Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

facet i jego byle dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znałam ją osobiście. Piękność o wrednym charakterze, uważała że jest panią tego świata i że wszystko jej wolno... Mój były często wyśmiewał jej zachowanie i poziom inteligencji, ale jeśli chodzi o wygląd to nie miał jej nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie. Sama byłam świadkiem jak podrywali ją faceci przypadkowo mijani na ulicy więc ukochany braciszek po prostu umiał docenić urodę i styl swojej siostry... Szkoda tylko że musiałam to kilka razy usłyszeć, no niestety nie wszyscy rodzą się tacy piękni :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 16:25    Temat postu:

Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... bo może ubierała się jak ladacznica? zapewne tlenione kudły też miała :P więc wyglądała jak tania lala czyż nie? Razz
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była farbowaną blondynką, ale nie tlenioną (tzn ciemny blond). Lubiła też pokazać trochę ciałka. Ale ladacznica to trochę za dużo powiedziane. Miała swój urok, śliczny uśmiech, jak chciała to potrafiła być dla kogoś przemiła. Jeśli jednak z góry uznała drugą osobę za gorszą od siebie to traktowała ją tak okropnie lekceważąco... i tak właśnie odnosiła się do mnie niestety :(
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo mogła widzieć w Tobie KONKURENCJĘ nie pomyślałaś o tym? Razz zazwyczaj laski tak się zachowują gdy czują się zagrożone-uwierz mi Razz

Hmm to dziwne,bo zazwyczaj dziewczyny z włosami blond ciemnymi wpadającvmi bardziej w brąz są skromne.... ta laska to jakaś rozpuszczona chyba Wink
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurencję? Zazdrosna była o brata? :D
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sensie konkurencja że jesteś atrakcyjną kobietą i np. czuła się zagrożona w ogóle! Razz

Swoją drogą zdarza się coś takiego jak zazdrość o rodzeństwo ale w troszkę innym sensie Razz
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe ale nie mnie to rozgryzać, jestem jedynaczką ;)
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Razz ja mam siostrę,nie brata Razz ale różne są więzi między bratem i siostrą Wink
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz częściej łapię się na myśli, że chciałabym poznać byłe mojego faceta Surprised Albo przynajmniej tę, na której najbardziej mu zależało. Z tego, co wiem nie ma już z żadną z nich kontaktu. Nigdy też żadnej z nich nie widziałam, więc naprawdę mnie to korci. Wiem, że to jest chore Laughing
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA nigdy nie widziałam i nie chcę widzieć :P ze mną jest najdłużej, pomimo trudnych chwil teraz jest pięknie (puk puk) i miłość w powietrzu Smile mój nie zna moich byłych też choć kiedyś się pytał.. mówiłam, że ja się nie pytam o twoje byłe ty o moich się nie pytaj. Znalazłam kiedyś na jakieś fotki babek takich normalnych może to jakaś była ale kij mnie to :P a z wyglądu podobna do mnie na 1 rzut w sumie jak moja siostra (której nie mam:P) Ja bym chciała tylko wiedzieć skąd była jego najlepsiejsza była bo wiem że nie z tego co my.. chcę wiedzieć aby tam nie pojechać przypadkiem z moim :P bo ja tak czasem mam że wybieram z głowy miasto i go namawiam na wycieczkę

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, Mecia, mój też jest ze mną najdłużej ze wszystkich. Już niedługo będzie pięć lat Wink To po prostu jakaś chora ciekawość. Nie wiem, co mi by z takiego spotkania przyszło. Piszesz, że Twój chłopak nie zna Twoich byłych. U mnie jest tak, że mój zna jednego z moich byłych, drugiego widział, trzeciego chyba też (tyle że nie wie chyba że to mój były :P ). Tym bardziej chciałabym przynajmniej zobaczyć jak one wyglądały Razz
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzn mój też widział mojego 1 byłego ale nie mówiłam że to mój były :P obsługiwał nas kilka razy w Mc Donaldzie ;p hehe i nic do mnie nie mówił tylko cześć. A po co Ci jak wyglądały? :P a co jak uznasz że były ładniejsze? Bo jak brzydsze to fajnie :P ale różnie bywa

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj mąż zawsze lubił bardzo chhude, o figurze modelki, potem przerzucił sie na biuściaste. Jego była miałe spore. Teraz jest ze mna, z kobietą której ani jedno ani drugie raczej nie grozi :P
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż nie może poznać moich byłych bo ich nie było Smile do 23 roku życia nie interesowałam się facetami aż nie poznałam jego i jakoś tak wyszło. za to ja znam jego byłą z którą poważnie był związany ale go oszukała i okradła - wredna jędza nie wiem co on w niej widział. ale cycki ma większe niż ja hehe
będzie 53!
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Cze 12, 2012 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecia napisał:
tzn mój też widział mojego 1 byłego ale nie mówiłam że to mój były :P obsługiwał nas kilka razy w Mc Donaldzie ;p hehe i nic do mnie nie mówił tylko cześć. A po co Ci jak wyglądały? :P a co jak uznasz że były ładniejsze? Bo jak brzydsze to fajnie :P ale różnie bywa

Wiesz, na tym etapie znajomości jest mi obojętne czy były ładniejsze czy brzydsze :P Chciałabym tylko wiedzieć w czym są do mnie podobne. On milczy na ten temat jak zaklęty Rolling Eyes
Jedyne co wiem, to że wszystkie miały większe piersi ode mnie Confused Kiedyś chcąc mnie "pocieszyć", gdy żaliłam się że mam takie malutkie, wygadał się, że miał dziewczyny z większymi, a jednak woli mnie od innych. Potem był bardzo na siebie zły.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 12, 2012 19:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: