Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy finansowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby co tutaj moja firma kupowała o ludzi teksty, http://www.forum.optymalizacja.com/ obecnie mamy zatrudnioną osobę od tego więc tu nic nie pomogę ale mogę powiedzieć, tu koledzy z pracy mówią, że 1000 znaków za 2zł jak piszesz o niczym a jak już specjalistyczne np dot zdrowia, bo się na tym znasz to już nawet 10zł za 1000 znaków a jak po angielsku to nawet jeszcze więcej (tak mniej więcej razy dwa). Gdzie szukać ofert? Ogłaszać się na forach tematycznych np. tam gdzie Ci podałam link albo na obcojęzycznych stronach (po ang). Mi 1500 znaków zajmuje 15 minut a Ty też jesteś "wygadana" (przynajmniej pisząc :P) więc powinno Ci iść sprawnie. Ten mój wpis ma ponad 1500znaków.

Koledzy jeszcze podpowiadają, że możesz założyć stronkę (np. wykorzystać tego bloga co Ci zrobiłam) i pisać teksty o bardzo ograniczonej tematyce medycznej, ale pisać samemu a nie "kopiuj i wklej" Smile wtedy wrzucasz tam reklamy i jak się rozkręci to możesz sprzedawać linki (przekierowania do stron innych ludzi).

Jak się na cokolwiek z tego zdecydujesz to daj znać.

Ja w tym miesiącu dostałam wypłatę ~1360zł z reklam ale to na połowę z kolegą (no i ja odprowadzam jeszcze podatek, bo się boję, że ktoś się przyczepi;p) więc prawie 600zł wpadło. A ja zrobiłam kilka stronek, na które jednokrotnie praktycznie włożyło się troszkę pieniążków i teraz samo hula, bo dużo ludzi wchodzi i korzysta.

Najważniejsze jest w biznesie internetowym aby mieć ruch na stronie a najlepiej jeszcze taki, gdzie ludzie są z własnej woli i lubią oglądać i wczytywać się w wiele rzeczy.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 09:32    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe Smile ja się ogólnie czuje kaleką jeśli chodzi o komputer ale jak będę mieć więcej czasu to spokojnie się tym zajmę. Dzięki :-*
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia napisał:
Jakby co tutaj moja firma kupowała o ludzi teksty, http://www.forum.optymalizacja.com/ obecnie mamy zatrudnioną osobę od tego więc tu nic nie pomogę ale mogę powiedzieć, tu koledzy z pracy mówią, że 1000 znaków za 2zł jak piszesz o niczym a jak już specjalistyczne np dot zdrowia, bo się na tym znasz to już nawet 10zł za 1000 znaków a jak po angielsku to nawet jeszcze więcej (tak mniej więcej razy dwa). Gdzie szukać ofert? Ogłaszać się na forach tematycznych np. tam gdzie Ci podałam link albo na obcojęzycznych stronach (po ang). Mi 1500 znaków zajmuje 15 minut a Ty też jesteś "wygadana" (przynajmniej pisząc :P) więc powinno Ci iść sprawnie. Ten mój wpis ma ponad 1500znaków.

Koledzy jeszcze podpowiadają, że możesz założyć stronkę (np. wykorzystać tego bloga co Ci zrobiłam) i pisać teksty o bardzo ograniczonej tematyce medycznej, ale pisać samemu a nie "kopiuj i wklej" Smile wtedy wrzucasz tam reklamy i jak się rozkręci to możesz sprzedawać linki (przekierowania do stron innych ludzi).

Jak się na cokolwiek z tego zdecydujesz to daj znać.

Ja w tym miesiącu dostałam wypłatę ~1360zł z reklam ale to na połowę z kolegą (no i ja odprowadzam jeszcze podatek, bo się boję, że ktoś się przyczepi;p) więc prawie 600zł wpadło. A ja zrobiłam kilka stronek, na które jednokrotnie praktycznie włożyło się troszkę pieniążków i teraz samo hula, bo dużo ludzi wchodzi i korzysta.

Najważniejsze jest w biznesie internetowym aby mieć ruch na stronie a najlepiej jeszcze taki, gdzie ludzie są z własnej woli i lubią oglądać i wczytywać się w wiele rzeczy.

Meciu a czy ja też mogę prosić o pomoc ? Smile Szczerze to od dawna myslałam o założeniu jakiegoś fajnego konkretnego bloga, gdzie znajdowałyby się rzetelne informacje a nie powielanie artów jak na większości portali. Możesz też podpowiedzieć jak rozkręcić bloga żeby czytało go dużo osób i gdzie warto go zalożyć?

a tak jeszcze do tematu - załamałam się, kilka dni temu dostałam oferte stażu w zawodzie, w fajnej klinice rehabilitacyjnej łączonej z małym spa, ale musiałam odmówić bo moja córeczka jest za malutka żeby ją zostawić. Także pomyślałam sobie, że na osłodę i w ramach doszkolenia założe bloga związanego z moim zawodem a przy okazji zarobię.

Meciu ile Cię wynosi ten podatek?
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Nimfa! Trzeba zacząć od teorii czyli blogi albo można pisać za pośrednictwem darmowej strony jak ten, które zrobiłam Ani i wtedy po jego nazwie pojawia się też bloog.pl a możemy też "postawić" bloga na płatnej stronie i użyć lepszego oprogramowania blogowego. Lepsze oprogramowanie daje nam możliwość wstawiania fajniejszych gadżetów, strona ma ładniejsze szaty graficzne i nikt nie wrzuca Ci reklam na siłę. W bloog.pl nietstety wp.pl (bo to od nich jest ten serwis) wrzuca samemu reklamy na pół strony. Ja ostatnio też założyłam eksperymentalnie bloga, bo wcześniej zwykłe strony. Zwykła strona, różni się od bloga tym, że każdą treść jaką się dodaje na ogół trzeba dodawać łącznie z kodem strony czyli się już troszkę na tym znać. Pisząc bloga natomiast nasza wiedza nie musi być rozległa a napisanie posta na blogu jest porównywalne z napisanie posta na naszym forum - czyli raczej mało skomplikowane. Ceny tego lepszego bloga powinny się zamknąć w 40zł jeśli trafimy na dobrą ofertę.

Co do odwiedzalności to można to zrobić na 2 sposoby - ruchem naturalnym albo wspomaganym. Wspomagany ruch uważam jako pozycjonowanie bloga lub reklamowanie go w Google AdWords. Niestety ruch wspomagany jest płatny i to dość sporo.

Jeśli wybierzemy naturalne sposoby zbierania ruchu to będzie on narastać bardzo powoli, ale z czasem kiedy będziemy dodawać coraz więcej naszej oryginalnej treści będziemy się pojawiać coraz częściej. Tutaj można by wiele pisać, więc jak się zdecydujesz lub ktoś inny to szerzej opiszę. Smile

Co do medycyny i jej odnóg to takie blogi są uważane za bardzo wysoko jakościowy towar dlatego łatwiej jest takiemu blogowi zaistnieć w internecie, dodatkowo jeśli wstawimy reklamy to ta branża jest jedną z lepiej opłacalnych.

Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że obecnie najlepszą możliwością jest założenie bloga na bloggerze. Nie ma sensu płacić za coś, co można obecnie dostać w bardzo dobrej jakości za darmo. Właścicielem platformy jest Google, więc o pozycjonowanie nawet się nie trzeba martwić Wink.

Blogger ma to do siebie, że raz, można wybrać jeden z wielu motywów bloga i go dowolnie modyfikować (bez ruszania kodu, a jak ktoś chce, to i to można), publikowanie wpisów jest bardzo proste (wbudowany edytor), no i największa zaleta - łatwa możliwość zaistnienia w blogowej społeczności. Użytkownicy mogą blogi śledzić, każda napisana notka jest poniekąd reklamowana przez osoby obserwujące na ich blogach (jeśli mają odpowiedni gadżet), dzięki czemu popularność sama się nakręca. No i brak reklam (można wstawić samemu reklamy dołączając do programu googla i zarabiać).

Ja w każdym bądź razie polecam Wink.
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to w medycynie są wysokie stawki w PPC (np. Google AdSense), więc przy dobrej treści można ładnie zarobić.

Odnośnie ruchu na stronie, chciałbym dodać, że istotnym jest forma płatności w przypadku ruchu wspomaganego, czyli: Pay Per View (PPV), Pay Per Click (PPC), etc. Formy płatności to inaczej przerzucanie ryzyka pomiędzy reklamodawcą a reklamobiorcą. To tak w skrócie.

Nie wiem, na ile to aktualne, ale odnosi się do kwestii podatku. Wink

Warto jeszcze poruszyć kwestię mailingu i listy mailingowej, które inaczej są nazywane złotem internetu. Tutaj znajdziecie porównanie dwóch sposobów do wykorzystania listy adresowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedzi. Teraz co zrobić, żeby zarobić na reklamach czekać na reklamodawców czy samemu proponować zamieszczenie reklam na swoim blogu?
Powrót do góry
mall
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu to bardzo ciekawe co piszesz! Smile
Mecia napisał:

Jeśli wybierzemy naturalne sposoby zbierania ruchu to będzie on narastać bardzo powoli, ale z czasem kiedy będziemy dodawać coraz więcej naszej oryginalnej treści będziemy się pojawiać coraz częściej. Tutaj można by wiele pisać, więc jak się zdecydujesz lub ktoś inny to szerzej opiszę. Smile

Ja jestem jak najbardziej za żebyś podzieliła się swoim doświadczeniem:)Smile! Mi np bardzo sie to przyda.

Dziękuję Ci do linka forum z optymalizacji. Kurcze ja jak byłam nastolatką miałam strony internetowe, które miały spory ruch, żebym wtedy o tym wszystkim wiedziała Sad Kurczę jedna ze stron do niedawna jeszcze wisiała i po wpisaniu konkretnego hasła w google pokazywała sie na pierwszym miejscu. Czemu nigdy nie myślałam żeby na tym zarobić. Teraz w sumie chyba nie miałabym jak poświecić im tyle czasu, ale w zasadzie fajnie byłoby robić coś konstruktywnego, skoro i tak spędzam dużo czasu przy kompie. Może coś założę Smile Teraz z tego co widziałam chyba najwieksze ilości wejsc maja fashionerki i recenzje kosmetyczne. Ja powadzę bloga fotograficznego, muszę to jakoś sobie wykombinować. Z drugiej strony takiemu blogowi jest potrzebna ciągła aktualizacja zeby ruch był... Ehhhhhhhh Jak myślicie jakie tematy maja jeszcze teraz wziecie?
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Nimfa
Na początku lepiej działać za pośrednictwem większych firm. Zależy też, w jaki sposób chcesz zarabiać. Przykładowo:
W przypadku PPC (zarabiasz za każde kliknięcie w link reklamodawcy) Google AdSense jest prosty do opanowania, reklamy nie są inwazyjne, więc na początek powinien starczyć. Zamiast pisać bloga można również nagrywać video (YouTube), gdzie również funkcjonuje AdSense.
Przy PPV (zarobek od wyświetleń) możemy wykorzystać ad.fly skracający linki, czego możemy używać wypowiadając się na forach. Taka forma ma inwazyjne banery, bądź ramki nad naszą stroną. Wygląda to mniej więcej tak: Strona główna z pełnoekranową reklamą i z ramką.
PPP, jak np. pp.zlotemysli.pl. Zarabiamy od sprzedanego produktu, który uprzednio promujemy w jakiś sposób promujemy. Do dyspozycji dostajemy różnego rodzaju obrazy (okładki, banery, etc) i próbki książek zachęcające do zakupu.

W niektórych przypadkach (powyżej ad.fly i pp.zlotemysli.pl) możemy też pobawić się w zarabianie z promowania samego programu partnerskiego za pomocą linków referencyjnych. Przykładowo, moje:
http://pp.zlotemysli.pl/silvervend,1/
http://adf.ly/?id=961388
Zwykle ukrywa się takie linki skracając je i wrzucając pod tekst, aby nie było możliwości ominięcia naszego linku. Wink

@mall
Nie ma ograniczeń. Ważniejsza jest unikalność treści, co pomaga w ograniczeniu kosztów na wspomaganie ruchu i utrzymanie obecnych użytkowników. Dla szerszej publiki i wyższych stawek można pisać po angielsku.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Silv się już tutaj ładnie rozpisał w sumie nawet na początek nie ma co dodawać. A Ty Mall masz jeszcze te stare strony? No lepiej się pracuje na starej niż nowej stronie. Dla Google się liczy bardzo historia strony i tak zwany page rank a także ile linków kieruje do Twojej strony. To właśnie ilość linków do Twojej strony sprawia, że pokazujesz się wysoko na słowa które Cię interesują Smile

Powrót do góry
mall
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam ich Meciu, zaniedbałam serwer i po prostu mi wywalili, ja to może z 6 lat temu miałam na to faze Sad Kiedyś faktycznie trymałam sie z innymi stronami które zajmowały sie tym co ja i mieliśmy siebie w Affliates. Na dodatek ruch był spory, bo wtedy były też popularne takie zabawy za granicą i wymieniałam się linkami z kim się dało. To było coś na zasadzie tej strony: http://www.ndobrev.pl/. Z tym że nie chodziło o konkretna sławna osobe, ale liczyło sie czyja strona ma piękniejszy szablon, tematyka była taka że robiło się wyzwania graficzne dla gości (którzy sa swietni np phtoshopie, corelu) oni zgłaszalii swoje prace, ja je oceniałam, potem byli ogłoszeni zwyciezcy i robilo sie takie nagrody 'belki', które z kolei jak ktoś wygrał kolekcjonował u siebie. Jak sie wygrało u kogoś kto miał po kilkadziesiat zgłoszeń, do jednego wyzwania (a wyzwań w jednej serii było kilka) to było cos. Szególnie u jakiegoś zagranicznego guru Smile Ja pierdziele, teraz juz w ogóle na necie nikt sie tym nie interesuje... To sie nazywało Blend challenges Smile Teraz i tak już bym nie znalazła targetu w tym względzie, więc nie opłaca mi sie tej strony reaktywować. Myśle bardziej nad np avatarami z popularnych serialów (np gossip girl, vampire diaries) Miałam też stronę z szablonami na blogi, stronę z fan fictionami , jakieś o mangach ahh, ja wtedy chyba nie miałam co robić
Najgorsze jest to że ja już wszystko pozapominałam, ja to taki samouk byłam, na dodatek nie wiem od czego zacząć, żeby strona zaczęła zarabiać. Confused
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba zrezygnuje z pomyslu dla mnie to o czym piszecie to czarna magia i jestem w dodatku informatycznym debilem Sad
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Nimfa
Tak w skrócie, to masz dwie opcje. Blogger i YouTube. Odhaczasz w opcjach AdSense, a potem tylko piszesz lub nagrywasz co tam w głowie się wytworzy. Jak stworzysz coś ciekawego, to nawet przy takich podstawach można zarobić.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki w razie problemów wiem do kogo uderzać Wink Założyłam blogger, wrzuciłam swoje materiały ze studiów, ruch jak na pierwszy dzień był niezły co dziwne najwiecej wyświetlen ze Stanów. Nie ustawiłam jeszcze opcji zarobków, bo nie mam konta.Czy skoro ja jestem właścicielem bloga mogę jako odbiorce wpłat ustawić kogoś innego?

I jeszcze jedno w kazdym artykule mam po 1 polecenie w google, czy pierwsze polecenie jest ustawione automatycznie?
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa, dobra jestes! Ja jestem informatycznym niewypałem chyba Confused
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 06, 2012 11:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8
Skocz do: