Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

idiotyczne artykuły

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 11:31    Temat postu: idiotyczne artykuły Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłam odpowiedniego wątku a chciałam się z wami podzielić artykułem, który dziś znalazłam. [url]http://polki.pl/we-dwoje/powiekszyc;piersi;domowymi;sposobami;czyli,artykul,19835.html [/url]Generalnie jest obrzydliwie prześmiewczy i robi z nas wariatki, które katują się różnymi dziwnymi ziołami, rozwalają sobie całą gospodarkę hormonalną i nie dostają w zamian nic, oprócz krótkotrwałego obrzmienia piersi... W takich chwilach czuję naprawdę dużą złość, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że nasze metody działają, patrząc chociażby na swój własny biust, który przybrał ponad 2 miseczki w ciągu roku albo na sukcesy innych dziewczyn. Zdecydowanie nie lubię, gdy robi się ze mnie nawiedzoną czarownicę albo inna wariatkę. Chociaż z drugiej strony może to i dobrze, że ogół społeczeństwa nie wierzy w nasze metody. Więcej cycuszków dla nas Razz

EDIT nie wiem czemu link nie chce się wkleić normalnie :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 11:31    Temat postu:

Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I oczywiście 75C jako synonim wielkich piersi... Nie wiem, czy tylko ja tak uważam, ale patrząc po stanikach w tym rozmiarze, to dla mnie jest w nich raczej mało miejsca na piersi, nie wspominając o ogromnym rozmiarze, więc nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że to wielki biust, jak miseczka taka mała. Pewnie znaczna większość pań szczycących się 75C ma kompletnie niedobrany stanik.
Bardzo nie podoba mi się ten artykuł, to, że napisali, że małe piersi są gorsze, życie z nimi to cierpienie i tylko duże się podobają Confused

Czytam komentarze pod spodem, ktoś napisał, że miseczka DD jest tak naprawdę na niewielki biust (i ma rację) to ktoś inny odpisał 'ty ośle, na mały biust jest miseczka A!'. Brak słów...
Powrót do góry
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coraz częściej zastanawiam się, czy ludzie naprawde są tak tępi, że w dobie nieustającej "krucjaty stanikowej" wciąż używają podziału na owoce i żyją w przeświadczeniu, że biust w "rozmiarze e" wozi się na taczce. A w ramach ciekawostki zdjęcie ukradzione z balkonetki, 75c No faktycznie balony większe od głowy... Strasznie dużo we mnie złości kiedy schodzi na te tematy ale uważam, że jeśli dobre słowo na takich ludzi nie działa to trzeba im wbić wiedzę do głowy maczugą. XD Bo sami mogą sobie nosić nawet 120b jako olbrzymi biust ale niech nie wprowadzają w błąd innych
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piątka, mnie też to tak okropnie drażni :P Ostatnio koleżanka mówiła mi, jaki to jej koleżanka ma ogrooomny biust, zapytałam o miseczkę - 'c, może d' To moje 60g wg takiej skali to nie wiem czy na B by się załapało.. :P
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mi ciśnienie podskoczyło. Jak nie piszę komentarzy tak tu już nie wytrzymałam i walnęłam takiego komenta:
Cytat:
Pierwszą część tego artykułu pisała chyba jakaś rozżalona nastolatka. Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałam takie bzdury na dodatek napisane w tak nieprofesjonalny sposób.
Jeden - skąd Pani wzięła, iż osoba nieposiadająca wielkiego biustu jest smutna? Z własnego doświadczenia? Chodziła Pani i pytała? Robiła ankietę? Znam całe mnóstwo dziewczyn, które są dumne ze swoich małych piersi i się nimi szczycą. Więc to tak troszkę nie pasuje. Proszę pokazać mi jakieś badania, wyniki na podstawie, których pisze Pani takie bzdety.
Dwa - Celem mojego życia jest atrakcyjność? Do tego, która zapewni mi męża? To chyba jestem jakaś dziwna, bo nie mam zamiaru łapać faceta na ładny wygląd. Uważam, że w życiu liczy się coś więcej i jakoś jestem z tym szczęśliwa. Jeżeli dla autorki złapanie męża na wygląd i dostawanie darmowych drinków jest tak ważne to współczuję płytkiego życia.
Trzy - genetyka również każe mężczyzną uprawiać seks, z co drugą kobietą a im z kolei rodzić dzieci, co roku, zaś osoby upośledzone powinny umierać. No i co? Jest tak? Jakoś nie zauważyłam, w dzisiejszych czasach genetyka nie ma na nas wpływu w sferze emocjonalnej, dotyczącej uczyć czy upodobań.
Cztery - nie wspominając już o tym, że gusta są różne, jedni wolą włosy blond, inni czarne a jeszcze inni swoją płeć, więc takie uogólnianie jest o kant rozbić. Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje, więc dlaczego narzuca Pani wszystkim swoje zdanie i uważa, że jest jedyne i słuszne?
Pięć - "cierpieć do końca życia"? Nie lepiej się zaakceptować? Łał, szok, istnieje coś takiego jak samoakceptacja. Wiem, że nie każdy to potrafi, ale jednak są takie osoby.
Sześć - pokrzywdzone przez los? Tu znowu przychodzi mi na myśl brak profesjonalizmu. Nie ma to jak obrażać wszystkich dookoła. Te kobiety nie są pokrzywdzone. Dopiero Pani je krzywdzi tym artykułem.
Siedem - stanik w rozmiarze 75C? To niby ma być jakiś wybitnie duży biust? Proszę najpierw zapoznać się z tematem zanim się weźmie za pisanie o nim. Dla przykładu mogę wstawić zdjęcie biustu w rozmiarze 75C http://balkonetka.pl/static/cache/05/43/0543fba8502581270bf4fe9cd5e59636.jpg Kolejny pokaz braku profesjonalizmu
Sześć - jakim prawem robi Pani z tych kobiet wariatki tak bardzo je piętnując. Idąc tym tropem większość kobiet jest chora, bo na ten przykład farbuje włosy żeby nie było widać siwych czy codziennie nakłada podkład, aby ukryć niedoskonałości. Czy maluje się Pani? To musi być w takim razie Pani sensem życia. Wyglądanie ładnie, aby nie pokazać upływu lat jest sensem istnienia. Tak wynika z Pani artykułu. A i zdesperowany to może być narkoman na głodzie, albo kobieta, która nie ma pojęcia, o czym piszę, więc się pastwi i wymyśla głupoty byle by było.
Podsumowując. Jak do drugiej części artykułu nie mam zastrzeżeń, tak wypociny Pani Agaty Chabierskiej są obraźliwe i nie rzetelne. Odradzam, przyjmowania artykułów od tej Pani, właścicielom tego portalu, jako iż nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam taki brak profesjonalizmu. Ba, mogę nawet podyskutować z autorką, jeśli chce. Z poważaniem, Joanna

Napiszę jeszcze do niej i zobaczę co mi na to odpowie.
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Littleevil naprawde dobry komentarz Very Happy Dosadny i rzeczowy. Kurde, fajnie by było gdyby ktoś się nim przejął. I żeby przestali publikować takie "artykuły". Przecież to się nawet nie nadaje na esej... W sumie na nic. Nie znam żadnego gatunku, który opierałby się na własnych przemyśleniach, niepopartych niczym ale traktowanych jako prawda objawiona. Taka tam fikcja literacka, w którą wszyscy wierzą... :<
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Littleevil dobre słowa, polać Ci Smile No przyznam dziewczyny, że wydaje mi się, że kiedyś widziałam ten artykuł- albo bliźniaczo podobny (nie mogę dopatrzeć daty, ale to chyba było zanim trafiłam na forum) i strasznie się zdołowałam, twierdząc, że nie ma już dla mnie ratunku i że co ja w ogóle robię. Ale jak dołączyłam tutaj i zobaczyłam historie dziewczyn, którym jednak się udało to zmieniłam nastawienie.
A pani faktycznie powiedziała (a raczej) napisała co wiedziała, tylko, że szkoda, że kolejny nic dobrego nie wnoszący artykulik, od których roi się w necie.
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Littleevil, zawarłaś chyba wszystkie moje odczucia, jakie miałam przy czytaniu tego... hm, 'artykułu'. A ten argument z genetyką jest bardzo trafny, będę go używać, jeśli ktoś mi powie, że mężczyźni są tak zaprogramowani, żeby lecieć tylko na wielkie balony Rolling Eyes
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi, że mnie popieracie Smile Nie lubię się tak kłócić w internecie ale już nie wytrzymałam.
Odpisać mi nikt się nie odważył, dostałam tylko plusika.
Na esej to mało powiedziane. Moim pierwszym skojarzeniem był pamiętnik rozżalonej i rozpieszczonej 12latki której za przeproszeniem chłopak nie dał. Albo ktoś z niej zażartował i cały świat jest zły, okrutny i trzeba się mścić. Bo nadaje się to tylko do pamiętnika i pod łóżko. I pomyśleć, że tym ludziom za to płacą...
Artykuł minimum jest z 2010, bo takie zobaczyłam komentarze. Dalszych szukać mi się już nie chciało.
Lukrecjo dobrze, że tu trafiłaś Very Happy
Nostress jeszcze polecam go jak ktoś się upiera, że faceci są tak zaprogramowani, że się muszą oglądnąć za każdą spódniczką. Zbija to ich z pantałyku i jest koniec tematu Very Happy
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh god hahah takie starocie odkopałam Very Happy
Powrót do góry
perliczka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, na to wygląda:)
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem to aż nie wiadomo kto pisze te wszystkie rzeczy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 12:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: