Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moim facetem sex jest dla mnie naprawdę wspaniały nie zawsze mam orgazm podczas stosunku i nie ukrywam tego przed nim bo wtedy on doprowadza mnie do niego oralnie;)
Udawałam kiedyś na początku naszego związku myślałam ,że będzie to dla niego przykre..

Tak zwany megaorgazm miałam raz w życiu z nim, jest to coś nie do opisania.. Dodam krótko ,że cała drżałam i trudno było mi dojść do siebie:)

Myślę ,że kobieta musi dać z siebie tyle samo co i mężczyzna aby odkryć prawdziwe piękno miłości fizycznej:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 15:35    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też najlepiej mam z obecnym facetem Smile on po prostu chemią pasuje do mnie jak ulał.. i też nie zawszę dochodzę, ale z nim miałam najlepsze orgazmy w moim życiu. Po większości nie mam siły iść do łazienki bo nogi mam jak z waty, gęba mi się sama uśmiecha i zęby się szczerzą, że nie mogę ust zamknąć (dosłownie nie mogę! to chyba taki odruch jakiś) kilka razy łzy mi same zaczęły płynąć a gęba się cieszyła i miałam energii jak wulkan a z 2 razy prawie mi się film urwał :P

Pytanie z 1 postu: "czy już podczas pierwszego stosunku dostałyście orgazm??" Nie Smile wtedy mnie to bolało a koleś który wtedy ze mną był starał się być najdelikatniejszy jak może. JA nie poczułam ani troszkę przyjemności a on doszedł po hm.. 1 czy 2 min? :P to był też jego 1 raz podobno

Kolejne pytanie "Czy zdażyło wam się orgazm udawać?" tak i to nie raz z poprzednim partnerem, aby się już dalej nie starał bo mu nie wychodziło. U mnie robiło się sucho on się męczył więc uznałam, że to dobre wyjście.

I ostatnie pytanie "co jest w stanie zapewnić wam megaorgazm?" bardzo dużo zależy od gry wstępnej oraz predyspozycji organizmu danego dnia. Dowiedziałam się z dośw, że z facetem który mnie pociąga tylko troszkę jest to nieosiągalne. Natomiast z obecnym facetem, którego nawet zapach ciała mnie podnieca jest to o wiele łatwiejsze. Napewno muszę czuć się pewnie i seksownie. Musi być dobre nawilżenie i muszę czuć namiętność, wtedy nawet jak będzie za zimno/ciepło czy nie wygodnie nie ma to znaczenia Smile

ps. co do tego megaorgazmu to dokładnie nie wiem o co chodzi, ale wiem, że miewam mocniejsze i lżejsze ale jakiś czas temu miałam orgazm zarówno łechtaczkowy jak i pochwowy w tym samym czasie co zdawało mi się, ze to niemożliwe.. wtedy właśnie poczułam się jakby czas spowolnił (tzw. 'slow motion') potem jakby na sekundę urwał mi się film a potem uśmiechałam się jak naćpana z łzami w oczach :P życzę każdemu takiego zdarzenia

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pocieszenie dla dziewczyn, które mają problemy z orgazmem, okazuje się że warto go nie mieć wczoraj wyczytałam rewelację, że seks bez orgazmu pomaga zwiększyć rozmiar piersi Wink Choć ile w tym prawdy, to chyba wiemy najlepiej my same, skoro tu jesteśmy Very Happy
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... no to w okresie 2007-2010 powinnam mieć nagły wzrost piersi, bo seks był ale orgazmów zero Razz A ciekawi mnie dlaczego niby miałoby się tak dziać. Nimfa daj jakiś namiar na to o czym czytałaś Smile

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To była tylka wzmianka w pewnym artykule. Wrzucę na forum niedługo ale chcę to umieścić w dłuższym poście, którego składanie moze trochę potrwać, wiec na razie musicie być cierpliwe Smile

dodam dla zachęty, że podobno moze powiekszyc biust o 50 proc. Taa jasne Very Happy
Powrót do góry
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurcze to nie dobrze ..., mam nadzieje, ze to jaski mit Smile
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hah taa jasne Very Happy Gdyby tak było to moje cycki nie mieściłyby się w moim pokoju Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 16:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15
Skocz do: