Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ulubiona bielizna ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plm
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak jak już wspomniałam - uwielbiam stringo-szorty, fajne figi też mogą być i często, może nawet najczęściej je noszę, a takie klasyczne stringi? zakładam najwyżej kilka razy w roku...

Ale, tak naprawdę to jest jedna cecha, która sprawia, czy założę dane majtki, czy nie = NIE mogą się odciskać na pośladku, robić z niego podwójnej bułki i odznaczać się pod spodniami/spódnicami. Nie znoszę tego!! Mam bardzo odstający, okrągły tyłek i niestety mało co się w niego nie wrzyna... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 12:19    Temat postu:

Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie jestem w stanie chodzić w stringo-szortach. Po prostu nie podobają mi się i dziwnie się czuję bo do końca nie wiem co mam na tyłku xD

Co do cechy to mam coś podobnego. Tylko jako, że nie mam problemu z odciskaniem się na pośladkach, to mam na biodrach. Matka natura nie poskąpiła mi miednicy i lubi się tam troszkę jeszcze odłożyć to mam problem ze znalezieniem odpowiednio szerokich gaci. Dlatego u mnie nie ma nic gorszego niż wrzynające się w boczki majtki.

A trochę z innej beczki. Wchodzę dziś do dużego sklepu, pierdyliard staników. Chciałam sobie jakieś nowe, większe po przymierzać. i nigdzie nie było rozmiaru dla mnie - 70C. 80C, 90A, 70B, 75D, po prostu wszystko od 70D w górę i jeden (wtf jeden stanik!) 70B. Nawet 85A i 90A były (swoją drogą nie spodziewałam się, że to może być takie wielkie) ale nic o mniejszym obwodzie. Zastanawiam się czy jest taki mały popyt na małe obwody pod biustem, że sklepy się nie zaopatrują czy tak szybko schodzą?
I jeszcze jedno co mnie przeraziło w nich. Co najmniej 3/4 (a zwłaszcza te najładniejsze) miały gąbki zajmujące połowę miseczki. Jak można założyć takie coś? Gdzie tam się pierś mieści?! Ja rozumiesz, pusze żeby ładnie unieść, ale to maiło gąbkę taką, że facet jakby to założył to miałby cyc godny pozazdroszczenia :P
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahaha Littleevil rozwaliłaś mnie z tym facetem w gąbce Smile Ale coś w tym jest niestety... Ja dzisiaj byłam w Triumphie i kurde.. niby rozmiarówka okej, było 70B, ale kurde takie szmaty za przeproszeniem, a nie staniki były. Jeszcze w cenie 9 dych, no jakaś masakra, mówię wam. Owszem, były ładniejsze ale to już większe, duużo.
Za to majciochy widziałam niczego sobie. Ale z tym wpijaniem w bioderka (boczki moje boczki ;P) to też tego nie znoszę i takie majtki zaraz są u mnie skreślone- mam takie 2 pary i raczej staram się ich nie nosić, ponieważ po 1- boczki, a po drugie to o czym mówiła Plm- pośladek wygląda jak pognieciona bułka.
Powrót do góry
Laila
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię wygodną przede wszystkim
raisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stringi jak dla mnie tylko okazyjnie, najczęściej noszę zwykłe figi, lubię też koronkowe. Niestety do najszczuplejszych osób nie należę i mam często problem ze znalezieniem odpowiedniej bielizny, a szczególnie jeśli ma być to coś seksownego. Ostatnio wyczaiłam nawet fajny sklep, jakby ktoś miał podobne problemy z nadmiarem tłuszczyku to tutaj mają fajną seksowną bieliznę dla puszystych http://hotlady.pl/tra-pol-22-Bielizna-XL-i-XXL.html
Powrót do góry
mia21
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką szortów, tutaj http://ekskluzywna.pl/szorty-damskie macie jak to wygląda, ale pewnie każda z was wie. Stringów nie lubię, choć czasami sukienka tego wymaga aby założyć.
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się bardzo podobają. Dobrze wyglądają w nich moje nogi. A jeśli chodzi o taką typową bieliznę, to wolę czasem wybrać sobie proste damskie bokserki, jak te:

Na sprzedajemy kupuję je za grosze:)[/url]
Powrót do góry
ela.paluszek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akceptuję wszystko byle nie stringi.
Powrót do góry
pasjonatka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu, nie lubisz nosić? Niewygodne?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 07:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: