Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freja_x
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa niby tak, ale ja na ogół jak coś robię z myślą o kimś, tak bez okazji, to raczej nigdy nie daję tego w takiej zwykłej formie. Tzn. jak np. upiekę chłopakowi ciasteczka, to zawsze jakoś dekoracyjnie je zdobię i pakuję, to samo z jakimiś ciastami, czy tortami też zawsze staram się je ładnie zdobić, więc choćbym się wysiliła bardziej, to efekt i tak będzie niewiele lepszy od takiego zwykłego codziennego..
chyba będę musiała zacząć się uczyć robić na szydełku Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:41    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam kiedyś dwie miseczki zrobione na szydełku i usztywnione wodą z cukrem, świetnie wyglądają zwłaszcza z pisankami w środku na wielkanoc Wink
Powrót do góry
honey
Gość

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..mój facet będzie miał za tydzień urodziny więc wymyśliłam że skoro rysuje (nie tam jakoś szałowo ale jednak) to strzele mu coś fajnego na koszulce Smile farbki już zakupiłam, jeszcze musze kupić koszulke Smile tylko za bardzo nie wiem co narysować....
jeśli któraś robiła już koszulki to wszelkie wskazówki mile widziane ponieważ bede to robić pierwszy raz Very Happy
Powrót do góry
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie juz jakies prezenty? a może juz podarowałyśćie??
jakie ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Patryka

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po przemyśleniu mój prezent z ciachami odpada, bo dostał już ode mnie bez okazji moje popisowe babeczki, wiec podobnie jak u Frei nie będzie to coś niezwykłego...

a co do rysowania właśnie też się zastanawiam, jak wykorzystać to na prezent (podobnie jak Wy, też rysuję Very Happy)?? tzn co narysować, przecież nie autoportret :P
kurcze no... do świąt coraz bliżej, a mi nic nie przychodzi do głowy...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patyka, jeśli umiesz ładnie malować farbami namaluj obraz. Dostałam kilka od swojego faceta na moje puste ściany i jestem zadowolona Wink Pierwszy to wikińskie łodzie na morzu (on wie że lubię ten klimat), drugi zamek w Malborku, którym się zachwyciłam kiedy mijaliśmy go po trasie wracając z wakacji, a trzeci to była drapanka - na pomalowanej białą farbą chyba olejną, następnie pokrytą czarną farbą wydrapany widoczek żyletką, nożykiem lub innym ostrym przedmiotem. Mówi się, że nie powinno się dawać własnoręcznie namalowanych obrazów ale ja bylam bardzo zadowolona.
Co narysować? Znasz go, wiesz co lubi. Prawie każdy interesuje się jakąś kulturą Japonią, Skandynawią, może kulturą Indiańską albo lubi stare zamki, przyrodę odradzam za to martwą naturę. Jeśli nie masz pomysłów poszukaj inspiracji na stronie dla amatorskich rysowników. Swego czasu odwiedzałam portal rysuj.pl tam jest dużo fajnych prac ale też można zacząć wątpić w swój talent Wink
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa właśnie o to chodzi, że w sumie nie znam go za dobrze, jesteśmy razem od 1,5 miesiąca, i ciężko mi coś wykombinować, ale dzięki za rady, jak tak myślę, chyba faktycznie znajdzie się parę tematów na rysunek, malować niestety nigdy nie malowałam i nie będę eksperymentować Very Happy
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłabym dać komuś czegoś malowanego, szydełkowanego czy lepionego, bo sama nie chciałabym czegoś takiego dostać Confused Chyba że byłby to obraz np. Moneta Wink
A gdyby ktoś się do mnie wybierał z prezentem to preferują biżuterię i książki Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi prezentami trzeba ostrożnie bo nie każdy w tym gustuję a do tego trzeba mieć naprawdę niezłe umiejętności. Ze mną nikt nie ma problemu bo ja się cieszę ze wszystkiego jak dzieciak Razz A w tym roku na mikołajki dostałam praktycznie - mebelek, ciuszek i białego misiaczka oraz mnóstwo słodkości, natomiast siostra w ramach prezentu wpadła z winem i wszyscy byli zadowoleni Wink
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Boże zapomniałam o winie Shock alkohol przyjmuje w każdej postaci exlaim
Nimfo ja również cieszę się ze wszystkiego tyle tylko że nie zawsze szczerze, jestem złą kobietą Tooth
Powrót do góry
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robicie sobie dziewczyny Walentynki z chłopakami?
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja robię i rozmyślam nad prezentem w końcu wpadłam na to żeby kupić jakąś płytę.nie wiem jeszcze jaką ale wysyłam kumpla na zwiady co by mogło przypasić
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie robię, bo nie uznaję tego "święta", prawdziwe Walentynki obchodzę w noc Kupały 24 czerwca! Laughing
Ale w necie aż się roi od różnych propozycji i mimochodem natrafiłam na coś co nawet mi się spodobało: chodzi o walentynkowe karnety od niej dla niego, np. na upojną noc we dwoje, albo masaż robiony przez nią dla niego.
Najfajniejsze pomysły widziałam na tej stronie: http://forum.szafa.pl/46/1352199/walentynkowe-karnety-pomozcie.html
ale wiem że w sklepach typu empik, księgarnie, 1001 drobiazgów itp. można natrafić na gotowe. Chociaż oczywiście najlepiej zrobić samemu Laughing
Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł na te karnety. Very Happy
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na imieniny powinno sie cos kupic ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Forumowe "pogotowie" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do: