Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

facet i jego byle dziewczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mnie nigdy do nikogo nie porównywał, ani do byłych ani do babek z TV ani znajomych, co najwyżej do niego samego :P zn, że ma ładniejsze zęby ode mnie albo że ja mam mniejsze pory na buzi niż on.. takich porównań jest sporo.

Pierwszy raz jak mnie porównał do innej babki to powiedział, że mam piersi jak kobieta z obrazu (bo mamy kalendarz z obrazami słynnych malarzy i tam była babka z cyckami na wiechrzu) ale faktycznie nie pomylił się, bo wg mnie ona ma takie jak ja.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2012 08:52    Temat postu:

Powrót do góry
nina90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA mam straszny problem, ale nie tyle z moim facetem, co z moja psychika.... a raczej kompleksami. Powtarza ciagle, ze mu sie podobam itd., ale od momentu kiedy zobaczylam jego sliczna byla, z rozmiarem 36 i cyckami jak...no nie wiem, ale C lub D na pewno, to nie wyobrazam sobie, ze mialabym pokazac ta zalosna namiastke biustu, ktora ja dostalam od losu... ;(
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nina90 napisał:
JA mam straszny problem, ale nie tyle z moim facetem, co z moja psychika.... a raczej kompleksami. Powtarza ciagle, ze mu sie podobam itd., ale od momentu kiedy zobaczylam jego sliczna byla, z rozmiarem 36 i cyckami jak...no nie wiem, ale C lub D na pewno, to nie wyobrazam sobie, ze mialabym pokazac ta zalosna namiastke biustu, ktora ja dostalam od losu... ;(

O matko. Mam to samo więc doskonale Cie rozumiem. Jeszcze do tego wiem, że on lubi duże piersi więc przy niej czuję się jak jakiś paszczur. Mają bardzo dobry kontakt, dziewczyna jest naprawdę sympatyczna ale i wiem, że nic między nimi już niby nie ma... ale wiem, że ją kochał i czuję się potwornie zazdrosna. Okropne uczucie...
Powrót do góry
babeta
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mój facet utrzymuje kontakt ze swoimi byłymi, a nawet składa im urodzinowe życzenia. Nie powiem żeby mi się to podobało, ale cóż zrobić. To w końcu tylko byłe dziewczyny, więc czym tu się przejmować.
Powrót do góry
Elkaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie chciałabym żeby mój facet miał kontakt ze swoją ex, bo jednak coś ich kiedyś połączyłoi bałabym, że to uczucie mogłoby wrócić. Po prostu byłabym zazdrosna i nie potrafiłabym wtedy tego kontrolować i tu ie chodzi o zaufanie ale właśnie oświadomość tego, że mój facet kiedyś ją kochał.
Powrót do góry
Elkaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze facet nie powinien utrzymywac zazylych kontaktow ze swoimi bylymi. Cos bylo ale sie skonczylo i nie zawsze warto do tego wracac skoro ma sie juz inna osobe. Nie mowie zeby unikac tej osoby ale tez nie pisac do niej codziennie. I nie dziwie sie ze jego dziewczyna sie wtracala..
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 29, 2015 16:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: