Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa napisał:
a chłopak w tym roku nie dostał nic bo nie zasłużył Cool

Brawo!!! Robisz postępy Wink

I żeby nie było że pisze nie na temat...To może podpowiecie mi co kupić mamie pod choinkę? Bo tata wiem że chciał koszulę a dla mamy to nie mam kompletnie pomysłu co kupić...
Reklama

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 21:35    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atsenka----> wiem Very Happy ale on mi też nic mi nie kupił a przecież grzeczna byłam Evil or Very Mad

a co do Twojego pytania, mamie możesz kupić perfumy, jakis fajny krem, coś z biżuterii ( pracujesz to bogata jestes Very Happy ) coś z ciuszków, bo zakładam że trafniejszym prezentem bedzie coś praktycznego niż jakis bibelot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reliable1987

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupilam atsenka mamie na swieta sweterek i bluzeczke bo w koncu perfum to ma mase a to jest sweterek z uniwersalnym rozmiarem wiec nie trzeba sie martwic czy bedzie pasowal Smile
http://allegro.pl/item275223175__sweterek_zakiecik_hit_sezonu_.html

a bluzeczka wyglada tak:
http://allegro.pl/item279728584__super_golf_lental_z_krotkim_rekawem_.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
atsenka

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŁAdne te bluzki, ale niestety nie w stylu mojej mamy Wink
Ale skorzystam z propozycji i też się rozejrzę za jakąś bluzką dla niej Wink
Kalbie

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A za mna dla mamy od dawna chodzi torebka, tylko ze czerwona.Jakoś tak mi się ona widzi u niej Wink Szukałam na allegro ale tam takie średnie, w sensie brzydkie, poza tym już za późno pewnie by nie doszła na czas, mam nadzieję, że te stacjonarne cenowo mnie nie powalą, bo ja już od lat nie kupowałam sobie torebki więc nie wiem jak stoją Laughing .... a teraz mam troche wątpliwości, zastanawiam się czy będzie miała ją do czego skompletować, no bo jednak czerwień to czerwień Very Happy
Gorzej z prezentem dla taty bo nawet pomysłu nie mam (oprocz tego na szalik Wink )
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja już zrobiłam wczoraj świąteczne zakupy Smile
Dla Narzeczonego - bluza z polaru Smile oraz na naszą Rocznicę kalendarz na rok 2008 z moimi fotkami Smile
Dla Mamy - srebrny łańcuszek z wisiorkiem z bursztynu (moja mama uwielbia bursztyny)
Dla Taty - Route 66
Dla przyszłej teściowej - książeczka z wierszami ks.Twardowskiego
Dla przyszłego teścia - krawat Wink (nie miałam pomysłu, tzn miałam, ale nie starczyło mi kasy Wink )
goodiess001
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde a na Walentynki co kupic...? w dniu 14-go lutego bedziemy ze soba 11 miesiecy ikilka dni;) )a ja nie wiem co wypada kupic albo czego nie wypada po takim czasie razem;p tzn co by pasowalo i zeby K. byl zadowolony... bo to, ze wysle smska z samego rana z wierszykiem to pewne Wink Myslallam tez, zeby mu wyslac poczta kilka Walentynek Wink tak wiecie z 10-12-15;d tylko ze wlasnie nie wiem, ile, bo zebysmy byli razem rok to bym wyslala 12 Wink ale ze 11 m-cy to juz tak inaczej;p jak by byl rok to fajniej tak Smile jedna walentynka za jeden wspolny miesiac Wink jesli nie wymysle nic co do liczby to kupie jakas wieksza ladniejsza i tez wysle ale wtedy jedna Wink

co do prezentow to myslalam nad :
-butelka dobrego wina z wygrawerowanym wierszykiem zamiast naklejki Wink
tylko, ze to chyba drogie jest, bo grawe 25 zl+koszt wina ...Smile wiec na 98 % odpada Wink
dla zainteresowanych -> http://allegro.pl/item297393101_grawer_na_butelce_prezent_na_walentynki_od_ss.html
-ladnymi perfumami ale kurde on zawsze tak pieknie pachnie, ze ja tylko sie w niego wtulam, zamykam oczy i rozkoszuje sie zapachem Wink
-bielizna smieszna albo nawet takimi kajdankamiz puszkiem albo piorkami Very Happy ale nie wiem, czy bylabym gotowa sie nimi bawic Wink Wink wiecie o co mi chodzi Wink
-poduszka z kobiecymi cyckami, no ale to chyba za odwazne...co jego rodzice powiedza ....Wink
-miskami, lizakami, rozowymi poduszkami, ale odpadaja, bo moj misiek najchetniej obsypuje mnie takimi prezentami wiec nie bylby zadowolony Wink
-kalendarz z moim badz naszym zdjeciem Wink takie uniwersalne i w koncu mialby ta upragniona fotke Wink
-ramka na zdjecie z motymwem serduszkowym i nasze zdjecie Wink uniwersalne i przydatne Wink
przypomina o drugiej osobie caly czas Wink
-portfel no ale on juz ma taki fajny wiec nie wiem Wink na 99 % odpada;)
-sygnet taki jaki mu sie poodobal Wink z grawerem "na zawsze w moim sercu tylko Ty kochanie" ;P ale chyba za dlugi wiec wybralabym jakis krotszy uroczy napisa Wink bo myslalam nad bransoletka z grawerem ale on ma i mwoi ze coraz rzadziej ja nosi wiec pewnie zaraz bedzie lezala w kacie Wink
-popielniczka ozdobna, zapalniczka, papierosnica-fajne prezenty, ale misiek niepalacy jest Wink
-breloczek do kluczy, piersiowka-takie troche za malo przydatne Wink
wiec ja juz sama nie wiem Wink bardziej sklaniam sie do tego sygnetu lub numerku ze zdjeciem Wink

No i obowiazkowo spedzamy ten dzien razem Wink

kurde i jeszcze fakt, ze zaraz po Walentynkach mamy I-sza rocznice Wink wiec musze wybrac cos, co nie wykluczy pomyslu na prezent rocznicowy Wink
ahh booze Wink pomozcie Wink wrzucajcie pomysly Wink no i piszcie co Wy kupowalyscie i zamierzacie kupic swoim facetom;)

...pomóż mi odnaleźć
nasze najpiękniejsze dni
zaczaruj moje serce
zostaw mnie bez tchu raz jeszcze...
Powrót do góry
skinny
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję zajrzeć na taka przefajną stronkę: www.toys4boys.pl
świetna Very Happy na pewno znajdziecie coś ciekawego Smile
Powrót do góry
Kalbie

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, co kupić chłopakowi z okazji obrony mgr? Co Wy dostałyście? Wiadomo od razu przychodzi do głowy pióro, ale to pewnie dostanie ich parę, od rodziców, chrzestnych itp.-chociaż moje byłoby pierwsze, bo oni nie wiedzą,kiedy ma ta obronę Wink Myślałam jeszcze o napisie na koszulce albo bokserkach np. Mów mi... Magister! to raczej tak zabawowo http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Stworz-koszulki/Koszulkomat--59/
Albo po prostu kolacja, wino itd?
P.S.Chociaż to pióro z grawerem daty obrony to chyba najbardziej odpowiednie?...sama nie wiem Poradzcie Smile
Powrót do góry
armenian
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie nr 1 Czy Twój chłopak przejmuje się obroną ?
Najbardziej praktyczny prezent pod słońcem, zajdź do dziekanatu i zapytaj się czy ma uregulowane wszystkie odpłatności Wink
Możesz dla jaj wyrobić mu pieczątkę z nowo otrzymanym tytułem
Nie wiem, czy chrzestnym przyjdzie do głowy, żeby grawerować pióro, nawiasem mówiąc uwazam , że to świetny pomysł. Pióro to bardzo klasyczny, a zarazem osobisty prezent, nikomu go niepożyczy itp. , natomiast jeśli nie używa kiedyś się zestarzeje i zacznie Very Happy A grawerowane, to dopiero jazda Smile
Mój kolega na obronę dostał od taty grawerowany zegarek, ale dobry zegarek to dużo kasy.
Aha i jeszce moja przyjaciółka dostała portfel skórzany i młotek, na którym było napisane do wbijania mądrości, a błotek byl drewniany bo jestem z gór Very Happy
Przepraszam, że piszę bezładnie i chaotycznie, ale o 6 rano po nieprzespanej nocy obudzili mnie robotnicy, a póżniej pisałam kto się dzisiaj obronił.
Generalnie wszystko zalezy od budżetu i podejścia do tegoż wydarzenia
Pozdrawiam
Powrót do góry
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo podoba mi się pomysł z piórem fajnym pomysłem jest też zaprojektowanie dyplomu, może być z nutką żartobliwą i oprawienie w taką elegancką staromodna drewnianą rame, do gabunetu jak znalazł

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sagita

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy możecie coś doradzić na 2 urodziny Smile? Jestem chrzestną i jakoś nie mam weny, chłopak wszystko ma Wink
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ubranko i jakąś zabawkę? Ubranka, o ile są praktyczne i przemyślane, to spodobają się mamusi, a zabawkę, żeby dziecku było wesoło. Myslę, że wóz strażacki z syreną, albo dzwonkiem i wyciąganą drabiną nadałby się jak nic. Very Happy
bezradna20
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sagita napisał:
A czy możecie coś doradzić na 2 urodziny Smile? Jestem chrzestną i jakoś nie mam weny, chłopak wszystko ma Wink

To moze zypytaj rdzicow chlopczyka moze oni oni wiedza co by bylo odpwiedniego,a nie ze potem moze byc jakies krecenie nosem.

Kurde a ja potrzebuje pomysl na 3 rocznice bycia razem i tu w gre nie wchodza zadne milusinskie prezenciki typu poducha serce ze moim zdjeciem bo moj chlopak nie zwraca na takie rzeczy uwagi.Pozatym mieszkamy razem to kolacja przy swiecach napewno bedzie Wink no ale wlasnie ten prezent mysle mysle i nic nie przychodzi mi do glowy Brick wall
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezradna20 napisał:
Kurde a ja potrzebuje pomysl na 3 rocznice bycia razem i tu w gre nie wchodza zadne milusinskie prezenciki typu poducha serce ze moim zdjeciem bo moj chlopak nie zwraca na takie rzeczy uwagi

bossz widzę że nie tylko ja mam problemy z tymi rocznicami... Rolling Eyes
co za szczęście że w tym roku rocznica (też 3 Wink ) wypada nam na wakacjach - sam fakt wakacji jest traktowany jako prezent (obustronny) więc luuuz :P
niestety nie doradzę Ci nic, chyba że jakiś wypad choćby na weekend gdzieś tam - fajny prezent na każdą okazję dla drugiej połówki Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 05, 2008 12:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8
Skocz do: