Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mężczyzna dużo starszy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 14:09    Temat postu: Mężczyzna dużo starszy Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny!

Mój problem jest następujący: spotykam się od jakiegoś czasu z świetnym mężczyzną. Dogadujemy się doskonale, praktycznie tematy nigdy nam się nie kończą. Przywiązałam się do niego ale nie umiem w pełni zaangażować bo ja mam 20 lat a on w tym roku skończy 33...czyli jest między nami aż 13 lat różnicy. Wiadomo, że to mężczyzna dojrzały, doświadczony a ja taka szara myszka która mało jeszcze tak naprawdę wie o życiu...myślę że on patrzy na to wszystko poważnie i chciałby ze mną stworzyć szczęśliwy związek ale z drugiej strony tyle się słyszy że starsi mężczyźni wykorzystują młode dziewczyny i zostawiają. Nie wiem czy dalej w to brnąć czy dać sobie spokój, tym bardziej, że dzięki niemu zapomniałam o poprzednim chłopaku który w ogóle mnie nie szanował, wyzywał, obrażał, nieważne nie zbiegajmy z tematu. Jest dla mnie bardzo dobry i bardzo mnie szanuje, to dla mnie coś nowego patrząc na poprzednie związki z mało dojrzałymi chłopakami.
I tu pojawia się moje pytanie do was Forumowiczki. Jak myślicie, czy taki związek może być poważny i trwały? Czy dobrze zrobię angażując się w tą znajomość?

Z góry dziękuję na odpowiedź. Pozdrawiam, Ania Smile

Ambrose Bierce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 14:09    Temat postu:

Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu co Ty mówisz, że 13 lat to duża różnica? no dobrze może nie jakaś drobna ale nie przesadzajmy przecież z tą różnicą wieku można spokojnie stworzyć "zdrowy", szczery i szczęśliwy związek. Znam masę małżeństw z podobną różnicą wieku bądź i większą. Nic innego doradzić Ci nie mogę czy Cię może wykorzystać czy nie bo nie znam tego człowieka ale wykorzystać również może 20latek.. Także wiek jest bez znaczenia.
Dojrzały facet może dopiero Ci pokazać co to miłość. Nie dziwie Ci się bo sama bym miała wątpliwości czy być z takim mężczyzną na wieki ale mi samej zdarzył się flirt z 40latkiem jakiś czas temu a teraz podoba mi się kolejny 40 latek...Ale ja już mam swojego partnera na resztę życia wprawdzie 2lata starszego ale starsi zawsze zwracali moją uwagę.. Nie patrz na innych co pomyślą i nie zastanawiaj się dłużej jeżeli czujesz, że to TEN:) powodzenia
Powrót do góry
arin
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz...
Jeżeli masz obawy to nie rób niczego szalonego, musisz się zastanowić czy ty chcesz z nim być, i też jak bardzo, czy to ma być przelotne czy też chcesz go poślubić. A jeżeli masz obawy że jesteś niedoświadczoną "szarą myszką" to myślę że mężczyzną z tym lepiej jest.
Powrót do góry
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za opinię Smile dużo te odpowiedzi dla mnie znaczą. Macie rację, jeżeli nie spróbuje to się nigdy nie dowiem. Pytałam również mamę o opinię na ten temat i też stwierdzila że taki mężczyzna rzeczywiście może lepiej pokazać co to miłość niż niejeden mój rówieśnik. Mam nadzieję że teraz będzie mi łatwiej zrobić krok do przodu. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to też nie będę plakac bo zawsze to jakaś satysfakcja że się sprobowalo prawda? Lepsze to niż się zastanawiać całe życie "co by było gdyby" Smile

Jeszcze raz dziękuje za wasze jakze przydatne opinie na ten temat :*

Ambrose Bierce
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie SPRÓBUJ a nie zastanawiaj "co by było gdyby".. Z intymnością się wstrzymaj i najpierw Go sprawdź Smile widzę, że jesteś rozsądna także na pewno podejmiesz wobec Niego właściwe kroki. Gdybyś miała jakieś inne wątpliwości pytaj a my chętnie jakieś wskazówki Ci damy:) pozdrawiam
Powrót do góry
mealisa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach miłość... Ja również byłam z facetem 11lat starszym i było nam świetnie. O kwestiach rozstania może nie będę pisałaSmile tak czy siak chciałam napisać, że jeżeli tylko tego chcesz to nie zastanawiaj się tylko próbuj śmiało. Nikt nie każe ci wychodzić za niego za mążSmile Trzymam za Was kciuki
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak narazie jest bardzo dobrze Smile mam nadzieję że się nie posypie a jak już to i tak nie żałuję że spróbowałam a Wasze opinie tylko mnie zmotywowały do działania Smile dziękuję bardzo dziewczyny! Smile

Ambrose Bierce
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety jestem trochę bardziej krytyczna. Nie bardzo wierzę w taką różnicę wieku Confused Natomiast kibicuję Ci, żeby się udało! Bo to też zależy od osób wszystko Cool Warto sprawdzić czy traktuje Cie poważnie np. przedstawiając go swoim rodzicom Smile Jeżeli będzie chciał to znaczy, że warto Wink
Powrót do góry
xInnocencex
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narazie próbujemy, układa się raz lepiej raz gorzej jednak mimo wszystko szalejemy za sobą jak wariaci więc myślę, że jakąś szansę mamy Smile moich rodziców już poznał, nie chciałam tak szybko jednak to był przypadek. W każdym razie jakoś się dogadali Smile ja jeszcze nie jestem gotowa, żeby poznawać jego rodziców bo jednak to troszkę za wcześnie dla mnie Smile zobaczymy jak to będzie dalej Smile

Ambrose Bierce
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13 lat to żadna wielka różnica wiekowa ! moja siostra poślubiła o 13 lat starszego mężczyznę i jest mega szczęśliwa !
Jak o różnicę przeszkadzającą w wieku chodzi to moim zdaniem 20 lat ;/ ja z takim od siebie starszym byłam i mu właśnie chodziło tylko o jedno i żeby się zabawić.. Mad Sad a ja naiwna byłam.. ;/ Sad
dobrze, że zmądrzałam Wink Bad Grin
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla miłości wiek nie jest istotny Smile Nie rezygnowałabym z miłości tylko z powodu wieku...
Powrót do góry
elkabolka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiek tu nie ma znaczenia, serio Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
słomka19
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że może być trwały, ja uważam że to nie jest aż tak duża różnica, warto zaryzykować dla dojrzałego faceta.
kasandra27
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama jestem w związku z facetem o 12 lat starszym, same plusy. Zawsze mnie ciągnęło do dojrzałych mężczyzn;) Jesteśmy razem już 7 lat. Ja mam teraz 27, a on będzie miał 39 w tym roku. W sumie to udana z nas para. Polecam. Dogadujemy się, a ja różnicy wieku w ogóle nie czuję.
rumak
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiek nie ma znaczenia : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sty 25, 2017 14:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: