Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 11:40    Temat postu: Orgazm Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy już podczas pierwszego stosunku dostałyście orgazm?? Czy zdażyło wam się orgazm udawać? I co jest w stanie zapewnić wam megaorgazm? Bo nie każda kobieta jest w stanie dostać orgazm podczas stosunku. Właściwie to mi było go dostać bardzo trudno. To pewnie też kwestia wieku i doświadczenia (bo mam je niewielkie). A jak było z wami?
Reklama

Wysłany: Pon Gru 04, 2006 11:40    Temat postu:

Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 21:49    Temat postu: Re: Orgazm Odpowiedz z cytatem

atsenka napisał:
. To pewnie też kwestia wieku i doświadczenia

Nie prawda to poprostu kwesta tego czy potrafisz sie skupic na doznawaniu przyjemnosci. A nie na doswiadczeniu, ba nawet najbardziej doswiadczona kobieta, ale ze stresowana czy znerwicowana o orgazmie moze zapomniec.

Coz ja za pierwszym razem nie mialam, za bardzo bolalo, wogule sie nie kochalismy tylko jak sie blonka przerwala to koniec, jak Pawel zauwazyl jak sie skrecilam z bolu to mnie sam ubral, probowalismy tydzien pozniej juz bylo lepiej ale na poczatku dalej bolalo. Ale jak mnie rozgrzal to wszystko milelo Smile

Co do megaorgazmu to niewierzyla w to az do momentu gdy opijalism nasza droga rocznice wypilam o jedna lampke wina za duzo Laughing i naprawde sie odprezylam i o niczym nie myslalam. Do tego doszly umiejetnosci Pawla (niechce go wychwalac ale on wie co zrobic zeby bylo dobrze. Kiedys jak jeszcze nie bylismy malzenstwem to przylapalam go na czytaniu tantry Laughing a pozniej to juz razem czytalismy kamasutre Twisted Evil polecam, nie tylko do ogladania obrazkow, tam naprawde sa swietne rzeczy napisane)
No i pozwolilam zwiazac sobie rece i zaslonic oczy Embarassed troche dziwnie sie czulam. A pozniej.... robil dluzsze przerwy tuz tuz przed koncem, poprostu wychodzil na 5-10 min. Ja do tego czasu uspakajalam sie a raczej denerwowalam sie gdzie on polazl, w takiej chwili. Pozniej mi powiadzial, ze o to chodzi zeby sie pobudzac a pozniej ochlonac chwile po czym znowu, i tak pare razy a pozniej jak to sie wszystko zbierze. O mamo!exlaim!! Jeszcze pare minut pozniej cala sie trzeslam.
A drogi raz bylo jak moj maly zboczeniec Wink zaczol cwiczyc swojego "przyjaciela" zeby byl grubszy (mowi calkiem powaznie, jak mi to pokazal to wlasnie wtedy kazalam mu szukac czegos na powiekszenie moich piersi i znalaz to forum i kilka innych stron)) Shock poprostu jak mi to powiedzial to myslalam ze go zabije. A jak go zobaczylam to powiedzialam mu zeby go sobie sam wlozyl 1,5 cm grobszy!!! Ale co za radosc Embarassed ale kazalam mu przestac cwiczyc i prwie wrocil do normy i cale szczescie. Wink

Dlatego moim zdanie to poprostu lezy w gesti nie tylko partnera ale i partnerki, czy i jak dobrze nam bedzie.

Co do udawania to nie zdazylo mi sie, zaraz by sie polapal, bo sam wie kiedy jest mi dobrze a kiedy nie, mowi ze moje cialo mu to mowi. Zreszta czasem kochamy sie nie po to by mniec orgazm, ale tak poprostu by byc razem.

Dobra juz skoncze bo za mocno tu sie otwieram, dobrze ze Pawel sie myje i nie wie co napisalam. Laughing

Justynka

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fibulare
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za pierwszym razem podczas stosunku nie mialam orgazmu, jednak później zdarzylo mi się go miec nawet 2 razy pod rząd , tak jeden po drugim...ale tak zdarzylo się narazie tylko raz. Nigdy nie zdarzylo mi się udawać orgazmu i nie zamierzam nigdy w taki sposób oszukać mojego sloneczka..
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 22:57    Temat postu: Re: Orgazm Odpowiedz z cytatem

PJK napisał:

Dlatego moim zdanie to poprostu lezy w gesti nie tylko partnera ale i partnerki, czy i jak dobrze nam bedzie.

Masz racje, trzeba sie dobrze we dwoje dobrać, miedzy dwojgiem ludzi musi być niesamowita wiez. Bo jesli uprawiamy seks tylko po to aby wyładoweać swoje napiecie to seks sprowadzamy wylacznie do samego zaspokojenia. Wspaniale jest tak jak to opisalas kiedy seks jest tez zabawą, wtedy mozemy wprowadzac w nasze zycie seksualne rozne techniki, poprzez to urozmaicamy nasze zycie erotyczne a od tego tylko krok do mega orgazmu Smile
Niestety moj mezczyzna nie lubi jak to nazywa udziwnień i chyba ciezko byloby go namówić do czegos innego niz zwykły seks, ale wypowiedz Justynki mnie natchnela i chyba zaczne przekonywac swojego partnera do urozmaicen w naszej sypialni Wink
Powrót do góry
wisnia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz byl...brrr... okropnie bylo. pozniejsze doswiadczenia takie nijakie. ale nauczylam sie swojego ciala, nauczylam sie mowic o tym na co mam w danym momencie ochote, a czego nie lubie. a orgazm w duzej mierze zalezy od nas samych- naszej koncentracji. to wiaze sie bezposrednio z tym czy czujemy sie pewnie. jesli akceptujemy wlasne cialo, jest duzo latwiej,bo myslenie podczas stosunku o tym czy widac moje waleczki, albo inne niedoskonalosci...coz. ja walcze z kompleksem nieksztaltnych malych piersi, ale znam takich co je polubili wiec... Smile akceptujmy sie nawzajem i rozmawiajmy w lozku.
Powrót do góry
aniablondi19

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz nie mialam był tylko ból. NIgdy nie udawalam i nie bede oszukiwać mojego kochanie. A co do orgazmu, to nie wiem czy jakas chora jestem czy co, ale jeżeli facet jednoczesnie nie zajmie się łechtaczka, to nie mam szans na orgazm ....
Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pierwszego razu mam mile wspomnienia, chociaz orgazmu nie mialam. Ale aby umiec cieszyc się z seksu i orgazmow, to po pierwsze trzeba znac swoje cilao, wiedziec co sprawia mi przyjemnosc i mowic o tym partnerowi. Dobrze sie znac z partnerem.
A co do łechtaczki, wiekszosc dziewczym nie jest chyba swiadoma ,ze mozna osagnac orgazm osobno łecztaczkowy jak i pochwowy, ale takze mozna osiagnac skumulowane łechtaczka - pochwa. Taki jest najlepszy chociaz najtrudniejszy, poniewaz facet musi stymulowac te dwa miejsca na raz.
Jesli od początku stymulujemy łechtaczke a nie pochwe to orgazm pochwowy jest trudny do osoagniecia, poniewaz nasz orgaznim skupia się na tamtej częsci ciala.
A co do udawania nigdy nie udawalam i nie bede, poniewaz uważam ,że to jest oszustwo drugiej osoby. Następna sprawa, to jest taka, że jak nie dostalam orgazmu to jest to informacja dla partnera ,że cos jest nie w porządku do konca i następnym razem trzeba sie lepiej postarac i dograc sprawę do konca Wink .
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 13:51    Temat postu: Re: Orgazm Odpowiedz z cytatem

Co do namawiania to zrob tak, ale nie wprowadzaj naglych zmian, raczej zaczni od tego np. w trakcie zamniecie sie niech on teraz polezy, ale uwazaj to zapewnia gleboka penetracje i jesli jego "przyjaciel" jest dlugi to moze bolec, dlatego rob to powoli.
Ja tez mialam opory, Pawel przekonal mnie w bardzo prostu sposob wszedl na pierwsza lepsza strone z pozycjami i zaczol sie wypytywac ktora mi sie podoba i tak to sie zaczelo, poznej wspomniana tantra i kamasutra.

Poli napisał:
Ale aby umiec cieszyc się z seksu i orgazmow, to po pierwsze trzeba znac swoje cilao, wiedziec co sprawia mi przyjemnosc i mowic o tym partnerowi. Dobrze sie znac z partnerem.
A co do łechtaczki, wiekszosc dziewczym nie jest chyba swiadoma ,ze mozna osagnac orgazm osobno łecztaczkowy jak i pochwowy, ale takze mozna osiagnac skumulowane łechtaczka - pochwa. Taki jest najlepszy chociaz najtrudniejszy, poniewaz facet musi stymulowac te dwa miejsca na raz.
Jesli od początku stymulujemy łechtaczke a nie pochwe to orgazm pochwowy jest trudny do osoagniecia, poniewaz nasz orgaznim skupia się na tamtej częsci ciala....
....że jak nie dostalam orgazmu to jest to informacja dla partnera ,że cos jest nie w porządku do konca i następnym razem trzeba sie lepiej postarac i dograc sprawę do konca Wink .

Co do znajomosci swojego ciala.
Tak tzw "mapa ciala" najwspanialsza zabawa, zawsze lubialam geografie Smile
Przyznac sie ile z was wie gdzie sa te mniejsca, ktorych pieszczenie sprawia wam przyjemnosc. Nie kierujcie sie tylko tymi punktaki kotore podaja w gazetach w necie. To raczej powinny byc punkty odniesienie do dalszych badan. Poniwez kazde mniejsce lubi inne pieszczoty, jedno calowanie, inne ssanie, lizanie, lekkie przybryzanie inne zine kostki lodu Smile zabawa rewelacyjna.
A ile zwac wie gdzie on ma te miejsc co. Seks to uprawianie milosci, a nie chwila spedzona razem polegajaca na penetracji wnetrza kobiecego ciala, przez meskie cialo. To sztuka - tak powtaza mi Pawel i zaczynam pomalu to rozumiec.

Z ta stymulacja to tak nie do konca, to nie zalezy od partnera, poprostu nie ktore kobiety moga mniec i pochwowy i lechtaczkowy inne nie. Dlaczego nie wiem, tak mowia specjalisci.
A jak sie nie mialo orgazmu to nic strasznego! Kobiety nasze ciala nie sa seks maszynami i czasto to nasza wina ze nie mialysmy a nie partnera. Zreszta to telewizyjne mity o tym ze kobieta powinna mniec za kazdym razem orgazm. Jak same wiecie nasz organizm w roznych facach cyklu reaguje inaczej na bodzce i stymulacje seksualne. i to wlasnie od tego w jakiej jestesmy fazie cyklu rowniez wplywa na to czy bedziemy go mialy.
Nie oszukujmy sie ile razy mialyscie orgazm po okresie jak jest malo sluzu, bez odpowiedniego przygotowania to jest to raczej nie przyjemne.
On moze byc Casanova ale jesli ty nie przestaniesz myslec o klopotach, o roznych innych sprawach to zapomni o rozkoszy, tu trzeba sie skupic na doznaniach.
Co innego jesli on za szybko przechodzi do rzeczy, bez gry wstepnej to tez raczej na orgazm nie ma co liczyc, jesli nie bylo sie obpowiednio pobudzonej, jest sucho, czsem boli i gdzie tu przyjemnosc.
A Pawel mi podpowiada zebym nie zapomniala wam powiedziec o najwazniejszej rzeczy.
MNIESNIE KEGLA napewno o nich slyszalyscie jak nie to zapraszam no google jest tam cale mnustow materialu, ktore powinno sie przeczytac. Jesli chcecie mniec MEGA rozkosze.

Justynka

P.S. zapomniala, Pawel na szczescie nie byl na mnie zly o to co napisalem, o jego cwiczeniach Embarassed i powiedziala, ze jak chcecie, to moze wrzucic tego e-booka o meskim przyrodzeniu na nasz e-dysk

Lenie pracują w święta
Powrót do góry
kaatharsis
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również podczas pierwszego stosunku doznałam orgazmu Smile Nie wiedziałam, że to jest możliwe. Słyszałam, że podczas pierwszego razu jest nieprzyjemnie i nie ma szans na takie rzeczy. U mnie było inaczej, bardzo mi się podobało Smile A co do udawania, to nigdy nie udawałam przed swoim mężczyzną ponieważ związek opierać się ma za zaufaniu i szczerości. Nigdy nie mogłabym okłamać swojego skarbusia. Zawsze mówię mu co mi się podoba a co nie Smile
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaatharsis napisał:
Ja również podczas pierwszego stosunku doznałam orgazmu Smile Nie wiedziałam, że to jest możliwe.
Nigdy nie mogłabym okłamać swojego skarbusia. Zawsze mówię mu co mi się podoba a co nie :)

To zalezy poprostu od grobosci "generala" blonki (odsylam do dzialu humor) im grubsza tym bolesniej i krwawiej (czasem wogule nie mozna jej przebic, wtedy do ginekologa) wtedy lepiej przerwac stosunek tak bylo w naszym przypadku.

i tak trzymac mowic faceta czego nie lubicie a co lubicie nie bac sie, my w myslach nie czytamy, nie wszyscy czytaja kamasutre, po za tym kazda kobieta jest inna, kade miejsce na waszym ciele lubi inne pieszczoty.
tylko nie mowcie co i jak ma robic jak byscie byly w wojsku, wystawiajcie te miejsca ktore ma piescic wezcie jego glowe i przesuncie je w odpowiednie miejsc, wyslijce albo same przyniescie kostki lodu w brew pozorami one swietnie rozgrzewaja Twisted Evil

Lenie pracują w święta
Powrót do góry
Magdalena

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orgazm to nie wszystko. Najcudniejsza jest droga do niego.
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdalenko jak to pieknie ujelas.
Wiele par uwaza ze jak ktorys z partnerow nie mial orgazmu to jest totalna kleska a tak wcale nie jest.
pawel

Lenie pracują w święta
Powrót do góry
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orgazmu nie udawalam nigdy i nie mam tego w planach poniewaz w moich oczach to oszukiwanie partnera,udawana przyjemnosc-ja nie musze udawac Wink bo czy orgazm jest czy nie to itak jest fajnie(delikatnie mowiac Laughing ).
A tak na marginesie ciekawostka,ktora sprzedalam juz dawno swojemu facetowi i moze wy tez o tym wiecie-,ze kobiecie podczas orgazmu zawsze staja sutki,momentalnie i bez wyjatkow-sprawdzone Laughing Takze,moj by sie itak nie nabral gdybym udawala Very Happy No ale fakt-czasem poprostu jest nam zimno albo partner dotyka to stoja-wiec nie zawsze mozna na tym polegac.Aczkolwiek ktora nie wiedziala niech sprawdzi bo podobno nie ma wyjatkow Wink
aniablondi19

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo kiwi ciekawe ciekawe nie wiedziałam Smile No ale wiesz ciężko jest gapić się na swoje cycki w czasie orgazmu heheh
A o facetach słyszałam coś takiego głupie to troche, że jak mają orgazm, to im się coś dzieje z odbytem Confused Ale jak facet ma orgazm to i tak wiadomo Smile
Powrót do góry
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i podniecenia ale tego szczytowego Wink Poniewaz gdyby bylo inaczej czyli tak jak piszesz Nimfa,ze to objaw zwyklego podniecenia to juz moge zaprzeczyc na swoim przykladzie.Lubie gdy stoja mi sutki bo wtedy moje piersi bardziej mi sie podobaja,dlatego czesto zwracam na to uwage bo chcialabym, zeby podczas takich zabaw byly w tej lepszej wersji Laughing ,jednak nie zawsze sa (dlatego tez wole zeby i w pokoju bylo chlodniej Very Happy )mimo,ze jestem podniecona.Jednak gdy dochodzi do orgazmu to nie zdazylo sie zeby nie stawaly.No i nie tylko mi bo kolezanek podpytalam rowniez-stad moja pozytywna opinia co do tej "teori" Wink
Reklama

Wysłany: Pią Gru 15, 2006 19:06    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do: