Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lubimy Czytać! Wasze ulubione książki ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 18:47    Temat postu: Lubimy Czytać! Wasze ulubione książki ? Odpowiedz z cytatem

Hej zakładam temat bo chyba jeszcze podobnego na forum nie ma:)
Bardzo lubię czytać książki. Książki tylko ciekawe, najlepiej o tematach tabu.
Prostytucja,alkoholizm, narkotyki,śmierć itp itd bardzo pochłaniają mnie takie lekturki...Moje ulubione książki: "My dzieci z dworca zoo" - czytana 2 razy- super:) , "Pamiętnik narkomanki", "Jedenaście minut", "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?", "Łatwe odpowiedzi na trudne pytania" ,"Rita -Święta od spraw trudnych i beznadziejnych" na tą chwilę tyle sobie przypominam.

A jakie są Wasze ulubione książki? i co możecie polecić? jaka książka wywołała w Was największe emocje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 29, 2012 18:47    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takie tematy jak Twoje ulubione Aniu uwielbiam oglądać w TV a najlepiej na YT, bo tam są całe godzinne reportaże z National Geographic lub Discovery Channel Smile

Ja gustuję w książkach takich, z których mogę się coś nauczyć. Obecnie wciąga mnie strasznie internet i YT ale za czasów jak się dużo czytało to mój ulubiony autor to Michio Kaku, jest to sympatycznie wyglądający skośnooki Pan, który pisze o strasznie skomplikowanych teoriach fizyki kwantowej w taki sposób, że większość się zrozumie. Książkę http://www.sklep.gildia.pl/literatura/85608-michio-kaku-hiperprzestrzen przeczytałam 2 razy całą i kilka razy ulubione rozdziały. Uwielbiam jak autor pisze o czymś zimnym, bo naukowym w romantyczny sposób jakby chciał zaczarować kobietę Smile np. "Czy zdajesz sobie sprawę, że w jednym ludzkim mózgu jest tyle połączeń nerwowych co gwiazd na całym niebie?" (jak to słyszysz czujesz się taki wyjątkowy i dużo znaczący) wszystko to fakt a jednak brzmi jak megainteligencki podryw (na który ja z resztą lecę, jak na nic innego). Uwielbiam czytać wszystko co pisze Fred Alan Wolf (astrofizyk), bo on umie wyjaśnić tak zawiłe teorie w super prosty i luzacki sposób typu "Wg tej teorii znaczy, że możesz być w 2 miejscach jednocześnie nie tylko duchem ale i fizycznie".

Dla sprostowania nie czytam książek z suchą teorią itp :P wolę jak jakieś teorie są wyjaśnione na 10 stronach w jak najlepiej obrazowy sposób.

Jedyna książka, którą mi się dobrze czytało a nie była naukowa to biblia Smile

A po czym poznaje, że książka jest dobra? po tym, że chce zapamiętać z niej jakiś fragment aby przekazać jak największej licznie osób albo po tym, że jak czytam to mi się oczy szklą i powiększają :P Głupie to ale ja tak mam, że jak odkrywam sekrety wszechświata to się tak wzruszam, że oczy mi się szerzej otwierają i się szklą :] tak jak mówił, facet, którego podziwiam i zawsze go będę bronić przed złymi opiniami....
„Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą…” Albert Einstein

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah, a mnie właśnie w popularnonaukowych książkach zawsze irytowało, że są bardziej "popularne" niż "naukowe" - takie opowieści, a ja to bym chciała konkretów, wzorów itp ;p.

Z ostatnich pozycji, które przeczytałam, a które mogłyby się okazać przydatne także pod kątem kuracji, była książka "Opanuj swój metabolizm". Czyli o gospodarce hormonalnej w przystępny sposób, czego unikać i co zrobić, by uregulować poziom hormonów. Polecam.
Powrót do góry
abbiah
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam tolkiena i co jakiś czas wracam do książek, które już czytałam ... i czytam je z równym zapałem, jak za pierwszym razem
livinginacircle
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam Tolkiena, Mistrze i Malgorzata, Wojna i Pokoj.
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zakochałam się w pisarzu paulo coelho i przeczytałam jego wszystkie chyba książki, no i całą kryminalną trylogie Millenium, na podstawie której nakręcony był film Dziewczyna z tatuażem ( z tym, ze w książce jest milion wiecej bardzo ciekawych wątków). Te ostatnią pozycje mogę z czystym sumieniem polecić Smile
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu, mnie też ostatnio pociąga fizyka kwantowa i podobnie jak Ty wolę książki z ktorych mogę się czegoś dowiedzieć - do powieści nie mam cierpliwości i dla mnie to strata czasu.

Jeśli ktos lubi takie klimaty polecam łazariewa "Diagnostykę KArmy" czytałam z zapartym tchem, ale duzo jeszcze przede mna bo jest 7 tomów aż Wink
Powrót do góry
Talaśka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Gru 24, 2012 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio za namową mojego faceta przeczytałam pierwszy tom Gry o Tron i muszę przyznać, że jest bardzo ciekawa. Dzisiaj chyba dostaniemy drugą część, więc będę miała co robić.
Powrót do góry
Anadiya
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też polecam
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Bułhakow Very Happy Czasami zdarza mi się od czasu do czasu poczytać Paola Coelho Wink Cool
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię bardzo różne książki i zwykle ciężko mi zadecydować, która jest tą ulubioną, a to dlatego, że w danym momencie, gdy jestem jeszcze pod wrażeniem danej książki, świeżo po lekturze, a podobała mi się ona, to nie potrafię podejść do tematu obiektywnie :P Lubię powieści obyczajowe, powieści historyczne, literaturę klasyczną polską i zagraniczną, horrory, thrillery i książki oparte na faktach. Uwielbiam dziwaczny styl Tomasza Piątka oraz lekkie amerykańskie powieści "autobusowe", na których nie trzeba się jakoś zbytnio skupiać Smile Lubię książkę "P.S. Kocham Cię", "Wakacje Rachel", ale i "Lalkę", albo "Starą Baśń" Smile
Powrót do góry
koko9
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja tak moze neitypowo:
Metro 2033 i wszelkie dodatkowe serie z tego uniwersum
mal.jesionowska
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lis 29, 2013 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam ksiązki motywacyjne.
Uwielbiam Briana Tracy i jego Maksimum Osiągnięć.
To moja mapa życiowa.
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli któraś z Was chciałaby przebyć podróż po męskiej psychice polecam książkę "Mężczyzna od A do Z" począwszy od pierwszego kontaktu z tym gatunkiem AŻ po seks:-) Książka pochłonęła mnie do tego stopnia , że przeczytałam ją w jeden dzieńSmile jeśli chcecie być idealną dziewczyną, żoną i kochanką oraz poznać różnice znaczenia "kocham cię" w mniemaniu mężczyzny a kobiety - polecam Smile
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Gru 18, 2013 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałyście " 50 twarzy Greya"?Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Gru 18, 2013 22:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: