Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na co zwracasz uwagę u płci przeciwnej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skyline
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczy twarz pupa nogi czyli "skanowanie z dwoch stron".Chociaz w moim wypadku tyczy sie to Kobiet Wink edytuje posta bo widze ze tu trzeba cos wiecej dopisac ,zeby nie bylo ze tylko o wyglad mi chodzi.Musi byc bystra i pachniec (chocby mydlem albo szamponem).Niehigieny Nietolerujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lip 18, 2007 14:48    Temat postu:

Powrót do góry
Morska
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh, jakie było pytanie?Smile No tak, czytam te opisy Waszych misiów i mi sie tak rozmarzyło. Ale ja też mam sie kim pochwalić. :P Mój chłopak może nie jest ideałem o jakim marzyłam, ale teraz wiem, że może powinnam po prostu zmienić mój ideał a nie jego:) czyż nie tak? :P Zawsze pragnęłam znaleźć mężczyznę, który będzie opiekuńczy, czuły, delikatny, wrażliwy. Taaaak. Właśnie taki jest. Zadko spotykałam chłopaków tak opiekuńczych. Ale jeśli już byli opiekuńczy to czegoś innego im brakowało. Albo byli we mnie zapatrzeni i dlatego mnie szanowali i dogadzali mi, a otoczenie już traktowali inaczej. Boshe, jak ja nie lubię takiej dwulicowości. Jakbym sie znudziła takiemu chłoptasiowi to za chwilę już by nie był taki miły. Ale mój chłopak jest inny, czuję taką miłość. Właśnie to jest dla nie ważne -żeby potrafił kochać. Poza tym, musi być ZADBANY I CZYSTY. Bo jak można przytulac kogoś brudnego? bleee:):P
reliable1987
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zwracam uwage przede wszystkim na zeby usmiech i pupe wrrr:DVery Happy czuje sie jak tygrysica:)
a co mnie ujelo w moim facecie nawet nie wiem zobaczylam go i zakochalam sie od pierwszego wejrzenia jedyne co mnie do dzisiaj powala to jego usmiech

jesli chodzi o charakter: musi miec poczucie humory, troszke wrazliwy jak ja,opiekunczy czuły, musi mnie zaakceptowac taka jaka jestem, wierny i szczery

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misiaczynka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczy!

kiedy podobały mi się ciemne bądź niebieskie...

ale jak spojrzałam w oczka Mojego Misia... wymiękłam, a są zielone...

poza tym mężczyzna musiał wzbudzić moje zaufanie... wyglądem, zachowaniem i tak dalej... ale teraz już nie rozglądam się za żadnymi facetami.. bo i po co? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agn.
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja bede pierwsza, ktora zwraca uwage na buty.
nie zeby one byly jakies decydujace, ale jezeli facet ma jakies odjechane sneakersy na nogach, to wymiekam.

dwa (Bursztynek nie jestes sama) - zdecydowanie blondyni, zdecydowanie jasne oczy.

czysci.

i mnie chlopieca uroda strasznie kreci (taki heath ledger w oblednym rycerzu - blond loczki, co prawda ciemne oczy, ale jak u pluszowego misia ;P ). zadnego owlosienia na klatce piersiowej, nie. nie.

no i wlosy najlepiej dluzsze, takie troche wchodzace w oczy. 'zbuntowane'

muzycy... basisci! (aach.)

wlasciwie ostatnio co raz bardziej odchodze od kolorow, ale opaleni bruneci z wlosami na zel zdecydowanie mnie nie kreca. bleeee... ;/

poza tym jako maniaczka streetfashion, strasznie (az glupio) zwracam uwage na stroj. jezeli mnie facet nie urzeknie jakims smiesznym t-shirtem, albo kolorowym krawatem, to eech. no i zapach. koniecznie.

a potem sie poznaje czlowieka, i wychodzi na to, ze takie wylansowanie to nie zawsze im dobrze sluzy, bo kochaja siebie nade wszystko.

a moj (eks)facet poza czystoscia i zapachem i brakiem owlosienia nic takiego nie ma. Wink moze dlatego jest (eks) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no to ja bede pierwsza, ktora zwraca uwage na buty.

nie pierwsza, oj nie Wink tylko że ja zwracam uwagę na glanywypastowane tak że mogłabym się w nich przejrzeć, założone na umięśnione i owłosione łydki Very Happy Na ogół najpierw patrzę w oczy a potem na buty.
Powrót do góry
Elena26

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zwracam uwage na zęby,lubie jak chłopak kiedy się uśmiecha ma ładne równe i białe zęby (i oczywiście wszystkie) i wogóle jak ma śliczny uśmiech, na drugim miejscu są dłonie i barki, duże dłonie (oczywiście bez przesady) i szerokie,silne barki,pózniej są pośladki.I mam takie małe zboczenie,lubie facetów grzebiących przy silnikach samochodów i ten zapach smaru na dłoniach mężczyzny... wiem,nienormalna jestem Smile
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie podobaja meskie klaty zwlaszcza jak sa umiesnione ale tak srednio, zeby taki jednak nie wygladal jak rasowy kulturysta,na usmiech rowniez zwracam uwage. No i moga te klaty miec troche owlosione bo tak gladko to jakos dziwnie jak dla mnie Wink I raczej wole ciemnowlosych o duzych, meskich dloniach Smile
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kermit napisał:
jeśli chodzi o charakter i 'cechy szczególne' to musi mnie szanować, muszę mieć w nim oparcie i czuć się bezpiecznie. musi się czymś wyróżniać np. zaintersowaniami, wygladem, charakterem. lubię meżczyzn, którzy są dynamiczni, pomysłowi, nie pozwalają mi nudzić sie w swoim towarzystwie;p.
wyglad też jest ważny, facet musi mnie pociagać fizycznie, bez tego nie ma 'magic stick' ;] lubię wysokich brunetów, dobrze zbudowanych, ale nie mieśniaków. ale juz takich nie szukam, jeden mi wystarczy Very Happy

identico jak mi Wink mi tacy sami sie podobaja Embarassed Laughing

Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wam powiem na co zaczelam zwracac uwage ale od niedawna; sama od zycia dostalam troche po dupie i to w mlodym wieku wiec sie troche zahartowalam; oczywsicie nie bede sie licytowac z nikim bo to co ja uwazam za przyslowiowego "kopa w dupe" to dla innych moze byc to "pikus"... Wink i odworotnie

w kazdym razie cenie w facecie to jesli jest tez po podobnych przejsciach a dlaczego? ze wzgledu na charakter...facet ktory cale zycie byl chowany pod kloszem i nic zlego mu sie nie stalo zalamie sie przy pierwszym zderzeniu z rzeczywistoscia i przy pierwszym problemie...dziekuje bardzo!! Wink

sorki musialam ortograficzne bledy poprawic Wink

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Sro Lis 28, 2007 14:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dorcia

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jesli o mnie chodzi to skupie sie wylacznie na wygladzie bo tak to wiadomo ze kazda szuka inteligentnego zabawnego wiernego czulego itd itd itd

Ja preferuje jak wiekszosc brunetow ale krótko scietych. Wzrost nie ma znaczenia bo ja niska jestem wiec wiekszosc jes wyzsza ode mnei:) Ciemna uroda, nie wloska a raczej taka kubańska. Pelne usta, hipnotyzujace tajemnicze oczy i lekki parodniowy zarost. Nie lubie ulizanych kolesi, wygolonych idealnie itd. (chociaz nadmierne owlosienie klatki piersiowej to nie jest cos co mnie kreci) Wazny jest tez styl ubierania sie. (chociaz jak juz przychodzi co do czego to nie ma to znaczenia wiekszego:)) No ale na pierwszy rzut okiem to taki militarno rockowy styl. Moro spodnie, koszule ala wojskowe, bluzy z kapturem, czapki z daszkiem (najlepiej zielone:P) fajne t shirty, chociaz tez lubie polaczenie takiego stylu rockowego z lekko eleganckim. Np marynarka w tenis plus ciemne jeansy. a no i jak ma jakis fajny tatuaz (fajny = nie kotwica tudziez tygrys na lapie, ani jakas czacha czy wampir) tylko jakis naprawde orginalny z pomyslem tatuaz to z pewnoscia wychodzi na plus u takieg mezczyzny

Jesli chodzi o mojego faceta to hehe tak jak to czesto w zyciu bywa w wiekszosci sie mija z moimi preferencjami. Blondyn o niebieskich oczach, bez zarostu:) tylko ubiór sie zgadza he:) i tatuaż, w koncu punkrockowiec;)

aha i zgadzam sie z truskawa, tez mam cos takiego ze jak facet jest po przejsciach, albo dostal od zycia po dupie to odrazu patrze na niego przychylniejszym okiem.
Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorcia napisał:

Jesli chodzi o mojego faceta to hehe tak jak to czesto w zyciu bywa w wiekszosci sie mija z moimi preferencjami. Blondyn o niebieskich oczach, bez zarostu:) tylko ubiór sie zgadza he:) i tatuaż, w koncu punkrockowiec;)
.

Ha, ha u mnie identycznie Very Happy .

Moj ideał z wygladu to ciemne wlosy, geste, jasna raczej cera, zarosnieta klata Exclamation Nie lubie zarostow na twarzy, poniewaz jest to niepraktyczne, tylko ladnie wyglada a jak cos do czego to mam zdarta skore z twarzy Wink .
i jeszcze ladne dlonie.

W tej chwili trafil mi sie: blondyn, zero zarostu na klacie, tylko zgadzaja sie dlonie Wink .
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jestem jakaś inna, ale wolę jak facet ma gładką klatę (a do tego jeszcze fajnie zbudowaną, z płaskim umięśnionym brzuszkiem) Very Happy niekoniecznie wygoloną, ale niezbyt mi się podoba bujne owłosienie Razz Na szczęscie mój narzeczony z natury nie posiada tam za wiele włosków Wink
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
To ja jestem jakaś inna, ale wolę jak facet ma gładką klatę (a do tego jeszcze fajnie zbudowaną, z płaskim umięśnionym brzuszkiem) Very Happy niekoniecznie wygoloną, ale niezbyt mi się podoba bujne owłosienie Razz Na szczęscie mój narzeczony z natury nie posiada tam za wiele włosków Wink

dokładnie mam to samo i zawsze strasze mojego że mu wydepiluje to co mu tam wyrosło Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorcia

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlosy na klacie to cos co mnie odpycha , tzn nie musi byc idealnie gładka ale dzikom na torsie stanowczo mówie nie!!
A najgorsze jest ze moj eks mial takiego dzika:P no i trzeba bylo przezyc he
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 28, 2007 21:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: