Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy finansowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam juz plan :
1. Rzucam skzołe- studium medyczne- ogłaszam się,że daję korepetycje.
2. Synka daje do przedszkola tylko do 13. Czyli z 250 zł opłata spada na 130:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 24, 2012 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To 130zł to na miesiąc, tak? Aniu pamiętaj, że Ci mogę zrobić stronkę o korepetycjach Smile

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Kochana, ale ja to będę robić na czarno wiec.. Tak, miesiecznie place za przedszkole 250 zł, a jak zmienie do godz 13 to 130. To jest małe miasto i oplaty adekwatne do zarobkow, gdzie jak ktos zarabia 1100 to i tak dobrze. Tutaj ludzie haruja w sklepach po 12 h i za 800 zl..
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam zaś troche inny problem. dostaje od państwa alimenty, bo moja matka nie płaci ich chyba juz z 14 lat i jeśli chciałabym zarobić to średnio umowa zlecenie płatna jest około 700zł mies. a dla mnie to za dużo bo cofną mi alimenty z powodu za duzego zarobku, bo przecież wtedy miałabym miliony! a nigdzie nie znajde pracy za 300/400zł mies, bo plus te moje 400zł całkiem by mi starczyło. myślałam o chałupnictwie ale jest mnóstwo oszustów na internecie gdzie chcą wpisowego albo z góry zapłacić za długopisy, które zobaczysz tylko na ulotce informacyjnej. Jeśli ma ktoś jakiś namiar na uczciwą prace chałupniczą to byłabym wdzieczna.
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takze. chetnie bym coś takiego wykonywała, aby dorobic kilka stówek. Nie chce wiele. Tylko jak Patunia, boje sie oszustów.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tanie przedszkole u mnie kosztuje 1000zł za 8 godzin -nie mam szans tyle zarobic a dojazd też kosztuje Sad
będzie 53!
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patii, ja jako opiekunka na czarno zarabiałam tyle ile Cię akurat interesuje,choc wiem że to był wyzysk ale trudno. A interesowałaś się stażami? Choc wtedy przekroczykabyś tę stawkę.

Aniu nie wiem czy Ciebie nie obiąłby program dofinansowania studiów z biura pracy, wtedy nie musilabys rezygnowac z nauki. Dowiedz się jakie sa mozliwosci w Twoim mieście.

Co do prac chałpniczych interesowałam się tym ale faktycznie dużo oszustów. Widziałam ogłoszenia o pisanie artykułów, na forach piszą że można niezle na tym wyjsc ale trzeba uwazac bo sa tez naciagacze. Podobno tez mozna zarobic na pisaniu bloga. Jesli macie talen polecam powysyłać swoje rysunki po wydawnictwach dla dzieci, kiedys wyslalam kilka swoich prac nie trafilam w tematyke wiec poproszono mnie o przyslanie innych ale z moim słomianym zapałem zrezygnowałam i zmarnowałam okazję Wink
Powrót do góry
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania- strasznie duzo tam za p-le placicie , to prywatne chyba nie jest ?
u mnie za ten miesiac 155 zł /od 8-15 h pk 7 h , naliczane sa oplaty godzinowo,

tłumaczenie w j. angielskim ?

o prace jest trudno, bardzo trudno...ja bym rozwazyla wyjazd za granice/innego miasta - jezyk obcy dobrze znasz
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu interesowałam się pracą chałupniczą, szukałam ogłoszeń w necie. Też siedze w domu i nie mam możliwości, żeby iść do pracy, więc sobie pomyślałam, że idealne dla mnie byłoby chałupnictwo. Wysyłałam emeile do jakiejś niby firmy. Wszystko mi tak pięknie opisali...oczywiscie musiałabym wpłacić jakąś kasę na początek, ale mieliby mi to zwrócić, gdy odbiora pierwsza część zamówienia.
Odpisywali na wszystkie moje pytania...bardzo grzecznie i miło.
Ja też uprzejmie ich poprosiłam aby mi przesłali swój NIP lub Regon, bo to nie są informacje pufne i w ten sposób mogłabym sobie sprawdzić, czy dana firma naprawdę istnieje.
Już więcej nie dostałam od nich zadnej wiadomości, a moje emeile zablokowali.
Dobrze, że nie dałam się nabrać.
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studiuję dziennie wiec staz odpada. A tak naprawde to zajecia mam tylko w poniedz. i wtorki, czasem w środy wiec razem z weekendem to mam 5 dni wolnych w tygodniu i szkoda mi po prostu siedzieć na tyłku i nic nie robić. Pracowałam kiedyć w takim callcentre- siedziałam i dzwoniłam z ofertami neta albo telefonów, praca dopasowana do moich studiów ale praca przy komputerze więc drugie zmiany (do 21 od 15) były dla mnie koszmarne, bo później nie mogłam zasnąć, a rano przecież trzeba było do szkoły. Doszło trochę kłopotów i nabawiłam się po prostu nerwicy.

Z tą opiekunką to fajny pomysł ale u mnie w małej mieścinie ludzi nie stać na to. Chciałam nawet kiedyś sprzątać mieszkania za chyba 20zł za zlecenie ze tak powiem to chetnych tez nie było...
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie za przedszkole jest tak:
do 13 - 130 zł
potem za kazda godzine sie placi.
Ja zapisalam synka do 16 i wychodzi mi 250 zł, jest to przedszkole panstwowe. Prywatnie zaplaciłabym ponad 400 zł.
Powrót do góry
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu- to widze, ze co miasto to inne oplaty , u mnie za 6 h za darmo, platne kolejne, nie zapisuje na konkretną godzine, tylko kartą odbijam przyjsca i wyjscia a potem jakos to sumuja i rozliczają sie,

a co z tym telemarketingiem ? niby to taki przyszlosciowy zawod
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są nawet u nas ogłoszenia, ze potrzebuja. Ale ja jakos sie w tym chyba nie widziałabym. Co sądzicie?
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poprzedniej stronie pojawiło się pytanie odnośnie zarabiania w internecie. Praktycznie wszystko polega na sprzedaży (programy partnerskie, własny sklep) i usługi IT (grafika, skrypty, etc). Jakby się uparł, można szukać zleceń na pisanie tekstów, ale to są raczej groszowe sprawy.

W większych miastach można popróbować z opieką nad dziećmi. Pomogą w tym serwisy typu niania.pl.

Wokół mnie widzę ostatnio trend na robienie biżuterii - sznurki, koraliki i te sprawy. Koszyk pełen towaru idzie od koleżanki do koleżanki, która sprzedaje po swoich koleżankach z dobroci serca albo za jakiś gratis. Kokosów z tego nie ma, ale jakieś 100-200zł można dorobić.

Drobne też można zarobić pracując w sprzedaży bezpośredniej, np w Avonie czy Oriflame.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brat mój w domu pracuje,ale co tak konkretnego to nie wiem ...audyt na pewno, ledy sprzedaje i cos jeszcze....jakos wkrecił się w ten cybernetyczny sposob zarabiania...a ma 3 dzieci i niepracująca zonę...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 29, 2012 23:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8
Skocz do: