Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co u was? O wszystkim i o niczym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też to mam! Chroniczne zmęczenie Neutral Podejrzewam, że to ta zima. Normalnie mogłabym ciągle spać Smile
Mam pytanie z innej beczki- znacie jakieś sposoby na rozszerzone/ zatkane pory na nosie i w okolicach? Normalnie już się długo z tym borykam i nie wiem jak dziadostwo zwalczyć.
Co do kuracji to już tydzień jadę na 1/3 lyzeczki kozy- mieszam z miodem i siup! Popijam szybko zieloną herbatą. Na razie sama koza, ale pewnie dzisiaj włączę koper bo on robi dobrze na układ trawienny a to u mnie bardzo wskazane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 22, 2016 12:05    Temat postu:

Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jednak okazało się że to nie zima a ciężka infekcja zatok która zakończyła się antybiotykami...

To na rozszerzone czy zatkane? :P bo to nie to samo. Niestety zmagam się z tym od lat i wizualna strona mojej cery strasznie na tym cierpi.
Na rozszerzone polecam zimne okłady, toniki ściągające z alkoholem i regularne peelingi.
Jeśli chodzi o zatkane fajnie mi się sprawdziła ta prosta maseczka. Tylko trzeba z nią uważać (nie popełniaj moich błędów!Wink ) bo jak masz delikatną skórę to potwornie boli xD no i unikać włosów trzeba... Ale fakt faktem u siebie od razu zauważyłam różnicę.

No to ja dalej tylko wiosło i medytacja przez antybiotyki ale jakoś ładnie wyglądają moje piersi... wygląda na to, że sama autosugestia na mnie działa (?) Very Happy
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe Smile Oj, to przykro mi, że masz z zatokami problemy, wiem, że to nic miłego Sad Jakie medytacje teraz masz? Dalej nasze słynne "groooow"?
Kochana ja sama nie wiem, bo po bokach mam tylko rozszerzone tak między nosem a policzkami, a na samym nosie mam zatkane Sad Co za dziadostwo.
Nigdy nie miałam problemów z cerą, a tu się przyplątało. Dziwne, zawsze robię dokładny demakijaż, używam micelarnego, oczyszczam żelem, nie używam żadnych ciężkich kremów, broń Boże z parafiną.

W grudniu bodajże byłam na jakiejś tam darmowej dermokonsultacji w aptece i mi ta babka poleciła La Roche Posay- seria Effaclar. Miałam żel do mycia twarzy (właśnie się skończył), krem Effaclar DUO + oraz żeby zbyt mocno nie przesuszyć skóry krem La Roche Posay Hydraene Legere. Nie wiem czy szał jest, chyba nie. Trochę mam teraz suchą skórę na buzi, a te głupie zatkane pory na nochalu jak były tak są Sad

Dzięki za podsunięcie maseczki, wypróbuję i podzielę się efektami :*
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak tylko uda mi się wyjść wcześniej z pracy to kupię zioła. DOUBLE POWER! XD
No całe życie... nawet zdążyłam się przyzwyczaić xP

A nie. Teraz ciągle słucham jednej, którą wcześniej. Dokładnie tę https://www.youtube.com/watch?v=2rlAOF7jGLo

Zrób zdjęcie i podeślij. Tylko z bliska i wyraźne xd to myślę, że będę miała szansę ocenić i coś podpowiedzieć.

Dużo tego... Ja tam nie lubię aż tyle chemii:P
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam, że pomoże ale mam wrażenie, że chyba szału nie ma. Robiłam tę maseczkę od Ciebie i faktycznie kilka wylazło, ale inne jeszcze siedzą Sad Ale po jednym razie to wiadomo, że cudów nie będzie Smile Muszę wytrwale. Aaaa to ta medytacja Smile Pamiętam ją! Natchnęłaś mnie chyba Very Happy
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby były cuda to polecam kwas hialuronowy. Większość wągrów mi po nim znika Very Happy tyle, że to u kosmetyczki i kosztuje...
Jednak z drugiej strony osobiście polecam się szarpnąć 2-3 razy a potem dbać, to efekt na długo się utrzymuje. Mi pomogło. Chodzę właśnie na kwas i mikrodermabrazję.
Tyle, że u mnie jest tak źle że mam blizny i leczę się u dermatologa Confused

No, bez kitu jestem z niej bardzo zadowolona Very Happy nie wiem jak mogłam wcześniej nie słuchać. Zwłaszcza, że piersi dalej dobrze się trzymają po okresie.

No i udało mi się w końcu zawędrować do sklepu zielarskiego! Obkupiłam się i zaczęłam dziś kozieradkę znowu. Cały czas był wiesiołek więc tylko czekam na efekty Very Happy
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wierzbę jeszcze pijesz?

Ja się do kosmetyczki wybieram jakos pod koniec maja Very Happy Dobrze, że mówisz o tym kwasie, zapytam kosmetyczkę o niego Smile Mikrodermabrazja super sprawa, na razie sama sobie robię- sodą oczyszczoną hehe Smile

A propo cery jeszcze- wczoraj użyłam sobie próbkę kremu Vichy liftactiv bodajże to był- rewelacja Smile
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie ale kupiłam (bo skończyła mi się praktycznie wtedy co koza) więc za jakiś czas też ją dołączę. Nie chce wszystkiego naraz ^^

Jeżeli nie ma przeciwwskazań skórnych to polecam - testowane na littleevil ;D
Taaa xD
Chciałabym, żeby soda działałaby jak mikro, ile kasy bym zaoszczędziła xD
No niestety nic nie zapewni Ci takiego efektu jak ścinanie naskórka drobinkami diamentów xD I też nic mi tak świetnie nie spłyciło blizn. Żałuję, że dopiero 4 lata temu zaczęłam na to chodzić. Tak to teraz pewnie nie było by już śladu. Ale, wszystko w swoim czasie Wink

Ja tam próbkom nie ufam. Już nie raz, nie dwa przejechałam się na tym że faktyczny produkt jest dużo słabszy niż tester. Niestety bardzo powszechny chwyt marketingowy.
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucrecia, przypomniało mi się, że na zaskórniki można sobie kupić urządzenie do peelingu kawitacyjnego.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za porady, skorzystam Very Happy Ha, wiadomo ze soda to nie diamenty Very Happy Ale wybiorę się na pewno do kosmetyczki. Ten liftactiv rzeczywiście jest fajny bo moja mama ma normalne opakowanie i testowalam Very Happy Ale ogólnie z testerami to masz Littleevil świętą rację - też nieraz zaliczyłam zdziwko z tego tytułu Very Happy Tester super, a produkt- taki sobie Smile
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny co sądzicie o takich torbach ekologicznych jak np allbag ma w swojej ofercie ? Chciałabym sobie kupić takie na zakupy ale nie wiem czy to nie będzie troche kiczowate :P
Powrót do góry
pasjonatka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się, bo jest piątek <3 Smile
Powrót do góry
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie kiepsko, tata jest na odwyku w ośrodku OAZA i jakoś ciężko mi z tym wszystkim ...
Powrót do góry
Nika2005
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie całkiem dobrze, kończę wreszcie remont mieszkania i jeszcze tylko położyć tapety na ścianie w pokoju i spokój. Nareszcie! Bo takie mieszkanie na tzw. walizkach mnie męczyło strasznie.
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś się żyję. Po uciążliwym bezrobociu trafiłam w końcu na niezłą pracę, więc nie narzekam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 09:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 25 z 27
Skocz do: