Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie nie zgodze z tym ze gra wstepna pomaga w osiagnieciu orgazmu... Moj ostatni partner nigdy nie prowadzil gry wstepnej, noo moze od czasu do czasu i trwala maksymalnie 3 minuty a to wlasnie z nim bylam w stanie osiagnac orgazm za kazdym razem. Na podstawie wlasnego doswiadczenia moge stwierdzic, ze tak jak juz ktos wczesniej pisal bardzo duzo zalezy od kobiety, od jej nastawienia psychicznego. Bo jsli kobieta zamiast o przyjemnosci mysli o czyms innym to napewno nie uda jej sie jej zaznac.
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 09:54    Temat postu:

Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ana_banana napisał:
On doskonale wie o moich potrzebach, bo mówię o tym co najmniej raz w tygodniu, ale zawsze mówi: "później" ;/

więc jak się zacznie dobierać do Ciebie przy najbliższej okazji to ty jemu powiedz "później" Wink

działa Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xxxanusiaxxxd
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie miałam nigdy Sad i czuje, że mogę się z nim pożegnać Sad
Powrót do góry
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Samante w 100% !! Zacznij traktować go tak jak on Ciebie, i też go trzymaj jak mu sie zachce - jeśli rozmowa nic nie pomaga, to trzeba drastyczniej Wink
blueeyes
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2009 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxxanusiaxxxd napisał:
ja nie miałam nigdy Sad i czuje, że mogę się z nim pożegnać Sad

to nieprawda! i nawet tak nie myśl!
Jak się chce to można do tego dojść, jestem żywym przykładem..
Oczywiście po jakim okresie czasu to juz sprawa indywidualna kobiety, ale mnie zajęło to 2 lata..

Odchudzam się!
Było 70kg
Jest 56,5kg
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atsenka napisał:
A ja sie nie zgodze z tym ze gra wstepna pomaga w osiagnieciu orgazmu... Moj ostatni partner nigdy nie prowadzil gry wstepnej, noo moze od czasu do czasu i trwala maksymalnie 3 minuty a to wlasnie z nim bylam w stanie osiagnac orgazm za kazdym razem. Na podstawie wlasnego doswiadczenia moge stwierdzic, ze tak jak juz ktos wczesniej pisal bardzo duzo zalezy od kobiety, od jej nastawienia psychicznego. Bo jsli kobieta zamiast o przyjemnosci mysli o czyms innym to napewno nie uda jej sie jej zaznac.

Atsenka my tu mówimy o laskach które nie miały orgazmu, bądź miały go bardzo rzadko i w takich wypadkach długa gra wstępna jest zwykle niezbędna, by się rozluźnić 'zatracić' przestać myśleć tylko: "tyle już minęło a on dalej nie nadchodzi"Smile

Anusia no coś Ty:) dużo kobiet po prostu jest tak zbudowanych, że potrzeba im lata doświadczeń i praktyki. Jeżeli teraz uznasz to za niemożliwe będzie Ci jeszcze trudniej. A jeżeli będziesz o tym ciągle myśleć i to w sposób negatywny to na pewno niczego nie osiągniesz.

Co pomoże? Najpierw rozmowa z partnerem, może potem taki instruktaż: co lubisz, jakie pieszczoty. Nie ma się czego wstydzić. Tylko absolutnie nic w stylu, że facet coś źle robi. Za następnymi razami atmosfera i nastrój. Jeżeli będzie romantycznie łatwiej będzie Ci się skupić (świece, miły zapach,odpowiednie światło, nastrojowa muzyka) może jak mu powiesz, że zapraszasz go na romantyczną kolacje to kupi kwiaty, może się kapnie;) nawet mała rzecz jak np. miła w dotyku pościel może być małym kroczkiem do celu.

Facet, jeżeli Cię kocha zrozumie, a nawet będzie happy, bo będzie mógł udowodnić Ci swoją miłośćWink
Alina789
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ani podczas pierwszego stosunku nie miałam orgazmu, ani podczas drugiego, trzeciego i czwartego. Co gorsza nie podobało mi się w ogóle. Nie wiem co zrobić staram się skupić i zrelaksować, swojego partnera b. kocham, ale wciąż nie wiem czemu tak się dzieje. Boję się że mnie zostawi przez to, albo zdradzi.
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że kocham się ze swoim chlopakiem, nigdy nie mialam orgazmu. Caly czas musze udawac, zeby nie zrobic mu przykrosci, wiem ze to jest bardzo nie wporzadku, ale co moge zrobic:) nie chce zeby pomyslal ze mi nie wystarcza. Mowilam mu czasami, że mam problem z dojsciem i ciagle twierdzi, ze to przyjdzie z czasem. Macie jakies neizawodne sposoby?
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Caly czas musze udawac, zeby nie zrobic mu przykrosci, wiem ze to jest bardzo nie wporzadku, ale co moge zrobic:) nie chce zeby pomyslal ze mi nie wystarcza.

Kochana wiem, że to nie w temacie, ale nie mogę się powstrzymać.. Ty mu nie chcesz zrobić przykrości i nie chcesz żeby pomyślał, że Ci nie wystarcza za to on nie ma oporów, aby Ci robić przykrości z powodu Twojego niewystarczającego biustu...
Powrót do góry
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie juz mam te zycie. caly czas mysle ze moj biust urosnie i skoncza sie te wszystko glupie problemy. bo narazie to wszystko nie jest fajne.
Powrót do góry
e_milka

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie mogę się powstrzymać.. Biust, nawet jakby Ci urósł do rozmiaru C nie załatwi problemu. Jak byłam mała często myślałam: będę miała misia: będę szczęśliwa, za jakiś czas: będę miała komputer: będę szczęśliwa, później i teraz: będę miała biust: będę szczęśliwa. Nie wiem czy tak by było. Zawsze mamy jakieś problemy i zawsze chcemy tego, czego nie mamy (chyba, ze tylko ja taka jestem:P).
Jak On teraz, przed ślubem tak Cię traktuje, to co będzie później.. Zawsze przez media będzie otoczony przez cudne kobiety, teraz biust, później coś innego znajdzie.. Tak mi się wydaje..
Post do usunięcia myślę..
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miewam tylko orgazmy łechtaczkowe.. prawdę mowiac pochwowego nie mialam jeszcze nigdy ;O i troche się tym martwie.. łątwiej dochodze do orgazmu gdy mój facet piesci mnie palcami , a nie gdy uprawiamy miłość. czy cos ze mna jest nie tak ? :O
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli coś jest z Toba nie tak to ze mna tym bardziej ;p Wydaje mi sie ze nie jestes jedyna ; )
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocieszyas mnie w takim razie bo troszki się tym martwiłam ;p może to przychodzi z czasem : )
Niobe
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam chłopaka przez 4lata, nawet byliśmy już zaręczeni. Seks był dla mnie bardzo słaby, a najgorsze, że jemu było dobrze i przestał się starać o moja przyjemność Mad Myślałam sobie, trudno,nie każda musi widocznie mieć orgazm. Miewałam tylko łechtaczkowe, ale były wręcz irytujące i bolesne, kazałam mu wtedy ze mnie złazić i wolałam już w ogóle nie mieć "orgazmu", tłumaczyłam sobie, że najważniejsza jest bliskość. Zgadzałam się na seks może ze 2-3 razy w miesiącu (przyjeżdżał do mnie na weekendy). Aha, zapomniałabym! Zawsze czułam ból na początku stosunku, nawet z lubrykantami.
Co bardziej wyzwolone koleżanki mówiły "zmień chłopa", a ja, no gdzie, on jest dobry dla mnie lepszego i tak nie znajdę, seks nie jest najważniejszy...

Pomijając historię zmiany chłopa, z Andrzejem praktycznie od początku mieszkaliśmy razem, kochaliśmy się 2-3 razy DZIENNIE. Był bardzo zawiedziony, że nie mam orgazmu, mówił, że na niego zasługuję, bo jestem najlepsza w łóżku.
I tak po miesiącu starań, wystąpił u mnie pkt8, o którym pisał Paweł Wink i tak wydobyło się moich ust dobitne "k***a (i tu nazwisko mojego chłopa)"
Teraz mam orgazm prawie za każdym razem, chyba że jestem tak bardzo zestresowana, że nie potrafię wyłączyć myślenia.
Po ponad pół roku kochamy się 3-4 razy w tygodniu, a Andrzej czasem wspomina ze śmiechem mój okrzyk przy pierwszym orgaźmie.
Dzisiaj powiedział mi przez telefon, że "mu stanął", bo wyobraził sobie mnie nago. To bardzo miłe wiedzieć, że podnieca się partnera.

Piszę o tym, bo kiedyś myślałam, że seks nie jest ważny, jakoś się bez niego obędę; ale odkąd jestem z Andrzejem,wszystko jest piękniejsze, a ja uważam, że dobranie się pod względem temperamentu jednak ma znaczenie.

Życzę wam wszystkim, żebyście miały tak cudownych partnerów dbających o waszą przyjemność Very Happy

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 23:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15
Skocz do: