Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchcenie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 15:49    Temat postu: Kuchcenie Odpowiedz z cytatem

Jako, że był odzew to zakładam Smile
Jak w temacie - gotowanie.
Ja generalnie miłuję bardziej słodkości, ale pogotować dobre dania też lubię. Zwłaszcza barszczyk z uszkami i kurczak curry który nie może wyjść z głowy mojemu partnerowi.
Z nietypowych rzeczy mogę pochwalić się tortem orzechowy w czekoladzie w kształcie wąsów. Bardziej typowym - w kształcie serca, kakaowy z musem truskawkowym z czekoladowym granage.
Jakie tylko możliwe babeczki i muffiny bo uwielbiam.
No i ponoć moim popisem są pierniczki z powidłami śliwkowymi w czekoladowej polewie (nimi podbiłam serce teścia;))
Aktualnie uczę się ozdabiać torty masą marcepanową i cukrową.
Poza tym bardzo ciekawi mnie ten przepis
http://kobieceinspiracje.pl/out,24647.html
Czebureki... spotkała się któraś z was w ogóle z tym kiedykolwiek? Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 15:49    Temat postu:

Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2015 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bardziej czuję się w deserach Very Happy Ale zamierzam nauczyć się gotować w końcu coś fajnego Smile Na razie dobrze wychodzi mi tiramisu i spagetti - to już coś Very Happy
Jeej.. nigdy nie słyszałam o takich pierogach Smile

Jak zrobiłaś te wąsy? Very Happy Ooo uwielbiam pierniki ale nigdy nie próbowałam ich zrobić, jeśli masz przepis fajny to chętnie skorzystam Smile)

Ja ostatnio szukam inspiracji na jakąś dobrą sałatkę Smile Chcę trochę zrzucić do lata Smile Macie jakąś fajną sprawdzoną? Ja kocham gyrosa ale to kaloryczne w ciul Very Happy
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2015 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czekam na przepis kurczaka curry i pierniczków Smile

Kiedyś piekłam masę ciastek a teraz wolę zwykłe dania. Mięska i te sprawy :] hehe przeważnie mięska :P

Co do sałatek to ostatnio testowałam najzwyklejszą z dodatkiem avocado. A avocado podobno dobre na odchudzanie Wink dla mnie dobre na cerę Very Happy No i była przepyszna. Avocado ogólnie mi nie smakuje ale w sałatce jest pyszniusie.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepisa dasz? Very Happy
Dzisiaj stojąc w kolejce do kasy w sklepie rozmyślałam o tym torcie w kształcie wąsów...Smile I nie daje mi spokoju- JAK go zrobiłaś Littleevil?

Tak myślę, czy mam jakiś fajny przepis, którym bym się mogła z wami podzielić, musze popatrzeć w zeszycie Very Happy
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie korzystam ze strony Moje Wypieki. Cudowne rzeczy tam są.
http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-jak-alpejskie
To jest właśnie ten przepis. Są bezbłędne. Robię je dość grubiutkie, żeby były bardziej puchate. Wycinam dwa tasie same wzory, na jednym kładę nadzienie, kontur przejeżdżam wodą i zaklejam drugim. Trzeba uważać, żeby nadzienie nie wypłynęło bo się przypiecze i robi nieprzyjemnie suche. Potem, po ostygnięciu maluję pędzelkiem czekoladą. Z reguły deserową. Bez nadzienia też są świetne ^^

Co do wąsów. Były w takim kształcie
http://i.pinger.pl/pgr354/38af599c0001398f4ff33c4e
I po prostu, w zwykłej brytfance przy użyciu taśmy i tektury wykleiłam taki obrys Very Happy
Potem wyłożyłam to papierem do pieczenia i siup do piekarnika Wink Wolne przestrzenie przyblokowałam foremkami coby się tektura nie wygięła podczas rośnięcia ciasta.

Mój kurczak curry jest dość prosty.
Cycek obrabiam i kroję w kosteczkę. Do miseczki z nim dolewam oliwy z oliwek, dodaję sól, pieprz czarny, czosnek (odrobinę), oregano i troszkę bazylii. No i curry. Pastę w słoiczki i sypkie. Tak, żeby aż był cały żółty. Po dokładnym wymieszaniu ręką aby na pewno rozetrzeć wszystkie zbitki przypraw, zakrywam folią spożywczą i do piekarnika na minimum pół godziny, choć najlepiej to tak z godzinkę w górę żeby wszystko się przeżarło. Potem to na teflonową patelnie. Na początku tylko rozbijam posklejane kosteczki a dalej zostawiam szczelnie przykryte na małym ogniu. Kurczak ma wtedy puścić własny sok który nie może odparować i zrobić się biały. Od czasu do czasu przemieszam. Pod koniec kiedy już ma ładny (trochę sraczkowaty xD) kolor można go podsmażyć bez przykrycia jeżeli pseudo sosik jest za rzadki (ale to się raczej nie zdarza). No i gotowe. ostre, soczyste kawałki kurczaka o mocnym smaku curry Smile

No i przepisy na fajne sałatki chętnie przygarnę bo znam tylko gyrosa Very Happy (którego zresztą uwielbiam <3)
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurdę, ja bym pewnie z tymi wąsami spaprała Sad A pierniczki muszę wypróbować Smile

Właśnie, sałatki. Ja też kocham gyrosa, ale kurde ile można Very Happy
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sałatkę robię najzwyklejszą. Dodaje warzywa, które akurat mam i się nadają. Przykładowo: sałata, szpinak, ogórek, pomidor, rzodkiewka, pomidory marynowane, avocado. Do tego ser feta. Można też mięsko ale ja mięsko jem oddzielnie, nie mieszam z sałatką. Do takiej mieszanki z avocado u mnie sprawdza się najlepiej sos grecki. Ale wg gustu, można samemu skomponować Wink
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę próbować Very Happy Ja uwielbiam teraz robić koktajle- wczoraj zrobiłam:
- 2 kiwi
- jabłko
- kilka truskawek
- z 3 plastry ananasa z puszki
- banan (ja dałam pół)
- kawałek pomarańczy
- kilka mrożonych malin

BOMBA witaminowa Smile I jaka smaczna
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałyście koktajlu taki mix natki pietruszki z cytryną? Very Happy
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę natki pietruszki więc jak dla mnie odpada :P
Ale mogę się pochwalić, że dziś pierwszy raz w życiu robiłam schabowego i został bardzo pozytywnie oceniony Very Happy
Za to jutro będę próbować zrobić krówki! ^^
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam ten koktajl - pfuj... też nienawidzę pietruszki. Czytałam, że niby można po nim schudnąć w krótkim czasie i 3,5 kg - jak go spróbowałam to już wiem dlaczego :P

W ten weekend robiłam tortille a la te z KFC Smile Powiem nieskromnie, że mój luby stwierdził, że te z kfc się chowają Very Happy
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha XD Czyli tak jak z dietą kapuścianą, tego też nie da się jeść Wink

O, o, o! Od dawna mój chop mnie męczy, żebym zrobiła takiego kurczaka. Ale w internecie 1500 sposobów i bądź człowieku mądry który faktycznie jest podobny. Tak więc proszę o zapodanie przepisu na to dzieło Smile
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już Ci mówię Smile Kupiłam w Biedronce takie polędwiczki - znajdziesz w lodówkach, dokładnie te : http://www.biedronka.pl/pl/product,id,2686,name,poledwiczki-z-kurczaka-panierowane-danie-express-400-g , sałatę lodową, paprykę, pomidorki i trochę zółtego sera. Do tego sosy- hamburger Develey- dokladnie ten : http://www.leclerc.rzeszow.pl/foto_shop/128/brand_24527_1.jpg oraz sos włoski Fanex - http://www.tabele-kalorii.pl/photo-014499/Sos-Wloski-majonezowy-z-ziolami-Fanex.jpg . No i oczywiście placki do tortilli z Biedry Smile

Polędwiczki podsmażyłam na patelni w tym czasie pokroiłam sałatę, paprykę i pomidorki. Potem zrobiłam te placki- można w piekarniku chyba minutę lub na patelni po ok 10 sekund na każdą stronę- próbowałam obu sposobów i chyba na patelni lepiej bo w piekarniku łatwiej przedobrzyć i wtedy robią się sztywne i ciężko je zawinąć. Potem taki placek smarowalam sosami, ukladalam skladniki znowu polewalam sosami i zawijałam Smile Nie byłam zwolenniczką by kupić kurczaka, ale ten jest naprawdę smaczny Smile
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki poratujcie Smile Może któraś mnie zainspiruje, bo potrzebuje jakichś pomysłów na takie dania/ przekąski na imprezę, najlepiej raczej na zimno, ewentualnie coś na grilla bo chodzi o taką imprezę w ogrodzie- grill/ ognisko te sprawy. Macie jakieś specjalności, które zawsze się sprawdzają na takie okazje? Nie wiem kurczę, zastanawiam się- tradycyjnie koreczki? Chyba, że jakaś ciekawa sałatka?

Jak coś Wam przychodzi do głowy albo macie wypróbowane to doradźcie coś :*
Powrót do góry
mijabi
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak robicie tego gyrosa?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 13, 2015 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: