Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taniec
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anielka126
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

///

Ostatnio zmieniony przez anielka126 dnia Czw Wrz 08, 2011 14:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 19:19    Temat postu:

Powrót do góry
Patryka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, proszę Was o pomoc - powiedzcie mi, jak się tańczy na weselach? Very Happy Bo niedługo jadę na weselicho siostry, a ostatnio bawiłam się na czymś takim jakieś dziesięć lat temu... Laughing Nie chodziłam też na imprezy w stylu półmetek, studniówka, więc zwyczajnie nie mam pojęcia jak się tańczy na weselach Help
Powrót do góry
Isalea

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patryka jeśli masz poczucie rytmu to wystarczy improwizować ! Very Happy

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
anielka126
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

///

Ostatnio zmieniony przez anielka126 dnia Czw Wrz 08, 2011 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio często bywałam na weselach, co jest dla mnie koszmarem bo nie potrafie kompletnie tanczyc, nie mam poczucia rytmu, zamiast plynnych wykonuje agresywne ruchy i nie umiem poddać się partnerowi po kilku sekundach zaczynam prowadzić Confused Pół biedy kiedy tancze ze swoim chlopakiem, bylismy ze soba na studniowkach, polmetku i jako tako potrafimy sie zgrać, gorzej kiedy musze zatanczyć z kimś obcym. Nie lubie tańczyć ale jest mi przykro kiedy każdy widzi że nie umim i nie prosi mnie do tańca Sad Mam nadzieje, że uda mi się nauczyć tego chociaż przed własnym ślubem
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po lekcjach tanca nauczylem sie nie brac w pelni do siebie, ze moje ruchy moga byc i wygladac niezgrabnie. Po uswiadomieniu sobie tego, ze tanczymy dla siebie, a nie pod publike, taniec wyglada o niebo lepiej. ;] Przydaje sie tez trening przed lustrem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak Silv tylko ze imprezy typuwesele maja to do siebie ze sa flmowane, potem wstyd ogladac. A z doswiadczenia wiem ze ludzie ktorzy twierdza ze nie potrafia tanczy z reguly maja jakie takie poczucie rytmu i dzieki temu taniec nie wychodzi im tak zle
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie umiem tanczyc... Na studniowke moj byly uczyl mnie tanczyc no i umialam ale tylko z nim... Potem po weselach z bratem sie nauczylam tanczyc, ale znowu tylko z nim... Ostatnio bylam na weselu z moim chlopakiem i balam sie jak to wypadnie. Ale on tanczy jeszcze gorzej ode mnie Wink Musimy razem wybrac sie na kurs tanca Wink
Ale najgorsze bylo jak jakis jego brat cioteczny poprosil mnie do tanca i juz wiedzialam, ze zanosi sie na porazke, ale glupio odmowic... No to probowalam tanczyc... On mnie w jedna strone okrecal a ja w druga szlam... Oczywiscie pomijam fakt, ze co 2 seksundy byl obrot i krecilo mi sie pozniej w glowie Wink Ale najlepsze, ze ja caly czas, ze nie umiem tanczyc a on, zebym sie rozluznila Wink A ja nie potrafie! Musze isc na jakis kurs, bo jak sobie pomysle, ze bede miala swoje wesele i tak pokracznie bede tanczyla i jeszcze mi to nagraja na plyte to chyba wolalabym zrezygnowac z wesela...
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Nimfa
Ja twierdze, ze nie potrafie tanczyc i u mnie to na prawde wyglada tragicznie. :P Wazne, zeby sie nie przejmowac i probowac. :]

@Edysia
Hm... Mi pomogla w tym salsa, a raczej taniec z odbiciem w lustrze. ;P Sprobuj, moze Tobie tez pomoze. :P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie taniec zwłaszcza towarzyski jest potrzebny jedynie na wesela itp na inne imprezy taneczne nie chodze i nie słucham muzyki tanecznej. Co innego takie wygłupianie się w domu przed lustrem czy po alkoholu na imprezi Razz ale jak juz trzeba zatanczyc z kims obcym to jest dla mnie katorga, a przeciez nie bede sie kurczowo trzymac swojego faceta bo czasem są ludzie z ktorymi wypada zatanczyc (chocby pan mlody). Moj taniec przypomina szarpanie sie i walke o to kto ma prowadzic, ja swoje a partner swoje Very Happy
Powrót do góry
Kalbie

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edysia napisał:
Ja tez nie umiem tanczyc... Na studniowke moj byly uczyl mnie tanczyc no i umialam ale tylko z nim... Potem po weselach z bratem sie nauczylam tanczyc, ale znowu tylko z nim... Ostatnio bylam na weselu z moim chlopakiem i balam sie jak to wypadnie. Ale on tanczy jeszcze gorzej ode mnie Wink Musimy razem wybrac sie na kurs tanca Wink
Ale najgorsze bylo jak jakis jego brat cioteczny poprosil mnie do tanca i juz wiedzialam, ze zanosi sie na porazke, ale glupio odmowic... No to probowalam tanczyc... On mnie w jedna strone okrecal a ja w druga szlam... Oczywiscie pomijam fakt, ze co 2 seksundy byl obrot i krecilo mi sie pozniej w glowie Wink Ale najlepsze, ze ja caly czas, ze nie umiem tanczyc a on, zebym sie rozluznila Wink A ja nie potrafie! Musze isc na jakis kurs, bo jak sobie pomysle, ze bede miala swoje wesele i tak pokracznie bede tanczyla i jeszcze mi to nagraja na plyte to chyba wolalabym zrezygnowac z wesela...
Identyko Very Happy Zawsze myślałam, że mój chłopak bedzie umiał tańczyć więc mnie poprowadzi ale niestety z niego większa noga niż ze mnie Wink Byliśmy na jednej lekcji tańca towarzyskiego ale nie podobała nam się wymiana partnerów Smile Powiedziałam mu, że nie lubię wesel i go nie chce ale to chyba przez to, że nie umiem tańczyć i całe wesele siedzę skrępowana, że zaraz mnie ktoś poprosi Wink
Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja z zupelnie innej beczki, ale tez o tańcu. Co sądzicie o fireshow, albo o tańcu z poi, czy tez z voi poi.
Podaję link z tancem voi poi http://pl.youtube.com/watch?v=wTCPQTzyOJs&feature=related
Uważam, że dla samej wrtości estetycznej warto obejrzeć, nie mniej interesuje mnie Wasze zdanie o takim typie tańca połączonego z trochę z kuglarstwem, a trochę z żonglerką.
Silen
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham taniec ;]] . Od jakiś 3/4 lat chodzę na zajęcia z tańca Smile ( najpierw był to taniec współczesny dziś jest to taniec towarzyski ... ) .I pokochałam to całym sercem Smile ... To naprawdę wspaniały sport Smile
Powrót do góry
Dream
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J ateńcze od 10 lat... zaczynałam jako dziecko w zespole piosenki i tańca, pózniej tańczyłam rózne style (jazz, nowoczesny, diso dance, współczesny) aż wkoncu odnalazłam swój styl... hip hop Smile Obecnie mam przerwe bo musze sie skupic na nauce ale ciąge ćwicze w domu zeby nie stracic kondycji Smile Taniec to moja pasje, uczucie kiedy sie wchodzi na scene albo rywalizacja na zawodach to cos niesamowitego Smile
Powrót do góry
Asia105
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie wam zazdroszczę tych zajęćtanecznych Very Happy tez kocham taniec, taki typu dancehall itp Very Happy czarne klimaty Wink nawet bylam na dancehallu Wink ale niestety brak czasu i duze koszta popsuly wszystko ;/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 16:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: