Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

biusty w mediach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AnnaB1983 napisał:
Ale znam osobiscie mężczyzn którzy sie Swiec zachwycaja a ja nadal nie rozumiem czym. Ostatnio na swoim blogu bodajże pokazuje naga pupe w stringach. Bez przesady, żenada!

No np mój facet. Choć ma uczulenie na plastiki twierdzi, że ona nie jest plastikiem Bad Grin akurat. Niestety on ma właśnie taki typ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 10:27    Temat postu:

Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[img]http://e2.pudelek.pl/p2686/2d5c871200093d2c4cc0496f[/img]
Spójrzcie jeden z najseksowniejszych aniołków, jedna z najseksowniejszych kobiet a biust ma jak wiele z nas tutaj?
Skad biorą się zatem nasze kompleksy?
Nie wiem jak to jest ,że jej biust w biustonoszu jest duży ( pewnie push-up bo ja w nim tez mam fajne balony).
Wiecie powoli zaczynam się leczyć z kompleksu..Smile
Jeszcze pewna sytuacja moj facet złapał się za swoja pierś żartem następnie ja złapałam się żartem za swoją pierś a on powiedział : "e tam ja nie mam się co równać z Twoimi" to zdanie jakby pokazało mi ,że uważa iż mam spory biust:) bardzo mnie tym podbudowałSmile
Powrót do góry
klauko
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie biust jak Lima i macie kompleksy? :O Chyba naprawde sie Wam nudzi i wymyslacie te kompleksy...
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojemu biustowi daleko do biustu limy i stąd kompleksy - nie wydaje mi się zeby któraś z nas miała takie piersi
będzie 53!
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w piersiach Limy bez biustonosza nie widzę fenomenu.. A miałam na myśli wielkość a nie kształt.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak ma większe niż ja a o kształcie mogę tylko marzyc - moje wiszą i są pomarszczone Sad
będzie 53!
Powrót do góry
klauko
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie mi chodzilo o wielkosc... Ja marze o takim biuscie... Jesli dla kogos on jest maly to ja nie wiem co sie temu komus podoba, wielkie nieproporcjonalne wymiona?
Powrót do góry
Mięta
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała taki biust, to by mnie tu nie było. Cool Kształt to nawet podobny do mojego, ale są duuuużo większe. Może na końcu kuracji moje będą podobne. Laughing
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te czarno białe i te kolorowe to jedna osoba czy ja czegoś tu nie rozumiem :P Panią Limę kojarzę z wybiegów Victoria's Secret ale te czarno-białe coś mi jej nie przypominają. Jakkolwiek biust z czarno-białych fot a ten z kolorowych to zupełnie co innego. Ten z czarno białych jest mocno prześwietlony gdyby tak wyglądał w rzeczywistości to prawie jak mój.. bo tylko kształtem a wielkością wiadomo ;p a biust na kolorowych to zupełnie inna bajka, w żadnym puszku nie mam rowka, chyba że ma mega gąbkę i dobrze zbiera. Ale efektu z foto 1 kolorowe nigdy nie miałam.. ja po prostu nie mam tyle ciałka na piersiach.. nawet jakby wziąć spod piersi z pleców i pod pach to nie ma tyle.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Meciu widzę ,że tylko TY mnie zrozumiałaśSmile dla mnie biust na czarnobiałych i na kolorowych to zupełnie inaczej wyglądające biusty dlatego napisałam ,że ma biust jak wiele z nas tutaj i dlatego wkleiłam zdjęcia topless i w biustonoszu. I nie wiem jak to jest ,że w biustonoszu jest 3 razy większy..
My rezygnujemy z mega push-up a może jednak warto się na nie kusić skoro takim efektem w necie jarają się faceci..;/ A kobiety jak widzę również.
Według mnie to są piękne biusty,np te:
i dlatego tu jestem...

[img]http://e.smog.pl/s2421/8710abf6002224c9505f9062[/img] <-- nie mogę dodac tego zdjęcia a biust naprawde super.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też liczę na coś większego niż mam dlatego tu jestem i dlatego jem te wszystkie kozy itp.. ja mam taki gust.. zarówno nie lubię jak facet jest za chudy jak i kobieta.. lubię jak facet ma szersze ramiona i wypukłą klatkę piersiową i to samo podoba mi się u Pań, po prostu to wg mnie ładnie wygląda. Tak samo jestem zdania, że trzeba mieć pupę.. zarówno u Pań jak i u Panów. A brzuch, uda.. jak się ma podstawy to reszta nie jest taka ważna :]

A push-upy to ja mam ;p.. w sumie chodzę na codzień w lekkim pushupie.. w takim z usztywnieniem. W extra gąbkę się już nie pakuję bo mój facet się ze mnie śmieje :P W sumie miękkusie albo bezstanika noszę tylko w domu albo latem-wiosną. Na zimę/jesień wolę pushka bo wtedy cokolwiek odznacza się pod bluzką/kurtką.... w miękkusiu i kurtce byłabym płaska totalnie.

Zdaje sobie sprawę, że jest multum małych biustów, właścicielek, które są modelkami/aktorkami ale mi się to nie podoba. Również dobrze, mogą mi się nie podobać piegi, brązowe oczy czy noszenie krótkich paznokci. Jeśli mogę.. będę próbować się doskonalić - z tym, że jeśli chodzi o biust to długa i wyboista droga doskonalenia Smile

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lima bez biustonosza nie robi wielkiego wrazenia, choc biust ładny, bardzo ksztaltny, ale nie jakis wielki. A moze w biustonoszu to photoshop?
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo jak i u Pań tak i u Panów lubię proporcjonalną budowe pupa klatka piersiowa i te sprawy:)
I niestety ja też z push-upem się nie rozstaję ale nosze tylko takie które zajmują 1/3 miseczki inne uważam za oszustwo względem samej siebie;)
W domu na co dzień chodzę w zwykłym koronkowym ale do wyjścia coś co ładnie mi ukształtuje biust.
Tak biust Limy ładny, kształtny ale w biustonoszu jest po prostu duży może to właśnie photoshop lub biustonosz na maxa gruby.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdjęcie co aaania91 wrzuciła- jej, jak to możliwe, że takie piersi i taki brzuszek i w ogóle sylwetka? Zazdroszczę...
Powrót do góry
Moniśka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny urzekła mnie pewna wypowiedż w sprawie Siwiec :
Cytat:
Facet prawdziwy :
"bohaterka" kolejnego prymitywnego lansowania; gdyby byla to ostatnia kobieta na swiecie, nie tknął bym jej nawet palcem..brzydze sie plastikiem, proznoscia, satanizmem, sztucznoscia. Tak juz jest, sa koneserzy nie tylko kobiecego piekna ale i wielbiciele tandety. Wmawianie nam, ze to pieknosc,to obrazanie naszej wrazliwosci i inteligencji. Celowo promuje sie dzis brzydote, chłam, szmire, tandete etc.
Piekno jest czyms trwalym. Piekno sie wciaz odkrywa w prawdziwie pieknej kobiecie, bo ono jest czym oczuwalnym, naocznym i namacalnym;) i nieprzemijajacym. Osobowosc, czar, smak, klasa, bezpretensjonalnosc, urok, powab...to wszystko to, czego brakuje tej "bohaterce"

Boże spraw, żeby wszyscy faceci tak myśleli Good Job

Zgadzam się, ta kobieta ze zdjęcia ma ładne piersi, najbardziej podoba mi się to, że są tak blisko siebie... moje największe marzenie.
Reklama

Wysłany: Pon Lut 17, 2014 19:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: