Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy finansowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie mało 20zł z dojazdem Sad Jakby co to pisz Kochana. Trzymam za Ciebie kciuki.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 03, 2012 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, to i ja dołączę się do Waszych narzekań. Jeszcze rok temu kończąc studia szukałam dodatkowej pracy żeby dorobić na studia mgr i jakieś kursy zawodowe miałam pełno planów marzeń co do swojej przyszłej kariery, dużo ambicji. Szukałam zajęcia jako hostessa ale nawet gdy pracodawcy okazywali zainteresowanie musiałam rezygnować bo dojazdy okazywały się problemem i musiałabym wstawać nad ranem by zacząć pracę o 8 rano, bo połączenia były kiepskie. Dostałam parę fajnych ofert pracy, w tym nawet pozowanie dla Triumpha, bardzo to podniosło moje poczucie własnej wartości, uwierzyłam w siebie ale zrezygnowałam z przyczyn osobistych. Po studiach trafiła się idealna okazja, w moim mieście otwarli nowa przychodnię, zaczęłam załatwiać sobie staż z nadzieją, że dostanę później zatrudnienie na stałe. Wtedy okazało się że jestem w ciąży a w ten zawód jest akurat pewnym zagrożeniem dla zdrowia dziecka, musiałam więc zrezygnować kolejny raz. Wzięliśmy kredyt na mieszkanie i jest teraz trochę ciężko. Remont pochłania więcej niż się spodziewaliśmy, do tego utrzymanie maleństwa i nas dwojga w tym mnie niepracującej. Narazie nie jest źle bo póki co mieszkamy u moich rodziców więc część wydatków odchodzi ale nie wiem czy później damy radę z jednej choć niezłej wypłaty. Gdyby nie kredyt za te pieniądze moglibyśmy sobie żyć całkiem nieźle ale dla mnie nie ma opcji mieszkać z rodzicami, zwariowałabym. Kiedy tylko mała trochę podrośnie muszę poszukać pracy, już niekoniecznie w zawodzie ale jakiejkolwiek... Mogę zapomnieć póki co o kursach, bo nie bedzie na to kasy. Odkładamy na samochód i kursy dla mojego partnera bo on ma wiekszą szansę z nimi dobrze zarobić niż ja więc coś za coś. A studia magisterskie? Mogę chyba odłożyć na 'nigdy' za dużo kosztują.
Jestem tym trochę podłamana, chciałam zostać z maleństwem jak najdłużej ale niestety nie mam odłożonego ani grosza żebym mogła sobie na to pozwolić. Do tego, nie z zazdrości, ale zwyczajnie mi przykro kiedy widzę odstawione gówniary za pieniążki bogatych rodziców a ja choć mam już trochę lat nie mogę sobie pozwolić żeby wyglądać przyzwoicie, nie mogę kupić dziecku tego co bym chciała bo wszystko musi byc jak najmniejszym kosztem. Wiem,że gdybym poprosiła swojego faceta nie żałowałby mi na to czy na tamto ale wiem że mamy ważniejsze wydatki a w końcu ładnemu we wszystkim ładnie więc mogę się obejść bez fatałaszków Wink
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa! mialas propozycje pozowac dla Triumpha! wow, niesamowite. Laska z Ciebie musi być. Gratki, nawet jesli zrezygnowalas, takie cos podbudowuje.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu wcale nie taka laska Wink po przesłaniu zdjęć dostałam telefon z zaproszeniem, na ściślejszy casting, więc wcale nie jest powiedziane, że bym przeszła ale fakt sama propozycja podbudowała Smile
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skromna Smile Ja raczej bym sie juz na castingi nie nadała , jestem pewnie za stara, 30 lat prawie. Zreszta moja budowa nie jest idealna. Walcze i pracuje nad brzuchem, jest coraz lepiej ale rozstepy są i luźna skóra. Takie cos by mnie bardzo podbudowało, rozumiem Cie. Przeglądam oferty pracy i cała lipa. ALbo chcą ludzi z konkretnym zawodem albo kurcze pracowników fizycznych, mężczyzn do przysłowiowego kopania dołów. Ja bym mogła np sprzatac ale jesli są takie oferty to pracodawca chce osobe z orzeczeniem o niepełnosprawnosci i odrazu jest odmowa Sad Wiele razy już słyszałam, ze mam także za wysokie kwalifikacje jesli chodzi o prace w sklepie np, bo mam mgr
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak miałam dzień próbny kiedyś w piekarni i babki się dowiedziały, że mam wyższe to prze stały mi mówić co mam robić i poszły sobie a ja zostałam z kasą i Klientami Confused Jedna jakaś inna mi pomóc bo widziała, że sobie nie radzę a kolejka Klientów rośnie. Wytrzymałam z 3-4h i jak kierowniczka przyszła powiedziałam, że rezygnuję.

Głupie babska myślały pewno, że im pracę zabiorę bo mam wyższe choć mój kierunek nic nie miał związanego z żywnością. Pierwszy raz wtedy obsługiwałam kasę fiskalną, a one zwyczajnie się ulotniły jak było w piekarni masa klientów. Jakbym była pracodawcą to bym dała upomnienie za takie zachowanie, ale już nie chciałam na nikogo donosić, bo może też mają na utrzymaniu dzieci czy coś.

Ja mieszkam w większym mieście i jest kiepsko z pracą, jedyne za to osoba bezrobotna - kobieta się może zabrać to hostessowanie, roznoszenie ulotek czy wciskanie produktów do sprzedaży na ulicy. No nie mówię tu o dawaniu d.. bo wg mnie to nie jest praca i nie kwalifikuje się pod jakąśkolwiek opcję, nad którą się można zastanawiać. Na pewno w mniejszych miasteczkach jest gorzej, no bo czego ulotki można roznosić.. ile jest sklepów/wystaw, które potrzebują hostessy.

Ja polecam jak mówiłam pracę na akord ale trzeba się w tym dobrze rozeznać.

Sereniti nie mów, że nie laska jak laska :P to jest Triumph, ja tam pracowałam prawie jako rok jako ekspedientka Smile ale szef był popier* więc zrezygnowaliśmy z siebie na wzajem, miałam do niego za dużo "ale" to mu się też nie podobało. Ja też na casting bym się nie nadała, jestem nieproporcjonalna, znikomy biust (wiadomo:P) i jestem niefotogeniczna no i urodowo dość specyficzna, na pewno nie słowiańska piękność.

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ciekawe:
http://blunatik.com/2010/09/praca-nauczyciela-w-chinach/
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie Sereniti tylko Nimfa Smile mnie by tam nawet nie chcieli do reklamy biedronki
w temacie reklam i biustonoszy - jak leci reklama intisimini i te modelki to mój synek woła "mama" - miłe choc on ma 2 lata dopiero a ja tych pań ani trochę nie przypominam (niestety
)
będzie 53!
Powrót do góry
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma tam pojechala na jakis czas uczyć angielskiego, zadowlona wrocila, z tym, ze ona singlem jest, mloda- dopiero po stidiach,

Nimfa- jak nie teraz to pozniej na pewno zrealizujesz swoje marzenia zwiazane z pracą , edukacja ..

j a niby mam mozliwosc dalszej edukacji w ramach doplaty dla niepelnosprawnych z PFRON-u, ale jakos nie mam przekonania....zresztą mam trochę ograniczen jesli chodzi o prace. np kontakty z ludzmi odpadają, telefony tez itd.

aaa...i jeszcze czytalam artykul o dziewczynach/gowniary co zarabiają przez internet w formie seks/kamerka....obrotne potrafia i 3 tys mies wyciagnac za same pokazywanie ciala i podniecanie facetow na odleglosc Shock
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ale czy do Chin łatwo wyjechać z rodzina? Przecież muszą dostać wizę. Ja dajmy na to turystyczną a mąż i dziecko? Hrm
Powrót do góry
kobietka30
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie to że od 2004 roku wyjechało z polski ponad 2 mln ludzi a na bezrobociu właściwie się to nie odbiło, i teraz co by było gdybyśmy nie weszli do UE i nie było możliwości wyjazdu? Bylibyśmy drugą Ukrainą czy Białorusią. Straszenie mnie to denerwuje że przez nierozsądną politykę trwonimy nasz kapitał jakim jest młode pokolenie.
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, Polska chyli się do upadku. Jest po prostu źle. Tzn niektórzy mają dobrze nawet bardzo ale przeciętny Kowalski klepie biedę jak ja.
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kobietka30
UE w znacznej mierze przyczyniła się do tego, co teraz mamy nie tylko w Polsce, ale i w Europie. To, że możemy pracować za granicą bez większych problemów, to dzięki strefie Shengen. Wynikiem takiej sytuacji są duże koszta pracy i nadmierne regulowanie rynku. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety.. rządzący namieszali a my sobie musimy jakoś radzić Confused

Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mozna robic przez internet w celach zarobkowych? Macie jakieś pomysły na prace w domu?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 22, 2012 15:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7
Skocz do: