Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymiary celebrytek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie które kobiety muszą się do wartościować na kimś innym" podpisuję się pod tym. Mi ona się nie podoba ale to bardziej kwestia dużej głowy czy coś ale ogólnie rzecz biorąc może się podobać innym. Biust napewno nie mały. Nie wiem nawet czy większość komentujących babek nie ma większego od niej. Jakkolwiek śmieszy mnie jechanie na to jak ktoś wygląda a na co nie ma większego wpływu. Co z tego, że jakaś babka ma krzywy nos, mały biust czy krótkie nóżki co od razu ma iść pod nóż bo lud tego chce. Hehe to będą komentować, że jest sztuczna i ile operacji nie zrobiła - ludziom się nigdy nie dogodzi więc trzeba ich po części olać "ciepłym moczem".

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:13    Temat postu:

Powrót do góry
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wszystkie rzekome "wymiary celebrytek" są z kosmosu wzięte i absolutnie nie można się nimi sugerować. Weźmy np taką Kate Upton. 178cm 61kg? Niemożliwe. Wiadomo, że przy różnych figurach ta sama waga może wyglądać inaczej ale sorry, mając prawie 180cm i ważąc tyle ile podano wyglądałaby jak smukła trzcina. A nie wygląda xd Na nieretuszowanych zdjęciach widać spory obtłuszczony brzuch. No i same piersi sporo ważą. Piersi w rozmiarze 34d? Będące 2 albo 3 razy większe od tych w rozmiarze 70h? Nah. Nie ma opcji
Dlatego dziewczyny nie przejmujcie się tym, to nie wasze piersi są jakieś małe i felerne tylko internety wciskają nam kit idealizując wszelkie gwiazdy i celebrytki. Bo przecież Kim Kardashian nosi rozmiar 34 :P :*
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero zobaczyłam to o Paulinie Sykut. Jeju, jak mnie dołują i zarazem denerwują takie komentarze.
Ja nie wiem, czy to piszą jakieś sfrustrowane kobietki, które siedzą przed kompem i wylewają swój jad, bo same wolą siedzieć na kanapie z chipsami niż coś ze sobą zrobić to trzeba komuś szpilę wbić czy faceci pseudo cukierkowy maczo o wygórowanych oczekiwaniach wobec kobiet (to nic, że sam ma klatę jak szczur czoło, a Kubuś Puchatek ma większy rozumek od niego) i w internecie cwaniak, a w realu by jej nawet o godzinę nie zapytał?
Nie mówię tak, bo też mam mały biust. Nawet gdybym miała większy to nie przyszłoby mi do głowy wytykać innej kobiecie. Tym bardziej w mojej sytuacji- teraz jeżeli uda mi się naturalnie powiększyć to wiem, ile to kosztuje i jaką walkę trzeba stoczyć, wiem jak to boli. Ale niektórzy nigdy tego nie zrozumieją. Przepraszam za mały offtop, ale nie mogłam pozostać obojętna...
Żeby już nie było totalnego offtopu, to ja uważam, że Shakira jest bardzo ładną kobietą, lubię ją. I patrzcie, jakoś nie zrobiła operacji, a stać ją przecież. Widać, że lubi siebie taka.
Teoretycznie jak liczyłam na uświadomionych kalkulatorach to wychodziło mi 70B, ale to chyba raczej niemożliwe.
Powrót do góry
plm
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie się nie spotkałam z negatywnymi komentarzami w necie nt. Pauliny Sykut. Jakoś zawsze trafiałam na te bardzo pozytywne, że ma piękną figurę Smile

A ja się troszeczkę z nią identyfikuję, wiadomo, z powodu biustu Wink I się tym zawsze podbudowywałam! Smile

lucrecia - klata jak szczur czoło................ Dziewczyno, skąd Ty bierzesz takie genialne teksty, no skąd? Very Happy Very Happy Very Happy Jeśli wymyślasz je sama, to Twój mózg może rządzić światem!!
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha Plm dziękuję Very Happy Sama :P Heee jakby mój mózg miał rządzić światem to aż się boję :P Ja się cofnęłam od początku wątku i tam Ania wklejała linka o Paulinie i tam weszłam i jak poczytałam komenty to aż mi się źle zrobiło. Plm zobacz sobie, włos się jeży.
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wooot. Shakira nosi 70B? No wai. Jak ja mam na sobie właśnie 70B i wylewa mi się biust (tu się pochwalę bo przed kuracją był dobry hue) a mam sporo mniejsze od niej, co zresztą widzę nawet po tym zdjęciu. Nie wierzę w ani jedno słowo...

Już nie wspominając o tym, że jakieś za niskie mi się wydają...
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shakira podobno na serio jest niska Smile Co do biustu to już gdzieś kiedyś czytałam, że ma miseczkę 70 albo 75B.
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

75B to wszyscy mają Very Happy
Powrót do góry
plm
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nostress otóż to Very Happy 75b Very Happy

Ale co do Shakiry, to fajne w niej jest to, że nawet bez makeupu wygląda bardzo ładnie, a przecież ma 37 latek
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny zobaczcie na jaką stronę dziś trafiłam przypadkiem - http://biustygwiazd.mspread.net/?

Chciałam poczytać o aktorce, a wylądowałam na stronie z rozmiarami xD Jakbyście były zainteresowane. Ciekawe na ile to jest prawdziwe Very Happy
Powrót do góry
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest niemiarodajne bo tam największa jest miseczka g i są tam wstawione gwiazdy/celebrytki o naprawde olbrzymich piersiach, a g nigdy takie nie bedzie Very Happy
+spójrzcie na taką Danni Ashe (nie mam pojęcia kto to ale nieważne) gdyby tak wyglądał biust w rozmiarze 70f to nigdy nie zaczęłabym kuracji a może nawet pomyślała czasami o zmniejszeniu xd
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się właśnie wydawało, że tam troche naściemniane jest- Eva Mendes 75B ? o.O Ale chciałam to z Wami skonsultować, czy myślicie tak samo.
Zaskoczyłam się, że Lana del Rey 75A
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

One zwykle mają wymiary photoshopowe.
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wymiary jakichś celebrytek naprawdę was obchodzą?
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to są dobrze strzeżone tajemnice i nie zgadzają się często z tym co widzimy na zdjęciach Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 18:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: