Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kobiety, dałyście się zwariować
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maz
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 18:16    Temat postu: Kobiety, dałyście się zwariować Odpowiedz z cytatem

SERIO!

Każde piersi są piękne.

Nie starajcie się być takie same.

Dbajcie o siebie, ale nie wpadajcie w paranoję!

Współczuję Wam, ale tylko dlatego, że brakuje Wam miłości.

Nawet wklęsłe piersi nie powinny być przyczyną smutku.

Świat oszalał, ale nie musicie być jego częścią.

Macie w środku siłę, która nie kończy się na waszych sutkach.

Nie odwracajcie się od siebie samych. To strasznie smutne!

Nie akceptując siebie, przestajecie odczuwać miłość do innych!

Wszystko dookoła zwariowało i Wy jesteście również winne.

Szukajcie równowagi, szukajcie siebie.

Nie jestem kobietą, ale kiedyś na pewno nią byłem, kiedyś też pewnie będę i nie chcę żyć w świecie, w którym kobiety nie akceptują swojego biustu.

KROPKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 26, 2014 18:16    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację drogi mężu, zgadzam się z Tobą. Ale wiesz co wyczytałam w książce słynnego polskiego seksuologa? Że jeśli kobieta np. strojem spłaszcza sobie biust to wykreśla z grona adoratorów 3/4 panów.. Wierzyć nie wierzyć? Jak kobiety coś takiego czytają to co mogą pomyslec?
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie jestem kobietą, ale kiedyś na pewno nią byłem, kiedyś też pewnie będę i nie chcę żyć w świecie, w którym kobiety nie akceptują swojego biustu. "

ekhm. Daj przykład i zaakceptuj siebie kimkolwiek jesteś, kobietą czy mężczyzną.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet mowi, że mógł być kobietą w poprzednim wcieleniu zapewne. O to chodziło w tej wypowiedzi.
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś pomyleniec w każdym razie...
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie nie ma prawa się wypowiadać ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia.
Już nie wspominając o tym, że ja siebie akceptuję ale chcę lepiej wyglądać, tak jak ze zwykłymi ćwiczeniami. Robię to dla siebie. Mojemu chłopakowi moje piersi się podobają, ja też nie narzekam już. Jak się uda to będę szaleć z radości, jak nie to trudno.
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ni no, Pan miał prawo wyrazić swoje zdanie. Każdy myśli i robi jak uważa za stosowne. Na pewno Mąż nie chciał nas obrazić ani nic takiego, a wzmocnić poczucie własnej wartości, żebyśmy się tak mocno biustem nie przejmowały.
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiem, wiem. Nie chciałam żeby to zabrzmiało jak atak. Ale uważam, że mimo wszystko nie nie powinno się wypowiadać w temacie jeśli nie ma się o tym zielonego pojęcia.
Zwłaszcza, że nie chce niczyjego współczucia.
Nie brakuje mi miłości.
Nie mam wklęsłych piersi oraz one nie powodują mojego smutku.
Wiem, że mam siłę i przekazuję ją na inne rzeczy bo mam większe problemy w życiu.
Nigdzie nie napisałam, że nie akceptuje siebie.
I niby czemu jestem winna? Bo chce mieć proporcjonalną sylwetkę? Idąc tym tropem myślenia powinnam się przestać czesać, ćwiczyć czy ładnie ubierać.
Po tym poście poczułam się jakby mi ktoś wmawiał, że mam problem ze sobą przez biust i na siłę próbuje mnie pocieszyć.
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Biust nie jest problemem. Po prostu chcemy lepiej wyglądać. Każdy chce czegoś od życia. Każdy chce być w czymś lepszy. To co w tym złego, że dążymy do doskonałości??
Po za tym co ta osoba robi na tym forum? Skąd komuś przyszło do głowy by tutaj pisać takie rzeczy.
Ja nie wiem... Very Happy
Poza tym, ta bzdura o wcześniejszych wcieleniach... ja w coś takiego nie wierzę.
Powrót do góry
sequana
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem od niedawna bierną obserwatorką forum. Dla swojego biustu nie zamierzam jeszcze nic robić poza piciem ziół jak skończę karmić, dlatego jeszcze nie "ujawniłam się".
Czytam wypowiedzi Pań na różne tematy i widzę codzienną walkę zdeterminowanych kobiet o piękny biust, czasem za wszelką cenę.
Sądzę, że jesli ktoś się kocha, tak jak pisze autor, to nie musi niczego zmieniać w swoim wyglądzie a jedynie dba swe ciało. Całe to forum jest jednak o takich osobach jak ja - niedowartościowanych, nie czujących się dobrze z własnym ciałem i chcących poprawić to czy owo,
Uważam że littleevil ma jakiś problem z akceptacją siebie, gdyż musi się bronić jak lwica przed zwykłym wyrażeniem czyjejś opinii...
Czy na prawdę musisz być taka nietolerancyjna?
Skoro ta wypowiedź Cię nie dotyczy to po co się wypowiadasz? Przecież masz dużo miłości, piękny biust itp. itd. Może to dotyczy takich ludzi jak ja?
Niepewnych, zagubionych. To Ty nie rozumiesz innych...

Każdy ma prawo wierzyć w co chce. Gdyby pisał o Bogu katolików pewnie nikt by nic nie powiedział...

"Po za tym co ta osoba robi na tym forum? Skąd komuś przyszło do głowy by tutaj pisać takie rzeczy." widzę, że tylko panie z problemami maja monopol na pisanie i powinno być jak 30 lat temu - kontrolowanie co kto napisał i że nie miał do tego prawa... Internet jest wolny...

Wielka szkoda, polubiłam czytanie wypowiedzi pań, ktore znalazły w sobie ogromną determinację do uzyskania wymarzonego efektu. Jednak wypowiedzi osób jak littleevil sprawiają że przestałam wierzyć w to że można to robic dla siebie. Doszłam do wniosku, że każda z nas chce po prostu wyglądać jak ktoś inny, najlepiej spełniać wymogi dzisiejszego świata dotyczące piękna, podobać się komuś. Bo co tak na prawdę bedziemy z tymi pięknymi biustami robić, jeśli nikt ich nie będzie widział poza nami? Co wtedy? Ja wiem że chę wyglądać atrakcyjniej dla innych. bo dla mnie samej to one moga zostać takie jak są.
Jeśli nadal nie widzisz tego u siebie littleevil to nie znasz własnej natury...i może warto, jak radzi Mąż w pierwszym poście, poszukaj siebie.
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akceptacja nie ma nic wspólnego z bronieniem własnego zdania. Życie nauczyło mnie, że jeżeli samemu się dobitnie nie wyrazi, to każdy będzie Ci wciskał wszystko i wejdzie Ci na głowę. I to w każdym temacie. Jestem osobą dumną i indywidualistką dlatego "moje musi być na wierzchu". Kwestia charakteru.
Gdzie tu nietolerancja? Nietolerancją było by gdybym zaczęła obrażać użytkownika "maz", po prostu uważam, że wypowiadanie się mężczyzny o piersiach ma taki sam sens jak wypowiadanie się kobiety o penisie czy człowieka jak to jest być mrówką.
Czemu się wypowiadam? Bo to forum, do dyskusji. Wyrażam moje zdanie, każdy ma tu do tego prawo. Poza tym skąd wiesz, ze nie rozumiem? Może też taka kiedyś byłam? I nie uważam, że aby wyjść z tego potrzebne jest współczucie. Wsparcie owszem, ale nie współczucie które bije z tego posta. Litowanie się to najgorsza rzecz.

Oj wierz mi, powiedziałby.

No właśnie, internet jest wolny dlatego też się wypowiedziałam. Trochę to sprzeczne.

Na prawdę nie rozumiem co moja wypowiedź ma do takiego toku rozumowania. Ja tam nie chce wyglądać jak ktoś inny, zresztą nigdy nie chciałam, nawet jako dziecko. Nie mam zamiaru za wszelką cenę mieć biustu w rozmiarze 75G. Jak pisałam, chce mieć proporcjonalną figurę, choćby po to, żeby nie mieć problemów z doborem ubrań.
Poza tym czemu ma nikt nie widzieć? Szczerze? Podejście robienia czegokolwiek dla innych jest moim zdaniem najgorszym jakie może być (mówię tu o zmianach siebie). Powinniśmy się zmieniać tylko dla siebie, dla swojej własnej akceptacji i dobrego samopoczucia. Może właśnie przez to podejście jest Ci tak źle? Ja na początku też chciałam się zmienić dla innych. Miałam ciągle doła i kuracja w ogóle nie szła, w końcu jednak pogodziłam się ze sobą i zaczęłam od nowa bo zaakceptowałam siebie i chciałam sama dla siebie coś poprawić. Dzięki temu nie załamuję się jak nie ma widocznych efektów i nie poddaję się. Ciągle czuję się dobrze i zresztą dzięki temu mam aktualnego partnera. Tak samo jest z ćwiczeniami. Akceptuję siebie, jestem akceptowana przez innych ale sama dla siebie chcę co nieco poprawić choć i tak ciągle dostaje komplementy, że jest super. Po prostu wiem, że stać mnie na więcej i dążenie do tego sprawia mi przyjemność.
Znam ją doskonale, tylko nie wszystko widać na pierwszy rzut oka, a zwłaszcza przez literki na monitorze. Jak dla mnie nie muszę nic szukać bo znalazłam już wszystko co potrzebowałam.
Poza tym, żeby nie było jak z poprzednim postem, zacytuję go: "Nie chciałam żeby to zabrzmiało jak atak." Wink
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta osoba to nie Mąż tylko maz. To po pierwsze.
Ja np uważam, że skoro forum jest poświęcone powiększaniu piersi to osoba temu przeciwna nie musi się tutaj wypowiadać. Ale w każdym razie może. Chodziło mi w każdym razie o to, że to ciekawe jak taki ktoś znalazł nasze forum, podejrzewam też, że to coś rodzaju fejk, może jakaś kobieta z problemem małych piersi. Bo nie pojmuję jak jakiś facet mógłby się zainteresować czymś takim.

I ja też nie chce wyglądać jak inne, chce wyglądać jak ja ale lepiej bo teraz nie wyglądam atrakcyjnie a uważam, że też zasłużyłam by czuć się dobrze i podobać się. To chyba lepiej kiedy próbuję się zmienić i dążę do celu zamiast snuć się po kątach, załamywać ręce i płakać. Maz potraktował nas trochę jakbyśmy się czuły odmieńcami pokrzywdzonymi przez los, a my przecież nie siedzimy tu i nie użalamy się a pomagamy sobie nawzajem. po prostu źle nas zrozumiał a wypowiada się jak psycholog specjalista.

pozdrawiam

littleevil trzymaj się jak Cię popieram Wink
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej toż to słodkie Smile Fajnie wiedzieć, że oprócz tych co wyzywają dziewczyny od desek albo tych co uważają, że kobieta powinna mieć czym oddychać są również tacy faceci, którzy pokochają każde piersi niezależnie od rozmiaru.
Jestem pełna podziwu dla tych dziewczyn, które swój biuścik w pełni akceptują. Taka Kate Hudson np. mnie zadziwia. Ja poza domem najbezpieczniej się czuję w push-upie. Niestety.
Świat faktycznie jest zwariowany. Już nawet pupy się powiększa heh
Marzy mi się, że wyjdę na miasto bez push-upa i nikt nie będzie mnie chamsko komentował. Niestety to nie w tym wcieleniu chyba.

Co do tego, że facet się tu wypowiedział na forum o cyckach to co w tym dziwnego? Przecież o tym tu piszemy. Podejrzane by było jakby nam tu o kwestii rozmiarów klejnotów zaczął wypisywać Wink
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxi napisał:
Jestem pełna podziwu dla tych dziewczyn, które swój biuścik w pełni akceptują. Taka Kate Hudson np. mnie zadziwia. Ja poza domem najbezpieczniej się czuję w push-upie. Niestety.

Marzy mi się, że wyjdę na miasto bez push-upa i nikt nie będzie mnie chamsko komentował. Niestety to nie w tym wcieleniu chyba.

Roxi- mam dokładnie to samo... Sad Ale staram się wierzyć, że jednak w tym wcieleniu będzie dobrze i będę robić wszystko aby tak się stało Very Happy
Powrót do góry
piturra
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyleniec czy nie, ale generalnie ma rację.
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 09:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: