyglądające kobiety skoro kanonem byłoby skromne ubieranie.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 27, 2012 08:37    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! No i sadze, ze biust przestałby nas martwic. A u nas niestety kanon z lat 90tych, gdzie królowała Pamela i tym podobne
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak więc mamy 3 opcje:
1. Wyjechać
2. Olać to jakoś
3. Walczyć o swoje

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mozliwosc wyjazdu za rok do Indonezji ( Azja) , ale sie boje rzucac wszystko, mieszkanie, mąz prace itp i jechac w swiat, gdzie zupelnie inna kultura, ale powodzenie bym tam miala ! Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz gdyby nie TŻ i dziecko to bym Cię namawiała a tak to hm.. wstrzymuję się od opinii :P

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd tylko razem z rodzina wchodzi w gre. Moj brat sie tam zeni z Indonezyjka i tam zostanie.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia napisał:
Nom tak właśnie przedwczoraj wspomniałam co mówili kumple (chińczycy), że babka musi być szczupła, blada i skromnie ubrana a reszta już zostaje w kwestii gustu jednostki Smile Pamiętam jak mnie chwalili jego kumple jaka ja jestem ładna i mądra (bo po studiach i wtedy w banku pracowałam). Choć w sumie kumple mojego TŻ też mnie lubią i chyba każdy za coś innego :P więc też nie narzekam tylko ogół postrzegania urody faktycznie mógłby być taki jak w Chinach - życie byłoby nie tyle prostsze co bardziej harmonijne i z ulic zniknęłyby ku**wsko wyglądające kobiety skoro kanonem byłoby skromne ubieranie.

Meciu, zuważyłam że jesteś bardzo wulgarna wobec kobiet i często w ich ocenie używasz słowa n K* Czyżby przemawiała przez Ciebie zazdrość? Kobiety zawistne to kobiety nie pewne siebie, niedowartościowane. Popracuj na tym a zobaczysz jak ulży Ci kiedy zmienisz podejście.
Zresztą każdy ma wolną wolę, jeśli tak chcą wygladac to jest ich sprawa, co Ci to przeszkadza? Osobiście wolę kiedy jest przesyt kobiecej nagości i w realu i w mediach, bo to powszednieje mężczyzną i zaczynają szukać głębiej.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym nie miała kompleksów to by mnie nie było tutaj. Ja miałąm takie wychowanie, że nie należy za dużo pokazywać obcym, że trzeba się ubierać tak aby było ładnie a nie wyzywająco. Nie mam szacunku do profesji prostytutek, wolałabym być mordercą na zlecenie niż prostytutką. Żadna mi nic nigdy nie zrobiła, nie zabrała ojca, chłopaka czy coś po prostu uważam, że ciało to jedyne co mamy i dawanie go komuś za pieniądze to jedna z najgorszych rzeczy jakie można robić stąd aż takie emocjonalne podejście. Ja z resztą wszystko traktuje emocjonalnie więc przepraszam jeśli czas napiszę coś w mało smaczny sposób. Po prostu ja albo coś kocham albo nienawidzę.

A co mi przeszkadza? Sami moi znajomi mówili - faceci mówili, że kobiety są teraz łatwe, można z nimi zrobić wszystko za prezenty albo lans. Po prostu kobiety takie, które wystawiają wszelkie wdźwięki jak na tacy robią złą opinię każdej innej kobiecie. Skoro trendem u takich kobiet jest noszenie jasny blond włosów a ja takie mam to od raz każdy myśli, że ja też "daje za dychę" a to dopiero jest krzywdzące. Z resztą co sobą reprezentuje osoba, która pokazuje więcej niż zasłania - dla mnie to osoba na pierwszy rzut oka bezwartościowa i nic tego nie zmieni. Nawet jak będę mieć najpiękniejszy biust na świecie, najzgrabniejsze udka i pośladki jak marzenie.

Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w poście Nimfy jest trochę racji i w poście Meci.
Szkoda tylko, że musi dojść do tego(gdzie się nie ruszę widzę gołe kobiety) żeby faceci szukali głębiej Neutral
Mnie również razi przesadna nagość w realu czy też mediach. Ja zwyczajnie nie chcę tego oglądać, czy to znaczy, że już jestem zazdrosna ?

Ja mam brata, on uważa tak jak Mecia, że dziewczyny teraz są takie i takie... na szczęście, znalazł normalną, porządną, ale jest coraz gorzej=trudniej.
Teraz dziewczyny są "gorsze" od facetów, takie mam zdanie.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam zacytuje wypowiedzi moich byłych uczniów ze szkoły średniej ' sorko. Dziewczyny się teraz nie szanują. To one same pchają się nam do łóżka, wolelibyśmy dziewczyny które by nam nie pozwalały i nie dawały. ' ale chyba schodzimy z tematu Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie mi oto chodziło, a że nie nazywam tych osób "puszczalskimi", czy "galeriankami" tylko słowem na K, to tylko bardziej podkreśla jak bardzo jestem przeciw i tu już nie ważne jaka ta kobieta jest, ile ma kilo, jak duży biust i czy jest ładna - szanować swoje ciało powinna każda.

Jakoś tyle- golizny jest w TV ale tylko kobiecej.. jak widzimy w reklamie kolesia bez koszulki to max golizny jaką można osiągnąć. Nie chcę oglądać penisów w każdej reklamie, ale to po prostu podkreśla, że facet jest jaki był a kobieta się zmienia na niekorzyść.

Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie mam nic przeciw prostytutkom zwłaszcza ze większosc nie robi tego z przyjemności lecz po prostu z przymusu (o domach publicznych do których porywane są dziewczyny nawet nie mówię) - nie moja d..a więc co mnie to, ja jestem bardzo tolerancyjna (wyjątek gwałciciele i pedofile tych sama bym z chęcią zatłukła)
co do golizny - ja tam lubię sobie popatrzec na ładne zgrabne kobiece ciało a co! oczywiscie bez żadnych lesbijskich skojarzeń - nie przeszkadzają mi wszędzie gołe cyce, nie czuję się przez to gorsza - mam poczucie własnej wartosci i żadna goła cycata laska nie jest w stanie go osłabić
będzie 53!
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Sereniti, Ty nie masz kompleksów. A ja np mam i zawsze bierze mnie zazdrosc. Gdybym nie miała kompleksów dotyczacych mojego małego biustu napewno nie byłoby mnie na tym forum, choc ostatnio mąż widze, ze respektuje te moje fanaberie i nie oglada sie za cycatymi. Ja np zazdroszcze Francuzkom. One z reguły maja małe biusty, pewnie dlatego, ze są szczupłe. Ale ich styl powala i bardzo mi sie podoba. One napewno poczucia własnej wartosci nie sprowadzaja do biustu. Maja styl, klase, urode i to wystarczy.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sereniti napisał:
ja tam nie mam nic przeciw prostytutkom zwłaszcza ze większosc nie robi tego z przyjemności lecz po prostu z przymusu (o domach publicznych do których porywane są dziewczyny nawet nie mówię) - nie moja d..a więc co mnie to, ja jestem bardzo tolerancyjna (wyjątek gwałciciele i pedofile tych sama bym z chęcią zatłukła)
co do golizny - ja tam lubię sobie popatrzec na ładne zgrabne kobiece ciało a co! oczywiscie bez żadnych lesbijskich skojarzeń - nie przeszkadzają mi wszędzie gołe cyce, nie czuję się przez to gorsza - mam poczucie własnej wartosci i żadna goła cycata laska nie jest w stanie go osłabić

Twój post idealnie odzwierciedla to co chciałam przekazać. Choć z tym że dziewczyny się nie szanują też się zgodzę i to jest przykre, ale zauważyłam też że ludzie mają tendencje do oceniania innych oraz ich stylu życia, krytykowania a kobiety poprostu lubią pokazywac swoją wyzszość nad innymi kobietami - często po to by przypodobać się samcom. Nie mówię, że tak jest w przypadku Waszym.
Sama czasami łapałam się na takiej napadowej zawiści wobec innych kobiet kiedy czułam się źle, czułam się gorsza i z tym nie było mi dobrze, nawet mój facet zaczął mi na to zwracać uwagę i raz zrobił to bardzo dosadnie, uświadomił mi że zaczynam zachowywać się w taki sposób jakiego nigdy nie trawiłam u innych dziewczyn. Faktycznie czasem warto zrobić cos by poczuć się atrakcyjnie a wtedy jest mniej zawisci wobec innych. To naprawdę nie brzmi dobrze, gdy kobieta mówiac o drugiej zwlaszcza w obecnosci mezczyzn uzywa slow na k**
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja czuję czasem zazdrość jak widzę jakieś szczupłe dziewczyny ale to raczej taka motywująca zazdrość - kurde skoro one mogą byc szczupłe to ja też!
będzie 53!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 28, 2012 20:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: