Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sagita napisał:
A czy możecie coś doradzić na 2 urodziny Smile? Jestem chrzestną i jakoś nie mam weny, chłopak wszystko ma Wink

Myślę, że najlepiej porpostu kupić jakąś zabawkę, która przy okazji uczy, rozwija myślenie Smile Taką interaktywną, moja siostrzenica ma 2,5roku i ciągle bawi się takimi puzzali piankowymi, które można też moczyć i przyczepiać do ściany, składać na ziemi albo trójwymiarowo i ne są drogie Cool

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sob Lip 05, 2008 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanko, co można kupić w prezencie chłopakowi na obronę pracy magisterskiej? Myślałam o czymś na czym można coś wygrawerować, ale nie koniecznie bo w sumie dla faceta ciężko kupić coś z biżuterii, nie nosi żadnych pierścionków a zegarka mu nie kupie ( za drogie Smile) więc jeśli macie jakiś pomysł to proszę o radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isalea
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
Mam do Was pytanko, co można kupić w prezencie chłopakowi na obronę pracy magisterskiej? Myślałam o czymś na czym można coś wygrawerować, ale nie koniecznie bo w sumie dla faceta ciężko kupić coś z biżuterii, nie nosi żadnych pierścionków a zegarka mu nie kupie ( za drogie Smile) więc jeśli macie jakiś pomysł to proszę o radę.

Libra stronę wczęsniej o tym dziewczyny piszą Wink

Kalbie napisał:
Dziewczyny, co kupić chłopakowi z okazji obrony mgr? Co Wy dostałyście? Wiadomo od razu przychodzi do głowy pióro, ale to pewnie dostanie ich parę, od rodziców, chrzestnych itp.-chociaż moje byłoby pierwsze, bo oni nie wiedzą,kiedy ma ta obronę Wink Myślałam jeszcze o napisie na koszulce albo bokserkach np. Mów mi... Magister! to raczej tak zabawowo http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Stworz-koszulki/Koszulkomat--59/
Albo po prostu kolacja, wino itd?
P.S.Chociaż to pióro z grawerem daty obrony to chyba najbardziej odpowiednie?...sama nie wiem Poradzcie Smile

Ja proponuje cos zabawnego, np ze smiesznym napisem na temat magistra Wink

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pióro odpada, bo wiem że ojciec mu kupi strasznie wypasione Wink nie chciałabym kupić żadnej maskotki ani jakies koszulki. Myślałam o czymś trwałym, tak do 100 góra 200 zł naprawdę nie wiem co, może ten portfel, ale to taki nijaki prezent Rolling Eyes
Powrót do góry
Victorie

PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cos do grawerki to mam wyprobowane juz dwa prezenty bo kupowalam na urodziny swojemu. Pierwszy to bransoletka z blaszka na ktorej wygrawerowalam jego ksywe. A drugi to skrzynka z grawerem a w srodku Johnnie walker, cos na ksztalt upominku z tej strony: http://www.vintore.pl/mocne.php
Powinno mu sie spodobac chyba ze jest abstynentem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tara
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za półtorej miesiąca gwiazdka, więc zaczęłam powoli myśleć o prezentach. Jeśli któraś z Was ma jakieś fajne pomysły, to podzielcie się nimi.

Namawiam do własnoręcznie zrobionych prezentów. Ja np. lubię malować na szkle i w zeszłym roku obdarowałam rodzinkę i znajomych samodzielnie pomalowanymi świecznikami i słoiczkami, w których można trzymać przyprawy, herbatę, czy kawę. Oczywiście każdy rysunek był indywidualnie dobrany o obdarowywanej osoby.
Ostatnio odkryłam też w Wawie fajny sklep z mydełkami na wagę i różnymi pachnącymi akcesoriami do kąpieli. Można tam skomponować śliczny zestaw. Myślę, że to dobry prezent zarówno dla mamy, czy siostry, jak i dla chłopaka.
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co dla maluszka, na pierwsze urodziny? Na taka okazję prezent musi być porządny, ale za razem nie zbyt wystawny, kiedy jest od kogoś spoza rodziny, jednak mającego czesty kontakt z dzieckiem (dodam małym mężczyzną) Jakies propozycje? Chetnie sie dowiem od forumowych mam co ich dzieciaczki dostały na roczek Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Gru 06, 2008 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja zaczęłam szperac w sieci za świątecznymi prezentami, ale nie chcę po raz kolejny kupować dezodorantu Rolling Eyes chcę by tym razem moje prezenty były oryginalne, znalazłam świetną strone wartą przeglądnięcia. Tam raczej nie znajdziecie nic dla babci lub cioci ale dla chlopaka kumpeli kumpla napewno Wink Rozbroiły mnie cycki antystresowe, makaron lub pudełko czekoladek czy mientusy w kształcie piersi albo pewnych części męskiego ciała Wink znane juz nam stringi i staniki z cukiereczków, również w wersji kajdanek i podwiązek, "różnokształtne"lizaki, czekolada do malowania ciała, zegar z kamasutrą (co godzinę inna pozycja Very Happy )
gra alkochińczyk, majtki dwuosobowe i inne fajne niektore kiczowate rzeczy

Także jeśli chcecie sprawić komuś zabawny drobiazg polecam, prezenty są dość tanie

zobaczcie same:

www.niecenzuralne.pl

[/list]
Powrót do góry
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomuszcie, co mam kupic chłopakowi bo ma obrone i z tej okazji chcialm mu cos kupic tylko nie mam pojecia co -macie jakies pomysly co to moze byc ?? prosze jak najszybsza odpowiedz
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomóżcie*

Myślałem, żeby coś szczególnego polecić, ale chyba sama będziesz wiedziała najlepiej. Wink
Toys4Boys
Powrót do góry
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze bład zrobilam, Laughing bo mnie zagadali jak psialam
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie ale przy okazji - znalazłam świetną stronę umożliwiającą zorganizowanie niezwykłych rezentów na różne okazje http://www.niespodziewanie.pl ale niestety trzeba mieć gest i grubszy portfel, chociaż jak się dobrze rozpatrzeć to można znajść coś tańszego.

Teraz czas na pytanie mój facet ma za parę dni urodziny i jednocześnie wyprowadza się do innego miasta Sad chciałabym mu zrobić niespodziankę i prezent pożegnalny, ale niestety szkoła zjada każdy mój ciężki grosz więc nie kupię mu perfum Hugo Bossa jak planowałam. Ze strony, której adres podałamy spodobała mi się lekcja gry w snoorkey, co on uwielbia ale niestety wszystko za co trzeba płacić odpada Confused Myślałam o oklepanej romantycznej kolacji ale nie układa się nam jakoś szczególnie, więc to nie ma sensu. Chciałabym mu podarować coś ładnego, żeby było widać że włożyłam w to serce. Macie jakieś oryginalne pomysły?
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnoręcznie wykonany album z Waszymi zdjęciami (na poważnie i w wersji romantycznej i z jakimiś cytatami, które Ci się z nim kojarzą bądź z humorem-zdjęcia ułożone tak by tworzyły jakąś historyjkę-do tego komentarze), jakaśramka na zdjęcia, kalendarz na nowy rok 2011 z Twoimi zdjęciami (ale to jużś się wiąże z jakimiś kosztami-bo fajnie by było umieścić w nim zdjęcia z jaskiejś porządfniejszej sesji-no chyba że takie masz Smile)
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 01:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta za mniej niż miesiąc, więc trzeba zacząć myśleć o prezentach... I tutaj mam dylemat. Nie jestem długo z moim chłopakiem, w święta będą dopiero dwa miesiące. W związku z tym mam problem co mu dać w prezencie - krótko jesteśmy ze sobą, więc najlepiej żeby było to coś niezobowiązującego, niedrogiego itp., ale żeby jednocześnie oczywiście coś znaczyło...
Myślałam, że najfajniej gdyby był to prezent wykonany przeze mnie własnoręcznie, ale oczywiście nie mam pomysłu :P
I tak sobie myślę, że może upiekłabym jakieś ciacha fajne, reprezentatywnie wyglądające, i zapakowałabym je do ładnego pudełka, co o tym myślicie..? Co prawda zje je i nie będzie pamiątki, ale będzie myślał o mnie przynajmniej podczas konsumpcji :P
Powrót do góry
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam problem ja jestem od 7 miesiecy i nieiwem co kupic chcialm cos małego na mikołaja i na gwizdke cos lepszego, z perfum to nie chce dawac
a możę ;
sweterek, golf, kosmetyki, plecak, zegarek, gogggle i rekawiczki na narty i rekawiczki skórzane, szalik, czapka, a nawet wycieraczki do auta, portfel , album ,bokserki
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 29, 2010 10:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9
Skocz do: