Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chłopak mnie okłamuje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 13:06    Temat postu: Chłopak mnie okłamuje Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny,
pisze tutaj bo nie mam się komu wyżalić.
W tym roku nie dostałam się na mój wymarzony kierunek, poszłam zaocznie do szkoły rocznej, która mnie kształci właśnie w tym kierunku.
Mój chłopak, z którym jestem już około 5iu lat wyjechał w drugą część polski na studia, mieszka w akademiku.
Od czasu jak wyjechał nasz kontakt jest prawie zerowy, jeden sms, jeden telefon i to tyle.
Wczoraj w nocy nie odpisywał mi, odpisał dopiero ok.2 twierdząc, że się przebudził i musiał coś tam coś tam poszukać w necie na zajęcia bo zapomniał.
Ja wyczulona na takie dziwne zachowanie weszłam sobie w nocy na fejsbuka i oho, grał sobie w jakąś gierkę. Oczywiście napisałam mu żartem, że po co kłamie, że przecież grał sobie w grę Smile Nic już nie opisał, myślę "aha , pewnie zasnął".

Rok temu zostawił mnie bo poznał jakąś lalunię w necie, przykre, ale prawdziwie, a ja kocham takiego drania. ( tak, tak wiem, głupia jestem).
Możecie mnie teraz tępić, ale niedawno złamałam jego hasło do fejsbuka, po prostu czuję się bezpieczniej jak wiem chociaż w minimalnym stopniu co on na tych studiach wyprawia. I co widzę? Rozmowy z koleżanką na fejsbuku o drugiej w nocy Sad Aż mnie serce ścisnęło, łzy naleciały do oczu.Poczułam się oszukana i taka niechciana. Wolał pisać z inną dziewczyną, a swoją olać, praktycznie się do niej nie odzywać.
Wiem, że nie powinnam czytać jego wiadomości, to jego prywatna sprawa, ale po prostu od czasu tamtej jakby "zdrady" nie ufam mu już na tyle jak kiedyś.
Wyczytałam, że oglądali razem filmy ( z tego co zrozumiałam to chyba w ekipie), ale nic z niego nie pamiętają bo połowę filmu przegadali, połowę przespali. Wyczytałam, że ona pisze do niego kiedy nie może spać, prosi, żeby zaśpiewał jej coś na dobranoc (niby żartem, ale dla mnie to perfidne podrywanie było).
Tak, jestem zazdrosna, zazdrość jest zła, ale jak mi na kimś zależy to chcę, żebym była dla tej osoby priorytetem tak samo jak ta osoba jest dla mnie.
On ma wiele koleżanek, pozwalam mu na kontakty z innymi dziewczynami o ile dostaję sporo uwagi od niego, nie czuję się strącona na drugi plan.

Przepraszam, że tak bez ładu i składu Wam to opisałam, ale piszę to w emocjach. Co ja mam robić? I czy powiedzieć mu, że czytam jego wiadomości? Nie chcę go okłamywać tak jak on mnie, ale również chcę móc go kontrolować.
Kocham go i szkoda mi pięcioletniego związku, pewnie wiele z Was będzie radziło mi się z nim rozstać bo co to za związek z ograniczonym zaufaniem, z kłamstwami? Wiem, że powinnam, ale nie potrafię, chcę to uratować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 10, 2012 13:06    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym go zostawiła na Twoim miejscu, już po tamtej zdradzie. Po co być z kimś kto woli innych od nas. Znajomi, rodzina to dodatkowe kontakty a kobieta-partnerska powinna być jedna i jedyna.

Skoro Brzoskwinia wiesz, że będziemy doradzały Ci go zostawić, to czemu tak chcesz przy nim zostać.

Czy to jest ta miłość, której nigdy wcześniej nie zaznałaś? Czy to ta miłość, dla któreś porzucasz cały świat i wszystko co masz? I tak jesteście od siebie daleko więc po co Ci on? Żeby raz na tydzień wysłał Ci SMS? Jak chcesz to ja mogę to zrobić. Po co Ci chłop co na necie laskę poznaje i już do niej leci. Facet się nadaje totalnie na śmietnik i nie ważne czy ma piękny uśmiech, umie mówić czułe słówka, czy fajnie się do niego przytula. Partner życiowy to osoba, na któreś można polegać a na nic jak widać się nie da. Jak dobrze liczę masz 19 lat i może jeszcze męża nie szukasz i twoje serducho jest bardzo szalone, spragnione tego jedynego ale zawsze trzeba mieć otwarte oczy. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi a prawdziwa miłość to ta, która filtruje i odrzuca wszystko to co jest w człowieku najczarniejsze. A on jest czarny jak szmata po przecieraniu podłogi w bloku ;p

Na prawdę weź się w sobie dziewczyno i podejdź do tego realnie. Co Cię tak naprawdę przy nim trzyma? Na świecie jest wielu wolnych facetów, którzy nie wyjechali by od tak gdyby kochali i nie zdradzili by swojej kobiety za nic. Obecnie ten facet nie może zaspokoić ani jednej Twojej potrzeby a prawdziwy facet pozwala lub pomaga realizować je wszystkie. Zajrzyj tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_potrzeb i powiedz co on Ci daje?

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mall
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzoskwinia najchętniej poradziłabym Ci tak jak mecia - dziewczyna ma racje, jednak wiem jak ciężko być obiektywnym kiedy głęboko się zaangażujesz, zwłaszcza jeśli ma się uległy charakter... Powiem Ci, że jeśli masz w sobie na tyle siły to odejdź, bo tak naprawdę na dłuższą mete będzie Ci lepiej. Ja sama coraz częściej zastanawiam się nad sensem mojego związku.
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Miecią!
Tylko,że sama jestem w toksycznym związku i nie potrafię tego zakończyć bo po prostu żal mi tylu lat, również pięciu.
Mój facet sprawia wrażenie idealnego ( teraz) ale wiem ,że nie raz mnie okłamywał.
Wiem ale nie dopuszczam tego do siebie. Boje się go zastawić. Ale również wiem ,że takie związki nie mają żadnego sensu. Bądź mądrzejsza ode mnie.Pozdro
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu masz wiele racji i bardzo chciałabym myśleć tak jak Ty. a ta zdrada to nie była zdrada cielesna tylko tak jakby mentalna. Ehh... ja jestem z natury osobą impulsywną, robiłam mu kiedyś niezłe jazdy. Ale robiłam tak bo czułam się odtrącona.Nie wiem jak to wytłumaczyć. Chce z nim być bo znam jego dobrą stronę. Akurat mam taką pewność, że nigdy nie zdradzi mnie w sensie cielesnym, nie przespi sie z żadna na boku. Wiem, że nigdy nie będzie patrzył biernie na krzywdę innych ludzi, jest pomocny. Nigdy nie powiedział mi czegoś co by mnie urazilo, np.w kwestii piersi. Zawsze mówil, że są ładne i że całe moje ciało jest ładne. A ta jego zła strona to jest właśnie to, że on nie widzi nic złego w tym, że się nie odezwie do mnie . On tak to rozumuje. Tylko niepokoi mnie ta sprawa z tą koleżanka. Wybadam dokładniej czy to jest tylko kontakt znajomy- znajoma. Jeżeli nie to będzie koniec bo to znowu będzie dla mnie zdrada psychiczna tak jakby.. Ja do dziś pamiętam jak mnie skrzywdził kiedyś zostawiając mnie. Dziwicie mi się, ale ja go naprawdę kocham. Są dni kiedy jest cudnie, jak jesteśmy razem jest idealnie. Problem zaczyna się kiedy on znika bo moja wyobraźnia działa na wysokich obrotach, wyobrażam sobie niewidomo co o robię mu sceny płaczu i lamentu. Wydaje mi się, że to ja mam problem, ze za bardzo mi zależy. Kiedyś jak jakoś czas go olewalam to on się starał. Meciu dziwisz mi się, że z nim jestem. Ale Ty pewnie też akceptujesz wady swojego faceta? Wydaje mi się, że kochałabys go wtedy jak jest dobrze i wtedy kiedy się wali. No chyba, że trzymasz anioła pod dachem Smile
Powrót do góry
Brzoskwinia
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przepraszam, że pisze post pod postem, ale pisze z telefonu i nie widzę tu opcji edytuj Confused zedytuje jak będę miała dostęp do PC. Widzę, że wiele dziewczyn ma podobny problem do mnie. Którąś wyżej napisała, że jeżeli mam siłę to żebym odeszła. Ja właśnie nie mam siły. Wszyscy przyjaciele wyjechali na studia, nie mam nikogo komu mogłabym później się wyplakac. I pamiętam jak cierpiałam po rozstaniu, jak mogłam nie spać trzy dni, jak stoczylam w tak młodym wieku. Już wiem, że najlepiej byłoby go zostawić, ale narazie odrzucam taką opcje. Jaka jest opcja druga ? Szczere rozmowy dają krótki efekt, postara się o ten związek jeden dzień i koniec... Mi wystarczy pp prostu, żebym widziała, ze on się stara. Wtedy będę spokojniejsza, nie będę robiła problemów z jego poglądach z koleżanka ( uspokaja mnie to, że jest mniej urodziwa ode mnie Very Happy wiem, to płytkie, przepraszam ) czy z nie odpisaniem na smsa. Co mam zrobić, żeby on znowu się mną interesował ? Dodam jeszcze, że te studia to ją go na nie namawiałam. On już dawno jest pp szkole, ale nie chcial studiować. Tylko na drugim końcu Polski jest jego wymarzony kierunek. Powiedział, że za rok do niego dołącze i zamieszkamy razem.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzoskwinia ja byłam w Twoim wieku jak zostawiłam faceta, bez którego nie mogłam wytrzymać godziny (choćby sms mi wysłał), byłam taka zakochana, że olałam rodzinę i przyjaciół, moja przyjaciółka płakała przeze mnie bo ją zostawiłam. Faceta każdy mi zazdrościł przystojny, kulturalny, piękny uśmiech i wspaniale gotował ale nasz związek był mega "zazdrosny" ja się bałam, że ktoś mi go gdzieś ukradnie a on jak nie dostał odp na sms w ciagu 5min myślał, że mam kogoś innego. Ja dla tego faceta się totalnie zmieniłam, oddałam mu swoje dziewictwo, swój cały czas wolny, odcięłam się od wszystkiego aby być z nim. Doszło do mnie, że to nie powinno tak wyglądać i choć oboje się zalewaliśmy łzami, on straszył, że się zabije musiałam mu powiedzieć "nie".

Po tym jak się otrząsnął wyszło jego męskie ego, pisał że to on mnie wszystkiego w łóżku nauczył i że mam o tym pamiętać. Po pół roku nie pisał już nic, ja miałam przelotną znajomość a teraz sobie o nim przypomnę raz na jakiś czas jak usłyszę jego imię albo przy okazja jak tu na forum.

Co innego jak się ma dom na kredyt, dzieci itp to wtedy człowiek musi walczyć, bo zbyt wiele ich łączy i takich ludzi mi najbardziej szkoda i modlę się abym tak nie skończyła.

Jeśli dziewczyny macie szansę odejść z złego związku nie zostawiając rozbitej rodziny czy długów i sądów to odejdźcie, tyle życia przed Wami a wierzcie mi, że będziecie potem szczęśliwe.

Ja obecnego partnera poznałam w okresie gdy byłam z młodszym chłopaczkiem dla zabawy, i ja i on nie czuliśmy nic do siebie tylko pociąg seksualny i chęć wspólnego imprezowania i wygłupiania się.

Poznałam go i nagle do mnie trafiło, że robiłam głupie rzeczy i że ten facet to ten, któremu warto dać sobie obrączkę założyć. Gdybym nie rzuciła wtedy tej swojej "pierwszej wielkiej miłości" nie trafiłabym na tego faceta, z którym teraz jestem. Teraz mogę nawet podziękować wszystkim moim byłym, że się rozstaliśmy, bo przy tym facecie poczułam się zupełnie inaczej, tak doroślej, w końcu doświadczyłam na sobie różnicy między zauroczeniem i zakochaniem.

Nie wiem co dokładnie się dzieje w waszych związkach, ale pierwszym etapem rozwiązywania problemow jest zawsze rozmowa. Rozmawiać dużo ale konkretnie i na temat. Faceci nie rozumieją rozmytych komentarzy czy czytania między liniami, oni muszą mieć na tacy podane to co Was gryzie. Choć byście miały wylać morza łez przy tym co chcecie powiedzieć i choć byście musiały napić się głębszego przed rozmową musicie się otwierać. Prawdziwy związek to taki gdzie jest się sobie wszystkim.

Prawdziwy facet jest czujny i daje Ci bezpieczeństwo jak ojciec, rozumie cię i czuje z Tobą więź jak brat, działa na ciebie elektryzująco jak najlepszy kochanek ale przede wszystkim umie słuchać i mówić o swoich uczuciach jak przyjaciel. Jeśli Wasz partner taki nie jest to albo potrzeba tu rozmowy, bo może facet się wstydzi mówić o uczuciach, nie umie ich dobrze nazwać (mój TŻ taki jest), może został wychowany w taki a nie inny sposób albo może po prostu to nie jest ta druga połówka, która powinna do Was pasować.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mall
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaania91 napisał:
Zgadzam się z Miecią!
Tylko,że sama jestem w toksycznym związku i nie potrafię tego zakończyć bo po prostu żal mi tylu lat, również pięciu.
Mój facet sprawia wrażenie idealnego ( teraz) ale wiem ,że nie raz mnie okłamywał.
Wiem ale nie dopuszczam tego do siebie. Boje się go zastawić. Ale również wiem ,że takie związki nie mają żadnego sensu. Bądź mądrzejsza ode mnie.Pozdro

No właśnie... Gdzieś ostatnio na fb ktoś dodał u mnie cos takiego ' Jeśli ktoś Cie chodź raz zdradzi, okłamie, wykorzysta, to zrobi to po raz drugi, jeśli nie w życiu, to w Twojej głowie...' Mój facet też dwa razy porządnie mnie okłamał, wybaczyłam mu, niby wszystko ukałda się świetnie, ale teraz to co sie dzieje w mojej głowie mnie wyniszcza. Kiedy jesteśmy z dnia na dzień blisko, nie mam powodu żeby mu nie ufać i jest kolorowo, ale chwilowo jesteśmy troche na odległość i po prostu już mu nie wierze. Wiem, ze byłabym milion razy szczęśliwsza bez tych uczuć, ale ich mogę pozbyć się tylko wyrzucając go ze swojego życia. Wtedy jednak przez jakiś czas pojawią sie inne uczucia - odrzucenie, brak akceptacji, samotność, poczucie bycia nikim, chęć powrotu.. Jestem z nim bo bardziej niż aktualnej podejrzliwości co do niego boję się tych uczuć,które na mnie spadną... On jednocześnie buduje mój świat i go niszczy, boje sie go(tzn że okłamie mnie, czy coś wywynie) a jednocześnie tylko on potrafi mi dać poczucie bezpieczeństwa. Jestem chora z miłości normalnie. Najchętniej pożarłabym tabletkę zapomnienia ostatnich 3 lat swojego życia Wink
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostaw go dziewczyno! Znajdziesz lepszego!
Powrót do góry
Anda
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu porozmawiaj z nim szczerze i powiedz o swoich obawach, uczuciach wprost? To chyba dużo łatwiejsze, niż te gierki, jakie prowadzicie i łamanie haseł Wink A tak na poważnie - współczuję ci bardzo, ale wiem, że bez szczerej rozmowy związek w zasadzie nie istnieje.
Powrót do góry
CycolinaAnula
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez szczerości to nie ma szans. Zgadzam się z Andą. I myślę, że gdyby któraś z nas opisała taką sytuację, to ty, droga autorko, radziłabyś od takiego faceta uciekać! Jakaś dziewczyna go podrywa, a on z nią pisze? Nienormalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fbarraza28
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nike Cortez
Fjallraven Kanken Backpack
Yeezy Boost
Nike Air Max 98
Timberland Shoes
Balenciaga Sneakers
Asics Outlet
Timberland Boots
Pandora Charms
Yeezy 500
Goyard Bags
Nike Cortez Men
Christian Louboutin
Asics Gel Kayano 25
Nike Shoes
Nike Outlet Store
Yeezy 500
Lebron James Shoes
NMD Adidas
Christian Louboutin Shoes
Nike Clearance Outlet
Adidas Superstar Women
Pandora Bracelet
Pandora Jewelry Official Site
Timberland Boots
Pandora Bracelets
Yeezy
Fjallraven Backpack
Fila Disruptor 2
Pandora Jewelry
Hermes Birkin
Pandora Bracelets
Louboutin
Timberland Boots
Skechers Shoes
Fila Sneakers
Yeezy
Salvatore Ferragamo
Adidas NMD
Valentino
Asics Gel Nimbus 18
Moncler Outlet
Pandora Necklace Women
Pandora Jewelry
Adidas Sneakers For Men
Nike Running Shoes For Men
Yeezy Shoes
Vans Shoes
Adidas Shoes For Men
Nike Air Max 95
Valentino Shoes
Nike Outlet Store Online Shopping
Kevin Durant Shoes
Fjallraven Kanken Backpack
Asics Gel Nimbus
Christian Louboutin shoes
Pandora Jewelry
Timberland Outlet
Nike KD 11 shoes
Nike Air Max 270
Balenciaga Shoes
Womens Nike Shoes
Adidas Yeezy
NMD R1
Air Max 97
Pandora Earrings
Longchamp Outlet
Bottega Veneta Outlet
Asics Shoes
Ferragamo
Louboutin Outlet
Pandora Rings
Goyard Bags
Nike Air Max 270 Womens
Christian Louboutin
Adidas Originals
Yeezy Shoes
Pandora Rings Official Site
Nike Air Max 95
Air Max 270
Fitflop
Adidas Outlet
Puma Outlet Store
Red Bottom Shoes
Adidas Superstar
NMD
Nike Sneakers
Asics Shoes
Fila Shoes For Men
Nike Outlet Store
Puma Store
Timberland Work Boots
Yeezy Boost 350
Ferragamo
Pandora Jewellery
Air Max 270 Men
Valentino
Yeezys Shoes
Asics Shoes
Hermes Belt Men
Air Max 98 Gundam
Pandora Jewelry Outlet
Lebron 16
Adidas Yeezys
Jordan 11
fbarraza28
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The North Face Jackets
Nike Outlet
Adidas NMD
Ralph Lauren Outlet
Coach Outlet
Yeezy boost
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry
Pandora Ring
Coach Factory Outlet
Nike Air Vapormax
Red Bottom Shoes For Women
Longchamp Le Pliage
Pandora Bracelets
Pandora
Kyrie 3
Longchamp Outlet
Space Jam 11
KD Shoes
Birkenstock Outlet Online
Kyrie 4 Shoes
Clarks Shoes
Retro Jordan 11
Louboutin Shoes
Jimmy Choo Shoes
Yeezy Beluga 2.0
Pandora Outlet
Pandora Rings
Curry 4
Jordans 11
Kyrie 3
Puma Shoes
Pandora Charms
Vans Outlet
Yeezy 350 Boost
Pandora Jewelry Canada
Nike Shoes
Kate Spade Outlet
Nike Air More Uptempo
Pandora Jewelry
Michael Kors Canada
North Face Outlet
Polo Ralph Lauren Outlet
Adidas NMD
Moncler Outlet
Adidas Outlet
Pandora Jewelry
Kyrie Irving Shoes
Yeezy
KD Shoes
Nike Air Max 2018
James Harden shoes
Nike Huarache
Adidas Shoes
Jordan 11 Red
Louboutin Shoes
Air Max 90
Lebron 15
Adidas Yeezy
Adidas Yeezy
Adidas Shoes
Nike Air Max 2018
KD 10 Shoes
Kate Spade Outlet Online
Birkenstock Shoes For Men
Fenty Puma
Longchamp Bags
Curry Shoes
Pandora Charms Sale Clearance
Coach Outlet
Kyrie Irving Shoes
Air Max 95
Adidas NMD
Adidas Outlet Store
Lebron Shoes
Nike Air Max
Skechers Shoes UK
Louboutin Shoes
Nike Cortez
New Jordans
Air Jordans
Birkenstock
Ralph Lauren Polo
Timberlad Shoes
Yeezy Shoes
Nike Air Force 1
Pandora Jewelry Official Site
Red Bottoms
Nike Outlet Store
Polo Ralph Lauren
Moncler UK
Nike Air Max 90
Ultra Boost
Timberland Boots For Men
Nike Vapor Max
Pandora Charms
James Harden shoes
Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint
Goyard
Lebron 15
Vans
Yeezy Boost 350 V2
Yeezys
Birkenstock Sandals
Michael Kors Outlet
Ralph Lauren Outlet
Soccer Cleats On Sale
Air Max
Reklama

Wysłany: Nie Paź 21, 2018 08:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: