Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co u was? O wszystkim i o niczym
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 10:22    Temat postu: Co u was? O wszystkim i o niczym Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny! No to zakładam ten wątek, w którym można bardziej rozwinąć myśli - tak jak na czacie ale bez ograniczenia znaków Very Happy

Więc w takim razie co u Was? Ja mam ostatnio zastój w kuracji, ale bawię się teraz w słuchanki i zobaczymy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 04, 2014 10:22    Temat postu:

Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba polubiłam moje piersi takie, jakie są. Jakiś tydzień temu po raz pierwszy przejrzałam się w lustrze nago, i to stojąc (moje są większe jak siedzę) i... nie bylo tak źle. Wcale nie są takie małe, oczywiście, mogłoby być duużo lepiej, ale myślałam, że jest gorzej Smile Jedyne co teraz robię, to używam serum do biustu - w tej chwili z Bielendy, ale wkrótce wracam do Eveline. To z Bielendy jest droższe, mniejsza pojemność, i chyba nic nie daje nawet, więc zdecydowanie wolę Eveline Wink
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie polubię swoich piersi! są za małe nie spełniają moich oczekiwań... poza tym mśj związek się rozpada. Postanawiam całe życie przeżyć sama. Nie znajdę nikogo więcej kto zaakceptuje moje piersi... ale to nie powód. Powodem jest to, że nie potrafię żyć z drugą osobą. Nie jestem szczęśliwa. Chyba żadem facet na świecie nie spełni moich oczekiwań. Oj wiem, głupia jestem Very Happy
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijabi wcale nie jesteś głupia! To normalne że masz wymagania wobec swojego partnera, byłoby dziwne gdybyś ich nie miała. Lepiej być nieszczęśliwym samemu niż w związku.
Ja też mam duże wymagania, od znajomych i rodziny ciągle słyszę 'na kogo ty czekasz? Na księcia z bajki?' po tym oczywiście śmiech i stwierdzenie że trzeba brać co dają... Ale to bez sensu, wiem jak dużo mogę ofiarować drugiej osobie w związku, więc czemu mam być z kimś kto mi tego nie odwzajemnia?

Nostress jak to możliwe że nigdy nie oglądałaś się w lustrze? (wiem że dzieciństwo się nie liczy) Tak z technicznego punktu widzenia?
Dobrze że wreszcie się przełamałaś Smile
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Lains! Smile Pocieszyłaś mnie bardzo. Mi wszyscy mówią, że mam być ze swoim i żebym przestała wymyślać. Ale to moje życie. Mi ma być dobrze... Zgadzam się z Tobą zupełnie Wink
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lains, od paru lat nie przeglądałam się w lustrze całkowicie nago, zazwyczaj byłam naga poza stanikiem. Ogólnie parę lat nie widziałam moich piersi w lustrze, zazwyczaj patrzyłam na nie z góry :P
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nostress - dziwne! Strasznie dziwne! Ja się codziennie przeglądam :P haha Very Happy
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też Smile Ale fajnie Nostress, że zaczęłaś akceptować Smile Ja swoich nie potrafię niestety, ciąglę walcze, żeby być z nich zadowolona. Marzę, żeby pewnego dnia spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć "Ej, jest dobrze!".
Mijabi- dokładnie jak mówisz, to twoje życie. Wiadomo, każdy ma wady, grunt, żeby dobrać się z taką osobą, której wady możemy powiedzmy "przeżyć". Jeżeli czujemy, że jednak się męczymy to faktycznie, warto się zastanowić. Pomijając oczywiście fakt, że wszędzie są lepsze i gorsze dni.
Jeżeli jednak jesteś faktycznie nieszczęśliwa, to się nie zmienia i trwa dłuższy czas, może faktycznie lepiej pozwolić znaleźć sobie - i tej drugiej osobie szczęście gdzie indziej. A czy przejdziesz sama przez życie? Tego nie wiem, jednak uważam, że życie jest nieźle pokręcone i nigdy nie wiadomo co nas spotka, więc trzeba być dobrej myśli. Gdyby każdy każdemu pasował to na jakiej podstawie ludzie dobieraliby się w pary, byłoby im wszystko jedno. Dokładnie jak mówisz- tobie ma być dobrze, nikt za ciebie życia nie przeżyje- każdy ma własne, swoje szanse i wybory.
Głowa do góry, życzę ci duużo szczęścia Smile Wiem (głównie z autopsji..), że sporą cegiełkę do tego szczęścia dołożyłby fakt zaakceptowania swojego wyglądu.. Wszystko z czasem, powodzenia :*
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucrecia - kocham Cię! Smile dziękuję, że to napisałaś Wink
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lip 13, 2014 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazano mi napisać na SB to piszę Very Happy
Jak wam lato mija? Ja wam powiem, że dobija mnie ta moda na noszenie leginsów zamiast spodni i szortów krótszych niż moje majtki... czuję się na polu jak salceson Neutral
Ale pochwale się też. Jako iż zauważyłam że sylwetka wygląda dużo lepiej jak jest wyprostowana, postanowiłam się na tym skupić i coraz mniej się garbię. Nie dość że lepiej wyglądam wtedy to jeszcze kręgosłup mniej mnie boli. Same plusy! Smile
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lip 13, 2014 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Miło!
Ja za to jestem za chuda na leginsy...phi...
I nie mam cycków. I chłopaka też już nie mam...
muszę się wziąć w garść. Powiem szczerzę, że też się prostuje ale tylko jak chodzę (na stojąco) jak siedzę nie potrafię...
A lato tego roku jest niezwykle nudne. Będę nosić aparat na zębach! Very Happy
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro plotkowe to pozwólcie, że napiszę post pod postem...
Jestem wkurzona! Moja kochana mama... jak zwykle musiała totalnie mnie zdołować.
Wczoraj łaziłam sobie w koszulce na ramiączkach i stanik miałam też. A ona do mnie: czemu chodzisz bez stanika? A ja, że mam stanik... a ona tak strasznie zdziwiona: gdzie ty masz te cycki?
Nie wytrzymuję mieszkając z takimi ludźmi...

Jak tam wasze cycki? Smile
Powrót do góry
Lains
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z was miała kiedyś zapalenie gruczołu bartholina? Bo po przejrzeniu for wydaje mi się że mnie to dopadło Sad zapisuje się do ginekologa i czegoś się dowiem, ale jeśli którejś z was się to przytrafiło to niech napisze coś o leczeniu tego.
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mijabi te matki to chyba wszystkie takie same. Jak coś na temat cycków nie dotną to chore chodzą.
Mi moja ostatnio zamknęła strój kąpielowy z wszytym stanikiem u siebie w pokoju. Zorientowałam się dopiero jak wychodziłam z domu i zaczęłam się pakować nad wodę. Chcąc nie chcąc musiałam wziąć zwykłe bikini bez wkładek i wyglądałam totalnie płasko. Masakra ale na szczęście nikt przy mnie nie komentował.

W sumie to może i dobre na kompleksy bo na codzień w push-upie biegam. Ot przypomniałam sobie jak wyglądam bez niego :P Ale moment rozebrania się na plaży i czekania na ewentualne spojrzenia i komentarze to był koszmar.
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijabi- choć to Twoja mama, nie rozumiem po co mówi takie rzeczy? Zapewne nie raz takie przykrości od niej słyszałaś? Być może sama ma jakieś kompleksy i w ten sposób się probuje dowartościować?
Ja miałam Bartholina, wiele razy u mnie pomogły maści z antybiotykiem, ale u mojej znajomej skończyło się szpitalem i nacinaniem.
Ja dla odmiany jestem gruba w tej chwili, mam mega cellulit, a bez głodzenia nie umiem schudnąć, a wręcz tyje.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 25, 2014 07:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27
Skocz do: