Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

biusty w mediach
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LauraMini
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 20:40    Temat postu: biusty w mediach Odpowiedz z cytatem

Chyba był już taki temat, ale raczej na starym forum.

Dzisiaj wpadła mi w ręce gazeta "Fakt". Już na starym forum pojawił się wątek jej dotyczący. W tej gazecie obrażano kobiety z małym biustem, wyśmiewano się, że płaskie, aseksualne itp. A wychwalano pod niebiosa duże i bardzo duże biusty np. uznając biust Ewy Sonnet za "nasz skarb narodowy". Ale dzisiaj byłam bardzo zaskoczona. Wyczytałam, że gazeta ta wyda kalendarz, który ozdobią zdjęcia nagich dziewczyn, a to, co mnie bardzo zaskoczyło to właśnie te zdjęcia. Zaprezentowano dziewczyny na lipiec (biust małe B, na oko), oraz na czerwiec (biust AA). Czyżby wreszcie doceniono małe biusty???
Reklama

Wysłany: Sro Gru 06, 2006 20:40    Temat postu:

Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 23:36    Temat postu: Re: biusty w mediach Odpowiedz z cytatem

LauraMini napisał:
Zaprezentowano dziewczyny na lipiec (biust małe B, na oko), oraz na czerwiec (biust AA). Czyżby wreszcie doceniono małe biusty???

Raczej wątpie, mam nieraz ta gazete w rekach , poniewaz kupuja ją w pracy. Na kazdym kroku obrazajakobiety, na przyklad zwracaja uwage ,jakiejs znanej osobie,że ma obwisle cycki i powinna nosic satniki do sukienek Confused , chwalą silikonowe cycki znanych osob i pisza , "no teraz to ma się czym pochwalić" Evil or Very Mad .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madia to najbardziej zaklamany przekaznik informacji dotyczacy wygladu zewnetrznewgo i kilku innych rzeczy.
Co prawda moze ma duzy wplyw na tredy i takie tam, ale jak same wiedzie kampania dave pokazala jak jest naprawde i sprzeciwia sie tym stereotypa i bardzo dobrze.
Jesli chodzi o wielkosci biustu w mediach to poprostu zalezy to od gazet ktora sie wezmie np. pleyboy lub ckm moze bedzie podatny na tredy w rozmiarach, ale reszta brukowcow raczej watpie
ale wystarczy kupic zwykle czasopismo dla kobiet np claudia, tina moja matka zawsze to kupowala a czasem trzeba bylo cos czytac i powiem szczeze ze nie pamietam zeby modelki kotre prezentuja tam mode byly bardzo obdazone przewaznie B
Wydaje mi sie ze poprostu pewiem rozmiar piersi jest przeznaczony dla pewnej grupy mezczyzn

Mozna tez zaobserwowac bardzo ciekawe zjawisko dotyczy ono rozmiaru piersi matki i predyspozycji rozmiarowych syna tej ze kobiety.
chodzi mi o to ze taki facet bedzie gustowal w rozmiarze przeciwnym do jego matki Smile tak wiec jesli matka ma duze to bedzie gustowac w malych.
fakt ten zauwazylem juz dawno ale nie mialaem odpowiedniej liczby dowodow na to.

pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale wystarczy kupic zwykle czasopismo dla kobiet np claudia, tina moja matka zawsze to kupowala a czasem trzeba bylo cos czytac i powiem szczeze ze nie pamietam zeby modelki kotre prezentuja tam mode byly bardzo obdazone przewaznie B

moze i tak ale tego typu gazety sa dla mlodych i starych, gospodyn domowych i zaprcowanych karierowiczek itd wiec logiczne jest ze w gazecie musi byc cos dla kazdego - wiec sa male biusty i duze biusty, chude(np rozmiar 34) i grubsze modelki(np rozmiar 44) moza tak wymieniac bez konca; a jesli nie zauwazyles tego zroznicowania to nieuwazne przegladasz tego typu gazety...
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez uwaznie i co do zroznicowania masz racje ale nie stawia sie tam pomnikow sylikonom i innym takim. poza tym sa to juz jakies gazety ktore prezentoja ze soba jakis poziom a nie jak fakt, ktorej jeszcze w rece nie mialem, bo szkoda mi czasu na czytanie czegos czym bym sobie siedzenie nie wytarl.
jednak co do modelek to D czy C to jeszcze tam nie widzialem chyba ze w odpowiednim temacie poswieconym stroja tym ze pania jednak ich rozmiar wywodzil sie z rozmiarow XL a nie z powiekszenia biustu.

pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na komentarz pod filmikiem z teledysku Paris Hilton?
Cytuję:
"Paris Hilton postanowiła spróbować szczęścia w muzyce. Obecnie teledysk do jej pierwszego singla "Stars are blind" jest juz gotowy, mamy dla was gorący materiał z planu filmowego. Na uwagę zasługuje, (mały ale zawsze), biust Paris, który przez chwilę miał swoje pięć minut przed kamerą, choć już od dawna debiutantem nie jest."
Tu link do filmiku:
http://www.smog.pl/wideo/844/teledysk_paris_hilton/
Freja_x

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Interii na "Facecie" jest temat: "Dosyć biadolenia o za małym biuście!" z wiadomych przyczyn włączyłam tą strone Wink

I.. nic... ;] nie ma tam nic ciekawego, same zobaczcie http://facet.interia.pl/news?inf=863409
myślałam, że napiszą coś konkretnego na plus dla nas.. no cóż Wink

Ale z ankiety wynika, że jak dziewczyny się czegoś wstydzą, to najczęściej jest to właśnie mały biust.
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:
Na Interii na "Facecie" jest temat: "Dosyć biadolenia o za małym biuście!" z wiadomych przyczyn włączyłam tą strone Wink
I.. nic... ;] nie ma tam nic ciekawego

Jak to nie ma nic ciekawego? Cytuję: "Z dużych jest pożytek dla dwóch. Jednym na tapczanie bawi się mąż, a drugim na podłodze kot."
Ten tekst jest obłędny Laughing
Freja_x

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak Bursztynku, ale z tego co pamiętam (nie chce mi sie tam jeszcze raz wchodzic i sprawdzac Wink ) to ten tekst nie jest z artykułu (zresztą szczerze wątpię żeby jakiś doktorek napisał coś takiego Razz ) ale to było w komenatrzach internautów Wink ale co by nie powiedzieć śmieszne, tyle razy jadą po małych biustach więc jak ktoś w końcu napisał coś na duży, to myśle, że nic sie nie stanie Wink
Powrót do góry
sijka

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie przeglądałam stronki w necie i na wp trafiłam na pewien artykuł o biustach. oto on: http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,8714949,wiadomosc.html?rfbawp=1170449809.042
zobaczcie komentarze. najlepsze są właśnie na temat biustu (a właściwie ogólnie ciała) kobiety na fotce nr 7. ona ma maleńki biust a mimo to nikt po niej nie "pojechał" że płaska, wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktoras z Was jest ze swietokrzyskiego, ale u nas w gazecie "Echo Dnia" w dodatku piatkowym, zawsze na koncu jest krzyzowka "ozdobiona" jakas naga dziewczyna. Ostatnio byly 2 z malym biustem Smile

Ale i tak straznie mi ta gazeta podpadla wczoraj. Czytalam artykul o nagrodach filmowych przyznawanych niedawno i dowiedzialam sie, ze Agnieszka Warchulska pod przeswitujaca bluzka miala "plaski biust". No sorry, ale autor tego tekstu troche za duzo sobie pozwolil! Poczulam sie glupio czytajac cos takiego i myslac sobie, ze rownie dobrze ktos moglby o mnie cos takiego napisac Confused
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edytko, ja tez jestem ze świetokrzyskiego Razz a w "Echu" ( zawsze zaczynam oglądac od ostatniej strony Wink ) juz nie raz widziałam dziewczyny z małym biustem i czasem prezentowały sie wiele lepiej niż te z wiekszym.. A dziennikarz, który zamiast opisywać wydarzenia zajmuje sie sukienka, fryzura czy biustem aktorki jest dla mnie dnem Confused świadczy to o tym ze za wiele na studiach sie nie nauczył
Powrót do góry
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet nie komentuje tekstów zakłamanych brukowców czy innego tego typu ścierwa Confused Nie wiem jak Wy, ale ja wole oglądać dziewczyny z małym, jędrnym biustem niż np. wypicowane lale z dwiema sztucznymi piłkami na klacie Confused (Wink)
Powrót do góry
Aleksandra84
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna Figura
Rocznik 1962. Biust Hollywoodzki. Towar eksportowy, biust na miarę światową. Przez wiele lat funkcjonujący jako symbol seksu w polskim kinie. Po udziale w takich filmach jak: "Pociąg do Hollywood" czy "Kingsajz" Katarzyna Figura stała się czołową gwiazdą polskiego kina. Jej urodę docenił też m.in. magazyn "Playboy", oferując za sesję zdjęciową z jej udziałem, 34 tys. dolarów. Jest również jedną z niewielu aktorek polskich, które pracowały w Hollywood. W międzyczasie - właścicielka sex telefonu (już nie), sex zdjęć, notorycznie w latach 80 i 90 goszcząca na okładkach największych pism.

a jak takie cos moze napisac dziennikarz o kobiecie lub nawet jakiejkolwiek jej czesci??? towar eksportowany...nie no bez komentarza... aczkolwiek biust kasi figury ktory mimo wielkosci uwazam za nieladny delikatnie mowiac obwisly itd jest w 10 najladniejszyc??? bo co bo duzy??? no i znow duze triumfuje buuuuuuuu
atsenka

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi dziś wpadł w ręce "Fakt", przeglądam i trafiłam na taki oto artykuł :
"Praca Kate Moss jest ciężka. Podczas sesji na Karaibach nie dość, że okropnie wiało, to jeszcze kostium zjechał jej aż do kolan! Nic dziwnego- aby biustonosz miał się na czym trzymać, potrzebny jest biust."
No i obok oczywiście zdjęcie nagiego biustu Kate. Podłośc ludzka nie zna granic.
No comment.....
Reklama

Wysłany: Sro Mar 28, 2007 14:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do: