Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy on naprawdę kocha moje piersi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bym pragnęła Olu, aby Twoje kompleksy znikły bez względu na to, czy chłopak dowartościowuje, czy nie. Wtedy jest to taki prawdziwy spokój i wolność Smile Sama już tego doświadczam, ale to pod wpływem książek o których niegdyś pisałam tak się "wyleczyłam" z kompleksów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 30, 2014 07:03    Temat postu:

Powrót do góry
olala7
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, a jakie to książki? Sprawdzałam w temacie o książkach, ale nie wypowiedziałaś się tam Sad.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olala7 napisał:
Myślę, że Twój chłopak po prostu nie jest zbyt wylewny (chociaż może się mylę), a po alkoholu mówi to, co myśli Smile

Oj Ola, nie mylisz się Smile Dzięki za odpowiedzi Smile
Ania ja też jestem ciekawa co to za książki bo nie mogę skojarzyć
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie o podświadomości autorstwa Beaty Pawlikowskiej. Te książki mnie wyleczyły i otworzyły oczy.
Powrót do góry
olala7
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytam... Ale znając mnie, będzie tak, jak zawsze. Moje podejście zmieni się na kilka tygodni, a później zobaczę jakąś napompowaną dziewczynę i znowu będzie tak samo ;c.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To widzę Olu, że mamy coś wspólnego w tym temacie... Smile Mam dokładnie to samo..
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola, co z tego że ona będzie miała duże cycki? Spotkałaś kiedyś dziewczynę wyglądającą absolutnie według ciebie idealnie? Ja nie. W moim otoczeniu duże piersi mają tylko grubaski, szczupłe wysportowane mają taki biust jak ja nie za duży, średni. Nie spotkałam nigdy dziewczyny z którą chciałabym się zamienić wyglądem, bo jeżeli mam do wyboru jej cycki (bo to jedyna cecha która mi się w niej spodoba) i swoją figurę, buzię, włosy itp to zawsze wybiorę bycie sobą. Musisz spojrzeć na siebie całościowo, nie tylko przez pryzmat biustu. Oddałabyś swoją figurę itp w zamian za duże piersi? Wydaje mi się, że nie, bo lepiej wyglądać perfekcyjnie całościowo i mieć nieduże piersi, niż żeby cycki były jedyną zaletą. Wystarczy popracować nad szczupłą talią i płaskim brzuchem a wtedy nawet małe piersi będą prezentować się dobrze.
Często na tym forum spotykam się ze stwierdzeniem 'on mówi że mu się podobają ale wiem że kłamie bo nie są duże' Dziewczyny czy tylko wielkie cycki mogą się podobać? Co złego w tym że facet uważa, że cycki nie są duże skoro i tak mu się podobają? Czy jeżeli wam podobają się umięśnione brzuchy u facetów, a wasz chłopak nie będzie takiego miał, tylko będzie normalnym szczupłym facetem to co? Będziecie zrozpaczone, nie będzie was podniecał, zostawicie go? Przecież to nieprawda, więc dlaczego uważacie że mężczyźni myślą w ten sposób? To nie cycki są problemem, trzeba szybko zmienić sposób bycia bo kompleksy mogą zniszczyć, a żadna z Was nie cierpi na żadną ułomność żeby tracić przez to radość z życia!
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lains dałaś mi trochę do myślenia... Naprawdę.
Tylko kurcze wiesz, ja czasem tak mam, że faktycznie chciałabym wyglądać jak jakaś inna dziewczyna.
Powrót do góry
olala7
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie mam. Czasami mam tak, że chciałabym mieć większe piersi, ale jestem wysportowana, szczupła, tylko ich mi brakuje. Podobam się sobie, gdy mam push-up, ale z drugiej strony nie chcę oszukiwać, to nie jest fajne. Kiedyś nałogowo kupowałam push-upy, im większe, tym lepsze, ale później popatrzyłam na moją koleżankę z klasy - w push-upie miała naprawdę wieeeelkie cycki, zakładała stanik sportowy i była dosłownie płaska. Wszyscy się z niej śmiali. Uświadomiłam sobie, że nie chcę być postrzegana jako ktoś, kto nosi wkładki w staniku.
Więc Lains, nie, nie zamieniłabym się z nikim, nigdy nie widzę idealnych dziewczyn. Widzę jedynie idealne biusty. Chciałabym też być wyższa, ale z drugiej strony wtedy nie mogłabym chodzić na szpilkach z moim chłopakiem, a poza tym widzę też zalety w byciu niską... Jedynym minusem jest gra w kosza :3.
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wzrostu, w gimnazjum, byłam wyższa od swoich kolegów, ale nigdy nie miałam pretensji do siebie, zawsze myślałam, że to oni są zbyt niscy. Mam 172 więc nie jestem aż tak strasznie wysoka. W liceum pojawiło się wielu wyższych chłopaków, tylko pozostał problem że moje koleżanki był niskie, najśmieszniej wyglądało gdy ja na akademie zakładałam obcasy z 8cm a one przychodziły w płaskich butach, nie mogłyśmy do siebie szeptać bo nic nie słyszałam Very Happy
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem niska, kiedyś mi to przeszkadzało, ale teraz już się przyzwyczaiłam Smile Jednak nigdy nie będę miała tak długich i ładnych nóg jak dziewczyny wysokie Smile choć i tak jak na mój wzrost to krótkie wybitnie nie są. Ale miałam nie o tym.

Dokładnie Ola ja też już nie chcę się oszukiwać, głupio mi nawet przy chłopaku chodzić w puszu (mimo, że się sobie podobam w nich) bo przecież on i tak zdaje sobie sprawę, że... no właśnie Smile
Wiadomo, nie ma ideałów, ale czuję, że tak naprawdę by poczuć się dobrze, brakuje mi tego biustu. Ale może faktycznie, zacznę bardziej doceniać to co mam, niż to, czego nie mam. Tylko czasem mi ciężko, gdy jesteśmy bombardowani w mediach taką ilością tych "ideałów".
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucrecia ja sobie mówię "jakbyś miała taki biust jaki chciałabyś mieć to byłabyś zbyt idealna" Very Happy
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lains spróbuję coś wynieść z Twojego podejścia Very Happy I może faktycznie skupię się na kształtowaniu figury, a biust.. cóż, piję zioła, czasem masuje, mam nadzieję, że jednak coś tam urośnie Smile
Powrót do góry
olala7
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, co do nóg - ja moje kocham Very Happy. Nie zamieniłabym ich na żadne inne. Mają krągłości tam, gdzie mają mieć, w dodatku dupę też mam fajną... Dolnej partii ciała nie mam nic do zarzucenia.

Ja dzisiaj się wkurzyłam na chłopaka, mieliśmy wielką kłótnię. Powiedziałam coś o moich małych piersiach, a on spytał "jakich?" i zmusił mnie, żebym je zaczęła komplementować, czułam się jak ostatni kłamca :c.
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Ola, sama się nakręcasz i psujesz atmosferę między wami. Przecież już ci udowodnił, ze Twój biust mu się podoba. Fajnego masz chłopaka Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 04, 2014 09:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: