Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie ubezpieczenie na życie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kumari
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 17:34    Temat postu: Jakie ubezpieczenie na życie? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Poszukuję dobrego ubezpieczenia na życie. Czy jesteście w stanie mi polecić czym się warto sugerować? Czy coś stąd byłoby ok https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ ?
Reklama

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 17:34    Temat postu:

Powrót do góry
michalecki
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w zakresie wyjazdu za granicę i ubezpieczenia zdrowotnego? Czy karta ekuz będzie wystarczająca?

Czy uważacie, że np. te porady w zakresie karty ubezpeczeniowej ekuz są warte uwagi ekuz opole z polisaturystyczna.pl ? Co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez michalecki dnia Pon Kwi 30, 2018 12:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanwit
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postępujmy w taki sposób, aby miało to sens. Przede wszystkim rozważnie podchodźmy do takiego tematu.
Anda
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego ubezpieczyciela to kwestia kluczowa, bo teraz problemem jest to, że firmy mocno zaniżają kwoty wypłacanych roszczeń.
Poczytaj, jak to wygląda, kiedy na przykład ulega się wypadkowi komunikacyjnemu:
https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/skrecenie-kregoslupa-szyjnego-odszkodowanie-z-oc-sprawcy .
Jak wtedy powinno wyglądać dochodzenie swoich praw czy roszczeń związanych z wypłatą ubezpieczenia.
A jesli masz wątpliwości to po prostu skorzystaj z pomocy doświadczonej kancelarii.
Powrót do góry
kulasniezna
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o ubezpieczenie chodzi to warto zerknąć dla porównania jeszcze na stronę https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne/ . Ja znalazłam ubezpieczenie dokładnie takie, o jakie mi chodziło. Niebawem wyjeżdżam, więc znowu zajrzę na stronę w sprawie polisy turystycznej.
Powrót do góry
MistrzWgRze
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze biorę to podstawowe :P
Powrót do góry
witkacy76
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie by to ubezpieczenie wykupić u firmy, która nie zaniża odszkodowań później. Sporo ubezpieczycieli obecnie - szczególnie w przypadku wypadków komunikacyjnych zaniża należne odszkodowania i dlatego powstają firmy zajmujące się dopłatami do odszkodowań - jedną z takich firm jest JW GROUP, która istnieje na rynku wiele lat i na ich stronie można skorzystać z formularza dopłaty do odszkodowania oc, zobaczcie sobie: https://odkupodszkodowania.pl/doplaty-do-odszkodowan-oc/ to dla tych, którzy padli już ofiarą ubezpieczycieli - a innych przestrzegam by sprawdzać gdzie się wykupuje ubezpieczenie - szczególnie to ubezpieczenie na życie.
Powrót do góry
kutam
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam się za bardzo na ubezpieczeniach na życie. Ostatnio mój agent ubezpieczeniowy mi doradził, żebym skorzystał z porówynywarek jeżeli nie wiem jak samemu wybrać. Chodzi mi o takie porównywarki jak ta https://www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html. Faktycznie, jest to bardzo przydatna rzecz i polecam ci się tym zainteresować
Powrót do góry
MejSTRIM
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko takie podstawowe :P
Powrót do góry
mczay
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde ubezpieczenie na życie jest dobre. W chwili śmierci bliskiej osoby dzięki niemu możemy liczyć na godziwe odszkodowanie. Mimo takiego odszkodowania warto podjąć współpracę z dobrym zakładem pogrzebowym, który świadczy tanie usługi pogrzebowe. Na stronie: http://www.elizjum-warszawa.pl/ oferuje się właśnie taki dom pogrzebowy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 15, 2018 14:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: