Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biznes.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniołeczek28
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 14:15    Temat postu: Biznes. Odpowiedz z cytatem

Hejka moi drodzy właśnie zastanawiam się nad biznesem i wpadłam na pomysł, że założę stronę internetową z filmami. Filmy będą udostępniane do oglądania, dla użytkowników którzy się zarejestrują i wykupią odpowiedni pakiet. Co wy na to? Ponieważ nie jest dla mnie posiadanie danych osobowych danej osoby, a wiele ludzi ceni sobie prywatność planuje uruchomić system płatności http://www.cashbill.pl/platnosci/paysafecard no i przelewy tradycyjne dla chętnych. Jak widzicie mój pomysł na biznes?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 27, 2018 14:15    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to dobra opcja. Wszelkie takie usprawnienia zawsze są cenione przez klientów czy firmy. Jak przykładowo zarządzasz sporą ilością treści to warto też pomyśleć o systemie, który umożliwi ci na sprawniejszą komunikację między pracownikami czy klientami. Firma http://www.primesoft.pl oferuj coś takiego jak elektroniczny obieg dokumentów i myślę, że jest to całkiem korzystne rozwiązanie dla każdej firmy.
Powrót do góry
Wasilewski
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele takich firm jest na rynku, więc rozeznaj temat i sprawdź czy będziesz miał wzięcie Smile
Powrót do góry
Scalak
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko się wstrzelić w rynek z nowym pomysłem. Zwykłe olśnienie często nie wystarcza. Ja chce być na swoim, ale podszedłem do tego, że będę pracował zdalnie. Uczę się programować (przydatna okazuje się platforma arduino), zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
okejka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to całkiem dobry pomysł! W przypadku własnego biznesu bardzo ważne są firmowe strony www które robią za wizytówkę w sieci. Jeśli jest dobrze wykonana to na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów, a co za tym idzie na wzrost zysków. Wiem, bo mam trochę doświadczenia w tym temacie jeśli chcecie zapytać o coś związanego z projektowaniem stron to śmiało uderzajcie na priv Wink
Powrót do góry
mczay
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz założyć własną firmę, z czasem będzie on od Ciebie wymagać zatrudnienie pracowników, którzy mogliby przejąć część Twoich obowiązków. Teraz, gdy w Polsce pojawiło się tylu ukainców, warto byłoby zdecydować się na zatrudnienie pracowników z Ukrainy. Na http://www.pracowici.pl/parownicy-ukrainy-jakich-fachowcow-potrzebuja-polscy-przedsiebiorcy/ szczegółowo opisano, w jakim charakterze pracownicy z Ukrainy są zazwyczaj zatrudniani.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 04, 2018 11:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: