Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się bzykam regularnie od 3 lat i nawet nie wiem co to znaczy słowo "orgazm" Sad
I były i obecny twierdzili, że ich byłe miały często orgazmy, moje kumpele nawet uwierzyc nie moga ze ja nigdy jeszcze nic....i wątpię że kiedykolwiek to nastąpi. Jedyna nadzieja w tym ze może po porodzie, bo wtedy się zwiększa ukrwienie czy cos w ten deseń

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 27, 2010 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
Anna90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad

Ostatnio zmieniony przez Anna90 dnia Sob Lip 16, 2011 11:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie mi uwierzyć na słowo, że kiedy facet zabiera się do seksu, nie myśli o waszym biuście. Co innego, jeżeli jest gejem. Kobieta podczas seksu pięknieje (przynajmniej w moich oczach) o wiele bardziej, niż po jakichkolwiek zabiegach upiększających. Wink

Istotę problemu, w dość wulgarny i komiczny sposób, przedstawia Carlos Mencia
http://www.youtube.com/watch?v=utSiPBuy_r8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
e_milka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość jest naprawdę dobry haha, z przyjemnością posłuchałam go jeszcze raz Very Happy I.. Ma rację, a jak Smile Anna90- trochę posiedzisz na forum- zapewniam- będzie lepiej;) Masz jeszcze faceta, który Cię ubóstwia- co więcej trzeba? Poczytaj wątki, kobieta to nie tylko biust:) Nawet nie wiesz ile sprawisz przyjemności swojemu lubemu jak zobaczy, że znasz swoją wartość, że wiesz, iż masz w sobie wiele seksapilu:) Zaskakuj go, czasem sama rozepnij stanik, innym razem niby nie dawaj sobie go zdjąć- udawaj niedostępną przez pewien czas Smile Ja ostatnim razem byłam bez, a że miałam na sobie sweter to nie było widać. I skubaniec od razu wyczuł ;D No i się nakręcił Smile Wiem, że Ci trudno, ja miałam bardzo podobne problemy.. Jak jest teraz- bez porównania!Smile
mikniunia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje pojmowanie seksu jest dosc skomplikowane... lubie go i jestem w tym "dobra". uwielbiam jak mezczyzna mnie piesci... ale kiedy jest we mnie to... nic nie czuje. tzn czuje fizycznie, ze jest we mnie, ale nic poza tym... mam orgazmy lechtaczkowe, pochwowy chyba mialam 2 razy w zyciu. pisze chyba, bo bylam tak zaskoczona tym co sie dzialo, ze teraz to juz nie jestem pewna co to bylo :P generalnie... udaje. moj partner jest cudowny w lozku a ja mimo to nic nie czuje. i to juz tyle lat... chyba na pewno cos jest ze mna nie tak Sad kiedys, gdy mielismy zalamanie zycia erotycznego (kompleksy + stres= brak ochoty) rozmawialismy i powiedzialam mu prawde. i zaluje, bo on uwaza, ze go przez caly zwiazek "oklamywalam", a to przeciez zupelnie nie tak. no ale myslalam sobie: wyrzucilam to z siebie juz nie musze udawac, moge normalnie sie kochac zobaczymy co bedzie... rezultat? chlop sie stara jak nigdy a ja dalej nic nie czuje wiec znowu udaje, bo chce zeby byl szczesliwy... bledne kolo. czy to sie kiedys zmieni? (uprawiam seks od dawna)
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"lubie go i jestem w tym "dobra"" grunt to pewność siebie ; )

Bardzo dobrze, że powiedziałaś mu prawdę, ale właściwie nigdy nie powinnaś była go okłamywać. Napisałaś, że pochowy miałaś 2 razy-więc to nie jest tak, że nie możesz go osiągnąć! A to oznacza, że trzeba się trochę postarać, byś go miała. Postaraj się odtworzyć sobie tamte sytuacje, co takiego szczególnego dizało sę, że osiągnełaś orgazm? Niektóre dziewczyny są tak zbudowane, że wystarczy delikatna stymulacja, by osiągneły orgazm, inne niestety muszą się natrudzić, by wreszcie go osiągnąć. Może zamiast penetracji niech Twój chłopak skupi się jednego wieczoru tylko na Tobie, i spróbuje doprowadzić Cię palcami (oczywicie nie chodzi mi o orgazm łechtaczkowy Wink)? Będziesz miała pewność, że skupi się tylko na Tobie Smile. Niektórym dziewczynom w osiągnięciu orgazmu pomaga lekki ucisk podbrzusza, może warto spróbować Smile? Sama długo nie mogłam osiągnąć orgazmu, ale zawziełam się i postanowiłam że go osiągnę choćby nie wiem co (kupiliśmy nawet wibrator, choć on akurat na nic się nie zdał.) Wink I powiem Ci, żee jeśli już raz Ci się uda, to potem masz już z górki Smile
Powrót do góry
Cien
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silvervend: Chyba musze poznac Cię bliżej, hihi Very Happy ;D Smile
Odnośnie tematu: Nigdy nie miałam orgazmu. To nie kwestia partnera, bo seksualnych miałam kilku, a ostatniego mogłabym nazwac bogiem seksu gdyby nie to, ze nawet jemu się nie udało. Nie wiem co jest ze mną nie tak, nikt nie potrafi mnie doprowadzić nawet do orgazmu łechtaczkowego Sad Można by mniemac, że cos jest nie tak albo z moją fizycznością, albo z psychiką. A nie prawda, ponieważ sama siebie do łechtaczkowego potrafie doprowadzić w pół minuty. Podczas stosunku pochwowego odczuwam przyjemność, czasem przechodza mnie ciarki wzdłuż całego ciała, jest mi zwyczajnie dobrze, ale na tym koniec. Byc może to kwestia wieku, ponieważ jestem dośc młodziutka(19 wiosenek), jednakże popęd seksualny mam ogromny. Co więc ze mną nie tak?
Powrót do góry
rivka

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co więc ze mną nie tak?

Nic. Wszystko z Tobą jest w porządku. Jesteś jeszcze młoda i potrzebujesz czasu, jak każda kobieta zresztą. Jak to mawiają, nie od razu Kraków zbudowano Wink Może po prostu (podświadomie) się stresujesz?
Powrót do góry
Cien
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rivka napisał:
Cytat:
Co więc ze mną nie tak?

Nic. Wszystko z Tobą jest w porządku. Jesteś jeszcze młoda i potrzebujesz czasu, jak każda kobieta zresztą. Jak to mawiają, nie od razu Kraków zbudowano Wink Może po prostu (podświadomie) się stresujesz?

Hmmm... Nieee, o stresie nie ma mowy, jedyne, czym sie stresuję to reakcja na moje rodzynki, ale ona ustaje po pierwszym razie Wink Faktycznie, może jeszcze nie jestem dostatecznie rozbudowana fizycznie, zwłaszcza, że zawsze dojrzewałam ze sporym opóźnieniem w stosunku do szkolnych koleżanek Confused Dzięki.
Powrót do góry
rivka

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby to miało coś wspólnego z "rozbudowaniem fizycznym". Jednej wystarczy kilka zbliżeń z mężczyzną, żeby "nauczyć" się orgazmu, a inna potrzebuje kilku lat. I nie jest to nic nienormalnego. Wszystkie jesteśmy różne i tyle Smile
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cien, skoro sama potrafisz doprowadzić się w pół minuty do orgazmu łechtaczkowego to zwyczajnie należy powiedzieć chłopakowi jak to ma robić. i teoretycznie po kłopocie, ale jednak sądzę, że nie raz był instruowany a mimo to Ty nie osiągnełaś orgazmu. Wg mnie jest to kwestia pewnej blokady psychicznej. Może i czujesz się zrelaksowana, ale w Twojej głowie pewnie jednak jest coś, co Cię blokuje, np pochodzisz z konserwatywnej rodziny i w Twojej podświadomości krąży myśl, że robisz coś niemoralnego? Oczywiście to tylko taki przykład, ponieważ powodów może być wiele.
A powiedz, próbowałaś się kiedyś kochać po alkoholu? Nie chcę tu nikogo demoralizować, ale jednak po czymś takim człowiek czuje się bedziej rozluźniony...
Powrót do góry
Cien
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tirimiri: Po alkoholu to już w ogóle nic nie czuję ;D Ile to ja się nainstruowałam, to podziwiam i mile wspominam partnerów za anielską cierpliwość. Po prostu ze mna jest ciężko, wiem czego chcę od partnera w intymnej sytuacji, jestem otwarta, nie pochodze z konserwatywnej rodziny, ogólnie można by rzec- o co Ci kobieto chodzi? Wink
Podzielam zdanie rivki. Ja się widocznie jeszcze nie nauczyłam osiągac przyjemności z seksu, może przyjdzie mi to z wiekiem. czekam z niecierpliwością.
Dziękuję za rady Wink
Powrót do góry
Anna90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

Ostatnio zmieniony przez Anna90 dnia Sob Lip 16, 2011 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
wrednezuo666
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podczas zwyk;ych pieszczot oczywiscie ze mozna mec oragazm
angiee
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam kiedyś faceta przez 2 lata, ale on sobie nie zaprzątał głowy moją przyjemnością... Przez to jakoś w ogóle nie myślałam, że można mieć orgazm, że trzeba się przy tym niesamowicie napracować i że to strasznie niecodzienne, że kobieta ma orgazm.

Ale mój obecny (a ja go rozprawiczyłam Twisted Evil ) sam już przy pierwszych zbliżeniach doprowadził mnie do orgazmu. Nic nie musiałam mówić, zwłaszcza, że i tak nigdy wcześniej nie miałam orgazmu ani nigdy się nie masturbowałam. Stąd wnioskuję, że największą rolę przy kobiecym orgazmie (przynajmniej u mnie) odgrywa więź z partnerem (bo ten związek jest zdecydowanie bardziej szczęśliwy Smile)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 20, 2011 11:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15
Skocz do: